Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
27 dec 2019
Eindstand M&U Cup 2019
11 dec 2019
Wat te doen in de Kerstvakantie?
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* 28 jul 2005: Tussenstand landenteams EK 100 km Winschoten
* 27 jul 2005: O-o-o... Course karakteristieken
* 26 jul 2005: GEEN 6-uur ultraloop NOCH 30 K NOCH marathon in Amersfoort.
* 25 jul 2005: Zon, zee en zout op het gezicht … … een dijk van een loop
* 24 jul 2005: Informatie over de MS 6 uur van Almere
* 23 jul 2005: “Zo’n sfeer, dat kan alleen maar in Winschoten”
* 22 jul 2005: Teamuitslag WC 24 uur Wörschach
* 21 jul 2005: O-o-o... die metingen
* 18 jul 2005: Wiens horloge is zoek ...
* 15 jul 2005: 6 + 12 uur Fellbach-Schmiden
* 14 jul 2005: O-o-o... Course
* 14 jul 2005: Live verslag uit Worschach (WC 24H)
* 12 jul 2005: Nog net niet op weg naar Oostenrijk ……….
* 11 jul 2005: De Nederlandse ploeg bij het WK 24 uur in Oostenrijk
* 9 jul 2005: Nieuwe 6-uursloop in Eidsvoll (Noorwegen).
* 7 jul 2005: Ultratraining: Kornwerderzand - Den Oever - Kornwerderzand
* 6 jul 2005: Ladies’ Circle en Ria Buiten slaan de handen ineen voor SOS
* 5 jul 2005: Stand Marathon- & Ultracup 2005 na Guldensporenmarathon
* 4 jul 2005: Ultraned klassement na Rondje Amsterdam
* 1 jul 2005: Japan, het einde van mijn wereld!
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2005
 
Op de (ingrijpend vernieuwde) site van de IAU staat onder 'Results' de officiële uitslag van de landenteams
http://www.iau.org.tw/result_detail.php?Id=98
Vergeleken met de voorlopige teamuitslag zoals die op de site van de organisatie van Wörschach te vinden is,
zijn er een aantal correcties geweest. Het Nederlandse mannenteam is niet 9e maar 13e geworden (per ongeluk
werden eerst kennelijk twee Italianen meegeteld) en bij de vrouwen ruilden Italië en Hongarije plaats 11 en 12.
Teams WC 24 hrs Wörschach 16 + 17 July 2005


Men teams

1 JPN 734.498
4 Sekiya Ryoichi 67 JPN 250.619 km
9 Otaki Masayuki 64 JPN 245.629 km
11 Sakurai Kaname 64 JPN 238.251 km
2 RUS 731.229
1 Kruglikov Anatoliy 57 RUS 268.065 km
8 Bychkov Vladimir 67 RUS 246.165 km
32 Tivikov Vladimir 51 RUS 216.999 km
3 ITA 725.897
5 Orsi Sergio 62 ITA 249.877 km
6 Beltramino Osvaldo 62 ITA 246.405 km
17 Mammoli Antonio 60 ITA 229.615 km
4 AUT 722.476
2 Eder Ewald 59 AUT 263.810 km
10 Wagner Josef 58 AUT 238.443 km
27 Koranda Reinhard 63 AUT 220.223 km
5 GER 711.061
3 Lukas Jens 66 GER 256.369 km
12 Steißlinger Ralf 65 GER 233.988 km
26 Graf Karl 50 GER 220.705 km
6 USA 679.699 km
14 Geesler Jomn 59 USA 231.805 km
20 Afanador Rudy 58 USA 228.603 km
29 Karnazes Dean 62 USA 219.291 km
7 FRA 677.874 km
16 Prouost Dominique 57 FRA 230.375 km
18 Guyomarch Jean-Pierre 54 FRA 228.734 km
31 Magroun Mohamed 59 FRA 218.765 km
8 CZE 660.588 km
21 Dvoracek Vlastimil 59 CZE 228.321 km
30 Ondrus Jan 55 CZE 219.193 km
36 Osladil Miroslav 52 CZE 213.074 km
9 HUN 611.069 km
37 Sandor Casba 85 HUN 212.147 km
52 Fendrik László 58 HUN 204.248 km
57 Kalotai Levente 72 HUN 194.674 km
10 EST 598.719 km
25 Vennikas Peeter 58 EST 221.562 km
56 Vellerind Rain 65 EST 194.966 km
62 Luud Aivar 71 EST 182.192 km
11 UKR 590.629 km
7 Seryy Ivan 58 UKR 246.384 km
60 Khrystenok Valeriy 61 UKR 183.936 km
80 Solodovnikov Andriy 68 UKR 160.309 km
12 SWE 585.924 km
22 Hartikaine Reima 63 SWE 224.132 km
38 Elmgart Otto 70 SWE 211.797 km
90 Wahlström Kenny 58 SWE 149.994 km
13 NED 577.603 km
42 Suyjkerbuyk Jan 63 NED 209.483 km
51 Driesum-Van Feike 52 NED 204.271 km
77 Mol Ben 49 NED 163.848 km
14 DEN 572.235 km
39 Andesen Jan-Michael 62 DEN 211.083 km
49 Rasmussen Kim 67 DEN 205.838 km
84 Henriksen Alex-C.V. 49 DEN 155.313 km
15 SVK 527.258 km
33 Lindvai Slavomir 71 SVK 216.350 km
63 Stenda Rastislav 65 SVK 182.190 km
102 Seman Peter 65 SVK 128.719 km
16 POL 505.112 km
50 Pedzick Waldemar 61 POL 204.723 km
55 Jakubik August 59 POL 196.138 km
111 Macherzynski Czeslaw 55 POL 104.251 km
17 ARG 492.371 km
61 Kaul Julio 59 ARG 182.565 km
85 Glade Horacio 59 ARG 154.906 km
86 Maidana Adalberto 48 ARG 154.900 km
18 CAN 486.320 km
69 Bernier Sylvain 65 CAN 178.299 km
79 Gouin Michel 60 CAN 161.532 km
93 Coulombe André 56 CAN 146.490 km
19 BEL 468.731 km
65 Tacq Luc 53 BEL 180.444 km
92 Vekemans Alfons 51 BEL 146.803 km
94 Dhooge Kris 70 BEL 141.484 km
20 LAT 391.193 km
40 Shefanovsky Arvid 55 LAT 210.650 km
91 Jermolajevs Georgs 42 LAT 148.630 km
120 Udris Arne 72 LAT 31.914 km
21 TPE 383.468 km
59 Sheng-Ming Wu 61 TPE 186.667 km
109 Chin-Tsai Chen 65 TPE 110.634 km
117 Chun-Wyen Chen 67 TPE 86.167 km

Women teams:

1 RUS 709.573 km
1 Kalinina Lyudmila 68 RUS 242.229 km
2 Eremina Galina 53 RUS 239.874 km
4 Koval Irina 58 RUS 227.470 km
2 JPN 654.386 km
3 Inagaki Sumie 66 JPN 234.803 km
7 Noto Kimie 52 JPN 214.293 km
10 Kamura Masae 58 JPN 205.290 km
3 USA 604.514 km
6 Powell Sandy 51 USA 214.422 km
11 Smith Carolyn 65 USA 204.088 km
23 Olsen Sue 51 USA 186.004 km
4 FRA 577.841 km
13 Eirmin Nathalie 66 FRA 201.160 km
15 Bertin Martine 51 FRA 200.405 km
32 Semur Joelle 60 FRA 176.276 km
5 CZE 552.058 km
9 Dimitriadu Michaela 73 CZE 205.597 km
19 Judova Martina 76 CZE 191.741 km
45 Hurkova Dagmar 73 CZE 154.721 km
6 NED 542.758 km
17 Cazemier Jnneke 0 NED 194.698 km
27 Buiten Ria 54 NED 179.142 km
36 Scheffer Ineke 58 NED 168.918 km
7 GBR 531.321 km
14 Gayter Sharon 63 GBR 200.513 km
26 Brown Sandra 49 GBR 180.220 km
49 Thevenet-Smith Romona 59 GBR 150.587 km
8 AUT 530.290 km
24 Neuhauser Gerlinde 56 AUT 182.708 km
29 Sperrer Karin 61 AUT 178.453 km
35 Strasser Regina 72 AUT 169.129 km
9 DEN 527.534 km
18 Brogger Karen-Marie 72 DEN 192.700 km
28 Pilgaard Mette-Narmind 61 DEN 178.994 km
44 Aistrup Caroline 81 DEN 155.839 km
10 KOR 521.748 km
5 Kim Jungok 54 KOR 223.109 km
37 Lee Guija 59 KOR 168.857 km
55 Hur Sookhoe 58 KOR 129.782 km
11 ITA 518.283 km
25 Patruno Nunzia 62 ITA 181.664 km
34 Di-Vito Lorena 62 ITA 169.905 km
39 Di-Domenico Carmela 64 ITA 166.714 km
12 HUN 515.686 km
30 Nagy Krisztina 62 HUN 176.957 km
31 Karolyine Piroska 61 HUN 176.283 km
41 Gal Andrea 75 HUN 162.446 km
13 UKR 471.141 km
33 Mytrofanova Nina 57 UKR 172.809 km
40 Lazebnyk Valentyna 54 UKR 162.760 km
51 Mytrofanova Katerina 83 UKR 135.572 km





In de ranglijst voor het EK 24 uur vallen Japan en de USA weg, en is het
Nederlandse mannenteam 11e (van de 16 landen) en het
Nederlandse vrouwenteam 4e geworden (van de 10 geklasseerde landen).
Kortom: een heel mooi teamdebuut op de 24 uur van de 3 Nederlandse dames!

De complete uitslag van het WC staat al een paar dagen in de uitslagensectie
van UN maar voor de leesbaarheid wordt hier een deel herhaald.

Eerste 25 overall WC 24 hrs (177 starters)

1 Kruglikov AnatoliRUS 268,06545 km
2 Eder Ewald AUT 263,81029 km
3 Lukas Jens GER 256,36865 km
4 Sekiya Ryoichi JPN 250,61880 km
5 Orsi Sergio ITA 249,87686 km
6 Beltramino Osvaldo ITA 246,40519 km
7 Seryy Ivan UKR 246,38379 km
8 Bychkov Vladimir RUS 246,16451 km
9 Otaki Masayuki JPN 245,62854 km
1F Kalinina LyudmilaRUS 242,22875 km
2F Eremina Galina RUS 239,87434 km
10 Wagner Josef AUT 238,44311 km
11 Sakurai Kaname JPN 238,25103 km
3F Inagaki Sumie JPN 234,80304 km
12 Steißlinger Ralf GER 233,98788 km
13 Fatton Christian SUI 231,89263 km
14 Geesler Jomn USA 231,80488 km
15 Kuroda Muneharu JPN 230,89299 km
16 Prouost DominiqueFRA 230,37522 km
17 Mammoli Antonio ITA 229,61520 km
18 Guyomarch Jean-Pierre FRA 228,73440 km
19 Sato Ryoichi JPN 228,61696 km
20 Afanador Rudy USA 228,60255 km
21 Dvoracek Vlastimil CZE 228,32145 km
4F Koval Irina RUS 227,46994 km

In de uitslag van het WC waren dit de resultaten van de
Nederlanders en de Belgen:

42 Suijkerbuijk Jan NED 209,48314 km PR
51 van Driesum Feike NED 204,27139 km PR
17F Cazemier Janneke NED 194,69793 km PR
65 Tacq Luc BEL 180,44380 km
27F Buiten Ria NED 179,14233 km
36F Scheffer Ineke NED 168,91799 km
77 Mol Ben NED 163,84802 km
92 Vekemans Alfons BEL 146,80302 km
94 Dhooge Kris BEL 141,48407 km
106 Taelman Lucien BEL 115,95311 km
113 Oonk Jeffry NED 99,99626 km

Lezenswaard is het artikel over Jan Suijkerbuijk in een provinciale krant:
http://www.dehardloopkrant.com/artikel59.php

Naast het WC was er ook een open race, met bijna evenveel deelnemers.
Winnaars 24 hrs Open Race (158 starters)
1 Didier David FRA 226,00075 km
17 Drescher Anke GER 184,40725 km

Dit betekent in totaal 335 lopers op de 24 uur samen aan de start, een geweldige succes voor
de organisatie in Wörschach. Misschien voelt één van de Nederlandse deelnemers zich nog geroepen
om een persoonlijk verslag over dit loopfestijn voor UltraNed te maken?


Martien Baars 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]