Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 okt 2019
Voorbeschouwing WK 24 uur 2019 Albi
16 okt 2019
Website Ultraplatform tijdelijk uit de lucht
14 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* 29 okt 2001: Herfstmarathon Brabant 2001
* 29 okt 2001: Een verslag van het 'Rondje Texel' (2001)
* 25 okt 2001: De Zestig van Texel (x 2) op de fiets
* 24 okt 2001: Voorlopige uitslag Bosmarathon Soest.
* 23 okt 2001: Uitslag 60 km Texel 2001
* 22 okt 2001: Uitslag 120 km Texel, met tussentijden 32/88 km
* 21 okt 2001: Erepodia van De Zestig van Texel 2001
* 21 okt 2001: Paul Beckers wint 120 en Veron Lust 60 km
* 21 okt 2001: Koplopers na 90 km en 30 km
* 21 okt 2001: Na 30 km Texel nog steeds vijf aan kop
* 21 okt 2001: Eindelijk, op Texel wordt gelopen!
* 21 okt 2001: Laprecordings Sondershausen NetCase UM (GER) 20/10
* 21 okt 2001: Ergebnisliste Sondershausen (GER) 20/10
* 19 okt 2001: De startlijst van De 120 van Texel
* 18 okt 2001: Laatste info parcours De Zestig van Texel 2001
* 15 okt 2001: Splits van de eerdere winnaars van De Zestig van Texel
* 13 okt 2001: New French website for ultramarathon
* 12 okt 2001: Finishen in de Spartathlon 2001
* 11 okt 2001: Santa Cruz de Bezana 100 km (ESP) 7/10
* 11 okt 2001: Underground Marathon 20/10
* 9 okt 2001: Catherine Ndereba (KEN)
* 9 okt 2001: Achter de schermen van De Zestig van Texel (21/10)
* 9 okt 2001: Lies Heijnen schittert in Almere
* 8 okt 2001: Uitslag Afsluitdijk Marathon
* 7 okt 2001: Ultraloop Amersfoort 2001
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Voorlopige uitslag
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Na 5:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 4:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 3:12 wedstrrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 2 uur wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort live!
* 6 okt 2001: In Memoriam: Egbert van 't Oever
* 6 okt 2001: Programmablad De Zestig van Texel is klaar
* 5 okt 2001: Nogmaals de Mijn-marathon
* 5 okt 2001: Startlijst Ultraloop Amersfoort
* 3 okt 2001: After RUN 2001
* 2 okt 2001: Bunschoten (NED) 50 km 29/9
* 2 okt 2001: Naoke Takahashi (JPN)
* 1 okt 2001: WBP 6 and 12 hours
* 1 okt 2001: Jaap Swart volbrengt Spartathlon
* 1 okt 2001: Spartathlon 2001 (GRE)
* 1 okt 2001: Nogmaals Winschoten
* 1 okt 2001: Winschoten EC 100K 2001
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2003
 
50 KM di ROMAGNA
50 km (distance not certificate)
City: Castelbolognese (Italy)
Edition: 22
Date: 25.04.2003
Road

MEN. Determinant last 300 metres with final rush for the winner Tomasz CHAWAWKO (2h51:33) from Polska and second world championchip 100 km Mario FATTORE (2h51:37) from Italy.
WOMEN. Victory no problem for Monica Casiraghi from Italy only 6 day after silver medal in European Championship 100km (7h28:00) from Russia!

Men
1 Chawawko Tomasz POL 2h51:33
2 Fattore Mario ITA 2h51:37
3 Valeri Claudio ITA 2h59:52
4 Gorini Giuseppe ITA 3h00:13
5 Vozar Attila HUN 3h07:07
6 Cordia Gaetano ITA 3h08:51
7 De Nicolò Renato ITA 3h11:16
8 Horak Pavel CZE 3h12:12
9 Mori Giorgio ITA 3h13:16
10 Guidetti Dino ITA 3h13:39
19 Tretto Livio ITA 3h25:37
35 Vuillemenot Roland FRA 3h33:43
49 Krejci Jiri CZE 3h42:24
55 Maraz Klaudij 3h45:44
125 Novak Lubomir CZE 4h15:31
130 Zadak Karel CZE 4h16:59
177 Rusek Tomas CZE 4h35:31
247 Kos Pavel SLO 5h04:30
250 Tabor Antal 5h05:59
262 Gonzales Apar Julio 5h12:34
283 Linzbichler Helmut AUT 5h18:53
291 Kopecek Ivan CZE 5h24:00
(362 finisher)

Women
1 Casiraghi Monica ITA 3h28:27
2 Cavalli Giovanna ITA 3h31:08
3 Stracco Fiorella ITA 3h36:30
4 Sanna Paola ITA 3h51:19
5 Alder Ursula SUI 3h56:24
6 Bruni Deborah ITA 3h57:49
7 Santanni Cristina ITA 4h00:28
8 Durpetti Laura ITA 4h09:06
9 Sardi Simona ITA 4h14:25
10 Boifava Federica ITA 4h16:29
23 Juda Martina AUT 4h43:39
31 Kos Valilija SLO 5h15:52
(48 finisher)


Franco Ranciaffi
iuta@libero.it

 

 
[ top pagina ]