Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* 31 aug 2003: Hoe ging het de Nederlanders in de Ultratrail du Tour du Mont-Blanc ?
* 31 aug 2003: WC marathon women, Paris (FRA) 31/8
* 30 aug 2003: WC 2003 marathon women Paris (FRA)
* 30 aug 2003: WC marathon men, Paris (FRA) 30/8
* 30 aug 2003: Informatie Biensotawee Marathon 2003
* 29 aug 2003: WC 2003 marathon men Paris (FRA)
* 29 aug 2003: 12 Stunden Oberhausen (GER) gaat niet door!
* 28 aug 2003: Flinke deelname aan Monnikentocht
* 25 aug 2003: Nogmaals La Transardennaise 2003
* 24 aug 2003: Nieuwe marathon in Anna Paulowna
* 24 aug 2003: IAAF Road running records
* 23 aug 2003: Einduitslag La Transardennaise
* 23 aug 2003: La Transardennaise 2003
* 22 aug 2003: Nog 1 week inschrijving Winschoten 100 km en Uden 24 uur!
* 21 aug 2003: World records 100 km approved by IAAF
* 18 aug 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na de 6 en 24u van Welden
* 18 aug 2003: Lucien Taelman wint 6u van Welden
* 18 aug 2003: Dirk De Pooter wint 24u Van Welden
* 18 aug 2003: Persbericht Beekse Marathon
* 13 aug 2003: AAAA run gaat niet door!
* 8 aug 2003: Provocatie of wellicht waarheid: trainen vele ultralopers te snel en eenzijdig?
* 8 aug 2003: Eenmalige 100 km Steenwijk
* 7 aug 2003: Nog een Italiaanse verandering: Etna Marathon naar eind sept
* 5 aug 2003: "Dodentocht" te Bornem (Vlaanderen)
* 4 aug 2003: Internationale top drie Zomermarathon 3-daagse Dieverbrug
* 4 aug 2003: 100 km di Roma
* 4 aug 2003: Indrukken van La Transardenaisse
* 1 aug 2003: Een eerste overzicht van de NL-ultrakalender 2003/2004
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2003
 

teams
1 JPN 6:30'43
2 ITA 6:32'19
3 RSA 6:35'54
4 MAR 6:36'01
5 ESP 6:38'43
6 ETH 6:44'44
7 AUS 6:44'54
8 KOR 6:47'43
9 FRA 6:48'10
10 USA 6:50'37
11 COL 7:01'29
12 QAT 7:04'44
KEN dnf
TAN dnf
COD dnf

individual
1 912 Gharib Jaouad MAR 2:08:31
2 403 Rey Julio ESP 2:08:38
3 688 Baldini Stefano ITA 2:09:14
4 1101 Chaiça Alberto POR 2:09:25
5 756 Aburaya Shigeru JPN 2:09:26
6 692 Caimmi Daniele ITA 2:09:29
7 1152 Syster Ian RSA 2:10:17
8 818 Rotich Michael KEN 2:10:35
9 1148 Ramaala Hendrick RSA 2:10:37
10 777 Sato Atsushi JPN 2:10:38

11 834 Lee Bong-ju KOR 2:10:38
12 776 Ogata Tsuyoshi JPN 2:10:39
13 907 El Ghanmouni Rachid MAR 2:10:56
14 1268 Rothlin Viktor SUI 2:11:14
15 1305 Ramadhani Samson TAN 2:11:21
16 395 Martinez Jose Manuel ESP 2:11:31
17 63 Troop Lee AUS 2:11:46
18 19 Ziar Rachid ALG 2:11:58
19 432 Tolossa Ambesse ETH 2:12:19
20 983 Krotwaar Luc NED 2:12:28

21 779 Shimizu Koji JPN 2:13:19
22 697 Di Cecco Alberico ITA 2:13:36
23 713 Pertile Ruggero ITA 2:13:45
24 609 Polias Nikolaos GRE 2:13:53
25 494 Zeroual Larbi FRA 2:14:29
26 424 Demissie Ashebir ETH 2:14:32
27 680 Bimro Asaf ISR 2:14:52
28 284 Cardona Juan Carlos COL 2:14:52
29 95 Nshimirimana Joachim BDI 2:14:57
30 1155 Thys Gert RSA 2:15:00

31 178 Riyadh Al Mustafa BRN 2:15:20
32 1387 Collins Kevin USA 2:15:38
33 1030 Rasmussen Karl Johan NOR 2:16:00
34 458 Bagy Abdelhakim FRA 2:16:06
35 57 Letherby Andrew AUS 2:16:12
36 22 Bernado Antoni AND 2:16:19
37 1120 Saleh Ahmed Adam QAT 2:16:31
38 917 Skah Khalid MAR 2:16:34
39 1444 Verran Clinton USA 2:16:42
40 836 Lee Myong-seung KOR 2:16:44

41 55 de Highden Roderic AUS 2:16:56
42 489 Remond Philippe FRA 2:17:35
43 431 Terefa Dawit ETH 2:17:53
44 1482 Zepak Yusuf TUR 2:18:02
45 196 Ndjissipou Ernest CAF 2:18:06
46 906 Echchadi Mytahar MAR 2:18:12
47 1391 Dowling Keith USA 2:18:17
48 389 Juzdado Alberto ESP 2:18:34
49 1203 Ntawulikura Mathias RWA 2:18:44
50 937 Palalia Jose Ernani MEX 2:20:03

51 56 Harrison Nicholas AUS 2:20:16
52 832 Ji Young-jun KOR 2:20:21
53 691 Bourifa Migidio ITA 2:21:12
54 285 Grisales Carlos COL 2:22:34
55 60 Nankervis Shane AUS 2:23:12
56 1456 Medvedev Vasiliy UZB 2:23:39
57 1113 Abubaker Foaad Ali QAT 2:23:40
58 283 Berrio Julian COL 2:24:03
59 1233 Kejzar Roman SLO 2:24:20
60 465 El Himer Driss FRA 2:24:23

61 1115 Al-Noor Jumah Omar QAT 2:24:33
62 1307 Nada Saya John TAN 2:25:49
63 945 Bat-Ochir Ser-Od MGL 2:26:39
64 1402 Hearld Jimmy USA 2:26:59
65 453 Utriainen Jussi FIN 2:29:03
66 381 Cortes Francisco JavierESP 2:29:53
67 884 Ntlot'soeu Mpesela LES 2:30:44
68 1312 Charipov Sokhibdjan TJK 2:31:29
69 291 Almeida Carlos CPV 2:33:31
1303 Bayo Amnaay Zebedayo TAN DNF

533 O'Dowd Matthew GBR DNF
1315 Tuvakliyev Kemal TKM DNF
682 Satayin Haile ISR DNF
25 N'Tyamba João ANG DNF
348 Daher Ghadid Omar DJI DNF
833 Kim Yi-yong KOR DNF
905 Damaoui El Mostafa MAR DNF
1429 Shay Ryan USA DNF
975 Hiskia Tobias NAM DNF
1153 Thlobo Ezael RSA DNF

1154 Thugwane Josia RSA DNF
387 Gómez Alejandro ESP DNF
796 Cheboiboch ChristopherKEN DNF
798 Cherono Frederick KEN DNF
808 Kiplagat William KEN DNF
817 Makau Ambrose KEN DNF
434 Wodajo Tereje ETH DNF
421 Abera Gezahegne ETH DNF
430 Taye Moges ETH DNF
277 Ntala Meso Leonard COD DNS

276 Nkulu Alain COD DNS
274 Kalombo Mwenze Willy COD DNS
273 Ilunga Papy COD DNS
495 Zwierzchiewski Benoit FRA DNS




 

 
[ top pagina ]