Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
8 apr 2019
Zestig van Texel met 60 en 120 km
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2003: Uitslag D.T.S.-marathon
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 51 t/m 71
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 20 t/m 36
* 31 mrt 2003: D.T.S. doorkomsten, nrs 1 t/m 19
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:50 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 14:15 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 13:00 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 12:22 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:11 uur
* 29 mrt 2003: D.T.S.-loop om 11:00 uur
* 28 mrt 2003: Route D.T.S.loop 29/3
* 28 mrt 2003: Verdomd, de berg beweegt! (Badwater 1999)
* 27 mrt 2003: DTS deelnemerslijst per 26/3
* 27 mrt 2003: Ultr@ned klassement
* 26 mrt 2003: Eerste Dracula Marathon!
* 25 mrt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na de 6u van Stein
* 25 mrt 2003: Definitieve uitslag 6 uur Stein
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 301 t/m 350
* 25 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 216 t/m 285
* 24 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 51 t/m 215
* 24 mrt 2003: Strasimeno 60 km road (ITA) 16/3
* 24 mrt 2003: Marseille Music Marathon (FRA) 23/3
* 24 mrt 2003: Marathon Rome (ITA) 23/3
* 23 mrt 2003: 6-day race in Denmark, August 2003
* 23 mrt 2003: Het Senda Real: de luxe ultralopen vanuit Madrid
* 23 mrt 2003: De deelnemers aan de 120 van Texel
* 21 mrt 2003: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 21 mrt 2003: RECORDS-AT-ANY-PRICE
* 19 mrt 2003: D.T.S. marathon en zes uur ultramarathon
* 18 mrt 2003: Jorge Aubeso wint 1OOkm van Madrid
* 17 mrt 2003: Belgische selectie EK 100km Moskou
* 16 mrt 2003: Slechte verzorging Binnenmaas non-stop 2003
* 16 mrt 2003: Verslag Binnenmaas non-stop 2003
* 15 mrt 2003: Comrades Marathon 3: de traditie
* 13 mrt 2003: Soms gaat het goed, soms gaat het niet
* 13 mrt 2003: Doorkomsten Stein, nrs 1 t/m 50
* 13 mrt 2003: Jan Vandendriessche over zijn opgave in Stein
* 13 mrt 2003: 100 km tijden voorspellen op basis van 6u van Stein
* 12 mrt 2003: Definitieve uitslag Stein in de maak
* 11 mrt 2003: D.T.S 6 uur nieuws
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel I
* 9 mrt 2003: Stein na afloop deel II
* 9 mrt 2003: Limburg Trofee 2003
* 9 mrt 2003: Stein e-mail service
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel II
* 9 mrt 2003: Stein om 15:10 deel I
* 9 mrt 2003: Stein om 14:00
* 9 mrt 2003: Stein om 12:30
* 9 mrt 2003: Stein om 10:50
* 9 mrt 2003: Stein is online!
* 8 mrt 2003: Comrades Marathon 2: de winnaars
* 7 mrt 2003: World Lists 100 KILOMETRES 2003
* 6 mrt 2003: Texel all-time ranglijsten 60, 120, en 4 x 15 km
* 5 mrt 2003: De 24-uur Loop Apeldoorn heeft een website !
* 4 mrt 2003: Verslag Ultra-meeting Apeldoorn 1 feb. 2003
* 2 mrt 2003: Foto's van de FAF Schinnen 16 feb.
* 1 mrt 2003: Comrades Marathon 1: het ontstaan
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2003
 
Hierna volgt de stand van de "Marathon- & Ultracup 2003" na de 2de wedstrijd, de 6u van Stein.

Uitleg
A = aantal gelopen wedstrijden
H = handicappunten per wedstrijd op basis van geboortejaar(GJ) en geslacht(G)
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/../n_item/f1353_2003_01.php
Stand


Pl NAAM A Punten GJ G H PLAATS NAT

1 TAELMAN LUCIEN 2 164 1957 M 4 OOSTROZEBEKE BEL
2 GRAF KARL 2 161 1950 M 9 GOCH GER
3 PAPANIKITAS MARC 2 156 1967 M 0 STEKENE BEL
4 EPSKAMP WIM 2 154 1954 M 5 HOOFDDORP NED
5 BECKERS PAUL 2 152 1962 M 1 MALLE BEL
6 CORNELIS JOHAN 2 140 1958 M 3 ZULTE BEL
7 JACQUEMART INEZ 2 139 1962 F 13 ANTWERPEN BEL
8 ROBERTS MATH 2 138 1962 M 1 SITTARD NED
9 MOYSON RENAAT 2 137 1961 M 2 MERCHTEM BEL
10 HENDRIKS TOM 2 129 1957 M 4 HOOFDDORP NED
11 SCHOENMAKERS VINCENT 2 129 1939 M 24 BERGEYK NED
12 KLOEK PATRICK 2 126 1964 M 0 ANTWERPEN BEL
13 HEIJNEN LIES 2 124 1956 F 16 ALMERE NED
14 BAKKER RON 2 122 1956 M 4 ALMERE NED
15 DE BOER LEX 2 119 1947 M 12 AVENHORN NED
16 BAYER ELSE 2 118 1939 F 36 NETTETAL GER
17 BULLIG CORNELIA 2 115 1959 F 15 ERKRATH GER
18 VANDENDRIESSCHE JAN 2 113 1961 M 2 GISTEL BEL
19 HOPMAN JOS 2 111 1939 M 24 EINDHOVEN NED
20 POLS SIMON 2 108 1952 M 7 DUIVENDRECHT NED
21 WESTHUIS COR 2 106 1948 M 11 DALFFZEN NED
22 MICHOLLEK WOLFGANG 2 106 1960 M 2 KOLN GER
23 SCHROERS MICHAEL 2 105 1969 M 0 VIERSEN GER
24 SIPERS HENK 2 102 1955 M 5 MAASTRICHT NED
25 PEETERS PETER 2 102 1958 M 3 ESBEEK NED
26 STOFFELS RONALD 2 102 1958 M 3 WESTERLO BEL
27 AKKERMANS JOS 2 100 1950 M 9 HOOFDDORP (HAARLEMMERNED
28 LORENZ MICHAEL 2 100 1958 M 3 IDEN GER
29 VISSCHERS JOHAN 2 100 1955 M 5 ELSLOO NED
30 MOL BEN 2 99 1949 M 10 HELLEVOETSLUIS NED
31 BUTENEERS JOSEPH 2 99 1953 M 6 LINTER BEL
32 DAMMEKENS WILSON 2 98 1952 M 7 GALMAARDEN BEL
33 MARSE JULES 2 97 1957 M 4 HILVARENBEEK NED
34 BOUWEN WALTER 2 97 1965 M 0 ITEGEM BEL
35 RAMAEKERS ERWIN 2 96 1970 M 0 TERVUREN BEL
36 BODELIER HEIN 2 96 1948 M 11 LANDGRAAF NED
37 VAN DAELE RUDY 2 95 1962 M 1 SINT-NIKLAAS BEL
38 SCHEPERS LEON 2 94 1958 M 3 STEIN NED
39 VANDERLINDEN MARC 1 86 1958 M 3 WATERMAEL BEL
40 ENGELS PAUL 2 85 1951 M 8 ISSUM NED
41 VAN BRUMMEN WIM 2 83 1949 M 10 ALMERE NED
42 VANACKER ETIENNE 1 83 1952 M 7 MELSELE BEL
43 BODELIER DONNE 2 81 1976 M 0 LANDGRAAF NED
44 LAZYUTA STANISLAS 1 81 1972 M 0 UKR
45 JÄCKEL HEINZ 1 80 1947 M 12 HENNEF GER
46 HOSTENS IVAN 1 79 1963 M 1 HANDZAME BEL
47 SCHNEIDER WOLFGANG 1 79 1955 M 5 GER
48 BENOHR ASTRID 1 76 1957 F 16 BERG.GLADBACH(B) GER
49 SEELE HARTMUT 1 74 1962 M 1 MOORERLAND GER
50 SCHWERK WOLFGANG 1 74 1955 M 5 SOLINGEN GER
51 STEYGER ROB 2 73 1959 M 3 ZAANDAM NED
52 SAPAUSCHKE WILTRUT 1 73 1941 F 32 GER
53 BRAUN MARION 1 72 1957 F 16 SIMMERATH GER
54 MAASKANT JAN 2 70 1949 M 10 BAARLE-NASSAU NED
55 LINNARTZ BIRGIT 2 70 1961 F 14 ESCHWEILER GER
56 TIGGELKAMP FERDINAND 1 69 1948 M 11 ROMMERSKIRCHEN GER
57 DE POOTER DIRK 1 69 1963 M 1 ITEGEM BEL
58 VANLANGENDONCK BERNARD 1 68 1958 M 3 GELUWE(WERVIK) BEL
59 HENTILA TURO 1 67 1967 M 0 BRUSSEL BEL
60 WIDERA BURKHARD 1 67 1959 M 3 GER
61 DECLERCK GUIDO 1 67 1951 M 8 TORHOUT BEL
62 CLOOSTERMAN THEO 2 66 1957 M 4 VELDHOVEN NED
63 VERDONCK PHILIP 1 66 1972 M 0 BEVEREN-WAAS BEL
64 VAN TICHELEN LEO 1 65 1955 M 5 MALLE BEL
65 VERCRUYSSE RUDI 1 65 1964 M 0 AARTRIJKE BEL
66 MITROFANOVA NINA 1 65 1957 F 16 UKR
67 DIJKGRAAF JAN-WILLEM 2 65 1953 M 6 EPE NED
68 BRAUN WOLFGANG 1 65 1954 M 5 SIMMERATH GER
69 SUIJKERBUIJK JAN 1 65 1963 M 1 MOERSTRATEN NED
70 BRUYNOOGHE HUGO 1 63 1947 M 12 OPWIJK BEL
71 MELZER ELKE 1 62 1963 F 13 GER
72 DEBRUYNE RONNY 1 62 1959 M 3 EERNEGEM BEL
73 STIJNEN GEERT 1 62 1969 M 0 TURNHOUT BEL
74 VAN DIEMEN ERWIN 1 62 1972 M 0 NED
75 DOORNBOS LYDIA 1 60 1978 F 13 NED
76 ROSSEELS SERGE 1 60 1957 M 4 LOT BEL
77 VAN DER ZWAN ANDRÉ 1 60 1959 M 3 KATWIJK-AAN-ZEE NED
78 VAN 'T VEER TON 1 59 1957 M 4 BREDA NED
79 EMRINGER LOUIS 1 59 1954 M 5 LUX
80 OFFERMANN PETRA 1 59 1959 F 15 SIMMERATH GER
81 WASSER PETER 1 59 1969 M 0 KEVELAER GER
82 SCHLEGEL HOMA 1 58 1966 F 12 GER
83 KRÖKEL BERNADETTE 1 58 1954 F 17 GER
84 GEEROMS JOZEF 2 58 1959 M 3 LONDERZEEL BEL
85 FRENKEN HAN 1 58 1962 M 1 STEIN NED
86 HAUKE GERNOT 1 57 1941 M 20 GER
87 CARMONT GERARD 1 57 1960 M 2 BOULOGNE FRA
88 VAN DER MADE NELLIE 1 57 1955 F 17 NED
89 KELLERT GISELA 1 57 1950 F 21 KOLN GER
90 KNOPS PETRA 1 56 1959 F 15 NED
91 BROERSEN JOS 1 56 1950 M 9 ALPHEN A/D RIJN NED
92 TILLY HANS 1 56 1951 M 8 GER
93 COOLEN RUUD 1 56 1962 M 1 NED
94 DE SOBRIE HERMAN 1 56 1952 M 7 VORSELAAR BEL
95 WILLEMS ARNO 1 56 1959 M 3 DRIEBERGEN NED
96 MICHIELSEN FRANS 1 56 1954 M 5 HERENTHOUT BEL
97 BOGAERT JOSEPH 1 55 1942 M 18 SCHOTEN BEL
98 BEISENHERZ SUZANNE 1 54 1973 F 12 GER
99 STRAIMER ANNA 1 54 1948 F 23 GER
100 LENAERTS EDWIN 1 54 1966 M 0 GENK BEL
101 VAN LITZENBURG JOHAN 1 54 1952 M 7 DUIZEL NED
102 BAYER MARTIN 1 54 1939 M 24 NETTETAL GER
103 VANDEWAL JACQUES 1 54 1952 M 7 DILSEN-STOKKEM BEL
104 MARTEN 1 53 1939 M 24 NETTETAL GER
105 VÖLL GÜNTER 1 53 1953 M 6 MONSCHAU GER
106 SCHMIDT GUDRUN 1 53 1944 F 27 GER
107 WALLESCH RENE 1 53 1972 M 0 GEESTHACHT GER
108 STROTKAMP SABINE 1 53 1965 F 12 GER
109 KUIJPERS THEO 1 52 1946 M 13 WESTERBEEK NED
110 CARMONT NIANDI 1 52 1961 F 14 BOULOGNE RSA
111 THEMM THORSTEN 1 52 1972 M 0 NORTORF GER
112 PFEIFER JO 1 52 1947 M 12 STEIN NED
113 DE JONG THEO 1 52 1950 M 9 BEL
114 PROOT CEDRIC 1 51 1956 M 4 AARTRIJKE BEL
115 BUNDERVOET JOHAN 1 51 1949 M 10 SLEIDINGE BEL
116 KNEIN ANGELIKA 1 51 1958 F 15 GER
117 REIJNGOUDT RINUS 1 51 1959 M 3 TERNEUZEN NED
118 FRITZ MICHAEL 1 50 1956 M 4 VIERSEN GER
119 MAES LUC 1 50 1952 M 7 MEULEBEKE BEL
120 SCHÄFER SABINE 1 50 1964 F 12 TROISDORF GER
121 MORNIE LUDO 1 50 1960 M 2 ZWALM BEL
122 VAN DE ERVE JAN 1 49 1964 M 0 BARENDRECHT NED
123 MAURITZ KLAUS DIETER 1 49 1950 M 9 STADTOLDENDORF GER
124 SCHOLZ CHRISTA 1 49 1954 F 17 ALSDORF GER
125 KLEIN ROGER 1 48 1946 M 13 HASSEL(LUX) LUX
126 JONKERS WILLY 1 48 1965 M 0 HELMOND NED
127 SUIJKERBUIJK PETER 1 48 1956 M 4 STEENBERGEN NED
128 VAN LOOCK MONIK 1 48 1961 F 14 VORSELAAR BEL
129 DE JONG JOHANN 1 48 1971 M 0 NED
130 WINKHOLD-GALLINA WERNER 1 47 1953 M 6 KOLN GER
131 NICKLAUS DAGMAR 1 47 1958 F 15 GER
132 OTTEN LIL 1 47 1961 F 14 OIRSBEEK NED
133 GROSHEIM DAGMAR 1 47 1960 F 14 VIERSEN GER
134 ZUIDEMA PETER 1 47 1967 M 0 UTRECHT NED
135 SWEENS ERIC 1 47 1969 M 0 VOORBURG NED
136 SCHMITZ KUNIBERT 1 47 1955 M 5 GER
137 MOENS ANNIE 1 46 1955 F 17 BEL
138 WIJNANTS MAARTEN 1 45 1954 M 5 HOOFDDORP NED
139 JAKOB FRITZ 1 45 1954 M 5 GER
140 VAN BOVEN EDDY 1 45 1955 M 5 BERLARE BEL
141 KELLERT KARL-HEINZ 1 45 1950 M 9 KOLN GER
142 MAYER REINHARD 1 45 1961 M 2 GER
143 KOCHS ACHIM 1 45 1969 M 0 ESCHWEILER GER
144 NICKLAUS ULRICH 1 44 1956 M 4 WUPPERTAL GER
145 SCHMITZ MARCUS 1 44 1972 M 0 GER
146 DUDA ELKE 1 44 1962 F 13 GER
147 WALDHÖR SIEGFRIED 1 44 1968 M 0 WIEN AUS
148 VAN GEENE REGINA 1 43 1954 F 17 NED
149 WAGNER GUY 1 43 1965 M 0 LUX
150 BECKER MATTIN 1 43 1960 M 2 ARNBERG GER
151 DE JONG GERARD 1 43 1948 M 11 NED
152 WAGNER MARTIN 1 42 1961 M 2 HERNE GER
153 VAN DE BEEK CARRIE 1 42 1953 M 6 AARLE-RIXTEL NED
154 SCHEER KARIN 1 42 1949 F 22 BERGNEUSTADT GER
155 WOLF FRANK 1 41 1961 M 2 ALSDORF GER
156 VAN TONGELEN PATRICK 1 41 1963 M 1 HOLSBEEK (NIEUWRODE) BEL
157 KLUGKIST HENRICK 1 41 1975 M 0 WESTERWIJTWERD NED
158 PESCH HELMUT 1 40 1943 M 16 ESCHWEILER GER
159 VAN MEENSEL DIETER 1 40 1962 M 1 HOBOKEN BEL
160 VAN DER MOLEN EGBERT 1 40 1956 M 4 MIDDELSTUM NED
161 VAN DEN HOEK ROB 1 40 1965 M 0 BREDA NED
162 SIMANKOV STANISLAV 1 40 1949 M 10 MINSK(W-R) BLR
163 FISCHER MARCUS 1 39 1967 M 0 KOLN GER
164 GEHRKE LOTHAR 1 39 1939 M 24 GER
165 KOBUS KARL-HEINZ 1 39 1966 M 0 SINSHEIM GER
166 KREMER JODI 1 39 1966 M 0 NED
167 KLEVER PETRA 1 39 1957 F 16 GER
168 KOTSYBKA ANDRIY 1 38 1969 M 0 UKR
169 VAN DER HOEK COR 1 38 1953 M 6 BRUMMEN NED
170 SCHÜTTE HEINRICH 1 38 1956 M 4 NORDSTEMMEN GER
171 KLEIN AD 1 38 1961 M 2 NED
172 NIEßEN THOMAS 1 37 1957 M 4 ESCHWEILER GER
173 FISCHER MICHAEL 1 37 1962 M 1 GER
174 LUDDEN PETER 1 37 1962 M 1 ESSEN GER
175 EPSKAMP TON 1 37 1952 M 7 AMSTELVEEN NED
176 HUFKENS LOUIS 1 36 1950 M 9 GROBBENDONK NED
177 SCHMIDT GERHARD-HORST 1 36 1941 M 20 GER
178 KOBRINA ELENA 1 34 1967 F 12 AACHEN GER
179 EUVERMAN HERMAN 1 34 1953 M 6 ZWOLLE NED
180 MUTZE WILLEM 1 34 1956 M 4 HEERLEN NED
181 DEBENER MARTIN 1 34 1964 M 0 HUCKELHOVEN GER
182 SOMERS JAN 1 34 1949 M 10 GULPEN NED
183 SCHWAN CLAUDIA 1 34 1966 F 12 SIMMERATH GER
184 WAACK SVETLANA 1 34 1967 F 12 GER
185 DIENERT SVEN 1 33 1966 M 0 GER
186 HUNTJENS PEDRO 1 33 1967 M 0 URMOND NED
187 LINNARTZ WERNER 1 32 1955 M 5 GER
188 BUITER ERNA 1 32 1953 F 18 BEDUM NED
189 MÜLLER MARKUS 1 32 1962 M 1 SOLINGEN GER
190 SCHWEIM KLAUS 1 32 1938 M 26 BERGNEUSTADT GER
191 RIMASHEVSKY ALEXANDER 1 30 1957 M 4 BLR
192 JAKOBS RUUD 1 30 1962 M 1 SIEBENGEWALD NED
193 ISRINGHAUSEN-BLEY STEPHAN1 30 1963 M 1 BOCHUM GER
194 SCHABHÜTL MANFRED 1 30 1964 M 0 WIEN AUS
195 KRUGLIKOV VALERI 1 29 1946 M 13 BLR
196 POSPIECH HANS-JÜRGEN 1 29 1940 M 22 WALLHALBEN GER
197 NECKEBROECK ROGER 1 29 1936 M 30 SINT-PIETERS-LEEUW BEL
198 VAN DER HOEK JAN 1 29 1951 M 8 ST A.PAROCHIE NED
199 VAN NUENEN JAN 1 28 M 0 NED
200 VAN DER LOOP EDWIN 1 28 1968 M 0 OSS NED
201 WANDT HARALD 1 27 1949 M 10 BERGNEUSTADT GER
202 KISIL ALEXANDER 1 26 M 0 BLR
203 MANDELARTZ JOHANNES 1 26 1961 M 2 AACHEN BEL
204 VAN VLIET ANJA 1 26 1962 F 13 OSS NED
205 KUIPERS PIET-JAN 1 25 1958 M 3 ASSEN NED
206 ICKERT PETER 1 24 1961 M 2 NIEDERKRUCHTEN GER
207 BERKA VOLKER 1 24 1943 M 16 BONN(D) GER
208 FRENKEN DIETMAR 1 23 1965 M 0 GER
209 BECKER BARBARA 1 22 1959 F 15 DORSTEN GER
210 SCHLANG VOLKER 1 19 1955 M 5 GER
211 KNOPS WOLFGANG 1 19 1964 M 0 NED
212 VAN BASSELAERE RONNY 1 17 1959 M 3 WAARSCHOOT BEL
213 VAN RAALTE JAN 1 16 1954 M 5 ALMERE NED
214 NABUURS JAN 1 14 1962 M 1 STEVENSBEEK NED
215 HAVRELUK MICHA 1 11 1950 M 9 GENK BEL
216 BECKER KARL-HEINZ 1 7 1955 M 5 DORSTEN GER
217 FABER JOHN 1 6 1956 M 4 BREUKELEN NED
218 VAN DER ENT FERRY 1 5 1959 M 3 HOOFDDORP NED
219 FORST PETER 1 3 1963 M 1 GER
220 GORMANNS HELMUT 1 0 1960 M 2 GER
221 WIJNEN-DRUPPERS M.J.E. 1 0 1938 F 38 NED
222 WESTEN LOTHAR 1 0 1955 M 5 GER
223 FLUME KARL-HEINZ 1 0 1947 M 12 DORTMUND GER
224 DIJK UBEL 1 0 1955 M 5 DRACHTEN NED
225 VERDONCK WILLIAM 1 0 1944 M 15 BEVEREN-WAAS BEL
226 BERGEVOET GERARD 1 0 1944 M 15 HUISSEN NED
227 JÖHRING JUTTA 1 0 1967 F 12 ESSEN GER
228 SALEWSKI HANS JUERGEN 1 0 1948 M 11 GER
229 NIEUWENHUIJSE HANS 1 0 1946 M 13 AMSTERDAM NED
230 VAN DE KAMP TON 1 0 1957 M 4 NED
231 TIJSKENS HENRI 1 0 1954 M 5 HEUSDEN-ZOLDER BEL
232 OFFERGELD KLAUS 1 0 1949 M 10 ESCHWEILER GER
233 MÖNNICHS BARBARA 1 0 1966 F 12 WUPPERTAL GER
234 ROBERTSON ALAN 1 0 1964 M 0 HERFORD(D) GBR
235 HULSMANS PIERRE 1 0 1945 M 14 ZONHOVEN BEL


Hoewel aan deze stand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens.

Sommigen hebben blijkbaar moeite om de Cup-artikelen op Ultraned te vinden. Een goede werkwijze is bvb de Cupkalender( http://www.ultraned.org/../n_item/f1318.php) bij je Favorieten op te nemen. Onderaan op die pagina kan je via de rubriek "Gerelateerde artikelen" alle algemene artikelen over de Cup bereiken (puntensysteem,stand,...). Informatie over elke wedstrijd apart kan je verkrijgen door de links in het kalenderartikel zelf te volgen. Op de aldus bereikte pagina van die wedstrijd kunnen ook eventueel weer gerelateerde artikelen bereikt worden (over die wedstrijd dan).

Jean-Paul Praet
jp.praet@pandora.be
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]