Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 27 feb 2017: Uitslagen weekends 18/19 en 25/26 februari
* 25 feb 2017: Transgrancanaria 43-265 km
* 20 feb 2017: Eerste marathonweekend Zétrud-Lumay
* 18 feb 2017: Kwalificatie-eisen Elfsteden ultraloop 2018 bekend
* 15 feb 2017: Texel (Ron Teunisse)
* 14 feb 2017: 6 uur van Stein op zondag 5 maart
* 13 feb 2017: WK 100 km 2018 in Kroatië
* 13 feb 2017: Endurance Day Hamme 12 maart met 50 en 100 km
* 13 feb 2017: Uitslagen weekend 11/12 februari
* 13 feb 2017: In memoriam Annie van Rossum
* 6 feb 2017: Uitslagen weekend 28/29 januari en 4/5 februari
* 5 feb 2017: Haast lente in Blaauwbekmarathon
* 2 feb 2017: Dutch Coast Ultra Run by Night 2017
* Januari
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2002
 

totaaltijd (aantal dagen) startnummer Naam NAT sexe

34:59'15 (10) 418 Lex de Boer NED m
37:10'18 (10) 412 Rob Tieleman NED m
37:38'18 (10) 406 Henk Sipers NED m
38:43'24 (10) 416 Jack Hendrickx NED m
39:15'35 (10) 403 Han Frenken NED m
<5>
39:22'02 (10) 404 Henry Okkersen NED m
39:38'46 (10) 410 Horst Preisler GER m
42:08'52 (10) 414 Gijs Honing NED m
43:57'14 (10) 421 Christian Hottas GER m
45:15'21 (10) 402 Michele Rizzitelli ITA m
<10>
45:39'06 (10) 417 Ben Mol NED m
48:03'59 (10) 401 Angela Gargano ITA w
48:07'46 (10) 419 Sjoerd Slaaf NED m
64:12'08 (10) 420 Sigrid Eichner GER w
37:21'04 (8) 411 Rob Froonhoff NED m
<15>
20:0038 (5) 425 Rob van den Hoek NED m
21:0557 (5) 405 Vincent Schoenmakers NED m
16:0451 (4) 432 Ruud Jakobs NED m
16:5751 (4) 407 Rob Steyger NED m
17:5111 (4) 415 Bernd Gaemlich GER m
<20>
13:1616 (3) 413 Pier Hulsmans BEL m
14:0706 (3) 423 Carrie van de Beek NED m
14:2048 (3) 427 Theo Cloosterman NED m
15:21'12 (3) 422 Hans-Joachim Meyer GER m
6:2442 (2) 438 Jan Nabuurs NED m
<25>
6:5215 (2) 428 Heinrich van Nahmen GER m
7:2245 (2) 435 Jo Pfeifer NED m
7:4423 (2) 426 Herbert Kunst GER m
7:5502 (2) 434 Dick van Es NED m
8:5443 (2) 430 Theo Kuypers NED m
<30>
9:0636 (2) 431 Jos Hopman NED m
9:0711 (2) 433 Edwin Mentink NED m
3:1051 (1) 439 Arno Willems NED m
3:31'35 (1) 442 Marc Vloeberghs NED m
3:3818 (1) 440 Dave Cop BEL m
<35>
3:3857 (1) 429 Harm Peters NED m
3:5340 (1) 441 Wim van Amerongen NED m
4:01'12 (1) 444 Sonja van Zeelt NED w
4:0127 (1) 424 Dré van den Bosch NED m
4:0629 (1) 436 Bert de Jong NED m
<40>
4:1341 (1) 437 Hans Buis NED m
dnf (0) 408 Willem Seuntjens NED m
dnf (0) 409 John Middel NED m
dnf (0) 443 Cor Stuivenberg NED m


Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]