Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
* November
* 14 nov 2018: Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
* 3 nov 2018: In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
* 1 nov 2018: 22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2007
 
Hierna volgt de stand van de "Marathon- & Ultracup 2007", na de eerste wedstrijd, de Midwinter Marathon in Apeldoorn.

Uitleg
A = aantal gelopen wedstrijden
H = handicappunten per wedstrijd op basis van geboortejaar(GJ) en geslacht(G)
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f3621_2007_01.php

Stand
Pl NAAM A Ptn GJ G H PLAATS NAT

1 SCHOONBROODT JO 1 83 1950 M 13 Maastricht NED
2 JANICKI JAROSLAW 1 83 1966 M 1 Gryfino POL
3 KAMINKOVA PETRA 1 80 1973 F 12 TCH
4 PARDAENS LEO 1 79 1944 M 22 Pellenberg BEL
5 SARNICKI JANUSZ 1 76 M 0 pila POL
6 KRAMER MARISKA 1 74 1974 F 12 Drachten NED
7 WALLENFELS JIRI 1 74 1972 M 0 Praag-2 TCH
8 DE WEERDT WILLEM 1 74 1955 M 8 Hattem NED
9 KAZLAUSKAS ALFONSAS 1 73 1961 M 4 LIT
10 SZTEJTER SLAWOMIR 1 73 1964 M 2 Gryfino POL
11 HOSTENS IVAN 1 73 1963 M 3 Handzame BEL
12 VAN DE POL MELCHIOR 1 71 1967 M 1 Apeldoorn NED
13 NILLISSEN GERRIT 1 71 1943 M 24 Groesbeek NED
14 DOETSCH LEONHARD 1 71 1942 M 26 ESSEN GER
15 CHAWAWKO TOMASZ 1 71 1974 M 0 Debno POL
16 VIS JAAP 1 71 1956 M 7 Groningen NED
17 DRUNGELIENE MODESTA 1 70 1972 F 12 LIT
18 VERDUIN-BOONE IDA 1 70 1958 F 17 Schagen NED
19 DROSSLER THOMAS 1 69 1974 M 0 Wittstock GER
20 BATEN ERIC 1 69 1967 M 1 Apeldoorn NED
21 THAMM WOLFGANG 1 68 1946 M 18 Marl GER
22 TEN VELDEN ERIK 1 68 1943 M 24 Petten NED
23 SMEETS HANS 1 68 1947 M 16 Gulpen NED
24 KRIJGSMAN DANIELLE 1 68 1976 F 12 Breda NED
25 PELGROM ANDRE 1 67 1966 M 1 Dronten NED
26 AMWANDER KARL 1 67 1942 M 26 Borgholzhausen GER
27 GROENEWEGEN HENK 1 67 1935 M 40 's-gravenzande NED
28 LEYSEN PATRICK 1 67 1957 M 6 Minderhout BEL
29 VOOGT ELBERT 1 67 1956 M 7 Beekbergen NED
30 VAN VLIET THEO 1 66 1942 M 26 Hoorn NED
31 ZOUTMAN RUT 1 66 1959 M 5 Monster NED
32 BOUWEN WALTER 1 66 1965 M 2 Itegem BEL
33 EPSKAMP WIM 1 66 1954 M 9 Hoofddorp NED
34 REEDIJK PETER 1 66 1958 M 5 Vlaardingen NED
35 ELSHOUT WIM 1 65 1951 M 12 Hillegom NED
36 BOSCH JOHN 1 64 1963 M 3 Berg En Terblijt NED
37 JOPPEN BRUNO 1 64 1952 M 11 Nijmegen NED
38 MOELLENSIEP SYBILLE 1 64 1962 F 15 Marl GER
39 VAN DE VEERDONK MARION 1 64 1958 F 17 Appeltern NED
40 SPIEKER JOHANN 1 63 1939 M 32 Laar GER
41 VOETS ANNETTE 1 63 1959 F 17 Apeldoorn NED
42 GROEN RINUS 1 62 1956 M 7 Apeldoorn NED
43 TIJSSEN WIM 1 62 1960 M 4 UTRECHT NED
44 HAINSELIN GILLES 1 62 1975 M 0 Nieuwleusen BEL
45 KNOPS PETRA 1 62 1959 F 17 Maastricht GER
46 VAN NUENEN JAN 1 62 1948 M 15 Utrecht NED
47 WAGELAAR ROB JAN 1 61 1963 M 3 Apeldoorn NED
48 VISSER GERRY 1 60 1963 F 15 Borne NED
49 NABUURS JAN 1 60 1962 M 3 Stevensbeek NED
50 KERSTEN WIENNY 1 60 1957 M 6 Ooij NED
51 DE WILDE LENA 1 59 1956 F 19 Vlissingen NED
52 RIEBROEK SANDER 1 59 1974 M 0 Bussum NED
53 BESUIJEN MARIUS 1 59 1962 M 3 Middelburg NED
54 LUYTEN WILLY 1 59 1945 M 20 OUD-TURNHOUT BEL
55 BARRY LISA 1 58 1971 F 12 Haslingfield UK
56 VAN DE VELDE ERIC 1 58 1958 M 5 Merelbeke BEL
57 RIBBINK ROEL 1 58 1946 M 18 Dieren NED
58 SMEENK JAN 1 58 1956 M 7 Wehl NED
59 PERC MILAN 1 58 1971 M 0 Cuijk NED
60 VAN VEEN MARTIEN 1 58 1942 M 26 Krimpen A/d Lek NED
61 VAN DER MADE NELLIE 1 58 1955 F 20 Assen NED
62 BOOT GERRARD 1 57 1961 M 4 Amsterdam NED
63 VAN ECK KARIN 1 57 1960 F 16 Deventer NED
64 KLOEZEN BÉ 1 57 1942 M 26 Den Horn NED
65 WOERDEN FRANS 1 57 1970 M 0 Mijdrecht NED
66 VAN DER HOORN KEES 1 57 1954 M 9 Roelofarendsveen NED
67 JACOB KLAUS 1 56 1956 M 7 Gelsenkirchen GER
68 GUEQUIERRE JOHN 1 56 1951 M 12 Middelburg NED
69 KUNST HERBERT 1 56 1946 M 18 Middelharnis NED
70 MOUS TINEKE 1 56 1958 F 17 Sint-oedenrode NED
71 GERES JOHN 1 56 1947 M 16 Sliedrecht NED
72 FROBERG ARIE 1 56 1964 M 2 Enschede NED
73 KLEINEKOORT HANS 1 56 1939 M 32 Soest NED
74 WILTING HELGA 1 56 1954 F 21 Kalkar GER
75 PFROMMER CHRISTIAAN 1 56 1963 M 3 Haarlem NED
76 ROBBERTS GREG 1 56 1975 M 0 Amsterdam ZUID
77 VAN VEEN GUUS 1 56 1967 M 1 Wassenaar NED
78 SNUVERINK MICHIEL 1 55 1982 M 1 Enschede NED
79 ROELEVELD WILBERT 1 55 1955 M 8 Wijk Bij Duurstede NED
80 DE GOEIJ MARK 1 55 1984 M 2 Middenbeemster NED
81 LOPES DA FONSECA JORGE 1 55 1953 M 10 Vandoeuvre Les Nancy FRA
82 IDRISSI MOHAMMED 1 55 1952 M 11 Heemskerk NED
83 VERMEULEN RENSKE 1 55 1963 F 15 Putten NED
84 DOMHOF PETRA 1 54 1966 F 13 Harreveld NED
85 VAN BEEK COBY 1 54 1946 F 30 Hoofddorp NED
86 DIJK UBEL 1 54 1955 M 8 Drachten NED
87 ABBOTTS MIKE 1 54 1946 M 18 Beverley GBR
88 GENDRAULT JEAN-PIERRE 1 54 1948 M 15 Zeist NED
89 PRAEFKE FRANK 1 54 M 0 GER
90 HILGENBERG MINKE 1 54 1954 M 9 APELDOORN NED
91 GROET-BEERS ELLY 1 54 1952 F 23 Hensbroek NED
92 WESSELMAN CLAUDIA 1 54 1969 F 12 Nieuw Vennep NED
93 BOGAARD JAN 1 54 1953 M 10 Wezep NED
94 BARANCOVAS ANTANAS 1 54 1951 M 12 LIT
95 VAN GRIETHUIZEN HESTER 1 54 1972 F 12 Voorschoten NED
96 REIJERKERK KEES 1 53 1952 M 11 Diemen NED
97 TEN BRINKE HENRI 1 53 1958 M 5 Holten NED
98 BUNDERVOET JOHAN 1 53 1949 M 14 Sleidinge BEL
99 BOUWENS JOHN 1 53 1955 M 8 Alphen Aan Den Rijn NED
100 DOORTEN HENK 1 53 1963 M 3 Assen NED
101 NUGTEREN EDO 1 53 1954 M 9 Hoofddorp NED
102 SLAGERS ANTON 1 53 1967 M 1 Groningen NED
103 VAN TOL ROB 1 53 1957 M 6 Ijmuiden NED
104 VAN MOERBEKE PAUL 1 53 1958 M 5 Essen BEL
105 SIELIAS HANS 1 53 1952 M 11 Apeldoorn NED
106 HERDER FROUWKJE 1 53 1958 F 17 Ravenswoud NED
107 VAN BARELE ERIK 1 53 1955 M 8 Den Haag NED
108 KOOISTRA WARRY 1 53 1954 F 21 Wezep NED
109 VAN BERKUM EMIEL 1 53 1955 M 8 Eindhoven NED
110 VAN ES DICK 1 53 1942 M 26 Den Haag NED
111 VAN DE BERG JAN 1 53 1962 M 3 Kampen NED
112 SUIJKERBUIJK AD 1 52 1960 M 4 Steenbergen NED
113 ZONDAG JAN 1 52 1949 M 14 LEEUWARDEN NED
114 SCHMIDT ROB 1 52 1944 M 22 Bergen Op Zoom NED
115 WESSELS HEMMIE 1 52 1947 M 16 Winterswijk NED
116 BREHE MICHAEL 1 52 1960 M 4 Osnabruck GER
117 BUS PETRA 1 52 1969 F 12 Bedum NED
118 CONRAD CLAUS-DIETER 1 52 1961 M 4 Danndorf GER
119 VAN TOOR DAVID 1 52 1953 M 10 Appeltern NED
120 LAMMERTINK ANS 1 52 1968 F 12 Enter NED
121 DE JONG FRIEDY 1 52 1962 M 3 Dongen NED
122 LAURIKS KEES 1 52 1951 M 12 Amsterdam NED
123 VAN KATWIJK JAN 1 52 1955 M 8 Rhoon NED
124 KÜHNEN MONIKA 1 52 F 12 GER
125 EIGENHUIS BART 1 51 1967 M 1 Soest NED
126 KUIJPERS THEO 1 51 1946 M 18 Westerbeek NED
127 DE JEU LEONARD 1 51 1957 M 6 Roelofarendsveen NED
128 HEKKERS MIEKE 1 51 1965 F 14 Deventer NED
129 BOOM ANDRÉ 1 51 1954 M 9 Haarlem NED
130 LEGTENBERG JOOST 1 51 1975 M 0 Arnhem NED
131 HOPMAN JOS 1 51 1939 M 32 Eindhoven NED
132 MARX HUBERT 1 51 1951 M 12 Koln GER
133 VAN DORST RENÉ 1 51 1947 M 16 Essen BEL
134 VAN DEN BERG KEES 1 51 1955 M 8 Voorhout NED
135 SLAAF SJOERD 1 51 1952 M 11 Groningen NED
136 VAN DIJK ADRIE 1 51 1954 M 9 Paterswolde NED
137 SUIJKERBUIJK PETER 1 51 1956 M 7 Steenbergen NED
138 SOUVIGNIER-KAMMERER WALTER 1 51 1943 M 24 Aachen GER
139 SMEULDERS JOHAN 1 51 1959 M 5 Lichtenvoorde NED
140 VAN BEMMEL TOON 1 50 1955 M 8 Cothen NED
141 ROEST THIJS 1 50 1965 M 2 Groningen NED
142 COSTERMANS HERMAN 1 50 1949 M 14 Essen BEL
143 REIJNGOUDT RINUS 1 50 1959 M 5 Terneuzen NED
144 STREUNDING JAN 1 50 1957 M 6 Winschoten NED
145 DE VRIES ERIC 1 50 1952 M 11 Deventer NED
146 MAES LUC 1 50 1952 M 11 Schoten BEL
147 VAN DIEMEN ERWIN 1 50 1972 M 0 Dordrecht NED
148 JOZIASSE SJACCO 1 50 1970 M 0 Koudekerke NED
149 ANJEMA PIETER 1 50 1948 M 15 Veenendaal NED
150 ANJEMA-NIJDAM JOUKJE 1 50 1948 F 27 Veenendaal NED
151 BON JAN 1 50 1958 M 5 Leiden NED
152 NETTEKOVEN FRANS 1 49 1953 M 10 Amsterdam NED
153 VAN DAELE RUDY 1 49 1962 M 3 Sint-niklaas BEL
154 VAN DER ZWAN ANDRÉ 1 49 1959 M 5 Katwijk NED
155 KUIJPERS PETER 1 49 1972 M 0 Apeldoorn NED
156 BLEEKER RENE 1 49 1960 M 4 Amsterdam NED
157 DEN HAAN THEO 1 49 1944 M 22 Muiden NED
158 DERKSEN MARCEL 1 49 1968 M 0 Loenen Gld NED
159 HOOGVELD HANS 1 49 1962 M 3 Zundert NED
160 WUESTENENK WIM 1 49 1956 M 7 Creil NED
161 VAN ZEELT SONJA 1 49 1964 F 14 Assendelft NED
162 MUIJLWIJK KEES 1 49 1963 M 3 Dalfsen NED
163 JURRIANSEN ROBBERT JAN 1 49 1960 M 4 Den Helder NED
164 VAN VELTHOVEN ARNOLD 1 49 1949 M 14 Haarlem NED
165 BUCKS ANDREAS 1 49 1965 M 2 Raesfeld GER
166 DIERX WILMA 1 49 1966 F 13 Amsterdam NED
167 POLS SIMON 1 49 1952 M 11 Duivendrecht NED
168 VAN DE VEEN GERWIN 1 49 1976 M 0 Bunschoten NED
169 DE BOER HARM 1 49 1957 M 6 Burgum NED
170 EGGINK FRANK 1 48 1977 M 0 Zwolle NED
171 POLMAN MARCO 1 48 1967 M 1 Oosterbeek NED
172 VAN VLIMMEREN TOON 1 48 1952 M 11 Roelofarendsveen NED
173 VAN VEENENDAAL ROB 1 48 1953 M 10 Deventer NED
174 HEMPRICH SANDY 1 48 1980 M 0 Frankfurt GER
175 WASSER PETER 1 48 1969 M 0 Kevelaer GER
176 SASBRINK ALBERTUS 1 48 1953 M 10 Veenendaal NED
177 BEELEN LOUIS 1 48 1948 M 15 Schagen NED
178 LAMMERS HENK 1 48 1962 M 3 Winterswijk NED
179 BEKER WIM 1 48 1955 M 8 Hall NED
180 THEUNISSEN GERTIE 1 48 1961 F 16 Eindhoven NED
181 PETERS-SANTEGOETS TONNY 1 48 1959 F 17 Zeeland NED
182 SYNAEVE BERT 1 48 1972 M 0 Geel BEL
183 DE BRUIN GERRIT 1 47 1954 M 9 Bleiswijk NED
184 HARING JAN 1 47 1956 M 7 Badhoevedorp NED
185 VAN DER HAVEN MEINCO 1 47 1964 M 2 Hazerswoude Rd NED
186 VOGELZANG HARRY 1 47 1951 M 12 Bleiswijk NED
187 FREUND ANDREAS 1 47 1960 M 4 Emmerich GER
188 EUVERMAN HERMAN 1 47 1953 M 10 Zwolle NED
189 VAN DEN BOSCH JAN 1 47 1957 M 6 Emmeloord BEL
190 SCHOENMAKERS MARTIN 1 47 1961 M 4 Schiedam NED
191 VANBELLE RONNY 1 47 1963 M 3 Lichtervelde BEL
192 HEIJSTEE SUSAN 1 47 1953 F 22 Hoofddorp NED
193 HOGENTOREN WIM 1 47 1957 M 6 Vught NED
194 DEDECKEL ALEX 1 47 1970 M 0 heusden BEL
195 OSINGA GOSSE 1 47 1968 M 0 Culemborg NED
196 LUCASSEN PIETER 1 47 1952 M 11 Leunen NED
197 DE JONG PIET 1 47 1951 M 12 's-gravenzande NED
198 JUNG RICHARD 1 46 1953 M 10 Emsb?ren GER
199 KLADEMEYER WILHELM 1 46 1954 M 9 ibbenburen GER
200 SKOOG LENNART 1 46 1946 M 18 stenungsund SWE
201 LANGE JANNET 1 46 1964 F 14 Almere NED
202 OPEL THOMAS 1 46 1958 M 5 Munchen GER
203 CROK STEVEN 1 46 1969 M 0 West-knollendam NED
204 VANHOVE PIERRE 1 46 1948 M 15 ANTWERPEN BEL
205 GROBBEN JAN 1 46 1964 M 2 Hengelo NED
206 PIETERSE RICHARD 1 46 1962 M 3 Purmerend NED
207 DEN HERTOG PAUL 1 46 1980 M 0 Amsterdam NED
208 VEITH DIETMAR 1 46 1968 M 0 Dettingen GER
209 SCHOEN ALFRED 1 46 1958 M 5 Purmerend NED
210 OOSTING SASKIA 1 46 1966 F 13 Groningen NED
211 SIETSMA ANDRÉ 1 46 1958 M 5 Hoogezand NED
212 NIJENHUIS ROB 1 46 1966 M 1 Deventer NED
213 GREUTER HENRI 1 46 1961 M 4 Edam NED
214 VERSTEEG HANS 1 45 1959 M 5 Wolvega NED
215 BERFELO ARJAN 1 45 1957 M 6 Haaksbergen NED
216 BOLTJES PETER 1 45 1960 M 4 Winschoten NED
217 ZOUTENDIJK KEES 1 45 1956 M 7 Noordwijk NED
218 WIERING PAUL 1 45 1956 M 7 Diemen NED
219 KLAASSENS SISKE 1 45 1968 M 0 Haren Gr NED
220 KLEIN HANS-JURGEN 1 45 1953 M 10 Essen GER
221 BOSCH ALEID 1 45 1950 M 13 Wezep NED
222 VISSER KEES 1 45 1963 M 3 Meerhout NED
223 DE BOER MARK 1 45 1968 M 0 Rotterdam NED
224 JOCHHEIM MARTIN 1 45 1957 M 6 Gronau GER
225 VAN DER PUTTEN IVO 1 45 1947 M 16 Lieren NED
226 VAN DER LUGT PETER 1 45 1963 M 3 Haaksbergen NED
227 HOLLEMAN MARNIX 1 45 1972 M 0 Teteringen NED
228 VAN ZWOL RIK 1 45 1960 M 4 Schagen NED
229 EJLERTSEN JONAS 1 45 1978 M 0 Odense H DEN
230 DE GROOT FRANK 1 45 1958 M 5 Soest BEL
231 RUTJES DIANA 1 45 1977 F 12 Millingen Aan De Rijn NED
232 STARING THEO 1 45 1956 M 7 Didam NED
233 MEERMAN BÉ 1 45 1957 M 6 Enschede NED
234 QUIST RINI 1 45 1951 M 12 Heinkenszand NED
235 LANGELAAR RONALD 1 45 1972 M 0 Hilversum NED
236 NELLI EDUARDO 1 44 1943 M 24 Gelsenkirchen ARG
237 BALK ALBERT 1 44 1964 M 2 Haaksbergen NED
238 KLEINMANN KLAUS 1 44 1960 M 4 Kalkar GER
239 BAARS MARGOT 1 44 1959 F 17 Houten NED
240 DE BLAEIJ JAAP 1 44 1954 M 9 Wolphaartsdijk NED
241 SCHREURS PIET 1 44 1955 M 8 Heibloem NED
242 VAN DER DOES ERIC 1 44 1982 M 1 Schipluiden NED
243 VAN DOORN DICK 1 44 1956 M 7 Almere NED
244 DE BOER COR 1 44 1955 M 8 Hoofddorp NED
245 LANG UDO 1 44 1965 M 2 Kaarst GER
246 LOOT RICHARD 1 44 1946 M 18 Voorst NED
247 KREYINKOTTER LUDGER 1 44 1958 M 5 Dorst GER
248 GILLESPIE ANGUS 1 44 1962 M 3 Den Haag NED
249 GERRITSEN MARTIN 1 44 1960 M 4 Zaandijk NED
250 KOTMAN GERHARD 1 44 1956 M 7 schuttorf GER
251 STAM DICK 1 44 1963 M 3 Maarssen NED
252 VAN ZUTPHEN HANS 1 44 1952 M 11 Huizen NED
253 KREMER JODI 1 44 1966 M 1 Bedum NED
254 HONING GIJS 1 44 1945 M 20 Blokker NED
255 DE ROUW BERT 1 43 1956 M 7 Roderwolde NED
256 SCHEEPERS MARC 1 43 1973 M 0 Venlo NED
257 MAGUIRE JONATHAN 1 43 1975 M 0 Amsterdam NED
258 VAN GIELS BETSY 1 43 1957 F 18 Lepelstraat NED
259 BONGERS JOS 1 43 1960 M 4 Winterswijk NED
260 DEKKER JOS 1 43 1976 M 0 Volendam NED
261 FERNANDO HARINDRA 1 43 1958 M 5 Mook NED
262 VAN VELZEN HENNIE 1 43 1966 M 1 Honselersdijk NED
263 BRINK ALFRED 1 43 1958 M 5 Dorst GER
264 TER HEDDE HANS 1 43 1960 M 4 Haaksbergen NED
265 STOORVOGEL JETSE 1 43 1965 M 2 Wageningen NED
266 ARENS MANFRED 1 43 1957 M 6 Melle GER
267 KUSTERMANS ANTOON 1 43 1958 M 5 Kalmthout BEL
268 MOL BEN 1 43 1949 M 14 Almere NED
269 KOTTIER GELINE 1 43 1961 F 16 Diemen NED
270 SCHUT FRANK 1 43 1950 M 13 RODERWOLDE NED
271 DAMM MICHAEL 1 42 1960 M 4 Naarden NED
272 SEIFERT JÜRGEN 1 42 1958 M 5 Melle GER
273 MATTHYS BART 1 42 1965 M 2 Wechelderzande BEL
274 KRONENBURG ED 1 42 1951 M 12 Langbroek NED
275 HUNDSCHEIDT PAUL 1 42 1963 M 3 Zeewolde NED
276 BRONSEMA BARRY 1 42 1975 M 0 Groningen NED
277 HOLTERMAN TONNIE 1 42 1952 M 11 ZWOLLE NED
278 KRABSHUIS HENK 1 42 1956 M 7 Heemstede NED
279 DECROCK PEDRO 1 42 1958 M 5 IEPER BEL
280 WOENSDREGT IJME 1 42 1964 M 2 Groningen NED
281 BROZDA PETER 1 42 1962 M 3 Hamburg GER
282 VAN DAALEN ANTON 1 42 1967 M 1 Koudekerke NED
283 KERKHOF-JONKMAN LIDY 1 42 F 12 NED
284 SCHEFFER INEKE 1 42 1958 F 17 Leens NED
285 VAN BREUKELEN WIM 1 42 1959 M 5 De Meern NED
286 SASBRINK-KAMPHUIS JENNIE 1 42 1956 F 19 Veenendaal NED
287 PIETERMAN RENE 1 42 1970 M 0 Bussum NED
288 WEIGNER BRENT 1 42 1949 M 14 Cheyenne, Wy USA
289 VAN DE RIET HENK 1 41 1968 M 0 Nijverdal NED
290 WENDLAND TILO 1 41 1963 M 3 Duisburg GER
291 VELTMAN HANS 1 41 1959 M 5 Tilburg NED
292 VAN DEN BOSSCHE RUDIGER 1 41 1954 M 9 Sint-laureins BEL
293 VAN DER VOORT KEES 1 41 1958 M 5 Hazerswoude Dorp NED
294 VESTER MARJA 1 41 1960 F 16 Vogelenzang NED
295 VAN BOVEN EDDY 1 41 1955 M 8 Schoonaarde BEL
296 VAN NIEUWENHOVEN MARTIN 1 41 1962 M 3 Buggenum NED
297 KNOEFF WILLIAM 1 41 1970 M 0 Apeldoorn NED
298 KONING ROEL 1 41 1969 M 0 Steenwijk NED
299 GRIEPSMA GERRIT JAN 1 40 1960 M 4 Millingen A/d Rijn NED
300 VAN STEEN JOHAN 1 40 M 0 NED
301 FLIES DIRK 1 40 1959 M 5 Essen BEL
302 DE JONG JOHAN 1 40 1970 M 0 Haren NED
303 BE TJOEN SWAN FRANS 1 40 1943 M 24 Amsterdam NED
304 KRAMER WILLEM 1 40 1958 M 5 Apeldoorn NED
305 KORNER KARSTEN 1 40 1968 M 0 Steinfurt GER
306 ACHTERBERG NICO 1 40 1957 M 6 Veenendaal NED
307 KOOIJ WIM 1 40 1962 M 3 Den Haag NED
308 KOERS HARRIE 1 40 1950 M 13 Raalte NED
309 KOEDAM ALBERT 1 40 1959 M 5 Veenendaal NED
310 EGGERS KLAUS 1 40 1946 M 18 Hamburg GER
311 BURKE STEPHEN 1 40 1983 M 1 Galway IRE
312 SNEL HANNEKE 1 40 1962 F 15 Nieuw Vennep NED
313 VAN BERKEL JACOB 1 40 1958 M 5 Rhenen NED
314 VAN DER HULST PETER 1 40 1956 M 7 Zuidwolde NED
315 DROST ROB 1 40 1964 M 2 Veenendaal BEL
316 HOFFS HANS 1 40 1952 M 11 Arnhem NED
317 THYES RAINER 1 39 1960 M 4 Emsbueren GER
318 VAN DER WOLDE KLAAS 1 39 1960 M 4 Stadskanaal NED
319 INGALL-TOMBS STUART 1 39 1967 M 1 Beausale, Warwick UK
320 EIJT VINCENT 1 39 1967 M 1 Zoetermeer NED
321 MANDERS GERARD 1 39 1959 M 5 Mierlo NED
322 KONTER THIJM 1 39 1952 M 11 Raalte NED
323 LAAN KLAAS 1 39 1958 M 5 Amsterdam NED
324 WOLTERS HENRI 1 39 1948 M 15 Hantumhuizen NED
325 BEKKEN CASPER 1 39 1963 M 3 Schalkhaar NED
326 VAN DER HEIJDEN RUDY 1 39 1969 M 0 Grave NED
327 BORRIAS ERWIN 1 39 1968 M 0 Amsterdam NED
328 BROERS JAN 1 39 1956 M 7 Nijkerkerveen BEL
329 NEYS XAVIER 1 39 1967 M 1 Groningen BEL
330 SUIJKERBUIJK JAN 1 39 1963 M 3 Moerstraten NED
331 HOOGELANDER HANS 1 39 1963 M 3 Krimpen Ad Ijssel NED
332 MEIER ANDRE 1 39 1973 M 0 hattingen GER
333 HEIENBROCK KLAUS 1 39 1954 M 9 Herne GER
334 HARTMAN JAKOB 1 39 1961 M 4 Veenendaal NED
335 GROEN HANS 1 39 1963 M 3 Raalte NED
336 LIMOEN ANDY 1 39 1972 M 0 Noordwijk NED
337 VINK AAD 1 38 1947 M 16 Klaaswaal NED
338 DIELS HERMAN 1 38 1948 M 15 Turnhout BELG
339 PLENTER RONALD 1 38 1964 M 2 Barneveld NED
340 DAVELAAR MARCO 1 38 1976 M 0 Veenendaal NED
341 NIEUWENHUIZEN ADRIAAN 1 38 1952 M 11 Amstelveen NED
342 KOLTHOF RUUD 1 38 1967 M 1 Enschede NED
343 HENDRICKX JACK 1 38 1960 M 4 Putte NED
344 TOUW BERT 1 38 1955 M 8 Barendrecht NED
345 WALLENHORST MARKUS 1 37 1972 M 0 Osnabruck GER
346 FISCHER GERD 1 37 1964 M 2 Essen GER
347 GOLDSWEER KARL-DIETER 1 37 1968 M 0 Rhauderfehn GER
348 MEYER JURGEN 1 37 1968 M 0 Osnabruck GER
349 VIERHOUT RUUD 1 37 1972 M 0 Barendrecht NED
350 VERMEULEN ERNST JAN 1 37 1960 M 4 Putten NED
351 BREMER TONNIE 1 37 1957 M 6 Maasbommel NED
352 MCARDLE SEPTIMA 1 37 1977 F 12 Amsterdam NED
353 LUIJTEN PIETER 1 37 1964 M 2 Steenbergen NED
354 VAN DER HOEK COR 1 37 1953 M 10 Brummen NED
355 JANSEN TIELE 1 37 1954 M 9 Zwolle NED
356 JANSSEN ROGIER 1 37 1971 M 0 Nieuw-vennep NED
357 SIPERS HENK 1 37 1955 M 8 Maastricht NED
358 ROOZENDAAL PETER 1 37 1954 M 9 Boornbergum NED
359 DUMKE HOLGER 1 37 1974 M 0 Duisburg
360 OLBRISCH WOLFGANG 1 37 1962 M 3 Datteln GER
361 DOBBELAERE WIM 1 37 1956 M 7 Watervliet BEL
362 DIJKGRAAF JAN-WILLEM 1 37 1953 M 10 Epe NED
363 DUIM MARCEL 1 37 1960 M 4 Almere NED
364 VAN KEEKEN RICK 1 36 1966 M 1 Kruiningen NED
365 WESTEN LOTHAR 1 36 1955 M 8 Duisburg GER
366 OTTEN RIEN 1 36 1964 M 2 Almere NED
367 NOORDAM JAN 1 36 1954 M 9 's-gravenzande NED
368 KAMPMAN MARTIN 1 36 1966 M 1 Holten NED
369 VAN SANTEN TON 1 36 1961 M 4 Lekkerkerk NED
370 VAN VELDHUIZEN WIM 1 36 1954 M 9 Maarssen NED
371 MOOIJMAN FERDIE 1 36 1955 M 8 Zoetermeer NED
372 HESSELS BAUKE 1 36 1973 M 0 Groningen NED
373 PRINS HENK 1 36 1951 M 12 Stadskanaal NED
374 BAKKER JOOP 1 35 1956 M 7 Scherpenzeel NED
375 VAN CAMPENHOUT PETER 1 35 1953 M 10 Wageningen NED
376 MICHORIUS HUUB 1 35 1964 M 2 Haaksbergen NED
377 DE BOER SIEBOLT 1 35 1962 M 3 Oosterhout NED
378 VERMEER RUUD 1 35 1956 M 7 Zoetermeer NED
379 JONKERS WILLY 1 35 1965 M 2 Helmond NED
380 KLESSE MICHAEL 1 35 1959 M 5 Borgholzhausen GER
381 VERWEVEN JAN 1 35 M 0 NED
382 MAKKER FRED 1 34 1956 M 7 Schagen NED
383 HERSEVOORT GERRIT 1 34 1949 M 14 Veenendaal NED
384 PIETERSMA JAN 1 34 1947 M 16 Almere NED
385 SEGGER JÖRG 1 34 1955 M 8 J?chen GER
386 BOUWHUIS RIKKE 1 34 1961 M 4 Haaksbergen NED
387 ZINTEL ROLAND 1 34 1962 M 3 Emsbueren GER
388 KINSBERGEN ROBIN 1 34 M 0 NED
389 MOSER JEROEN 1 34 1964 M 2 Roden GER
390 STEYGER ROB 1 34 1959 M 5 Zaandam NED
391 SCHOLVEN CHRISTIAN 1 33 1962 M 3 Oberhausen GER
392 VAN DE SCHELDE BERT 1 33 1965 M 2 Eindhoven NED
393 BUITELAAR EDWIN 1 33 1969 M 0 Alphen Aan De Rijn NED
394 VAN GERESTEYN JAN 1 33 1950 M 13 Barneveld NED
395 HEIDA JACOB 1 33 1951 M 12 Eelde NED
396 SIBBING MARKUS 1 32 1964 M 2 Gescher GER
397 LAMMERTZ THOMAS 1 32 1962 M 3 Willich GER
398 TENT BERT 1 32 1954 M 9 Haren NED
399 CLOOSTERMAN THEO 1 32 1957 M 6 Veldhoven NED
400 BOUMA CEES 1 32 1968 M 0 Biddinghuizen NED
401 KALINOWSKI BERND 1 31 1977 M 0 Halle/saale GER
402 NOORDHUIZEN ED 1 31 1968 M 0 Apeldoorn NED
403 FORTUIN PETER 1 31 1969 M 0 Maassluis NED
404 NORTON-LAY MICHAELA 1 31 1965 F 14 Stotfold, Hertfordshire GBR
405 BONKES ROEL 1 31 1963 M 3 Capelle Aan Den Ijssel NED
406 TIMMERMANS HANS 1 31 1966 M 1 Woubrugge NED
407 DORENBOS RON 1 31 1960 M 4 Almere NED
408 WASCHKEWITZ KLAUS 1 31 1959 M 5 Springe GER
409 DE JONG JOHANN 1 31 1971 M 0 Apeldoorn NED
410 HUTH THORSTEN 1 31 1962 M 3 Duisburg NED
411 HOFELING KIRK 1 31 1970 M 0 Berlin GER
412 LINCKERS VINCENT 1 30 1976 M 0 Zwolle NED
413 STEFFENS ALBERT 1 28 1960 M 4 Coevorden NED
414 ELEN AN 1 28 1972 F 12 Leuven BEL
415 KIEWIET MARCO 1 28 1971 M 0 Duiven NED
416 KONIG HANS 1 27 1958 M 5 Wageningen NED
417 SCHREIER MARTIN 1 25 M 0 GER
418 ELKARDOUDI AZIZ 1 23 1967 M 1 Ouderkerk Aan De Amstel NED
419 SCHAEFER KLAUS 1 23 1967 M 1 Gescher GER
420 MAST CLIVE 1 23 1966 M 1 Ramsgate UK
421 PFLÜGLER CHRISTIAN 1 22 1967 M 1 REGENSBURG GER
422 VAN BERLEKOM DANIEL 1 21 1955 M 8 stockholm NED
423 HOJSLETH MIKKEL 1 21 1984 M 2 Svenborg DEN
424 CHEAH PENG YIP 1 21 1956 M 7 SCHILDWOLDE NED
425 SANDERS MARK 1 20 1962 M 3 HERTS GBR
426 VANLOOCK WALTER 1 19 1962 M 3 Glabbeek BEL
427 CROES MARIO 1 19 1960 M 4 Arnhem NED


Hoewel aan deze stand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens.

Sommigen hebben blijkbaar moeite om de Cup-artikelen op Ultraned te vinden. Een goede werkwijze is bvb de Cupkalender( http://www.ultraned.org/n_item/f3599_2007_01.php) bij je Favorieten op te nemen. Onderaan op die pagina kan je via de rubriek "Gerelateerde artikelen" alle algemene artikelen over de Cup bereiken (puntensysteem,stand,...). Informatie over elke wedstrijd apart kan je verkrijgen door de links in het kalenderartikel zelf te volgen. Op de aldus bereikte pagina van die wedstrijd kunnen ook eventueel weer gerelateerde artikelen bereikt worden (over die wedstrijd dan).

Jean-Paul Praet  

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]