Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* 30 sep 2002: Uitslag Spartathlon 2002
* 30 sep 2002: Ceulemans Rik en Mounia Aboulahcen Belgische kampioenen marathon
* 29 sep 2002: Eerste 20 finishers Spartathlon
* 29 sep 2002: Sekiya(Japan) en Reutovich(Rus) winnen de Spartathlon
* 28 sep 2002: Result Spartathlon: 1.Japan 2.Austria 3.Holland
* 28 sep 2002: Negende bericht uit de Spartathlon: Wim-Bart Knol stopt na 200 km
* 28 sep 2002: Achtste bericht uit de Spartathlon: Jeffry Oonk als derde gefinished
* 28 sep 2002: Zevende bericht uit de Spartathlon: nog vijf kilometer
* 28 sep 2002: Zesde bericht uit de Spartathlon: Jeffry Oonk nu 3e!
* 28 sep 2002: Vijfde bericht uit de Spartathlon: de klim is volbracht
* 28 sep 2002: Vierde bericht uit de Spartathlon
* 28 sep 2002: Derde bericht uit de Spartathlon
* 28 sep 2002: Tweede bericht uit de Spartathlon
* 27 sep 2002: Voorinschrijvingen ultraloop Amersfoort 2002
* 27 sep 2002: Eerste bericht uit de Spartathlon
* 26 sep 2002: Marathon en zes uur Amersfoort
* 26 sep 2002: Results 24 hour Laurant du Pont (FRA)
* 23 sep 2002: Nieuwe wereldrecords 12u, 100 mijl en 24u voor Edith Berces
* 22 sep 2002: De estafette tijdens de ultramarathon (RUN 02)
* 20 sep 2002: IAU 100K World rankings 2002
* 20 sep 2002: IAU 100K World rankings 2002
* 20 sep 2002: Persbericht NK 100 km 2002 in Stein
* 18 sep 2002: Ultralopers zijn filosofische reizigers (RUN 02)
* 17 sep 2002: Jos Cleemput over het EK 100 km in Winschoten (RUN 02)
* 17 sep 2002: Winschoten 2002, een nieuw Deens clubrecord
* 15 sep 2002: Stand Nederlands Ultra klassement na Winschoten
* 15 sep 2002: Croon Dutch Ultra Cup 2002
* 15 sep 2002: Ems-Jade-Lauf
* 15 sep 2002: EC 100K team results
* 15 sep 2002: EC 100K unofficial results
* 14 sep 2002: EC 100K after 90K
* 14 sep 2002: Congratulations for Elvira
* 14 sep 2002: Felicitation Pascal!
* 14 sep 2002: EC 100K 6:30 p.m.
* 14 sep 2002: EC 100K at 6:30 p.m.
* 14 sep 2002: EC 100K 3:20 p.m.
* 14 sep 2002: EC 100K at 3:30 P.M.
* 14 sep 2002: Start EC 100K Winschoten
* 12 sep 2002: EK 24 uur Gravigny 2002 (Ditjes en datjes van Anton)
* 12 sep 2002: La Trans Gaule: de laatste 200 km voor Guus Smit en Ria Buiten
* 10 sep 2002: Jos Cleemput over het EK 24u in Gravigny (F)
* 10 sep 2002: Grottenmarathon in Valkenburg 2003
* 10 sep 2002: Pictures from Gravigny 24 houres EC
* 10 sep 2002: Inschrijvers NK Marathon Veteranen Winschoten
* 10 sep 2002: Inschrijvers EC 100km 2002 Winschoten
* 10 sep 2002: Voorlopige uitslag Flanders Fields Marathon 2
* 9 sep 2002: Voorlopige uitslag Flanders Fields Marathon 1
* 9 sep 2002: Voorlopige uitslag Mergellandmarathon 2002
* 9 sep 2002: Nog twee hazen gezocht voor marathon Eindhoven
* 8 sep 2002: Final results EC 24 hours
* 8 sep 2002: EC 24 hours after 22 hours
* 8 sep 2002: Wim Mory(B) wint voor de tweede opeenvolgende keer de In Flanders Fields Marathon
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 11 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 8 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 7 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 4 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 3 hours
* 2 sep 2002: La Transe Gaulle na 5 etappes
* 2 sep 2002: Uitslag Rondje Voorne
* 2 sep 2002: Verslag 24 uren van Welden 2002
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2002
 
De volgende personen hebben zich ingeschreven voor de RABAO-Interpolis RUN 2002.

Meer info: http://www.run.nl


STARTNR NAAM NAT CAT PR

1 HOSTENS, IVAN BEL M20 6:54:00
2 TAELMAN, LUCIEN BEL M45 6:33:11
3 GOETHALS, RIK BEL M40 6:50:48
4 DIERICKX, EMIEL BEL M45 7:10:44
5 BECKERS, PAUL BEL M40 7:18:01
7 RUITER, EDWARD DE NED M20 6:57:02
8 LUST, VERON NED M20 7:20:25
9 KROEZEN, KRIJN NED M20 7:26:32
10 SIMBULA, LUIGI NED M40 7:09:51
15 FETIZON, PASCAL FRA M40 6:23:15
16 HEUBI, BRUNO FRA M20 6:52:24
17 BLANCHARD, BRUNO FRA M40 6:55:15
18 GEHIN, JEAN-MARIE FRA M40 6:58:34
19 GAUBERT. JEROME FRA M20 6:56:31
21 CIEPLAK, MACIEJ POL M40 6:47:16
22 MAGIER, ANDRZEJ POL M40 6:24:11
23 PLOCHOCKI, RYSZARD POL M40 6:47:57
24 SEKOWSKI, PIOTR POL M20 6:38:57
26 ARDEMAGNI, MARIO ITA M20 7:25:45
27 BELLISARIO, CLAUDIO ITA M20 7:19:07
28 CAMPESTRIN, CRISTIANO ITA M20 7:56:15
29 CESCONETTO, DANIELE ITA M20 7:49:18
30 SARTORI, STEFANO ITA M20 6:47:22
31 VEDILEI, ENRICO ITA M20 7:27:42
33 ALVAREZ, RAMON ESP M40 6:46:18
34 POSADO, JOSE LUIS ESP M45 7:39:54
35 AUBESO, JORGE ESP M20 6:32:24
37 MUEHL, VOLKMAR GER M40 7:05:17
38 NUEBAUER, GERHARD GER M40 7:24:41
39 SOMMER, MICHAEL GER M20 6:42:45
42 KOCHURA, VIKTOR UKR M20 7:28:27
43 KOTSYBKA, ANDRIY UKR M20 8:58:23
44 LAVRENYUK, SERGIY UKR M20 6:57:14
45 PORTNYY, VIKTOR UKR M20 7:21:09
46 SAMOYLENKO, SERHIY UKR M20 7:28:45
47 BENDIK, IVAN BLR M20 7:18:10
48 BULA, DZMITRY BLR M20 7:15:23
49 CHYRYTSA,ULADZIMIR BLR M20 7:10:51
50 RYMASHEUSKI, ALIAKSANDR BLR M45 7:18:15
52 BARNA, LASZLO HUN M40 7:11:00
53 MOLNAR, MIHALY HUN M20 6:28:34
54 OLASZ, LASZLO HUN M20 7:53:00
55 VOZAR, ATTILA HUN M20 6:47:57
56 WIMMER, LASZLO HUN M40 7:53:00
57 BRUNNER, RADEK CZE M20 7:41:00
58 KREJCI, JIRI CZE M20 7:40:00
59 PSUTKA, ROMAN CZE M40 8:50:00
60 SMODRK, ROSTISLAV CZE M20 8:11:00
61 SOUREK, JAN CZE M20 8:06:00
63 ANDERSEN, ULF RAGN DEN M20 7:43:00
64 MADSEN, HENRIK DEN M20 7:18:00
65 TRANUM, HENRIK DEN M20 9:40:00
68 BARBER, STANISLAV SLO M45 6:41:48
69 VINDIS, MIRKO SLO M20 6:52:52
70 GILBERG, RUNAR NOR M20 7:27:15
71 LIEN, JORGEN ANDRE NOR M20 7:36:30
72 SKARPSNO, EGIL NOR M20 7:03:10
75 KASHAPOV, RAVIL RUS M45 6:33:05
76 KHARITONOV, OLEG RUS M20 6:29:29
77 NETREBA, VLADIMIR RUS M20 6:30:07
79 SINIOUCHKINE, VALERI RUS M20 6:39:03
80 TIAJKOROB, IGOR RUS M20 6:39:21
82 ZHALYBIN, DENIS RUS M20 6:47:12
84 BUJNAK, JAN SVK M40 7:58:23
85 DURKOVSKY, IVAN SVK M40 7:27:25
86 GAJDOS, PETER SVK M40 7:53:20
87 GALLIK, FRANTISEK SVK M50 7:58:03
90 CIULAKOV, ALEXANDR MOL M45 7:25:00
91 BURTIEV, RASID MOL M50 9:24:00
92 GHILETCHI, VEACESLAV MOL M20 8:16:00
125 JAQUEMART, INEZ BEL F40 8:43:13
126 BUTSELE VAN, ANNIE BEL F40 8:43:13
127 CORNETTE, NATACHA BEL F35 9:02:11
128 SANDERSON, DANIELLE GBR F35 7:58:16
131 MAGGIOLINI, MAGALI FRA F20 7:49:18
132 BRIONNE, MURIELLE FRA F20 7:57:40
133 BEAULIEU, SYLVIE FRA F40 7:52:50
134 DENIS BILLET, CHRISTINE FRA F20 8:18:05
137 BRUNI, DEBORAH FRA F20 9:12:43
138 CASIRAGHI, MONIKA ITA F20 7:39:42
139 COSTETTI, MARIA LUISA ITA F40 8:25:39
140 DI VITO, LORENA ITA F35 9:06:00
141 PATRUNO, NUNZIA ITA F40 10:33:33
142 ZOBOLI, ELVIRA ITA F35 8:51:16
143 BOTZON, RICARDA GER F35 7:31:55
144 DRESCHER, ANKE GER F20 7:50:13
145 HIEBL, ELKE GER F35 7:54:35
146 STOEPPLER, SIMONE GER F35 8:32:00
147 WAGNER, CONSTANZE GER F35 7:32:17
148 CHERNIY, LARYSA UKR F40 9:01:18
149 MITROFANOVA, NINA UKR F45 8:45:20
150 PAVLINSKA, KATERYNA UKR F20 9:24:31
151 LARIO, ALZIRA PORTELA POR F35 7:34:27
152 BRUUN, MARIANNE NOR F20 0:00:00
155 POPOVICI, RAISA MOL F45 10:21:00
157 BERCES, EDIT HUN F35 7:26:00
158 BONTOVICS, TIMEA HUN F20 9:42:00
159 KORAN, EVA HUN F20 10:09:00
160 MIKE, KRISZTINA HUN F20 9:21:00
164 KARASSEVA, NADEJDA RUS F40 7:54:35
165 KOLPAKOVA, ELVIRA RUS F20 7:31:06
166 LADYJINA, OXANA RUS F35 7:40:35
167 SHATYAYEVA, VALENTINA RUS F40 7:27:20
168 SAVOSKINA, SVETLANA RUS F35 7:45:21
200 WIGARD, JEROEN DEN M20 8:53:50
202 KREMER, JODI NED M20 0:00:00
203 LITTLE, IAN GBR M20 0:00:00
204 DOHERTY, IAN GBR M20 10:16:00
205 KLUGKIST, HINRICK NED M20 0:00:00
206 ANDERSON, IAN GBR M20 7:17:00
207 SUIJKERBUIJK, JAN NED M20 8:52:08
208 ROEST, THIJS NED M20 10:15:00
209 IDZIAK, DIDIER FRA M20 7:05:04
210 WIMMER, ROBERT GER M20 7:33:00
211 KLOOSTER, RICHARD VAN NED M20 0:00:00
212 DROESSLER, THOMAS GER M20 0:00:00
213 PINGEL, LARS GER M20 0:00:00
214 VANBELLE, RONNY BEL M20 0:00:00
215 LUND, SIMON GBR M20 0:00:00
216 TOTZKE, UWE GER M20 8:06:00
217 TRINCHERI, LORENZO ITA M20 0:00:00
218 OONK, JEFFRY NED M20 9:07:00
219 CROFT, DOMINIC GBR M20 0:00:00
220 BROUWER, MICHEL NED M20 9:06:43
221 COP, DAVY BEL M20 0:00:00
222 TIELEMAN, ROB NED M20 8:48:00
300 NUIJTS, HANS NED M40 0:00:00
301 GUICHARD, MARK GBR M40 7:38:10
302 SNEDDON, JOHN GBR M40 8:53:00
303 JEPPESEN, ANDERS DEN M40 0:00:00
304 CRAMER, OLE DEN M40 8:39:55
305 GIANNETTI, STEFANO ITA M40 10:18:00
306 ZWAN, ANDRE VAN DER NED M40 8:20:00
307 PIOLA, EMILIANO ITA M40 0:00:00
340 OTTENS, JAN NED M45 11:57:45
341 BEEK, CARRIE VAN DE NED M45 0:00:00
342 CHAPMAN, EDWARD GBR M45 0:00:00
343 DIJK, UBEL NED M45 8:54:00
344 STREUNDING, JAN NED M45 10:38:16
345 GACK, DENIS FRA M45 6:37:47
346 LONDEMA, DIRK NED M45 0:00:00
347 BAKKER, RON NED M45 9:50:00
348 MOLEN, EGBERT VAN DER NED M45 10:21:53
349 TRIEST, RENE NED M45 0:00:00
350 SICHEL, WILLIAM GBR M45 7:07:49
351 HENDRIKS, TOM NED M45 8:17:00
380 GERRITS, ROLF NED M50 0:00:00
381 BRUMMEN, WIM VAN NED M50 11:45:00
382 CORGIER, ALAIN FRA M50 8:22:39
383 SAMBRO, EDSEH NED M50 0:00:00
384 HEISE, HANS-PETER GER M50 9:13:19
385 MEIJER, LAMMERT NED M50 9:03:00
386 POLS, SIMON NED M50 8:06:00
387 GRAF, KARL GER M50 7:59:55
388 ELHORST, JAN HENDRIK NED M50 9:19:00
389 WESTHUIS, COR NED M50 8:57:00
390 LIEBERS, WILLIE NED M50 11:05:09
391 SCHIJFF, JAN NED M50 0:00:00
392 KUYPERS, HANS NED M50 8:55:00
393 MOL, BEN A. NED M50 11:07:42
400 BOER, LEX DE NED M55 7:48:00
401 BUTTER, COR NED M55 11:21:00
402 NILLESSEN, GERRIT NED M55 8:26:00
403 VISSER, JACOB NED M55 9:55:00
404 BRUNI, ADRIANO ITA M55 0:00:00
410 ATTILIO, LIBERINI ITA M60 0:00:00
411 WILTJER, JAN NED M60 10:19:00
420 BAINBRIDGE, ROY GBR M65 10:16:47
430 DOORNEKAMP, HENDRIK JAN NED M70 10:52:38
460 CAZEMIER, JANNEKE NED F35 0:00:00
470 VOS-ERTEL, MARIE-ANNE NED F40 0:00:00
471 MORTENSEN MOLAND, HELLE DEN F40 0:00:00
480 WALKER, HILARY GBR F45 7:50:00
481 HEIJNEN, LIES NED F45 0:00:00
490 KOCEMBA, ROSEMARIE VON GER F55 10:13:00

.

Rob van den Hoek - UltraNed 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]