Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
22 mei 2019
De afdeling ultralopen van SV. Diomedon stopt met organiseren van het jaarlijkse ultraloop evenement
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
Nieuws in 2019
* Mei
* 22 mei 2019: De afdeling ultralopen van SV. Diomedon stopt met organiseren van het jaarlijkse ultraloop evenement
* 14 mei 2019: Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
* 2 mei 2019: Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2003
 
There is a simple rule of the thumb; after 12 hours, you take the double distance and subtract about 20 to 30 kilometres from it; that will be the final distance. So I do believe we will have World champions for men with about 270K and for women with approximately 240K. But as far as we can tell now over 50 athleteswill run more than 200K!

Women:
1. Edith Berces (HUN) 130K0 / 11:45’
2. Lioudnila Kalimina (RUS) 125K0 / 11:48’
3. Irina Reutovich (RUS) 125K0 / 11:55’
4. Joelle Semur (FRA) 122K5 / 11:52’
5. Irina Koval (RUS) 122K5 11:58’
6. Veronique Jehanno (FRA) 120K0 / 11:48’
7. Galina Eremina (RUS)120K0 / 11:48’
8. Nina Mytrofanova (UKR) 120K0 / 11:51’
9. Sharon Gayter (GBR) 117K5 / 11:44’
10. Pam Reed (USA) 117K5 / 11:48’
11. Masae Kamura (JPN) 117K5 / 11:49’
12. Guija Lee (KOR) 117K5 / 11:51’
13. Hiroko Okiyama (JPN) 112K5 / 11:41’


Men:
1. Valmir Nunes (BRA) 147K5 / 11:57’
2. Paul Beckers (BEL) 142K5 / 11:56’
3. Lucien Taelman (BEL) 140K0 / 11:47’
4. Ryoichi Sekiya (JPN) 140K0 / 11:49’
5. Valery Kanarcki (BLS) 140K0 / 11:56’
6. Etienne van Acker (BEL) 140K0 / 11:59’
7. Dmitry Tishin (RUS) 137K5 / 11:54’
8. Jens Lukas (GER) 137K5 / 11:56’
9. Luciano Prado Des Santos (BRA) 135K0 / 11:47’
10. Andrei Kazanlsev (RUS) 135K0 11:54’ very strong in the last hour!
11. Ewald Eder (AUT) 135K0 / 11:55’
12. Vladimir Kurbatov (RUS) 135K0 / 11:57’
13. Loie Lebon (FRA) 132K5 / 11:47’
14. Vladimir Bychkov (RUS) 132K5 / 11:48’
15. Karl Graf (GER) 132K5 / 11:48’
16. John Geesler (USA) 132K5 / 11:51’
17. Wim Epskamp (NED) 132K5 / 11:56’

Remember that we did start with speeds over 12.5 K/H, which is 300k in 24 hours...


More results can be obtained from http://www.dekeien.nl
Tout le resultats de 24 heures championat du monde: http://www.dekeien.nl

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]