Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
28 nov 2019
Wetenschappelijk onderzoek naar maagdarmklachten bij hardlopers
27 nov 2019
10th Belgian Coast Total Run 01-02-2020
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
Nieuws in 2019
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2003
 
III "Moscow Night" Ultramarathon
Open Championship of Russia, Championship of Moscow
"Passatore" Cup
6-hours Indoor Race (200 m lap)
February 7-8, 2003, Moscow, Russia



RESULTS

Women
Place Name Birth City Country Distance Age Group Record(s)

1 Bychkova Marina _.__.1975 Murom Russia 80 600 1 (20-29) W, E, Rus
2 Myshlyanova Marina 16.06.1966 Chelyabinsk Russia 79 296 1 (35-39) Rus 35-39
3 Reutovitch Irina 21.01.1950 Kaliningrad Russia 70 575 1 (50-54)
4 Koval Irina 19.11.1958 Kashira Russia 66 125 1 (45-49) Rus 45-49
5 Gordeeva Galina 18.04.1955 Kolomna Russia * 62 135 2 (45-49)
6 Polyakova Vera 23.05.1947 Kolomna Russia * 60 714 1 (55-59) Rus 55-59
7 Savoskina Svetlana 7.07.1965 Murom Russia 59 632 2 (35-39)
8 Shabalina Zinaida 8.09.1952 Fryanovo Russia * 58 019 2 (50-54)
9 Borzyh Tatyana 9.08.1954 Kashira Russia * 29 019 3 (45-49)
10 Kalinina Lyudmila 12.12.1968 Ivanovo Russia 22 800 3 (35-39)

Men

Place Name Birth City Country Distance Age Group Record(s)

1 Jalybin Denis _.__.1980 Jeleznogorsk Russia 93 247 1 (20-29) W, E, Rus
2 Netreba Vladimir 21.10.1967 Penza Russia 90 473 1 (35-39) Rus 35-39
3 Radyuchenko Dmitrii 27.__.1970 Saratov Russia 88 649 1 (30-34) Rus 30-34
4 Kruglikov Anatoly 9.10.1957 Roslavl Russia 87 579 1 (45-49) Rus 45-49
5 Ganiev Farit 13.12.1964 Sarapul Russia 85 632 2 (35-39)
6 Kruglikov Nikolai 8.03.1959 Roslavl Russia 78 651 1 (40-44)
7 Hirov Eduard 13.07.1961 Serpuhov Russia 78 268 2 (40-44)
8 Ushakov Evgenii 1.03.1952 Mytisci Russia * 76 405 1 (50-54)
9 Potaneiko Anatolii 5.03.1957 Anadyr Russia * 76 143 2 (45-49)
10 Suprunyuk Sergei 19.04.1962 Krasnoznamensk Russia 75 706 3 (40-44)
11 Vorobev Maksim 26.08.1966 Puschino Russia 75 427 3 (35-39)
12 Tishin Dmitrii 1.05.1982 Krasnodar Russia 75 135 2 (20-29)
13 Gordyushenko Viktor 2.11.1957 Moscow Russia 72 798 3 (45-49)
14 Buravcov Andrei 22.10.1962 Moscow Russia * 72 198 4 (40-44)
15 Trutchenkov Sergei 18.09.1955 Roslavl Russia * 70 037 4 (45-49)
16 Postnikov Vladimir 11.10.1950 Nijnii Novgorod Russia * 68 827 2 (50-54)
17 Grishin Vyacheslav 12.03.1947 Moscow Russia * 67 165 1 (55-59)
18 Korochkov Aleksandr 8.10.1951 Jukov Russia * 66 901 3 (50-54)
19 Trutchenkov Vitalii 18.02.1951 Roslavl Russia * 65 696 4 (50-54)
20 Izmailov Aleksei 17.12.1970 Rybinsk Russia 64 200 2 (30-34)
21 Kochmin Viktor 3.01.1957 Moscow Russia * 63 522 5 (45-49)
22 Kalujskii Anatolii 4.08.1946 Tverskaya obl. Russia * 63 349 2 (55-59)
23 Kirusha Dmitrii 1.07.1961 Dolgoprudnyi Russia * 62 323 5 (40-44)
24 Podolskii Valerii 24.11.1961 Odincovo Russia * 57 648 6 (40-44)
25 Shashkarov Vladimir 13.05.1965 Sargatch Russia * 56 097 4 (35-39)
26 Balashov Aleksei 2.10.1936 Volgodonsk Russia * 54 074 1 (65-69)
27 Kononov Aleksei 6.06.1960 Saratov Russia 50 400 7 (40-44)
28 Toryanik Nikolai 16.09.1967 Moscow Russia 46 200 5 (35-39)
29 Adyasov Ilya 10.05.1966 Moscow Russia * 46 117 6 (35-39)
30 Tumanov Mihail 15.01.1961 Shatura Russia * 45 700 8 (40-44)
31 Semenov Aleksandr _.__.1961 Ioshkar-Ola Russia * 45 243 9 (40-44)
32 Gordeev Yurii 4.02.1964 Sarapul Russia 44 800 7 (35-39)
33 Piskov Yurii 28.08.1944 Moscow Russia * 43 664 3 (55-59)
34 Ocheev Ruslan 7.12.1957 Ioshkar-Ola Russia * 43 415 6 (45-49)
35-36Novikov Aleksei 10.07.1962 Tverskaya obl. Russia * 43 186 10 (40-44)
35-36Boyakinov Nikolai 12.02.1971 Churapchy pos. Russia * 43 186 3 (30-34)
37 Tivikov Vladimir 16.12.1951 Ioshkar-Ola Russia * 40 444 5 (50-54)
38-39Romanov Vladimir 7.08.1959 Omsk Russia 39 400 11-12 (40-44)
38-39Labutin Ivan 20.03.1959 Vyazniki Russia 39 400 11-12 (40-44)
40 Anisimov Evgenii 17.07.1967 Yaroslavl Russia 38 600 8 (35-39)
41 Jukauskas Andrei 22.11.1962 Omsk Russia 38 200 13 (40-44)
42 Ishmulkin Sergei 7.11.1963 Kazan Russia 38 000 14 (40-44)
43 Poddelkin Andrei 20.01.1964 Ivanovo Russia 37 000 9 (35-39)
44 Milovich Jelko 7.02.1969 Yugoslavia Yugoslavia 24 400 4 (30-34)

* Second (external) lap 228,5 m length



Compu"Parsec" runners club Referee: P. V. Piskun
[1402um@parsec-club.ru; +7 (095) 330-6710
Secretary: D. A. Popov
 

 
[ top pagina ]