Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* 30 nov 2003: Uitslag Zuiderzee marathon
* 30 nov 2003: Jan Knippenberg Memorial 1996
* 27 nov 2003: ValkenbergRUN gaat NIET door
* 27 nov 2003: Ivan Degrieck stapt op als Belgisch bondscoach ultralopen
* 25 nov 2003: Zesdaagse baanloop (GER) 1-7/aug
* 25 nov 2003: Marathontrainingen
* 23 nov 2003: Run Across America 2004
* 21 nov 2003: Jan Knippenberg Memorial 2004
* 20 nov 2003: Guusherdenkingsloop
* 19 nov 2003: UltraNed klassement na 16 november 2003
* 18 nov 2003: Alle acht Belgen + Nederlanders gefinisht in Taiwan
* 18 nov 2003: Jan van de Erve wint eerste Fifty Soerendonk
* 18 nov 2003: Uitslag FIFTY/FIFTY Soerendonk
* 18 nov 2003: De FIFTY van Vincent
* 18 nov 2003: WK 100 km: dubbelslag Italië!
* 15 nov 2003: Aanmeldingen fifty/FIFTY Soerendonk
* 15 nov 2003: Uitslag FIFTY/fifty Soerendonk
* 14 nov 2003: Samen op de foto: het B- & NL-team WK 100 km Taiwan
* 12 nov 2003: Verslag Rursee marathon 9 november 2003
* 12 nov 2003: Still running
* 9 nov 2003: Olne-Spa-Olne (BEL) 23/11
* 9 nov 2003: Guidelines for non-Dutch publications on UltraNed
* 4 nov 2003: Voorinschrijvingen Fifty/Fifty Race
* 4 nov 2003: Calendar 2004 ultramarathons The Netherlands
* 1 nov 2003: De organisatie van het Rondje Guus verloopt voorspoedig!!
* 1 nov 2003: Appels en Beren
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2003
 

Mannen
1 300 Frans Woerden 193075 De Veenlopers 2:57:09
2 86 Rob de Bruin 446958 AV Holten 3:06:36
3 90 Erik van Zessen 213646 Tartlétos 3:09:30
4 89 Jodi Kremer 461302 Loopgroep Bedum 3:18:21
5 93 Ron Blommers 513212 Achil '87 3:18:40
6 88 Peter Zuidema 506855 Hermes 3:40:26
7 85 Rob van den Hoek 472173 Veteranen Nederland 3:41:13
8 91 Tjalling Rekker 431946 Statina 3:51:56
9 87 Rob Froonhoff 500774 Veteranen Nederland 4:12:20

Mannen 40
1 251 Paul van Rooyen 311707 Ciko '66 2:55:41
2 250 Rut Zoutman 269834 Olympus '70 2:56:11
3 248 Henk Meppelink 437280 Spurt '88 3:09:44
4 235 Wim B Tijssen 456963 Loopgroep PK 3:12:49
5 237 Andries van der Zwan 416550 Veteranen Nederland 3:15:47
6 230 Erik Polman 305122 AV '34 Apeldoorn 3:24:33
7 238 Richard Pieters 453730 Loopgroep PK 3:25:16
8 241 Jan van de Brug 457464 Altis 3:27:36
9 234 Ronald Moska 311703 Ciko '66 3:29:54
10 232 Henk Smit 501206 Loopservice Nederland 3:33:56
11 236 Hans vd Belt 325802 PEC 1910 3:41:02
12 242 Jack Hendrickx 431519 Veteranen Nederland 3:43:07
13 240 Ebel Magnin 495833 Spirit Oud Beijerland 3:43:42
14 247 Lammert Meuken 510355 AV '34 Apeldoorn 3:56:45
15 243 André Blaauw 487570 Aquilo 4:04:22
16 253 Sjors Veldt 4:08:57
17 239 André Soff 488985 KAV Holland 4:21:10
18 231 Michael van Agteren 482864 Loopgroep Zuidhorn 4:21:47

Mannen 45
1 274 Arnold Tang 473162 Loopgroep De Drentsche 2:57:13
2 289 Tom Hendriks 418985 Haarlemmermeer 3:04:40
3 282 Kobus Hennipman 479588 Suomi 3:11:33
4 279 Chris Offringa 136055 AV Holten 3:13:41
5 286 Jasper Keizer 449924 Friesland 3:15:49
6 272 Edo Nugteren 274863 Haarlemmermeer 3:27:33
7 280 Ruud Kok 477309 AV '34 Apeldoorn 3:28:05
8 271 Wim Nabbe V00194 De Liemers 3:28:30
9 273 Wilbert Roeleveld 302296 Ron Clarke 3:29:22
10 275 Ad Witte 490878 Atverni 3:32:09
11 284 Jon Severijn 247468 LAAC Twente 3:37:30
12 278 Toon van Bemmel 86607 Loopgroep Aart Stigter 3:40:21
13 281 Wisse Zantema 318917 Friesland 3:43:48
14 287 Wim Hogentoren 272476 Veteranen Nederland 3:43:53
15 283 Adrie Scholten 435984 Pallas '67 3:44:24
16 249 Robbert Rommy Energie 3:49:23
17 276 Henny Driessen 232303 De Liemers 4:00:53
18 288 Wim Dobbelaere Krekenlopers St Laurens 4:03:05
19 285 Theo Cloosterman 517114 GVAC 4:15:18

Mannen 50
1 327 Cees Stolwijk 473505 Altis 3:04:19
2 340 Sjoerd Slaaf 430166 Friesland 3:25:26
3 326 Werner van der Zanden315824 Sprint 3:29:39
4 332 Evert de Graaf 206261 Altis 3:29:42
5 338 Simon Pols 217501 Startbaan 3:32:00
6 329 Ben Hermeler 298259 Sprint 3:34:25
7 324 Mohammed Idrissi 317683 Veteranen Nederland 3:36:17
8 334 Peter F J Lancée 303753 ATC '75 3:42:16
9 322 Theo de Jong 495695 Statina 3:45:50
10 328 Jack van de Sande 175661 Achil '87 3:50:59
11 321 Hans Buis 440524 Loopservice Nederland 3:51:27
12 331 Dion Joosten 317341 Veteranen Nederland 4:14:03
13 330 Fred Dozy 300134 Spark 4:17:09
14 325 Herman Holterman 276151 LAAC Twente 4:17:59
15 335 Harry Koers 405579 Friesland 4:21:14
16 339 Edsel Damstra 22440 Athlon Loopgroep Heeren 4:29:59
17 337 Ed Kronenburg Loopgroep Aart Stigter 4:37:12
18 341 Koos Beeres 458764 Hylas 4:38:27

Mannen 55
1 376 Karst Anema 302550 Friesland 3:14:38
2 371 Cees van der Woude 274365 Haarlemmermeer 3:27:37
3 375 René van Dorst 442729 Loopservice Nederland 3:44:38
4 373 Jacob Visser 102927 Athlon Loopgroep Heeren 3:47:09
5 374 Cor Butter 408033 Veteranen Nederland 3:58:23
6 379 Ger van Beers 212743 Achil '87 4:01:16
7 370 Rob Hughes 308685 Scorpio 4:02:21
8 372 Hans van der Brugge 276577 De Liemers 4:04:35
9 378 Martin Bosman 442320 Loopservice Nederland 4:08:29
10 377 Cor Westhuis 298777 Friesland 4:52:40

Mannen 60
1 431 Jurriaan A de Bruijn 94039 Veteranen Nederland 3:47:52
2 433 Vincent Schoenmakers 278358 DES 3:56:12
3 435 Harrie Loijens 175652 Achil '87 4:02:54
4 432 Dick van Es 443770 the Hague Road Runners 4:06:24
5 430 Bé Kloezen 482866 Loopgroep Zuidhorn 4:17:47
6 434 Jos Hopman 153165 Veteranen Nederland 4:34:34

Vrouwen
1 6 Karin de Bont 449502 De Liemers 3:55:57
2 8 Alice Poel 476516 Athlos 4:06:49
3 7 Jannet Lange 455017 Veteranen Nederland 4:15:49

Vrouwen 40
1 23 Joke Keuning 401952 Sparta 3:19:10
2 22 Karin de Kool 488098 Spirit Oud Beijerland 3:42:37
3 21 Gerry Dumont 423253 LAAC Twente 3:42:58
4 17 Ringjen Leever vd Mee320431 De Liemers 3:55:58
5 16 Marian Gasseling 307909 De Liemers 4:00:52
6 19 Janneke Cazemier 474152 Artemis 4:16:11

Vrouwen 45
1 44 Ria Buiten 3:26:34
2 42 Agnes Meerman v00245 ATC '75 3:40:26
3 43 Lenie Vonk 285460 Waterweg 4:31:15
4 41 Ineke Scheffer 434426 Friesland 4:50:00

Vrouwen 50
1 56 Bets Gerritsen Ron Clarke 3:52:19
2 57 Elisabeth Gies 112179 Ron Clarke 4:07:10

Recreanten mannen
1 92 Kurt Vanhaverbeke Krekenlopers St Laurens 2:45:22
2 185 Gerard Lugtenberg 3:01:36
3 110 Mark Kromeich 3:03:42
4 111 Gert-Jan van Groningen 3:13:08
5 107 Theo Troost 3:15:27
6 149 Johan van Hoevelaak 3:20:23
7 187 Maarten van Randeraat 3:21:59
8 143 Marcel Ribbink 3:22:15
9 180 Jan van de Erve Energie 3:22:40
10 148 Tijmen den Ouden 3:24:46
11 174 Luc De Jeager-Braet Krekenlopers St Laurens 3:26:04
12 146 Jürgen Schoofs 3:26:40
13 192 Teunis Snoek 3:26:48
14 124 Wout Westhuis 3:28:15
15 172 Adri van den Wavoij Krekenlopers St Laurens 3:28:50
16 109 Peter Hooyman 3:32:21
17 142 Rudi Brands 3:32:39
18 156 Gert Tadema 3:33:40
19 113 Willem de Vries 3:33:46
20 179 Jos Kleinlangevelsloo 3:34:25
21 183 Valery Moskalenko De Liemers 3:37:08
22 190 Bobo Granes 3:37:56
23 193 Gerard van der Veen AV NOP 3:40:37
24 176 Jos Versteeg 3:41:53
25 159 Eelco Visserman Trim Westenholte 3:42:24
26 163 Micha Havreluk 3:42:59
27 135 Harrie Loos AV NOP 3:44:55
28 134 Ruud Fokker Veteranen Nederland 3:45:15
29 169 Paul van Wingerden 3:46:42
30 112 Machel Nuyten 3:47:53
31 162 Dirk Warnecke Team Sternkopf 3:47:54
32 161 Paul Wessels Team Sternkopf 3:48:00
33 160 Jens Schädler Team Sternkopf 3:48:07
34 186 Jan Stuiver 3:49:14
35 122 Marc Sterckx 3:50:04
36 171 Rudiger van den Bossche Krekenlopers St Laurens 3:51:04
37 191 Evert van den Berg 3:53:02
38 136 Marten Bolt 3:53:18
39 100 Rob Tieleman 3:53:33
40 133 Nico Swanink 3:54:16
41 130 Ton van Gestel Ciko '66 3:54:45
42 127 Epko Haijer NOP 3:55:21
43 144 Jan Blues 3:55:35
44 170 Gerard ten Dam Unitas 3:55:56
45 117 Eize van Eerde 3:56:21
46 173 Erik van Holsbeeck 3:56:44
47 182 Arnold Davies Achil '87 4:01:11
48 151 Gerard van Huis 4:01:50
49 147 Jan Dekker 4:01:55
50 167 Paul Gerritse tva Almere 4:06:32
51 178 Arnold Jensema 4:06:44
52 336 Fred Brouwer 4:08:44
53 290 Jan Veldt 4:08:56
54 139 Durk Jan de Bruin NSL 4:09:44
55 155 Stephen Tews 4:09:48
56 128 Klaas van Benthem AV PEC 1910 4:10:33
57 104 Willy Lemaire 4:13:36
58 137 Christian Plovie 4:13:36
59 164 Pier Hulsmans 4:13:57
60 125 Dirk Sprengers 4:14:20
61 196 Jeroen Kooyman 4:15:40
62 194 Wilbert Mazereeuw 4:16:42
63 158 Jeroen Meliëzer 4:17:20
64 184 Joost Oerlemans LSVB 4:17:24
65 138 Josse Ramakers 4:19:17
66 120 Andre Kerbof Athlon Loopgroep Heeren 4:20:15
67 115 Ronald Hertog Loopservice Nederland 4:20:55
68 118 Gerard de Jongh 4:26:49
69 150 Theo van Amerongen 4:27:59
70 153 Leo Visscher AV PEC 1910 4:32:57
71 177 Frank Schut 4:33:45
72 116 Peter van der Born Loopservice Nederland 4:36:23
73 114 Jos Cornelissen 4:42:22
74 168 Erik Brouwer 4:44:13

Recreanten vrouwen
1 61 Edith Troost 3:17:54
2 62 Margot Baars 3:47:23
3 64 Astrid van der Born Loopservice Nederland 4:21:39
4 63 Mieke Wolf 4:38:05
5 66 Marja Kramer-Visser 4:50:36

Min. van Justitie
1 484 Els Annegarn 3:43:53
1 480 Ruud van der Haas 3:42:12
2 481 Fred Sturm 3:53:42
3 483 Geert Brouwer PEC 1910 3:57:23
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]