Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
10 sep 2018
Foto’s en berichten uit de RUN 2018
8 sep 2018
Nederlands kampioen 100 km: Cees van der Land 7.54.30 en Sameena v d Mijden 8.47.50
Nieuws in 2018
* September
* 12 sep 2018: Allgau Ultra en UTMB
* 11 sep 2018: Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
* 10 sep 2018: Foto’s en berichten uit de RUN 2018
* 8 sep 2018: Nederlands kampioen 100 km: Cees van der Land 7.54.30 en Sameena v d Mijden 8.47.50
* 8 sep 2018: Verrassende winnaars RUN Winschoten 100 km: Joris Beaumon en Hilke Schokker
* 8 sep 2018: Joris Beaumon (B) en Hinke Schokker fier op kop bij de 100 km Winschoten
* 8 sep 2018: Ton Verbaandert en Julia Jezek winnen 50 km RUN Winschoten
* 8 sep 2018: RUN Winschoten 2018 in droog weer van start
* 8 sep 2018: Honderd kilometer Winschoten 1988
* 7 sep 2018: Voorbeschouwing RUN Winschoten 2018
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2003
 

teams
1 JPN 6:30'43
2 ITA 6:32'19
3 RSA 6:35'54
4 MAR 6:36'01
5 ESP 6:38'43
6 ETH 6:44'44
7 AUS 6:44'54
8 KOR 6:47'43
9 FRA 6:48'10
10 USA 6:50'37
11 COL 7:01'29
12 QAT 7:04'44
KEN dnf
TAN dnf
COD dnf

individual
1 912 Gharib Jaouad MAR 2:08:31
2 403 Rey Julio ESP 2:08:38
3 688 Baldini Stefano ITA 2:09:14
4 1101 Chaiça Alberto POR 2:09:25
5 756 Aburaya Shigeru JPN 2:09:26
6 692 Caimmi Daniele ITA 2:09:29
7 1152 Syster Ian RSA 2:10:17
8 818 Rotich Michael KEN 2:10:35
9 1148 Ramaala Hendrick RSA 2:10:37
10 777 Sato Atsushi JPN 2:10:38

11 834 Lee Bong-ju KOR 2:10:38
12 776 Ogata Tsuyoshi JPN 2:10:39
13 907 El Ghanmouni Rachid MAR 2:10:56
14 1268 Rothlin Viktor SUI 2:11:14
15 1305 Ramadhani Samson TAN 2:11:21
16 395 Martinez Jose Manuel ESP 2:11:31
17 63 Troop Lee AUS 2:11:46
18 19 Ziar Rachid ALG 2:11:58
19 432 Tolossa Ambesse ETH 2:12:19
20 983 Krotwaar Luc NED 2:12:28

21 779 Shimizu Koji JPN 2:13:19
22 697 Di Cecco Alberico ITA 2:13:36
23 713 Pertile Ruggero ITA 2:13:45
24 609 Polias Nikolaos GRE 2:13:53
25 494 Zeroual Larbi FRA 2:14:29
26 424 Demissie Ashebir ETH 2:14:32
27 680 Bimro Asaf ISR 2:14:52
28 284 Cardona Juan Carlos COL 2:14:52
29 95 Nshimirimana Joachim BDI 2:14:57
30 1155 Thys Gert RSA 2:15:00

31 178 Riyadh Al Mustafa BRN 2:15:20
32 1387 Collins Kevin USA 2:15:38
33 1030 Rasmussen Karl Johan NOR 2:16:00
34 458 Bagy Abdelhakim FRA 2:16:06
35 57 Letherby Andrew AUS 2:16:12
36 22 Bernado Antoni AND 2:16:19
37 1120 Saleh Ahmed Adam QAT 2:16:31
38 917 Skah Khalid MAR 2:16:34
39 1444 Verran Clinton USA 2:16:42
40 836 Lee Myong-seung KOR 2:16:44

41 55 de Highden Roderic AUS 2:16:56
42 489 Remond Philippe FRA 2:17:35
43 431 Terefa Dawit ETH 2:17:53
44 1482 Zepak Yusuf TUR 2:18:02
45 196 Ndjissipou Ernest CAF 2:18:06
46 906 Echchadi Mytahar MAR 2:18:12
47 1391 Dowling Keith USA 2:18:17
48 389 Juzdado Alberto ESP 2:18:34
49 1203 Ntawulikura Mathias RWA 2:18:44
50 937 Palalia Jose Ernani MEX 2:20:03

51 56 Harrison Nicholas AUS 2:20:16
52 832 Ji Young-jun KOR 2:20:21
53 691 Bourifa Migidio ITA 2:21:12
54 285 Grisales Carlos COL 2:22:34
55 60 Nankervis Shane AUS 2:23:12
56 1456 Medvedev Vasiliy UZB 2:23:39
57 1113 Abubaker Foaad Ali QAT 2:23:40
58 283 Berrio Julian COL 2:24:03
59 1233 Kejzar Roman SLO 2:24:20
60 465 El Himer Driss FRA 2:24:23

61 1115 Al-Noor Jumah Omar QAT 2:24:33
62 1307 Nada Saya John TAN 2:25:49
63 945 Bat-Ochir Ser-Od MGL 2:26:39
64 1402 Hearld Jimmy USA 2:26:59
65 453 Utriainen Jussi FIN 2:29:03
66 381 Cortes Francisco JavierESP 2:29:53
67 884 Ntlot'soeu Mpesela LES 2:30:44
68 1312 Charipov Sokhibdjan TJK 2:31:29
69 291 Almeida Carlos CPV 2:33:31
1303 Bayo Amnaay Zebedayo TAN DNF

533 O'Dowd Matthew GBR DNF
1315 Tuvakliyev Kemal TKM DNF
682 Satayin Haile ISR DNF
25 N'Tyamba João ANG DNF
348 Daher Ghadid Omar DJI DNF
833 Kim Yi-yong KOR DNF
905 Damaoui El Mostafa MAR DNF
1429 Shay Ryan USA DNF
975 Hiskia Tobias NAM DNF
1153 Thlobo Ezael RSA DNF

1154 Thugwane Josia RSA DNF
387 Gómez Alejandro ESP DNF
796 Cheboiboch ChristopherKEN DNF
798 Cherono Frederick KEN DNF
808 Kiplagat William KEN DNF
817 Makau Ambrose KEN DNF
434 Wodajo Tereje ETH DNF
421 Abera Gezahegne ETH DNF
430 Taye Moges ETH DNF
277 Ntala Meso Leonard COD DNS

276 Nkulu Alain COD DNS
274 Kalombo Mwenze Willy COD DNS
273 Ilunga Papy COD DNS
495 Zwierzchiewski Benoit FRA DNS




 

 
[ top pagina ]