Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* 30 nov 2004: Olne - Spa - Olne 63,9 km
* 30 nov 2004: Over Gerrit van Rotterdam, de KNAU en, natuurlijk: Peter Stein
* 29 nov 2004: Bondscoach geen fulltime betaalde job
* 29 nov 2004: Record aantal finishers in Olne (28/11)
* 29 nov 2004: Van Urk naar Zwolle (27/11)
* 28 nov 2004: Zolder wordt Soerendonk
* 28 nov 2004: Tom Hendriks wint Marathon- & Ultracup 2004
* 27 nov 2004: E314 Border Bridge Marathon (23/1)
* 26 nov 2004: Jambo 42,6 km Kenia
* 25 nov 2004: De rol van de IAU
* 25 nov 2004: Ultralopen op de glijbaan der verval
* 25 nov 2004: “Standortbestimmung” van het Nederlandse Ultralopen anno 2004
* 25 nov 2004: Silvester Marathon Meerssen (31/12)
* 23 nov 2004: Uewersauer trail Luxemburg (21/11)
* 22 nov 2004: Avila 2004: “geweldig, fantastisch, super”
* 22 nov 2004: Bericht uit zee
* 19 nov 2004: Persbericht Zuiderzee Marathon
* 17 nov 2004: Uewersuaer (21/11)
* 17 nov 2004: Berenloop Terschelling
* 16 nov 2004: De top 5 van Guus zijn favoriete lopen door de ogen van zijn zielsmaatje
* 15 nov 2004: Athens Classic Marathon (7/11)
* 15 nov 2004: Kasterlee marathon
* 15 nov 2004: Monaco marathon (14/11)
* 14 nov 2004: Rondje Guus (2)
* 14 nov 2004: Een geslaagd tweede Rondje Guus
* 14 nov 2004: Luxemburgse ultramarathonners 2004
* 14 nov 2004: Belgische ultramarathonners 2004
* 14 nov 2004: Tussenbericht inschrijving Texel
* 12 nov 2004: IAU fixture list 2005
* 12 nov 2004: Ultra-bijeenkomst Apeldoorn 29 jan ‘05
* 10 nov 2004: Monaco marathon (14/11)
* 10 nov 2004: Rursee Marathon 2004
* 9 nov 2004: Een beregoeie marathon
* 9 nov 2004: Uewersauer (LUX) 21 november
* 7 nov 2004: NYCM 2004
* 7 nov 2004: Bottrop 50 km Waldlauf
* 7 nov 2004: 246 km lopen in Griekenland
* 6 nov 2004: Misverstand over "Rondje Guus"
* 4 nov 2004: Een dubbele ronde van Texel, nu neemt de filosoof wat rust (1997)
* 4 nov 2004: Splits 120 km Texel
* 3 nov 2004: Ultra Calendar The Netherlands 2005
* 2 nov 2004: Luxemburgse trail 21 november
* 2 nov 2004: Eén heuveltje te ver
* 1 nov 2004: Kiek'n woar het schip strandt!
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2013
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=2122393

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1968036

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRA WEDSTR GEBJ GESL NATION WOONPLAATS
1 Leus Frankie 336,5 3 1 4 1962 M BEL Herenthout
2 Meers Vincent 300,5 3 1 4 1973 M BEL Gentbrugge
3 Driesen Wim 251 2 1 3 1967 M BEL Beerse
4 Okkersen Henry 247 2 1 3 1945 M NED Schimmert
5 Watthy Johan 241 2 1 3 1967 M BEL Gistel
6 Van Daele Rudy 238 2 1 3 1962 M BEL Sint Niklaas
7 Palmans Peter 236,5 2 1 3 1962 M BEL Neerpelt
8 Bus Sjaak 236 2 1 3 1955 M NED Raamsdonksveer
9 Lempers Jos 231 2 1 3 1957 M NED Landgraaf
10 De Jaeger-Braet Luc 220 3 0 3 1957 M BEL Watervliet
11 Lathouwers Gust 217 2 1 3 1954 M BEL Zutendaal
12 Claereboudt Jan 216,5 2 1 3 1962 M BEL Lint
13 Preibisch Ralf 213,5 2 1 3 1962 M NED Halsteren
14 Vandenweghe Juan 211,5 2 1 3 1979 M BEL MENEN
15 Annegarn Els 209,5 3 0 3 1956 W NED Amsterdam
16 Blyaert Marc 200,5 2 1 3 1958 M BEL Merchtem
17 Bock Bob 194 3 0 3 1955 M NED Amsterdam
18 Van Der Logt Paul 192,5 3 0 3 1963 M NED Hellevoetsluis
19 Schoonbroodt Jo 184 1 1 2 1950 M NED Maastricht
20 Casier Gino 174 1 1 2 1972 M BEL Wilrijk (Antwerpen)
21 Spoelstra Francis 173 3 0 3 1956 M NED Leiden
22 De Grove Bart 169,5 2 0 2 1972 M BEL Wetteren
23 Papanikitas Marc 169,5 1 1 2 1967 M BEL Mortsel
24 Jacques Olivier 169 1 1 2 1967 M FRA Purmerend
25 Decock Wouter 166 1 1 2 1983 M BEL ASSA
26 Bouckhuyt Matthew 165,5 1 1 2 1983 M BEL Lier
27 Dops Ghislain 163,5 1 1 2 1955 M BEL Lanaken
28 Schellingerhout Remco 163,5 1 1 2 1971 M NED Marathonplus
29 Dierx Wilma 163 1 1 2 1966 W NED Amsterdam
30 Van Samang Ann 162,5 2 1 3 1970 W BEL Brugge
31 De Petter Peter 162,5 1 1 2 1963 M BEL Oudegem
32 Verbruggen Xavier 161,5 2 0 2 1963 M BEL Zulte
33 Van Dijk Adrie 152,5 1 1 2 1954 M NED Paterswolde
34 Vandebeek Patrick 152 2 0 2 1974 M BEL Aarschot
35 Luyten Willy 151 2 0 2 1945 M BEL Oud-Turnhout
36 Kroon Xylander 150,5 1 1 2 1967 M NED Deventer
37 Mertens Gert 150,5 1 1 2 1964 M BEL Schoten
38 Bogaert Johan 150 1 1 2 1961 M Bel Dendermonde
39 Van De Poel Wilfried 150 1 1 2 1957 M Bel Serskamp
40 Doornbos Lydia 148,5 1 1 2 1978 W NED Appingedam
41 Top Egbert 148 1 1 2 1965 M NED Tolbert
42 D'Rozario Warren 147,5 2 0 2 1957 M GBR Oldbury (Gbr)
43 Jankavs Ivars 147,5 2 0 2 1970 M LAT OLAINES NOVADS
44 Spieker Hans 146,5 1 1 2 1960 M NED Deventer
45 Janssens Heidi 146 1 1 2 1975 W BEL Ichtegem
46 Heuser Gina 145,5 1 1 2 1960 W NED Ridderkerk
47 Ossendorp John 144 2 0 2 1957 M NED Nieuwegein
48 van Lammeren Joop 143,5 2 0 2 1972 M NED Barendrecht
49 Lundgren Tobias 142 1 1 2 2000 M SWE Amsterdam
50 Van Brummen Wim 142 1 1 2 1949 M NED avVN
51 Bemong Marc 141 1 1 2 1948 M BEL Tielt-Winge
52 Roodenburg Andy 141 1 1 2 1971 M NED Rotterdam
53 Van Avesaath Lianne 141 1 1 2 1966 W NED Herten
54 Senaeve Walter 139 1 1 2 1960 M BEL Sint-Niklaas
55 Hendriks Tom 138,5 1 1 2 1957 M NED Hoofddorp
56 De Keyser Gust 137 2 0 2 1948 M BEL Vlezenbeek
57 van Schendel Ralph 137 2 0 2 1973 M NED Arnhem
58 Nieuwesteeg Fred 135,5 1 1 2 1957 M NED Loenen aan de Vecht
59 Beernaert Veerle 133 1 1 2 1969 W BEL Bissegem
60 Idrissi Mo 133 1 1 2 1952 M NED Heemskerk
61 Van Rijswijk Bram 129 1 1 2 1981 M NED Hapert
62 Gerlo Luc 126,5 1 1 2 1956 M BEL Temse
63 Leusink Martin 126 2 0 2 1963 M NED MarathonPlus
64 Richards Paul 125,5 2 0 2 1968 M GBR Solihull
65 Deschodt Samantha 125 1 1 2 1969 W BEL GELUWE
66 Van Schooten Kenneth 123,5 2 0 2 2000 M BEL
67 Vansteenkiste Koen 115 1 1 2 1962 M BEL Gistel
68 Lagae Philippe 114,5 1 1 2 1965 M BEL Bissegem
69 Wouters Peter 110 2 0 2 1966 M BEL Aalter
70 Cloosterman Theo 108 1 1 2 1957 M NED Veldhoven
71 Claeys Kristof 104,5 1 1 2 1979 M BEL GELUWE
72 Derudder Henk 99,5 1 1 2 1968 M BEL Ichtegem
73 Sipers Henk 86,5 1 1 2 1955 M NED Maastricht
74 Cooremans Sven 75 2 0 2 1974 M BEL Westmalle



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]