Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
22 mei 2019
De afdeling ultralopen van SV. Diomedon stopt met organiseren van het jaarlijkse ultraloop evenement
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
Nieuws in 2019
* Mei
* 22 mei 2019: De afdeling ultralopen van SV. Diomedon stopt met organiseren van het jaarlijkse ultraloop evenement
* 14 mei 2019: Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
* 2 mei 2019: Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2004
 
Starting list for the race on Friday August 20th
Starting time 22:35 hours local; 21:35 hours Dutch.



lup Name NAT '04 best PB

1 Bekele Kenenisa ETH 26:20.31 26:20.31
2 Tadesse Zersenay ERI 27:32.61 27:32.61
3 Disi Dieudonné RWA 28:01.34 28:01.34
4 Sghyr Ismaïl FRA 27:12.39
5 Kiprop Boniface UGA 28:03.77 27:15.88
6 Ono Ryuji JPN 27:59.32 27:59.32
7 Kamathi Charles KEN 28:07.83 26:51.49
8 Amyne Mohammed MAR 27:44.24 27:44.24
9 Henwood John NZL 27:45.98 27:45.98
10 Vega Teodoro MEX 28:08.22 27:37.49
11 Korir John Cheruiyot KEN 28:23.00 26:52.87
12 Yuda John TAN 27:06.17
13 Ritzenhein Dathan USA 27:38.50 27:38.50
14 Joseph Fabiano TAN 28:04.45 27:32.63
15 Mosop Moses KEN 27:30.66 27:13.66
16 Maase Kamiel NED 27:51.99 27:26.29
17 Sihine Sileshi ETH 26:39.69 26:39.69
18 Galván David MEX 27:37.69
19 Busienei Wilson UGA 27:29.95 27:29.95
20 Abdirahman Abdihakem USA 27:34.24 27:34.24
21 Martínez José Manuel ESP 27:48.10 27:30.56
22 Kifle Yonas ERI 27:40.92 27:40.92
23 Browne Daniel USA 27:42.19 27:42.19


More information: http://www.iaaf.org/oly04/results/byevent.html
for starting lists and results of the complete athletics competition in Athens.

During the race, split times are available onder the "result" link on http://www.athens2004.com/en/resultsAthletics/results?day=9&rsc=AT0000000 

 
[ top pagina ]