Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* 30 sep 2002: Uitslag Spartathlon 2002
* 30 sep 2002: Ceulemans Rik en Mounia Aboulahcen Belgische kampioenen marathon
* 29 sep 2002: Eerste 20 finishers Spartathlon
* 29 sep 2002: Sekiya(Japan) en Reutovich(Rus) winnen de Spartathlon
* 28 sep 2002: Result Spartathlon: 1.Japan 2.Austria 3.Holland
* 28 sep 2002: Negende bericht uit de Spartathlon: Wim-Bart Knol stopt na 200 km
* 28 sep 2002: Achtste bericht uit de Spartathlon: Jeffry Oonk als derde gefinished
* 28 sep 2002: Zevende bericht uit de Spartathlon: nog vijf kilometer
* 28 sep 2002: Zesde bericht uit de Spartathlon: Jeffry Oonk nu 3e!
* 28 sep 2002: Vijfde bericht uit de Spartathlon: de klim is volbracht
* 28 sep 2002: Vierde bericht uit de Spartathlon
* 28 sep 2002: Derde bericht uit de Spartathlon
* 28 sep 2002: Tweede bericht uit de Spartathlon
* 27 sep 2002: Voorinschrijvingen ultraloop Amersfoort 2002
* 27 sep 2002: Eerste bericht uit de Spartathlon
* 26 sep 2002: Marathon en zes uur Amersfoort
* 26 sep 2002: Results 24 hour Laurant du Pont (FRA)
* 23 sep 2002: Nieuwe wereldrecords 12u, 100 mijl en 24u voor Edith Berces
* 22 sep 2002: De estafette tijdens de ultramarathon (RUN 02)
* 20 sep 2002: IAU 100K World rankings 2002
* 20 sep 2002: IAU 100K World rankings 2002
* 20 sep 2002: Persbericht NK 100 km 2002 in Stein
* 18 sep 2002: Ultralopers zijn filosofische reizigers (RUN 02)
* 17 sep 2002: Jos Cleemput over het EK 100 km in Winschoten (RUN 02)
* 17 sep 2002: Winschoten 2002, een nieuw Deens clubrecord
* 15 sep 2002: Stand Nederlands Ultra klassement na Winschoten
* 15 sep 2002: Croon Dutch Ultra Cup 2002
* 15 sep 2002: Ems-Jade-Lauf
* 15 sep 2002: EC 100K team results
* 15 sep 2002: EC 100K unofficial results
* 14 sep 2002: EC 100K after 90K
* 14 sep 2002: Congratulations for Elvira
* 14 sep 2002: Felicitation Pascal!
* 14 sep 2002: EC 100K 6:30 p.m.
* 14 sep 2002: EC 100K at 6:30 p.m.
* 14 sep 2002: EC 100K 3:20 p.m.
* 14 sep 2002: EC 100K at 3:30 P.M.
* 14 sep 2002: Start EC 100K Winschoten
* 12 sep 2002: EK 24 uur Gravigny 2002 (Ditjes en datjes van Anton)
* 12 sep 2002: La Trans Gaule: de laatste 200 km voor Guus Smit en Ria Buiten
* 10 sep 2002: Jos Cleemput over het EK 24u in Gravigny (F)
* 10 sep 2002: Grottenmarathon in Valkenburg 2003
* 10 sep 2002: Pictures from Gravigny 24 houres EC
* 10 sep 2002: Inschrijvers NK Marathon Veteranen Winschoten
* 10 sep 2002: Inschrijvers EC 100km 2002 Winschoten
* 10 sep 2002: Voorlopige uitslag Flanders Fields Marathon 2
* 9 sep 2002: Voorlopige uitslag Flanders Fields Marathon 1
* 9 sep 2002: Voorlopige uitslag Mergellandmarathon 2002
* 9 sep 2002: Nog twee hazen gezocht voor marathon Eindhoven
* 8 sep 2002: Final results EC 24 hours
* 8 sep 2002: EC 24 hours after 22 hours
* 8 sep 2002: Wim Mory(B) wint voor de tweede opeenvolgende keer de In Flanders Fields Marathon
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 11 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 8 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 7 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 4 hours
* 7 sep 2002: EC 24 hours after 3 hours
* 2 sep 2002: La Transe Gaulle na 5 etappes
* 2 sep 2002: Uitslag Rondje Voorne
* 2 sep 2002: Verslag 24 uren van Welden 2002
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2002
 

I A U 100KM WORLD 2 0 0 2

Page: 2

NOM-PRENOM JJ.MM.AA CAT NAT PLACE

07.24.52 KOLPAKOVA Elvira 30.10.72 F RUS NAT TEAM 18/01 EUROPE2002
07.30.23 HOTTA Makiko F JPN 9/01 SARONA2002
07.33.14 CASIRAGHI Monica 4.04.69 F ITA NAT TEAM 24/02 EUROPE2002
07.36.12 SAKURAI Norimi F JPN 11/02 SARONA2002
07.36.32 MYCHLIANOVA Marina 16.06.66 F35 RUS /01 MOSCOU2002
07.37.06 ZHYRKOVA Tatiana 70 F RUS NAT TEAM 1 WCUP2002
07.38.03 SEKIYA Akiko 65 F35 JPN NAT TEAM 2 WCUP2002
07.40.00 CASIRAGHI Monica (03) F ITA NAT TEAM 3 WCUP2002
07.44.39 SEKIYA Akiko (02) F35 JPN 14/03 SARONA2002
07.45.29 ZHYRKOVA Tatania (02) F RUS /02 MOSCOU2002
07.45.56 MYCHLIANOVA Marina (02) F35 RUS NAT TEAM 4 WCUP2002
07.47.29 SANDERSON Danielle 26.10.62 F40 GBR NAT TEAM 32/03 EUROPE2002
07.50.04 MAGGIOLINI Magali 21.05.69 F FRA NAT TEAM 33/04 EUROPE2002
07.50.54 KARASIOVA Nadehda 60 F40 RUS NAT TEAM 5 WCUP2002
07.50.57 HIEBL Elke 12.06.64 F35 GER NAT TEAM 34/05 EUROPE2002
07.57.11 BERCES Edith 16.05.64 F35 HUN NAT TEAM 6 WCUP2002
07.59.28 HERRY Karin 2.01.68 F FRA NAT TEAM 7 WCUP2002
08.00.30 MAGGIOLINI Magali (02) F FRA NAT TEAM 8 WCUP2002
08.03.51 BERCES Edith (02) F35 HUN 4/01 CAMPOR2002
08.07.08 PACEV Tania 60 F40 USA CO 4/01 WITHLA2002
08.07.17 LADYZHINA Oxana 21.07.67 F RUS NAT TEAM 9 WCUP2002
08.12.53 ZOBOLI Elvira 20.12.66 F35 ITA NAT TEAM 40/06 EUROPE2002
08.15.24 KARASIOVA Nadehda (02) F40 RUS NAT TEAM 42/07 EUROPE2002
08.16.04 BYKULOVA Yelena 14.04.64 F35 RUS NAT TEAM 10 WCUP2002
08.17.39 LADYZHINA Oxana (02) F RUS NAT TEAM 43/08 EUROPE2002
08.17.58 DUVAL Dominique 2.03.54 F45 FRA NAT TEAM 11 WCUP2002
08.18.05 BILLET DENIS Christine 3.12.71 F FRA 12 WCUP2002
08.19.30 BERCES Edith (03) F35 HUN NAT TEAM 44/09 EUROPE2002
08.22.56 JACQUEMART Inez F35 BEL NAT TEAM 47/10 EUROPE2002
08.23.24 PACEV Tania (02) F40 USA NAT TEAM 13 WCUP2002
08.25.20 BILLET DENIS Christine (02) F FRA NAT TEAM 49/11 EUROPE2002
08.26.04 DRESCHER Anke 14.12.67 F GER NAT TEAM 50/12 EUROPE2002
08.26.24 MALAFEEVA Ekaterina 67 F35 RUS /03 MOSCOU2002
08.26.56 RIDDLE Anne 66 F35 USA NAT TEAM 14 WCUP2002
08.28.58 TANAKA Sumiko 52 F45 JPN /04 SARONA2002
08.34.41 TAILLEBRESSE Patricia F40 FRA 64 LES AIGLES DE PAU 24/01 CHAVAG2002
08.34.42 SEMYONOVA Larisa 1.01.64 F RUS /04 MOSCOU2002
08.35.32 SYROMIATNIKOVA Anastasia 70 F RUS /05 MOSCOU2002
08.39.30 WEISS-DUMARCHE Nadine 14.08.62 F35 FRA 78 ASPTT LE PERRAY 14/01 SOLOGN2002
08.40.06 REUTOVICH Irina 21.01.50 F50 RUS 15 WCUP2002
08.40.52 KONDO Kazuko 56 F45 JPN NAT TEAM 16 WCUP2002
08.41.03 ALTER Julia 24.02.72 F GER NAT TEAM 17 WCUP2002
08.42.25 HEASLETT Ann 14.12.63 F35 USA NAT TEAM 18 WCUP2002
08.43.02 CONNAN Annie 20.02.55 F45 FRA 95 US MERY AC 29/02 CHAVAG2002
08.43.13 JACQUEMART Inez (02) F35 BEL NAT TEAM 19 WCUP2002
08.43.24 BRIONNE Murielle 9.12.67 F FRA NAT TEAM 51/13 EUROPE2002
08.43.30 ST™PLER Simone 64 F35 GER NAT TEAM 20 WCUP2002
08.44.38 BRUNI Deborah 30.05.69 F ITA NAT TEAM 52/14 EUROPE2002
08.46.21 RYSINA Irina 67 F35 RUS /06 MOSCOU2002
08.47.04 KORAN Eva 18.12.67 F35 HUN NAT TEAM 53/15 EUROPE2002
08.47.51 KOVAL Irina 19.11.58 F40 RUS /07 MOSCOU2002
08.48.38 GAUTHIER Monique 16.06.54 F45 FRA 21 WCUP2002
08.49.12 DI VITO Lorena 2.11.62 F40 ITA NAT TEAM 54/16 EUROPE2002
08.50.22 COSTETTI Maria Luisa 31.07.61 F40 ITA NAT TEAM 55/17 EUROPE2002
08.50.35 KIMBALL Nikki 71 F USA NAT TEAM 22 WCUP2002
08.50.58 LIEPINA Anita F LAT NAT TEAM 23 WCUP2002
08.53.17 GAYTER Sharon 30.10.63 F35 GBR NEW MARSKE HARRIERS 7/01 MORETO2002
08.53.55 CHARPENTIER Dominique 52 F50 FRA 45 UNION BERRICHONNE 21/02 SOLOGN2002
08.53.57 DRESCHER Anke (02) F35 GER SS HANAU-RODENBACH /01 BIENNE2002
08.54.41 WALKER Hilary 9.11.53 F45 GBR SERPENTINE RUNNING CLUB 12/01 EUROPE2002
08.55.02 COSTETTI Maria Luisa (02) F40 ITA 23/01 FAENZA2002
08.55.22 ZOBOLI Elvira (02) F35 ITA NAT TEAM 24 WCUP2002
08.56.02 TAILLEBRESSE Patricia (02) F40 FRA 64 LES AIGLES DE PAU 5/01 BECONE2002
08.56.29 BRIONNE Murielle (02) F FRA NAT TEAM 25 WCUP2002
08.56.46 DRESCHER Anke (03) F35 GER SS HANAU-RODENBACH 25/02 FAENZA2002
08.57.49 DRESCHER Anke (04) F35 GER NAT TEAM 26 WCUP2002
08.58.08 LACOMBE Christiane 30.01.60 F40 FRA NAT TEAM 27 WCUP2002
08.58.25 OKABE Mayumi 72 F JPN /05 SARONA2002
08.59.39 ROSSEL Tsilla 64 F35 SUI RENENS VD /02 BIENNE2002
09.00.24 FLORIS Anny 18.03.61 F40 FRA 28 WCUP2002


Compiled by Gerard Stenger, IAU record committee

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]