Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* 30 okt 2003: Verslag van de eerste World Challenge 24 uur
* 28 okt 2003: Wereldkampioen Ultralopen
* 27 okt 2003: Swiss Jura Marathon 2004
* 27 okt 2003: Simon en zijn ď100e marathonĒ in Amsterdam
* 26 okt 2003: Uitslag Herfstmarathon Etten-Leur 2003
* 26 okt 2003: Eindstand Marathon- & Ultracup 2003
* 24 okt 2003: Onderzoek Marathonreizen
* 23 okt 2003: UltraNed klassement na 13 oktober 2003
* 22 okt 2003: Championships in the year 2004
* 21 okt 2003: Results 100K Duluth (USA) 20/10
* 21 okt 2003: Rondje Guus 16 november
* 21 okt 2003: Top 100 ING Amsterdam Marathon 2003
* 20 okt 2003: Vooraankondiging fifty/fifty race
* 19 okt 2003: Amsterdam schrijft weer historie
* 19 okt 2003: Een felicitatie-email van Guus
* 18 okt 2003: Prijsuitreiking en algemene vergadering Ultracup 2003 volgend jaar in Zolder
* 18 okt 2003: Bekende pacers bij de Amsterdam Marathon
* 16 okt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Beloeil, Huy en Uden
* 16 okt 2003: Grand Raid : Hommage à Guus Smit
* 16 okt 2003: Verslag ceremonie La Réunion
* 16 okt 2003: Plaquette Guus Smit op La Réunion
* 15 okt 2003: Sportiviteit na 24 uur hardlopen in Uden
* 15 okt 2003: On the value of PRís for predicting 24 hour team results
* 13 okt 2003: Jos Cleemput over het WK 24u in Uden
* 13 okt 2003: Overall result / Einduitslag Uden 2003
* 13 okt 2003: Top-tens Uden 24 hours
* 13 okt 2003: e-mails to Uden - V
* 12 okt 2003: Records Uden
* 12 okt 2003: Uden final results
* 12 okt 2003: 25 hours Uden
* 12 okt 2003: 24 hours Uden
* 12 okt 2003: 23:50 Uden
* 12 okt 2003: 23:45 Uden
* 12 okt 2003: 23 hours Uden - II
* 12 okt 2003: 23 hours Uden: last hour on the road
* 12 okt 2003: 22 hours Uden: Sekiya and Berces
* 12 okt 2003: 21 hours: the best race ever
* 12 okt 2003: 20 hours Uden: Sekiya is new leader
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - IV
* 12 okt 2003: Uden: BeNeLUx runners
* 12 okt 2003: 19 hours Uden: Nunes? or Beckers or...
* 12 okt 2003: 18 hours Uden: Light again, finally
* 12 okt 2003: Results after 16 hours Uden
* 12 okt 2003: 17 hours Uden: top over 200K
* 12 okt 2003: Latest laprecordings
* 12 okt 2003: 16 hours Uden: Running side by side
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: teams results men and women
* 12 okt 2003: 15 hours; it is cold outside
* 12 okt 2003: 15 hours Uden: The dark Hours
* 12 okt 2003: 14 hours Uden: The tough Hour
* 12 okt 2003: 13 hours Uden: The Missing Hour
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: 12 hours Uden; rule of the thumb
* 12 okt 2003: e-mails to uden - II
* 12 okt 2003: 11 hours Uden; Nunes replies!
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - I
* 12 okt 2003: 10 hours Uden After midnight: Now the race really begins
* 11 okt 2003: 9 hours Uden Front runners still on record pace
* 11 okt 2003: 8 hours Uden: after 1/3 race
* 11 okt 2003: 7 hour Uden, Anton on the air too
* 11 okt 2003: 6 hours Uden One quarter is done
* 11 okt 2003: 5 hours Uden It is getting dark
* 11 okt 2003: 4 hours Uden The front has done 50K
* 11 okt 2003: Uitslag marathon van Beloeil
* 11 okt 2003: 3 hours Uden Young & old
* 11 okt 2003: 2 hours Uden A very nice loop
* 11 okt 2003: 1 hour Uden The First Hour
* 11 okt 2003: 0 hour Uden The Start
* 10 okt 2003: 24 hours age groups
* 10 okt 2003: Records 24 hours
* 10 okt 2003: Top teams and participants in the 24 Hour World Challenge
* 9 okt 2003: Nuttige tips voor 24 uur - III
* 9 okt 2003: Spartathlon 2003
* 9 okt 2003: Double Live Coverage 24 hrs World Challenge, Uden Oct. 11 & 12
* 8 okt 2003: Trainers zoeken atleten
* 7 okt 2003: UltraNed Klassement na Amersfoort / Almere
* 7 okt 2003: Scotlandís very own Forest Gump
* 7 okt 2003: Lammert Meijer wint MSloop
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) marathon 5/10
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) 6 uur 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten ultramarathon Amersfoort (NED) 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten marathon Amersfoort (NED) 5/10
* 5 okt 2003: Foto's 6 uur en marathon van Amersfoort 2003
* 4 okt 2003: Uitslag eerste Marathon Zeeland
* 4 okt 2003: Nuttige tips voor een 24 uur - II
* 3 okt 2003: Startlijst ultraloop Amersfoort 2003
* 2 okt 2003: Persbericht Terschelling Marathon 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2003
 

Nr RaceNr Name Nation Laps DistanceLastPassage

1 177 Valmir Nunes BRA 75 187500 15:58:34
2 32 Paul Beckers BEL 74 185000 15:46:59
3 5 Ryoichi Sekiya JPN 74 185000 15:55:45
4 34 Etienne Acker van BEL 73 182500 15:56:06
5 28 Valery Kanarcki BLS 72 180000 15:53:34
6 33 Lucien Taelman BEL 72 180000 15:54:49
7 120 Dmitriy Tishin RUS 72 180000 15:59:03
8 121 Andrei Kazanlsev RUS 71 177500 15:52:33
9 173 Luciano Prado Des Santos BRA 69 172500 15:47:14
10 147 Wim Epskamp NED 69 172500 15:51:54
11 64 Jens Lukas GER 68 170000 15:26:33
12 55 Loie Lebon FRA 68 170000 15:51:59
13 66 Karl Graf GER 68 170000 15:53:50
14 56 Mohammed Magroun FRA 68 170000 15:58:12
15 87 Edit Berces HUN 67 167500 15:50:15
16 17 John Geesler USA 67 167500 15:50:37
17 96 Sergio Orsi ITA 67 167500 15:51:00
18 123 Vladimir Bychkov RUS 67 167500 15:53:08
19 122 Vladimir Kurbatov RUS 66 165000 15:45:13
20 95 Antonio Mazzeo ITA 66 165000 15:49:53
21 131 Irina Reutovich RUS 66 165000 15:58:57
22 108 Raimonds Senfelds LAT 65 162500 15:41:40
23 135 Peter Seman SVK 65 162500 15:41:57
24 57 Dominique Provoust FRA 65 162500 15:47:53
25 93 Osvaldo Beltramino ITA 65 162500 15:49:53
26 39 Vlastimil Dvoracek CZE 65 162500 15:54:05
27 142 Andriy Solodovnikov UKR 65 162500 15:55:35
28 113 Harek Gulbierz POL 65 162500 15:56:12
29 77 Walter Hill GBR 64 160000 15:40:02
30 172 Sebastiao Ferre Da Guia BRA 64 160000 15:48:36
31 150 Ron Teunisse NED 63 157500 15:45:11
32 92 Lucio Bazzana ITA 63 157500 15:46:14
33 12 Gyungseork Seo KOR 63 157500 15:48:08
34 4 Kaname Sakurai JPN 63 157500 15:49:17
35 6 Katsuhiro Tanaka JPN 63 157500 15:49:54
36 16 Scott Eppelmann USA 63 157500 15:50:48
37 1 Muneharu Kuroda JPN 63 157500 15:52:07
38 175 Clarindo de Jes Elson BRA 63 157500 15:53:00
39 31 Ivan Shynkarou BLS 63 157500 15:53:09
40 128 Galina Eremina RUS 63 157500 15:55:56
41 69 Gerald Dudacy GER 62 155000 15:47:14
42 130 Lioudnila Kalinina RUS 62 155000 15:48:07
43 63 Joelle Semur FRA 62 155000 15:52:27
44 2 Tatsuya Maeda JPN 62 155000 15:53:23
45 67 Sigurd Dutz GER 62 155000 15:54:09
46 7 Masae Kamura JPN 62 155000 15:56:52
47 126 Irina Koval RUS 62 155000 15:59:32
48 107 Arvids Sefanovskis LAT 61 152500 15:42:18
49 14 Guija Lee KOR 61 152500 15:48:08
50 97 Vincenzo Tarascio ITA 61 152500 15:49:58
51 80 Sharon Gayter GBR 61 152500 15:50:11
52 145 Nina Mytrofanova UKR 61 152500 15:51:07
53 35 Alfons Vekemans BEL 61 152500 15:55:21
54 81 Lajos Barakonyi HUN 61 152500 15:55:54
55 23 Josef Wagner AUT 60 150000 15:42:25
56 192 Sergio Ruzzier ITA 60 150000 15:44:52
57 21 Pam Reed USA 60 150000 15:49:56
58 53 Tero Toyryla FIN 60 150000 15:51:27
59 65 Wolfgang Schwerk GER 60 150000 15:54:41
60 36 Leo Tichelen BEL 60 150000 15:57:04
61 78 William Sichel GBR 60 150000 15:59:49
62 18 Roy Pirrung USA 59 147500 15:43:18
63 85 Zoltan Kiss HUN 59 147500 15:44:49
64 62 Colette Musy FRA 59 147500 15:55:08
65 86 Antal Ludvig HUN 59 147500 15:56:06
66 22 Ewald Eder AUT 58 145000 13:05:24
67 11 Manyoung Namgung KOR 58 145000 15:27:08
68 60 Veronique Jehanno FRA 58 145000 15:41:28
69 52 Seppo Leinonen FIN 58 145000 15:44:36
70 162 Sjoerd Slaaf NED 58 145000 15:47:59
71 140 Ivan Seryy UKR 58 145000 15:50:37
72 9 Fumie Sata JPN 58 145000 15:56:38
73 129 Nadezhda Tarasova RUS 58 145000 15:59:05
74 103 Viesturs Dude LAT 57 142500 15:36:31
75 27 Mikalai Hrybayedau BLS 57 142500 15:39:22
76 25 Rudi Ohme AUT 57 142500 15:43:09
77 8 Hiroko Okiyama JPN 57 142500 15:43:21
78 196 Voldemars Valdmanis LAT 57 142500 15:46:11
79 54 Jean-Pierre Guyomarca FRA 57 142500 15:55:07
80 73 Heike Pawzik GER 57 142500 15:56:28
81 127 Rimma Paltsova RUS 57 142500 15:59:02
82 37 Dirk Pooter de BEL 56 140000 15:42:01
83 148 Tom Hendriks NED 56 140000 15:50:23
84 47 Henrik Tranum DEN 56 140000 15:50:29
85 165 Jan Suijkerbuijk NED 56 140000 15:51:09
86 137 Leif Franzen SWE 56 140000 15:54:31
87 50 Janne Kankaansyrja FIN 55 137500 15:23:48
88 156 Jan Nabuurs NED 55 137500 15:40:26
89 149 Ben Mol NED 55 137500 15:41:19
90 51 Jari Lehtonen FIN 55 137500 15:42:26
91 48 Pekka Aalto FIN 55 137500 15:44:04
92 83 Laszlo Fendrik HUN 55 137500 15:44:49
93 45 Alex V. Hendriksen DEN 55 137500 15:49:53
94 72 Christine Sextl GER 55 137500 15:50:49
95 75 Marianne Dahl GER 55 137500 15:51:00
96 79 Adrian Stott GBR 54 135000 15:15:52
97 49 Johnny Granqvist FIN 54 135000 15:31:28
98 59 Nathalie Firmin FRA 54 135000 15:45:36
99 98 Lorena Di Vito ITA 54 135000 15:53:10
100 94 Antonio Mammoli ITA 54 135000 15:53:33
101 99 Monika Moling ITA 54 135000 15:55:45
102 20 Sandy Powell USA 54 135000 15:56:11
103 179 Hugues Waterlot FRA 54 135000 15:58:12
104 169 Marc Meirlaen BEL 53 132500 15:27:56
105 151 Peter Zuidema NED 53 132500 15:51:23
106 29 Siarhei Koval BLS 52 130000 13:09:54
107 202 Michel Brouwer NED 52 130000 15:27:17
108 198 Arne Udris LAT 52 130000 15:40:17
109 19 Sue Olsen USA 52 130000 15:46:56
110 118 Irena Lasota POL 52 130000 15:52:08
111 201 Feike Driesum van NED 52 130000 15:53:52
112 70 Cornelia Bullig GER 52 130000 15:55:40
113 154 Ubel Dijk NED 52 130000 15:57:32
114 191 Ramona Thevenet-Smith GBR 51 127500 15:36:47
115 91 Brigitta Werderits HUN 51 127500 15:42:24
116 185 Michael Behm GER 51 127500 15:57:37
117 61 Christiane Lecerf FRA 51 127500 15:59:46
118 74 Mereth Rose GER 50 125000 14:46:12
119 125 Dymbryl Ghamsaranov RUS 50 125000 15:17:22
120 90 Erika Soros HUN 50 125000 15:39:52
121 89 Krisztina Nagy HUN 50 125000 15:42:00
122 10 Byounghwan Jin KOR 50 125000 15:48:27
123 114 Miroslaw Lasota POL 50 125000 15:52:09
124 193 Mario Castagnoli ITA 50 125000 15:52:45
125 100 Maria Teresa Nardin ITA 50 125000 15:54:57
126 101 Nunzia Patruno ITA 50 125000 15:55:46
127 166 Janneke Cazemier NED 50 125000 15:55:51
128 183 Manfred Ludwig GER 49 122500 15:39:42
129 124 Evgueni Anisimov RUS 49 122500 15:53:04
130 195 Raimonds Klints LAT 49 122500 15:53:30
131 138 Kjell-Ove Skoglund SWE 49 122500 15:54:14
132 204 Ria Buiten NED 49 122500 15:54:21
133 180 Dominique Minet FRA 48 120000 14:59:43
134 76 Stuart Buchan GBR 48 120000 15:00:55
135 117 Alicja Banasiak POL 48 120000 15:44:53
136 143 Andriy Stcherbanovskiy UKR 48 120000 15:44:57
137 188 Jutta Joering GER 47 117500 15:38:23
138 163 Bert Touw NED 47 117500 15:38:31
139 42 Jan Sourek CZE 47 117500 15:57:17
140 71 Illona Schlegel GER 47 117500 15:58:51
141 116 Waldemar Pedzich POL 46 115000 12:35:28
142 43 Petr Solnicka CZE 46 115000 13:39:44
143 111 Anita Liepina LAT 46 115000 14:32:07
144 161 Herman Krijnen NED 46 115000 15:52:19
145 181 Annie Monot FRA 46 115000 15:53:49
146 26 Aleh Bykou BLS 46 115000 15:58:49
147 182 Hugh Hunter GER 46 115000 15:59:12
148 159 Jaap Swart NED 46 115000 15:59:59
149 200 Marcel Dekker NED 45 112500 15:49:13
150 160 Theo Cloosterman NED 45 112500 15:49:36
151 170 Wilson Dammekens BEL 45 112500 15:55:53
152 189 Else Bayer GER 45 112500 15:57:09
153 110 Nadezda Kavtaskina LAT 44 110000 15:02:53
154 15 Sunghee Lee KOR 44 110000 15:21:06
155 13 Yangsun Hong KOR 44 110000 15:39:44
156 84 Levente Kalotai HUN 43 107500 13:26:32
157 24 Rudolf Ottitsch AUT 42 105000 11:48:13
158 158 Rob Steyger NED 42 105000 15:26:54
159 133 Ivan Durkovsky SVK 41 102500 13:53:07
160 164 Ferry Ent van der NED 41 102500 14:17:56
161 186 Ruth Jager GER 41 102500 15:34:21
162 134 Lubomir Hrmo SVK 40 100000 8:19:14
163 174 Heroi Fung BRA 40 100000 11:26:23
164 178 Otto Seitl CZE 40 100000 13:22:30
165 197 Georgijs Jermolajevs LAT 40 100000 14:01:32
166 144 Larisa Cherniy UKR 40 100000 15:31:42
167 203 Regina Geene van NED 40 100000 15:40:31
168 194 Valentins Latisevs LAT 40 100000 15:46:06
169 152 Thijs Roest NED 40 100000 15:47:48
170 44 Umr Andersen DEN 39 97500 9:57:40
171 136 Andreas Falk SWE 39 97500 11:06:52
172 209 Tatyana Bonzykh RUS 38 95000 15:46:35
173 199 Vladimirs Klavnieks LAT 37 92500 10:58:07
174 171 Maria Heylen BEL 37 92500 13:51:31
175 190 Roy Bainbridge GBR 37 92500 15:45:14
176 106 Viktors Suborins LAT 36 90000 9:35:44
177 167 Roger Aerts BEL 36 90000 11:36:58
178 109 Inita Bistrova LAT 36 90000 11:55:14
179 205 Barbara Gil POL 36 90000 15:20:32
180 153 Ronald Kessenich NED 34 85000 10:43:48
181 3 Kenji Okiyama JPN 33 82500 7:55:19
182 157 Ruud Jacobs NED 32 80000 15:27:40
183 146 Kateryna Mytrofanova UKR 32 80000 15:50:32
184 119 Barbara Szlachetka POL 30 75000 10:42:13
185 58 Alain Prual FRA 28 70000 5:44:21
186 38 Milos Skorpil CZE 28 70000 11:35:35
187 46 Jasper K. Olsen DEN 24 60000 5:56:34
188 68 Thomas Blumtritt GER 23 57500 5:37:27
189 104 Andris Dudels LAT 20 50000 4:20:30
190 155 Carrie Beek van de NED 17 42500 5:28:19
191 132 Jan Bujnak SVK 13 32500 2:33:32
192 176 Oscar Francisco Silva BRA 13 32500 3:25:45
193 40 Jaroslav Kocourek CZE 11 27500 2:15:35


Timing & Results ChampionChip Nederland 12-10-2003 6:00:34

.

Rob van den Hoek - UltraNed



 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]