Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2003: Festival along the Danube (HUN)
* 27 feb 2003: Aanvullende informatie 6 uur van Stein
* 25 feb 2003: Voorlopige lijst van deelnemers D.T.S.loop 29 maart 2003
* 22 feb 2003: Tussenstand & praktische info De Zestig van Texel
* 21 feb 2003: Prachtige 50 kilometer in Schinnen
* 21 feb 2003: Time spent at refreshment points in the 1997 Spartathlon
* 21 feb 2003: A glimpse of the trial Spartathlon 1982!
* 18 feb 2003: I.A.U WOMEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: I.A.U MEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: IAU rankings and best performances
* 18 feb 2003: WBP 6 hours
* 18 feb 2003: WBP 50 km
* 17 feb 2003: Ultr@ned klassement
* 17 feb 2003: Stein is echt vol!!!
* 17 feb 2003: Comments of Andy Milroy et al. on womens 100K world best performance
* 17 feb 2003: Nationaal team en Ultralang
* 16 feb 2003: Uitslag FAF Schinnen
* 16 feb 2003: Startlijst 6 uur van Stein 2003
* 15 feb 2003: Rus loopt 93,247 km tijdens indoor zesuursloop
* 15 feb 2003: Spanish Ultra Calendar 2003
* 13 feb 2003: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 12 feb 2003: Foto's 50 km van Zolder 2003
* 11 feb 2003: Zolder 50 km uitslag
* 10 feb 2003: Jan Vandendriessche over Zolder
* 10 feb 2003: Belgische 50 km all-time
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 71-138
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 1-69
* 10 feb 2003: Zolder 50 km
* 9 feb 2003: TransEurope-FootRace en The World Run
* 6 feb 2003: In Flanders Fields marathon terug in de Cup
* 6 feb 2003: Six day international championship 2004 Mexico
* 6 feb 2003: Two Oceans, een verslag van de editie 2000
* 5 feb 2003: Opbrengst FAF Schinnen 50 km voor Eldoret (Kenia)
* 4 feb 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 4 feb 2003: Foto’s en herinneringen aan Guus Smit op UFO
* 2 feb 2003: Links naar trails
* 2 feb 2003: Runner's World Pacing Team compleet
* 2 feb 2003: Verslag midwintermarathon Apeldoorn
* 1 feb 2003: Snelle haas gezocht voor Rotterdammarathon
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2004
 

Jan Knippenberg Memorial Uitslagen eerste 5 edities (1996-2002)

Datum, aantal ultra Winnaar OSG estafetteteam, hele JKM
2002 30 + 31 maart, 42 Rut Z.14.09.14 ca 12.30 11 leerlingen + 5 volwassenen
2000 22 + 23 april, 30 WBK 13.01.01 12.04.48 13 leerlingen + 4 volwassenen
1998 11 + 12 april, 23 WBK 13.21.15 13.24.24 10 leerlingen + 4 volwassenen
1997 17 + 18 mei, 20 WBK 13.45.39 12.22.02 11 leerlingen + 4 volwassenen
1996 25 + 26 mei, 22 Ron T. 13.53 ca 13 uur 7 leerlingen + 4 volwassenen

Hele JKM, Den Helder-Hoek van Holland Halve JKM, Santpoort-Hoek van Holland

2002 23 starters, 11 finishers 2002, 17 starters + 2 duolopers, 15 + 2 finishers

1 Rut Zoutman 14.09.14 1 Jan Nabuurs 7.00.56
2 Jeffry Oonk 14.48.31 2 Hans Nuijts 7.19.39
3 Ron Teunisse 15.13.08 3 Cees van der Woude 7.29.52
4 Karl Graf (D) 15.57.41 4 Han Frenken 7.37.29
5 Ronald Nickel (D) 16.49.33 5/6 Henny van Velzen 7.54.37
6 Johan Visschedijk 17.32.13 5/6 Wim Heijenk 7.54.37
7 Hermy Heymann 18.16.08 7 Ubel Dijk 7.56.50
8 Lex de Boer 18.27.00 8/9 Ben Mol 8.13.10
9 Ria Buiten V 18.47.33 8/9 Lies Heijnen V 8.13.10
10 Lammert Meijer 19.44.03 10 Herman Euverman 8.19.40
11 Anke Drescher (D) V 21.30.xx duo Eelke Wijnia & 8.19.40
dnf Tom Hendriks Henk van der Land
dnf Wim Epskamp 11 Thijs Roest 8.24.21
dnf Cock Qualm 12 Ton Epskamp 9.19.27
dnf Joseph Buteneers (B) 13 Wim van Brummen 10.00.00
dnf Ron Bakker 14/15 Ruud Jakobs 10.59.48
dnf Jos Broersen 14/15 Theo Kuijpers 10.59.48
dnf Jan Maaskant dnf René Timmerman (D)
dnf Egbert van der Molen dnf Henry Okkersen
dnf Ronald Kessenich
dnf Jaap Swart
dnf Kees Albers
dnf Bert de Haar

2000 23 starters, 12 finishers 2000 7 starters, 6 finishers

1 Wim-Bart Knol 13.01.01 1 Johan Luyben 6.45.05
2 Levente Kalotay (Hong) 13.44.35 2 Ron Bakker 7.25.33
3 Wim Epskamp 14.11.23 3 Dré van den Bosch 7.59.02
4 Rut Zoutman 15.34.23 4 Corrie Bouwmeester V 8.23.10
5 Lammert Meijer 16.21.13 5 Cok Qualm 8.29.09
6 Guus Smit 16.22.09 6 Cees Haasnoot 9.05.28
7 Simon Pols 16.54.03 dnf Henry Okkersen
8 Bart Kraan 17.02.07
9 Emil Apostelov (Bulg) 17.50.59
10 Ria Buiten V 18.14.31
11 Michel Brouwer 18.22.53
12 Jaap Swart 18.36.56
dnf Ron Teunisse
dnf Piet de Peuter
dnf Ubel Dijk
dnf Egbert van der Molen
dnf Herman Staal
dnf Dirk Ballon (B)
dnf Fred Buining
dnf Valery Moskalenko
dnf Cor Westhuis
dnf Kees Albers
dnf Bert de Haar

1998 13 starters, 9 finishers 1998 10 starters, 8 finishers

1 Wim-Bart Knol 13.21.15 1 Roel Keizer 6.06.38
2 Rut Zoutman 14.20.35 2 Piet de Peuter 6.24.50
3 Guus Smit 16.05.45 3 Simon Pols 6.42.19
4 Ria Buiten V 16.42.24 4 Jos Broersen 6.57.29
5 Lammert Meijer 17.00.31 5 Bram van der Bijl 7.03.10
6 Jaap Swart 17.37.54 6 Bert de Haar 7.32.35
7 Ubel Dijk 18.25.04 7 Corrie Bouwmeester V 7.55.06
8 Thijs Roest 18.30.28 8 Jan Willem Dijkgraaf 8.17.08
9 Kees Albers 18.52.22 dnf Jan van der Hoek
dnf Bart Kraan dnf Cees Verhagen
dnf Tom Keij
dnf André van de Vliert
dnf Mik Borsten

1997 6 starters, 4 finishers 1997 14 starters, 11 finishers

1 Wim-Bart Knol 13.45.39 1 Johan Luyben 6.32.08
2 Seppo Leinonen (Finl) 15.09.44 2 Cees Verhagen 6.44.27
3 Hans-Joachim Meyer (D) 17.46.05 3 Simon Pols 6.49.02
4 Anke Drescher (D) V 19.22.11 4 Jos Broersen 7.00.50
dnf André van der Zwan 5 Roel Keizer 7.04.53
dnf Mik Borsten 6 Bart Kraan 7.20.45
7 Anton Kleijer 7.32.37
8 Ria Buiten V 7.46.02
9 Corrie Bouwmeester V 8.06.20
10 Han van Bueren 8.06.21
11 Frits Soeters 8.22.03
dnf Hans Nieuwenhuijse
dnf Ab Janssen
dnf André van de Vliert

1996 7 starters, 4 finishers 1996, 9 starters + 2 duolopers, 7 + 2 finishers

1 Ron Teunisse 13.53 1 Jaap Vis 7.01
2 Wim Bart Knol 14.01 duo Bram Heikamp & 7.01
3 Guus Smit 16.39 Jack Kamminga
4 Rut Zoutman 16.42 2 Bram van der Bijl 7.23
dnf Jitze Weber 3 Jos Broersen 7.24
dnf Mik Borsten 4 Ria Buiten V 7.45
dnf Frans Bergsma 5 Han van Bueren 7.45
6 Hans Nieuwenhuijse 8.52
7 JanWillem Dijkgraaf 8.59
dnf Ton van 't Veer
dnf Nico Muller

1996 Den Helder-Santpoort, 4 starters, 4 finishers
1 Peter ter Burg 8.08
2 Harry Koers 8.30
3 Jan van der Hoek 8.33
4 Hans Thijssen 8.53
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]