Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2015: DFW runners: Wieringhbos Trail Marathon op 15 maart
* 27 feb 2015: Limburgs Zwaarste op 18 april
* 17 feb 2015: Knippenberg documentaire krijgt voorpremière op Texel op 4 april
* 15 feb 2015: TransEuropeFootrace 2016 (update)
* 14 feb 2015: Eerste Blaauwbek Marathon een succes
* 13 feb 2015: Eerste aankondiging van de Zes Uur van de Haarlemmermeer 2015
* 11 feb 2015: Jubileum Editie 20e ROS Int. Zes Uren Ultraloop Stein Zondag 1 Maart 2015
* 10 feb 2015: 100 km ter ere van 15-jarig jubileum Röntgenlauf
* 5 feb 2015: Mariska Kramer eerste vrouw in Amerikaanse trail
* Januari
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2002
 

totaaltijd (aantal dagen) startnummer Naam NAT sexe

7:0453 (2) 418 Lex de Boer NED m
7:2617 (2) 404 Henry Okkersen NED m
7:41'02 (2) 412 Rob Tieleman NED m
7:4431 (2) 416 Jack Hendrickx NED m
7:5237 (2) 406 Henk Sipers NED m
7:5415 (2) 403 Han Frenken NED m
8:1359 (2) 410 Horst Preisler GER m
8:2247 (2) 414 Gijs Honing NED m
8:4502 (2) 421 Christian Hottas GER m
8:4829 (2) 402 Michele Rizzitelli ITA m
9:1239 (2) 419 Sjoerd Slaaf NED m
9:1533 (2) 417 Ben Mol NED m
9:3247 (2) 401 Angela Gargano ITA w
9:5424 (2) 411 Rob Froonhoff NED m
10:2532 (2) 422 Hans-Joachim Meyer GER m
12:3951 (2) 420 Sigrid Eichner GER w

3:2405 (1) 428 Heinrich van Nahmen GER m
3:3857 (1) 429 Harm Peters NED m
3:5452 (1) 407 Rob Steyger NED m
3:5529 (1) 426 Herbert Kunst NED m
4:0127 (1) 424 Dré van den Bosch NED m
4:0509 (1) 425 Rob van den Hoek NED m
4:1309 (1) 405 Vincent Schoenmakers NED m
4:1540 (1) 415 Bernd Gaemlich GER m
4:2801 (1) 423 Carrie van de Beek NED m
5:0235 (1) 427 Theo Cloosterman NED m

dnf (0) 413 Pier Hulsmans BEL m
dnf (0) 408 Willem Seuntjens NED m
dnf (0) 409 John Middel NED m


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]