Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 feb 2020
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2020: 20ste editie op zaterdag 27 juni
23 feb 2020
Belgisch Kampioenschap 24 uur, Baanultra Steenwijk 50-100 km
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
* 31 jan 2007: 25e Joustermerkeloop met een 42.2 km.
* 30 jan 2007: RUN 2007 ook World Masters Championship 100 km
* 27 jan 2007: Vincent Schoenmakers in het ziekenhuis
* 25 jan 2007: “Kist wel met mie op de fietse” (lange afstandslopers Aquilo 1971)
* 23 jan 2007: De langst lopende marathons van Nederland
* 21 jan 2007: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2007
* 21 jan 2007: Van Berg tot Berg Race 1993
* 19 jan 2007: Jan Willem Dijkgraaf loopt marathon Apeldoorn voor het goede doel
* 18 jan 2007: De motivatie (van Jaap)
* 18 jan 2007: De deelnemers aan De Zestig van Texel 2007
* 18 jan 2007: Historisch overzicht Marathon- & Ultracup
* 17 jan 2007: Inschrijven tot 20 februari voor 6u Stein met limiet van 250 deelnemers
* 16 jan 2007: Jesper Olsen geeft lezing Worldrun op vooravond 6 uur van Steenbergen
* 16 jan 2007: EK 24u op 5 en 6 mei in Madrid
* 16 jan 2007: Animo voor Elfsteden ultraloop voorjaar 2007?
* 15 jan 2007: Bijkomende wedstrijden Marathon- & Ultracup 2007 en verhoogd prijzengeld
* 13 jan 2007: Ranglijst NL-prestaties in Nederlandse ultralopen 2006
* 10 jan 2007: Winnaars Midwinter Marathon Apeldoorn 1974-2006
* 8 jan 2007: Ultraned eindklassement Nederland 2006
* 7 jan 2007: Overnachtingsmogelijkheid voor La Bouillonnante
* 7 jan 2007: Estafetteloop rond Texel probleemloos (1985)
* 5 jan 2007: 4 Jaargetijden Ultraloop 2007
* 3 jan 2007: En nog eentje: 1ste marathon der Noorderkempen!
* 2 jan 2007: Kalender Marathon- & Ultracup 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Januari 2007
 
De beste individuele prestaties van 100 punten of meer van Nederlanders in Nederlandse ultralopen volgens de formule van Ubel Dijk "wortel uit de afstand x gemiddelde snelheid x leeftijdsfactor".

Alleen prestaties van 100 of meer punten zijn vermeld. Deze individuele prestaties zijn berekend en verwerkt in het UN klassement 2006 door Ubel Dijk, Drachten (ultra_nieuws provider wxs.nl). Voor de Nederlandse teamleden zijn ook de prestaties van 100 of meer punten verwerkt die zij met hun verrichtingen op het EK of WK 100 km, of het EK of WK 24 uur, hebben behaald.

Zie voor een uitvoerige bespreking van Ubel’s klassement en formule een artikel van 25 januari 2004: http://www.ultraned.org/../n_item/f2008.php

Eerdere ranglijsten zijn te vinden voor
2005 op http://www.ultraned.org/../n_item/f3229.php
2004 op http://www.ultraned.org/../n_item/f2700.php
2003 op http://www.ultraned.org/../n_item/f1991.php
2002 op http://www.ultraned.org/../n_item/f1343.php

Het ligt in de bedoeling om later deze maand een samenvatting van de beste prestaties in die eerste 5 jaar van het UN klassement te publiceren.

Pl. Naam GJ S Wedstrijd Afstand u minsec punten
1 Math Roberts 62 m Stein 24 uur 224,53 24 0 0 145
2 Veron Lust 63 m EK 100 km Torhout 100,00 7 28 55 138
3 Janneke Cazemier 63 v WK 24u Taiwan 203,63 24 0 0 137
4 Ida Verduin-Boone 58 v Winschoten 100,00 8 57 43 132
5 Wim Epskamp 54 m WK 100 km Korea 100,00 8 32 20 131
6 Veron Lust 63 m Winschoten 100,00 7 58 41 129
7 Adrie van Dijk 54 m Apeldoorn 24 uur 196,98 24 0 0 129
8 Math Roberts 62 m WK 100 km Korea 100,00 8 4 13 129
9 Tom Hendriks 57 m Winschoten 100,00 8 31 21 128
10 Ria Buiten 54 v Stein 24 uur 184,51 24 0 0 127
11 Wim Epskamp 54 m JKM 80,00 6 17 52 127
12 Wim Epskamp 54 m Wijdewormer 77,36 6 0 0 127
13 Simon Pols 52 m Stein 24 uur 192,27 24 0 0 127
14 Rut Zoutman 59 m JKM 80,00 6 2 48 127
15 Theo Smit 62 m Den Haag 128,35 12 0 0 126
16 Math Roberts 62 m EK 100 km Torhout 100,00 8 15 43 126
17 Ria Buiten 54 v Deventer 100,00 9 53 56 123
18 Jan-Albert Lantink 58 m WK 100 km Korea 100,00 8 8 42 123
19 Math Roberts 62 m Deventer 100,00 8 30 58 122
20 Hein Bodelier 48 m Stein 24 uur 183,01 24 0 0 122
21 Adrie van Dijk 54 m Stein 24 uur 189,07 24 0 0 121
22 Carel Schrama 58 m Deventer 100,00 8 57 37 121
23 Lex de  Boer 47 m Winschoten 100,00 9 52 15 121
24 Ria Buiten 54 v Den Haag 111,06 12 0 0 119
25 Jenni de Groot 63 v Apeldoorn 24 uur 185,54 24 0 0 119
26 Theo Smit 62 m Winschoten 100,00 8 44 49 119
27 Wim Epskamp 54 m Binnenmaas 63,00 4 43 50 118
28 Ron Bakker 56 m Apeldoorn 6 uur 74,70 6 0 0 118
29 Lex de  Boer 47 m JKM 80,00 7 13 6 118
30 Vincent Schoenmakers 39 m Stein 24 uur 170,14 24 0 0 117
31 Lex de  Boer 47 m Amersfoort 70,17 6 0 0 117
32 Dik Jagersma 54 m JKM 80,00 6 51 35 117
33 Herman Jakobs 62 m Stein 24 uur 193,40 24 0 0 117
34 Edwin van der  Loop 68 m Stein 6 uur 78,74 6 0 0 116
35 John Bouwens 55 m Winschoten 100,00 9 33 16 116
36 Tom Hendriks 57 m Amersfoort 74,29 6 0 0 116
37 Leon Nillessen 66 m Winschoten 100,00 8 37 24 116
38 Carel Schrama 58 m Amersfoort 74,19 6 0 0 115
39 Gerrit Immel 53 m Winschoten 100,00 9 50 29 115
40 Tom Hendriks 57 m Haarlemmermeer 73,64 6 0 0 115
41 Dik Jagersma 54 m Winschoten 100,00 9 46 43 115
42 Math Roberts 62 m Steenbergen 75,67 6 0 0 114
43 Jenni de Groot 63 v Deventer 100,00 9 56 25 114
44 Erwin van Diemen 72 m Winschoten 100,00 8 50 44 113
45 Wim Douw 63 m JKM 80,00 6 32 28 113
46 Ubel Dijk 55 m Apeldoorn 24 uur 180,85 24 0 0 112
47 Nellie van der  Made 55 v Deventer 100,00 10 48 35 112
48 Erwin van Diemen 72 m JKM 80,00 6 26 47 111
49 Petra Knops 59 v JKM 80,00 7 33 54 111
50 Ida Verduin-Boone 58 v JKM 80,00 7 39 4 110
51 Cees Verhagen 60 m JKM 80,00 6 52 55 110
52 Sjoerd Slaaf 52 m Winschoten 100,00 10 0 42 110
53 Lex de  Boer 47 m Monnikentocht 60,00 5 2 11 110
54 Marco Stijnman 66 m Winschoten 100,00 9 8 6 109
55 Petra Knops 59 v Steenbergen 67,91 6 0 0 109
56 Wim Douw 63 m Steenbergen 73,85 6 0 0 109
57 Herman Ebbekink 55 m Winschoten 100,00 10 6 19 109
58 Hein Bodelier 48 m Winschoten 100,00 10 54 12 108
59 Lex de  Boer 47 m Wijdewormer 66,71 6 0 0 108
60 Lex de  Boer 47 m Den Haag 66,67 6 0 0 108
61 John Bouwens 55 m JKM 80,00 7 24 15 107
62 Ron Bakker 56 m Stein 6 uur 69,93 6 0 0 107
63 Majet Spoelder 71 v Amersfoort 70,02 6 0 0 107
64 Hein Bodelier 48 m Deventer 100,00 10 59 54 107
65 Adrie van Dijk 54 m Deventer 100,00 10 29 19 107
66 André van de  Vliert 69 m JKM 80,00 6 44 16 106
67 Jodi Kremer 66 m Den Haag 73,99 6 0 0 106
68 Adrie van Dijk 54 m Heerde 68,55 6 0 0 106
69 Bert Touw 55 m Den Haag 109,47 12 0 0 106
70 Wim Douw 63 m Stein 6 uur 72,22 6 0 0 105
71 Ron Bakker 56 m JKM 80,00 7 29 17 105
72 Peter Witkam 55 m Steenbergen 68,57 6 0 0 105
73 Jelle Bolte 63 m Deventer 100,00 9 51 2 105
74 Nellie van der  Made 55 v Stein 6 uur 64,39 6 0 0 104
75 Marco Stijnman 66 m JKM 80,00 6 52 16 104
76 Mik Borsten 62 m Amersfoort 70,91 6 0 0 104
77 Jan Nabuurs 62 m JKM 80,00 7 9 45 104
78 Karin van  Eck 61 v Apeldoorn 6 uur 66,46 6 0 0 104
80 Lex de  Boer 47 m Voorne 50,00 4 3 21 104
81 Guus van Veen 67 m JKM 80,00 6 54 35 104
82 Ton ten  Have m50 m Apeldoorn 6 uur 67,90 6 0 0 104
83 Jodi Kremer 66 m Winschoten 100,00 9 41 46 103
84 Henk Doorten 63 m Deventer 100,00 9 59 53 103
85 Jan van de Erve 64 m Deventer 100,00 9 54 41 103
86 Karin van  Eck 61 v Stein 6 uur 65,97 6 0 0 103
87 Ton Peters 51 m JKM 80,00 8 1 7 103
88 Rut Zoutman 59 m Rondje Voorne 50,00 3 41 19 103
89 Mik Borsten 62 m JKM 80,00 7 16 42 102
90 Paul Kamphuis 56 m JKM 80,00 7 33 54 102
91 Math Roberts 62 m Winschoten 50 km 50,00 3 37 5 102
92 Jodi Kremer 66 m Apeldoorn 6 uur 71,81 6 0 0 101
93 Adrie van Dijk 54 m Steenbergen 66,53 6 0 0 101
94 Wim Douw 63 m Binnenmaas 63,00 5 5 22 101
95 Gerry Visser 63 v Stein 6 uur 66,07 6 0 0 101
96 Johan van Breda 62 m Heerde 71,80 6 0 0 101
97 Henk-Jan Oldewarris 68 m Heerde 71,44 6 0 0 101
98 Jos Akkermans 50 m JKM 80,00 8 15 56 100
99 Ineke Scheffer 58 v Winschoten 100,00 11 45 27 100
100 Janneke Cazemier 63 v Deventer 100,00 11 19 10 100
101 Marion Meesters 57 v Steenbergen 63,27 6 0 0 100
102 Henk Doorten 63 m Stein 6 uur 69,65 6 0 0 100
103 Simon Pols 52 m Wijdewormer 65,08 6 0 0 100
104 Adrie van Dijk 54 m JKM 80,00 8 2 23 100
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]