Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2005: Waar blijven de Nederlanders voor de Binnenmaas Non-Stop?
* 27 feb 2005: Prijzengeld Marathon- & Ultracup in stijgende lijn
* 26 feb 2005: Het zand van Texel
* 24 feb 2005: Persbericht 6 uren van Stein
* 21 feb 2005: Belgische voorselecties voor het EK 100 km in Winschoten
* 21 feb 2005: Belgische selectie voor WK 100 km in Japan
* 21 feb 2005: Sponsorloop voor Mali groot succes
* 18 feb 2005: Tips voor een (loop-)vakantie
* 18 feb 2005: Tussenstand Limburgtrofee na 50 km van Soerendonk
* 17 feb 2005: De eerste jaren van de Nacht van Vlaanderen in Torhout(1980-81-82)
* 14 feb 2005: Honderd kilometer in vier Pinksterdagen
* 13 feb 2005: De winnaars van de Schipholloop / Haarlemmermeer 1978 – 1997
* 12 feb 2005: Hoe ik aan het lopen kwam
* 12 feb 2005: Sponsorloop Noorbeek op 19 februari is helemaal vol
* 11 feb 2005: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 10 feb 2005: Ultra-afstanden Zestig van Texel nu echt volgeboekt
* 9 feb 2005: Verslag Ultra-bijeenkomst Apeldoorn 29/1/05
* 8 feb 2005: Lucien Taelman overwint het Russisch geweld (Gistel 1994)
* 6 feb 2005: Jaap en zijn 8e Zestig
* 5 feb 2005: André Migneau nieuw wedstrijdleider Nacht van Vlaanderen
* 4 feb 2005: Van Rotterdam winnaar Zestig van Texel (1995)
* 3 feb 2005: Chad Rickleffs (US) komt naar Gistel om te winnen met een sub 3u chrono
* 3 feb 2005: Inschrijving 50 km van Soerendonk gesloten
* 3 feb 2005: Binnenmaas Non Stop Ultraloop 63 km
* 2 feb 2005: Gerrit van Rotterdam in het zonnetje gezet
* 1 feb 2005: MOOIE ‘MIDWINTER’ MET STERK ULTRALOPERS VELD
* Januari
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2005
 
Stichting Ultraloop Stein organiseert wederom de 10e Meuleberg Recycling Zes Uren Ultraloop op zondag 6 maart 2005 in en rondom het Steinerbos.
De Start zal om 11:00 zijn nabij de speeltuin in recreatieoord Steinerbos en het einde om 17:00.
Het verkeersvrije parcours bedraagt 3100 meter en zal alleen over verharde wegen voeren, met als centraal punt het Recreatieoord Steinerbos.
De 250 ultramarathon-atleten uit 14 landen zullen vertrekken vanuit de speeltuin gelegen in het Steinerbos om via het zwembad te lopen naar de Dieterenstraat dan via het fietspad gelegen aan de bosrand van de Stadhouderslaan richting Mauritsweg te lopen om dan wederom terug te keren in het Steinerbos.
De Pool Tomasz Chawawko, de Belg Marc Papanikitas en de Hongaren Janos Bogar en Atilla Vozar zullen strijden om de zege met als doel het wereldrecord te verbeteren dat op naam staat van de Pool Chawawko met een afstand van 92 km 188 m, die hij vorige jaar liep in Stein.
Bij de Dames zijn de belangrijkste kanshebbers voor de winst: de Maastrichtse Petra Knops, Duitse Marion Braun en de Deense Anni Loenstad
Prijsuitreiking zal zijn om 18:30 in het Socio-Centrum, de prijzen worden uitgereikt door Wethouder van sportzaken de heer Piet Claessen en hoofdsponsor: de heer L. Meuleberg.
€ 1000,- Bonus wanneer men het Wereldrecord bij de heren of dames zal verbreken, deze bonus wordt beschikbaar gesteld door hoofdsponsor Meuleberg Recycling BV te Stein.

Met vriendelijke groeten,
Voorzitter Stg Ultraloop Stein
Han Frenken

StartLijst--------------------------------------

STARTNRACHTERNAAM VOORNAAM WOONPLAATS NATIONALVERENIGING
1 Chawawko Tomasz Debno POL
2 Papanikitas Marc Stekene BEL AVKA
3 Bogar Janos Fancsal HUN
4 Vozar Atilla HUN
5 van der Loop Edwin Oss NED AV Oss'78
6 Verdonck Philip Beveren-Waas BEL Atletica '84
7 Wimmer Robert Nürnberg GER Team Laufcampus
8 Pismenko Wojciech Swidwin POL Agnes-Swidwin
9 Hendriks Tom Hoofddorp NED AV Haarlemmermeer
10 Epskamp Wim Hoofddorp NED AV Haarlemmermeer
11 Braun Marion Simmerath GER SV Germania Eicherscheid
12 Knops Petra Maastricht GER AV Maastricht
13 Loenstad Anni Korschenbroich DEN VSV Grenzland Wegberg
14 Eckardt Susanne Kevelaer GER LLG Kevelaer
15 Dumont-Visser Gerry Borne NED LAAC Twente
16 Jöhring Jutta Essen GER TuSEM Essen
17 Weber Claudia Waltrop GER GV Waltrop
18 Heijnen Lies Almere NED AV Veteranen Nederland
19 Carmont Niandi Boulogne FRA
20 Bullig Cornelia Erkrath GER LG Nord Berlin
21 Doornbos Lydia Bedum NED Loopgroep Bedum
22 Kremer Jodi Bedum NED Loopgroep Bedum
23 Lauwen Gino Westerlo BEL
24 Bakker Ron Almere NED AV Veteranen Nederland
25 Schön Rudolf Bonn GER DUV
26 de Jong Bert Den Haag NED Hague Road Runners
27 Liszewitz Dagmar Köln GER
28 Visschers Johan Elsloo NED Loopgroep Elsloo
29 Heijenk Wim Monnickendam NED AV Monnickendam
30 van der Hoek Jan St. Annaparochie NED SV Friesland
31 Havreluk Micha Genk BEL ADD
32 Kuijpers Theo Westerbeek NED AV Sporting Boxmeer
33 Taelman Lucien Oostrozebeke BEL AZW
34 Tacq Luc Wevelgem BEL AZG
35 Ponchelet Alain Flawinne BEL
36 Schwarz Hans-Jürgen Aachen GER Buell Runner
37 Wauters Mario Ertvelde BEL Runners Evergem
38 Verdonck William Beveren-Waas BEL Volharding
39 Lemmens John Elsloo NED AV Unitas
40 Schepers Leon Stein NED
41 Schoenmakers Vincent Bergeijk NED AV Veteranen Nederland
42 Hardy Helmut Aachen GER LT Beverau Aachen
43 Pospiech Hans-Jürgen Wallhalben GER SG Ruhrgas
44 van der Made Nellie NED
45 Suijkerbuijk Peter Steenbergen NED SV Diomedon
46 Kloek Patrick Antwerpen BEL Atletica '84
47 Winkler Holger Eschweiler GER Germania 07 Durwiss LA
48 Butz Andreas Obermichelbach GER Team Laufcampus
49 Huebner Ralf Duisburg GER LC Duisburg
50 Kloek Gerald Antwerpen BEL Atletica '84
51 Becker Karl-Heinz Dorsten GER SG Ruhrgas
52 Becker Barbara Dorsten GER
53 Roedder Angelika Erkrath GER LT ALT Erkrath
54 Kellers Sabine Dorsten GER SG Ruhrgas
55 Thijssen Hans Alpen NED AV Veteranen Nederland
56 Roberts Math Sittard NED Unitas
57 Wenning Thomas Bocholt GER Bocholter WSV Triathlon
58 Hopman Jos Eindhoven NED AV Veteranen Nederland
59 van Heijningen Peter Almere NED Just Run Almere
60 Coolen Ruud Elsloo NED
61 Knops Josef Erftstadt GER Team Voreifel
62 Kellert Gisela Koeln GER
63 Kellert Karlheinz Koeln GER
64 Moyson Renaat Merchtem BEL AC Opwijk
65 Sipers Henk Maastricht NED AV Veteranen Nederland
66 Jonkers Willy Helmond NED AV Veteranen Nederland
67 Nabuurs Jan Stevensbeek NED De Keien
68 Ebbinkhuijsen Louis Almere NED Just Run Almere
69 Nuijts Hans Almere NED AV Veteranen Nederland
70 Wandt Harald Bergneustadt GER LG Gummersbach
71 Bodelier Hein Landgraaf NED Lopersgroep Gemeente Heerlen
72 Pfeifer Jo Stein NED STAP Brunssum
73 Huwer Stephan Hennuyeres GER
74 Milewsky Sacha Welschbillig GER
75 Müller Mathias Erlangen GER Team Laufcampus
76 Trags Karel Kerkrade NED AV Veteranen Nederland
77 Raaijmakers Frenk Heerlen NED
78 Semm Joachim Weilerswist GER LGD Euskirchen Euftstadt
79 Schmidt Gerhard Dortmund GER LT Bittermark Dortmund
80 Schmidt Gudrun Dortmund GER LT Bittermark Dortmund
81 Klugkist Hinrick Westerwijtwerd NED Loopgroep Bedum
82 Ludden Peter Essen GER Gerscheder SV Essen
83 Honnet Sylvie Aachen FRA LT Beverau Aachen
84 van Brummen Wim Almere NED AV Veteranen Nederland
85 Hulsmans Pierre Zonhoven BEL Club Looise
86 Meister Uschi Zülpich GER DUV
87 Hytjanstorp Bjoern Raholt NOR Loepsklubben 1814
88 Buld Ronald Nijverdal NED AV Veteranen Nederland
89 Debener Martin Kempen GER GSV Geldern
90 Kunze Christel Hamburg GER 100 Marathon Club
91 Inghelbrecht Raf Eernegem BEL Molenlopers Bekegem
92 Vreys Luc Laakdal BEL
93 Bonroy Geert Leuven BEL
94 Huntjens Pedro Urmond NED Unitas
95 Hamacher Hans-Winand Inden GER TV Obermaubach
96 Foster Chris Farciennes BEL Fleurus Athlétisme
97 Krapp Bärbel Düsseldorf GER ForumTeam
98 Nogradi Jozsef Düsseldorf GER ForumTeam
99 Mennen Victor Slek-Echt NED Unitas
100 Ahrberg Daniela Bad Oeynhausen GER Non-Stop-Ultra
101 Beine Jörg Bad Oeynhausen GER Non-Stop-Ultra
102 Ludwig Manfred Korschenbroich GER DJK Kleinenbroich
103 Proost Gerda Almere NED Just Run Almere
104 Proost Jos Almere NED Just Run Almere
105 Flume Karl-Heinz Dortmund GER Viermaerker Dortmund
106 Lieberenz Jürgen Bonn GER DUV
107 Bolte Jelle Rotterdam NED
108 Bos Bart Beringen BEL
109 Westen Lothar Duisburg GER LC Duisburg
110 Krökel Roland Monschau GER LG Mützenich
111 Eberle Gunla Seevetal GER Für Barbara gegen Krebs
112 Wasser Peter Kevelaer GER LLG Kevelaer
113 Roder Edgar Monschau GER TV Konzen
114 Grossheim Dagmar Viersen GER Viersener TV
115 Engels Paul Issum GER LLG Kevelaer
116 Berka Volker Bonn GER DJK Ochtendung
117 de Jong Theo Culemborg NED AV Statina
118 van Es Dick Den Haag NED
119 Jakob Fritz Tönisvorst GER VT 1859 Kempen
120 Berka Frank Hamburg GER 100 Marathon Club
121 Oleff Walter Düren GER LC Spiridon-Rureifel
122 Arndt Oliver Bochum GER LC Solbad Ravensberg
123 Brieden Karin Krefeld GER VT 1859 Kempen
124 Wasser Ellen Kevelaer GER LLG Kevelaer
125 Riedel Roland Bottrop GER DJK Adler 07 Bottrop
126 Koks Paul Beringen NED AV Unitas
127 Braun Wolfgang Simmerath GER LG Mützenich
128 Scholz Christa Eschweiler GER Germania 07 Durwiss LA
129 Scholten Karl Heinz Kevelaer GER LLG Kevelaer
130 Hunter Hugh Remagen-Bandorf SCO
131 de Fries Barbara Stolberg GER Germania 07 Durwiss LA
132 Suijkerbuijk Jan Moerstraten NED SV Diomedon
133 van Tichelen Leo Malle BEL ACHL
134 Irrgang Michael Troisdorf GER Troisdorfer LG M.U.T.
135 de Jong Gerard Dordrecht NED
136 Spanier Volker Erkelenz GER SC Myhl LA
137 Schön Rudolf AlexanderBonn GER DUV
138 Vijgen Peter Geleen NED
139 Koch Steven Erfurt GER 100 Marathon Club
140 Graf Karl Goch GER VFB Alemannia Pfalzdorf
141 Voegelin Doris Bottrop GER DJK Adler 07 Bottrop
142 Voegelin Christoph Bottrop GER DJK Adler 07 Bottrop
143 Zachow Hartmut Bottrop GER DJK Adler 07 Bottrop
144 Nicklaus Dagmar Wuppertal GER KLB2000
145 Nicklaus Ulrich Wuppertal GER KLB2000
146 Klemp Elmar Rheda-Wiedenbrück GER LG Burg Wiedenbrück
147 Martens Frank Willich GER SV Willich Tri-Team
148 van Daele Rudy Sint Niklaas BEL
149 Mol Ben Hellevoetsluis NED Voorne Atletiek
150 van Uunen Gerard Huizen NED
151 Froonhoff Rob Amersfoort NED AV Veteranen Nederland
152 Thoma Ralph Monschau GER LG Mützenich
153 Kurschildgen Monika Monschau GER LG Mützenich
154 Mütze Willem Heerlen NED RWV-Rotterdam
155 Schwensfeier Uwe Haltern GER LG Haltern
156 van Heijningen Deborah Almere NED Just Run Almere
157 Stynen Geert Turnhout BEL
158 van Dijk Adrie Paterswolde NED ATC '75
159 Cloosterman Theo Veldhoven NED GVAC
160 Vossen Toni Willich GER SV Willich Tri-Team
161 Scheffer Ineke Leens NED SV Friesland
162 Ortner Gabi Halle GER LC Solbad Ravensberg
163 Neugrewe Wolfgang Halle GER LC Solbad Ravensberg
164 Krimmel Walter Kerpen GER
165 Güldenberg Marga Eschweiler GER Germania 07 Durwiss LA
166 Carmont Gerald Boulogne FRA
167 Kamphuis Paul Leiden NED Leiden Atletiek
168 Buteneers Joseph Linter BEL T.A.C.T
169 Niedergesaess Frank Ratingen GER LC Duisburg
170 Brieden Martin Krefeld GER LAV Bayer Uerdingen Dormagen
171 Alfheim Per Gunnar Godvik NOR
172 Jacobsen Ulf Rykkinn NOR Baerums Verk IF
173 Pols Simon Duivendrecht NED AV Startbaan
174 Schmitt Matthias Gerbrunn GER LG Würzburg
175 Schäfer Sabine Troisdorf GER Troisdorfer LG M.U.T.
176 Kempinski Roger Bemelen NED
177 Debruyne Ronny Eernegem BEL Molenlopers Bekegem
178 Lenaerts Edwin Genk BEL
179 Steyger Rob Zaandam NED AV Veteranen Nederland
180 Salewski Juergen Straelen GER VT 1859 Kempen
181 Vandewal Jacques Dilsen-Stokkem BEL MACD
182 Cascales Miguel Voerde ESP
183 Jäckel Heinz Hennef GER LG Ahrweiler
184 Bogaert Johan Dendermonde BEL
185 van Boven Eddy Schoonaarde BEL
186 van der Hoek Cor Brummen NED Veteranen Mederland
187 Dams Frank Wilhelmshaven GER LG Wilhelmshaven
188 van Beek Ed Deventer NED AV Daventria 1906
189 Bayer Martin Nettetal GER Viersener TV
190 Bayer Else Nettetal GER Viersener TV
191 Tews Karl Heinz Remscheid GER LLG St. Augustin
192 Duerr Gerd Remscheid GER LLG St. Augustin
193 Holterman Herman Hengelo NED LAAC Twente
194 Theissen Markus Aachen GER LG Mützenich
195 Proot Cedric Aartrijke BEL Molenlopers Bekegem
196 Bruynooghe Hugo Opwijk BEL AAV
197 Callens Wim Hulste BEL
198 Knops Wolfgang Maastricht GER AV Maastricht
199 Mandelartz Johannes Düsseldorf GER Germania 07 Durwiss LA
200 Akkermans Jos Hoofddorp NED AV Haarlemmermeer
201 Winkhold-GallinaWerner Köln GER Run 4 Fun Köln e.V.
202 Krijnen Herman Zundert NED D.J.A.
203 Niessen Thomas Eschweiler GER Germania 07 Durwiss LA
204 Steingass Josef Aachen GER Germania 07 Durwiss LA
205 Pesch Helmut Eschweiler GER Germania 07 Durwiss LA
206 Gschwendtner-DobMoesch Watervliet BEL Krekenlopers St. Laureins
207 Vanhauwenhuyse Chritophe Sint-Laureins BEL Krekenlopers St. Laureins
208 Dautzenberg Leon Dilsen-Stokkem BEL MACD
209 Zimmermann Walter Marktheidenfeld GER LG Würzburg
210 Okkersen Henry Schimmert NED AV Caesar
211 Dammekens Wilson Galmaarden BEL AC Geraardsbergen
212 Lorenz Michael Inden GER TV Huchem Stammeln
213 van Geene Regina Veldhoven NED GVAC
214 Dijkgraaf Jan Willem Epe NED Cialfo Epe
215 Isringhausen Stephan Bochum GER Passtschon98
216 Wieneke Peter Hamfelde GER 100 Marathon Club
217 Preisler Horst Hamburg GER LAV Hamburg-Nord
218 Diederen Charles Stein NED Unitas
219 Mornie Ludo Zwalm BEL
220 Peeters Peter Esbeek NED Achil'87
221 Bogaert Joseph Schoten BEL AC Herentals
222 Schwandnau Roman Schillingen GER Spiridon Hochwald
223 Geisen Gerhard Heddert GER Spiridon Hochwald
224 Strotkamp Sabine Sinzig GER LG Ahrweiler
225 Becker Mattin Arnsberg GER LG Troisdorf
226 Hinzen Georg Aachen GER Germania 07 Durwiss LA
227 Michollek Wolfgang Köln GER GSV Porz Köln
228 Schneider Friedhelm Dormagen GER SG Neukirchen-Hülchrath
229 Tiggelkamp Ferdinand Rommerskirchen GER SG Neukirchen-Hülchrath
230 Ulmschneider Klaus-Peter Esslingen GER
231 Wäsche Rolf Sinzig GER LT SV-Westum
232 de Jong Johan Apeldoorn NED
233 Huguette Jouault Boulogne FRA Avia Club Issy Ies Moulineaux
234 Feldt Klaus Ratingen GER DUV
235 Buis Hans De Rijp NED Loopservice
236 Schaerlaeckens Ludo Willebroek BEL Sparta Bornem
237 Dops Ghislain Lanaken BEL Atla
238 Maes Suzanne Maasmechelen BEL Worldrunners Belgium
239 Kullnick Ulrike Wegberg GER VSV Grenzland Wegberg
240 Bodelier Donne Landgraaf NED Lopersgroep Gemeente Heerlen
241 Broersen Jos Alphen a/d Rijn NED AAV '36
242 Jaedeke-LaureynsAstried Maasmechelen BEL Maaslandjoggers
243 Axmacher Juergen Sankt Augustin GER TV 08 Lohmar
244 Damstra Edsel Heerenveen NED SV Friesland
245 Cremer Pieter Gorredijk NED SV Friesland
246 Neutelings Egid Meerssen NED Triatlonclub Maastricht
247 Feicke Lothar Leipzig GER LC Auensee Leipzig
248 Bogaard Teun Hoofddorp NED AV Haarlemmermeer
249 Slaaf Sjoerd Groningen NED SV Friesland
250 Guderley Günter Goldbach GER TV Haibach
251 Doorten Henk NED

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]