Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
* December
* 9 dec 2018: Wereldrecord Camille Herron 24 uur
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Januari 2003
 

NOM-PRENOM JJ.MM.AA CAT NAT PLACE

06.31.18 MURZIN Grigoriy 23.01.70 M RUS 1 BEZANA2002
06.32.24 MARTINEZ AUBESO Jorge 5.12.66 M ESP CANAL DE ISABEL II BURGOS 1 MADRID2002
06.34.16 FETIZON Pascal 30.08.62 M40 FRA NAT TEAM 1 EUROPE2002
06.34.23 FATTORE Mario 16.06.75 M ITA NAT TEAM 1 WORCUP2002
06.36.19 ZHALYBIN Denis 30.06.80 M RUS NAT TEAM 2 EUROPE2002
06.39.03 SINYUSHKIN Valery 31.03.67 M RUS 1 MOSCOU2002
06.39.21 TYAZHHOROB Igor 4.12.67 M RUS 2 MOSCOU2002
06.39.33 TYAZHIHOROB Igor (02) M RUS NAT TEAM 2 WORCUP2002
06.39.57 MARTINEZ REGLERO Fermin11.12.61 M40 ESP NAT TEAM 3 WORCUP2002
06.41.16 KHARITONOV Oleg 13.04.68 M RUS NAT TEAM 3 EUROPE2002
06.42.18 AKHMETSIN Ildar 70 M RUS 2 BEZANA2002
06.44.21 NETREBA Vladimir 21.10.67 M RUS 3 MOSCOU2002
06.45.43 NETREBA Vladimir (02) M RUS NAT TEAM 4 WORCUP2002
06.45.43 KRUGLIKOV Anatoli 9.10.57 M40 RUS 4 MOSCOU2002
06.46.15 ARDEMAGNI Mario 2.04.63 M ITA NAT TEAM 4 EUROPE2002
06.46.16 AKHMETSIN Ildar (02) M RUS NAT TEAM 5 WORCUP2002
06.47.53 VINDIS Mirko 8.11.63 M SLO 5 EUROPE2002
06.48.07 MIKAMI Yasafumi 14.01.66 M JPN 1 SARONA2002
06.48.20 VANDENDRIESSCHE Jan 6.06.61 M40 BEL NAT TEAM 6 WORCUP2002
06.49.23 HOLOVNYTSKY Oleksander M UKR NAT TEAM 7 WORCUP2002
06.50.11 IDZIAK Didier 22.06.67 M FRA 1 EUROPE2002
06.52.53 MURZIN Grigoriy (02) M RUS 2 MADRID2002
06.53.09 SOMMER Michael 2.03.64 M GER NAT TEAM 8 WORCUP2002
06.53.48 SINYUSHKIN Valery (02) M RUS NAT TEAM 9 WORCUP2002
06.54.25 HOSTENS Yvan 17.11.63 M BEL NAT TEAM 10 WORCUP2002
06.54.44 BLANCHARD Bruno 20.07.60 M40 FRA NAT TEAM 6 EUROPE2002
06.54.50 KHITTERMAN Leo 52 M50 RUS 5 MOSCOU2002
06.54.50 POPOV Vladimir 68 M RUS 6 MOSCOU2002
06.55.29 TYAZHHOROB Igor (02) M RUS NAT TEAM 7 EUROPE2002
06.56.31 GAUBERT Jerôme 15.09.71 M FRA 91 POSTILLONNE LONGJUMEAU 1 CHAVAG2002
06.57.14 HEUBI Bruno 14.03.60 M40 FRA 11 WORCUP2002
06.57.20 KASHAROV Ravil 15.11.56 M45 RUS 12 WORCUP2002
06.57.20 NOMURA Junichi 5.01.77 M JPN 2 SARONA2002
06.57.39 KASHAROV Ravil (02) M45 RUS NAT TEAM 8 EUROPE2002
06.57.44 MARTINEZ AUBESO Jorge (02) M ESP CANAL DE ISABEL II BURGOS 3 BEZANA2002
06.58.14 GOETHALS Rik 16.07.59 M40 BEL NAT TEAM 9 EUROPE2002
06.58.16 BOGAR Janos 23.06.64 M HUN ADIDAS HUN 3 MADRID2002
06.58.36 ZHALYBIN Denis (02) M RUS 100Miles Track 2 LONDON2002
06.58.43 SARTORI Stefano 28.05.65 M ITA NAT TEAM 10 EUROPE2002
06.58.55 KRAJENSKI Volker 66 M GER SV EMMERSTEDT 1 GERMAN2002
06.59.21 GACK Denis 24.02.59 M40 FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 1 TORHOU2002


07.00.22 KHARITONOV Oleg (02) M RUS 2 CRYSTA2002
07.01.02 NIPPERT Howard 65 M USA NAT TEAM 13 WORCUP2002
07.01.25 DE OLIVEIRA Marcio Bat 14.10.68 M BRA NAT TEAM 14 WORCUP2002
07.01.45 SEKI Masayuki M JPN 3 SARONA2002
07.02.37 ISHNULKIN Sergei 7.11.63 M RUS 7 MOSCOU2002
07.03.27 MIKSCH Thomas Dr. 62 M40 GER TV JAHN KEMPTEN 2 GERMAN2002
07.05.06 IDZIAK Didier (02) M FRA 15 WORCUP2002
07.05.22 DE OLIVEIRA Marcio Bat (02) M BRA 4 BEZANA2002
07.05.57 RADYUTCHENKO Dimitry 27.11.70 M RUS 4 MADRID2002
07.06.03 KOTSYBKA Andriy 9.05.69 M UKR NAT TEAM 11 EUROPE2002
07.06.22 ALVAREZ SAINZ Ramon 4.10.57 M45 ESP CANAL DE ISABEL II 5 MADRID2002
07.06.52 SOMMER Michael (02) M GER NAT TEAM 12 EUROPE2002
07.07.39 WALMESLEY Dennis 63 M GBR BOURTON RR 1 MORETO2002
07.08.42 YAMAHIRA Kazuya M JPN NON REG 4 SARONA2002
07.09.03 BOISSELIER Nicolas 7.08.66 M FRA NAT TEAM 16 WORCUP2002
07.09.15 TAELMAN Lucien 9.07.57 M45 BEL NAT TEAM 17 WORCUP2002
07.09.24 HICKEY Victor Wayne 57 M45 CAN NAT TEAM 18 WORCUP2002
07.09.29 RICKLEFS Chad 67 M USA CO BOULDER 1 DULUTH2002
07.10.28 SCHNEIDER Wolfgang 55 M45 GER LGV MARATHON GIESSEN 3 GERMAN2002
07.12.02 HASANOV Eric 64 M RUS 8 MOSCOU2002
07.13.57 BORDUS Jean-Marc 11.11.60 M40 FRA 45 AS AUCHAN OLIVET 1 SOLOGN2002
07.14.34 LAZYUTA Stanislav 24.10.72 M UKR 2 FAENZA2002
07.15.19 SEKI Masatomo M JPN 5 SARONA2002
07.15.35 BARNA Laszlo 6.04.60 M40 HUN NAT TEAM 14 EUROPE2002
07.16.01 ZABBAROV Rinat 60 M40 RUS 9 MOSCOU2002
07.16.02 PRUAL Alain 24.09.59 M40 FRA 79 SBAC SEVRE BOCAGE 1 CHICHE2002
07.16.51 GUICHARD Thierry 29.05.60 M40 FRA 27 PACY SUR EURE 1 MILLAU2002
07.17.02 OLSON Dusty 73 M USA MN DULUTH 2 DULUTH2002
07.17.05 FINILL Chris 59 M40 GBR ENG HARROW AC 1 CELTIC2002
07.18.19 KOUROS Yiannis 13.02.56 M45 GRE NAT TEAM 20 WORCUP2002
07.18.49 LIOSHYN Andreï 68 M BLR NAT TEAM 21 WORCUP2002
07.19.07 BELLISARIO Claudio 9.09.70 M ITA ERCI AVEZZANO 7 MADRID2002
07.19.21 PEREIRA Adilson Dama 2.11.63 M BRA NAT TEAM 22 WORCUP2002
07.19.59 BYCHKOV Vladimir 67 M RUS 10 MOSCOU2002
07.20.33 BARBER Stanislav 11.09.57 M45 SLO 17 EUROPE2002
07.20.42 MURATA Hideji M JPN NON REG 6 SARONA2002
07.21.09 BECKER Jean-Jacques 17.12.61 M40 FRA 02 STADE SAINT QUENTINOIS 2 TORHOU2002
07.21.10 PIVETEAU Pascal 7.10.61 M40 FRA NAT TEAM 23 WORCUP2002
07.22.20 CURTON Bernard 15.11.52 M50 FRA 73 AS AIX LES BAINS 2 CHAVAG2002
07.22.56 WIMMER Robert 65 M GER SC ROTH 1952 1 BRAKEL2002
07.23.29 HUBBARD Charles 61 M40 USA MN BLOOMINGTON 3 DULUTH2002
07.23.57 DROESSLER Thomas 29.10.74 M GER LC DOSSE WITTSTOCK 2 EUROPE2002
07.24.25 MALIK Haroun 58 M40 GER SCC BERLIN 4 GERMAN2002
07.24.50 BARROSO Jean-Paul 65 M FRA 12 STADE RUTHENOIS 3 CHAVAG2002
07.25.07 SEKIYA Ryoichi 67 M JPN 7 SARONA2002
07.25.17 NEUBAUER Gerhard 11.12.59 M40 GER NAT TEAM 19 EUROPE2002
07.25.39 HOOS Jörg 64 M GER LTF MARPINGEN 5 GERMAN2002
07.27.04 LUST Veron 12.01.63 M NED NAT TEAM 20 EUROPE2002
07.27.25 VANACKER Etienne M50 BEL 3 TORHOU2002
07.27.32 BRICAULT Christian 52 M45 FRA 86 ASPTT CHATELLERAULT 5 CHAVAG2002
07.27.42 VEDILEI Enrico 6.03.64 M ITA NAT TEAM 26 WORCUP2002
07.28.12 FELLER Robert 24.02.62 M40 GER LTF MARPINGEN 6 GERMAN2002
07.28.14 GOMEZ GARCIA Manuel 66 M ESP C.ATL.MIERES 6 BEZANA2002
07.28.39 DE RUITER Edward 7.05.66 M NED NAT TEAM 22 EUROPE2002
07.29.23 KONDO Kiminari 11.12.62 M40 JPN NAT TEAM 27 WORCUP2002
07.29.44 GRAF Karl 17.12.50 M50 GER VFB ALEMANNIA PFALZDORF 2 BRAKEL2002

***100km BIENNE (SUI) 2002 Distance short -1197,5M
06.56.39 FREI Konrad 62 M40 SUI HOCHUALD 1 BIENNE2002
07.04.37 AHANSAL Lahcew 71 M SUI TEUFEN 2 BIENNE2002
07.21.11 KNECHTLE Iwan 71 M SUI APPENZELL 4 BIENNE2002

Anton Smeets ton.smeets@ou.nl
with thanks to Gerard Stenger, IAU record committee 

 
[ top pagina ]