Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
11 dec 2019
Wat te doen in de Kerstvakantie?
7 dec 2019
IAU WK 50 km 2021
6 dec 2019
Kalender Ultraned 2020
28 nov 2019
Wetenschappelijk onderzoek naar maagdarmklachten bij hardlopers
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
* December
* November
* 30 nov 2007: Vele handen maken licht werk.
* 29 nov 2007: 2008 Calendar Ultramarathons The Netherlands
* 28 nov 2007: Geen 50 EM bij Jan Knippenberg Memorial 2008
* 27 nov 2007: Natuurmens
* 26 nov 2007: Prijsuitreiking marathon en ultracup 2007 op 13 januari bij Micha in Genk na de LPM marathon
* 25 nov 2007: De 15 etappes van het Pieter-ROG-pad 1000 plus
* 25 nov 2007: Cijfers en lopers
* 25 nov 2007: Eindstand Marathon- & Ultracup 2007
* 25 nov 2007: NK 24 uur op 2 en 3 mei 2008 in Steenbergen!
* 23 nov 2007: WK/EK 100 km in Tarquinia nabij Rome op 8/11 2008
* 22 nov 2007: De eerste stappen van de werkgroep/platform.
* 22 nov 2007: 2e Eerbetoon Leo van Tichelen met talrijke aanwezigheid
* 21 nov 2007: Ria Buiten 3e overall na 4 dagen in de Zesdaagse van Monaco
* 18 nov 2007: Een zonovergoten rondje Guus
* 17 nov 2007: Verslag ultra-bijeenkomst Hulshorst 10 november
* 16 nov 2007: Voorlopige deelnemerslijst Zuiderzee Marathon 24 november 2007
* 16 nov 2007: Leden 100 Marathon Club voor interview gevraagd
* 14 nov 2007: Ultraned-klassement na Deventer
* 14 nov 2007: 100 km Daventria
* 13 nov 2007: Istanbul is een chaos
* 12 nov 2007: Rondje Guus 18-11-2007
* 9 nov 2007: Strandmarathon 10 februari 2008
* 9 nov 2007: Inschrijving 4e zes uur van Steenbergen geopend.
* 9 nov 2007: Kalender etappe-lopen 2008
* 9 nov 2007: Ultraloop Gilze Zondag 30 maart 2008
* 8 nov 2007: Warande Marathon 10 november 2007
* 8 nov 2007: Tien tegen, tien voor
* 7 nov 2007: Deelnemers 2e AV Daventria Centennial 100 km
* 6 nov 2007: Boekje Ultraloper 3 weer op voorraad
* 5 nov 2007: Marathon in Montenegro
* 3 nov 2007: Laatste dagen om zich aan te melden voor de marathon van Leens
* 2 nov 2007: Stand Marathon- & Ultracup 2007 na marathon van Etten-Leur
* 2 nov 2007: Stand van zaken ultra-bijeenkomst 10 november 2007.
* 1 nov 2007: Röntgenlauf 2007 63,3 km rondom Remscheid
* 1 nov 2007: Succes voor bergloopster Linschooten
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2007
 
20 november volgt de voorinschrijvers deelnemerslijst op de website:
http://www.zuiderzeemarathon.nl/


StNr Naam GJ Vereniging/Woonplts Categorie
1 Janna Brand 73 De Kieviten V sen
10 Corriene Meijberg 68 Loopgroep Aart Stigt V 35+
20 Ineke Scheffer 58 Friesland V 45+
21 Margot Baars 59 Loopgroep Aart Stigt V 45+
30 Ronnie Duinkerken 73 De Kieviten M sen
31 Gilles Hainselin 75 Loopgroep PK M sen
32 Edward van der Raaf 68 Fortuna M sen
33 Tjeerd Popkema 78 NOP M sen
60 Wim B Tijssen 60 Loopgroep PK M 40+
61 Rene Nijkamp 63 AV '34 M 40+
62 André Pelgröm 66 Veluwe M 40+
63 Ronald Moska 60 Ciko '66 M 40+
64 Cor Hamels 65 Hercules M 40+
65 Rob Froonhoff 66 Veteranen Nederland M 40+
66 Patrick Kloek 64 Antwerpen (BEL) M 40+
67 Edwin Heuvelman 66 Fortuna M 40+
68 Oscar Schotman 61 Veteranen Nederland M 40+
69 Kees van de Wetering 63 Isala '96 M 40+
70 Frans van der Velde 61 NOP M 40+
110 Werner van der Zanden 51 Sprint M 50+
111 Ben Hermeler 51 Sprint M 50+
112 Teus Valkenburg 48 Veteranen Nederland M 50+
113 Ko Halff 52 Veteranen Nederland M 50+
114 Peter Jansen 53 PEC 1910 M 50+
115 Menno de Jager 50 Marathon Pim Mulier M 50+
116 Kees Voogt 54 De Kieviten M 50+
117 Jan van Nuenen 48 Loopgroep PK M 50+
118 Theo Boekema 57 Loopgroep Aart Stigt M 50+
119 Henk Visser 53 Veteranen Nederland M 50+
120 Jan Bogaard 51 De Gemzen M 50+
121 Cees van Reemst 53 TION M 50+
122 Jürgen Reinert 56 Lauf (GER) M 50+
123 Jan Willem Dijkgraaf 53 Cialfo M 50+
124 Adriaan Aarden 57 PEC 1910 M 50+
125 Eric de Vries 52 Daventria M 50+
126 Chris Offringa 54 AV Holten M 50+
127 Geert Brouwer 56 PEC 1910 M 50+
128 Jan Kuiper 52 Veluwe M 50+
129 Gerhard Kotman 56 Schüttorf (GER) M 50+
130 Piet van den Berg 55 Startbaan M 50+
170 Werner Gremse 44 Bonn (GER) M 60+
171 Gijs Honing 45 Veteranen Nederland M 60+
190 Hester Breman 75 Maastricht V rec
191 Caroline van de Kamp 67 Tralee (IRL) V rec
192 Wilma Dierx 66 Amsterdam V rec
193 Rinsum van Ines 79 Utrecht V rec
194 Liesbeth van Gils 53 Amstelveen V rec
205 Marijn de Keijzer 72 Zwolle M rec
206 Paul Halkes 51 Vlaardingen M rec
207 Roland Verboon 68 Gouda M rec
208 Martin Tieman 72 Almelo M rec
209 Ignas Heuvelink 64 Zwolle M rec
210 Guus Juffer 63 Kampen M rec
211 Ronald Weeren 72 't Harde M rec
212 Eelco Gijsbertsen 79 Leersum M rec
213 Gerard de Jongh 67 Nijkerkerveen M rec
214 Jaap Alberda van Ekenst 51 Staphorst M rec
215 Peter van de Kamp 56 Tralee (IRL) M rec
216 Stonne Vandeweyer 55 Turnhout (BEL) M rec
217 Jeroen Valkenier 81 Groningen M rec
218 Bote Franciscus Yntema 67 Grou M rec
219 Gert-Jan Schotanus 71 Boskoop M rec
220 Eddy Claus 60 Biddinghuizen M rec
221 Mark de Vries 73 Groningen M rec
222 Bas van Barneveld 68 Zutphen M rec
223 Krijn Roeleveld 66 Zwolle M rec
224 Wim Schuurman 52 Zwolle M rec
225 Wim de Kwant 61 Rotterdam M rec
226 Fred Sturm 62 Almere M rec
227 Klaas Alberda van Ekens 83 Staphorst M rec
228 Bert Knol 66 Houten M rec
229 Ben Sibon 55 Hengelo Ov M rec
230 Ronald Plenter 64 Barneveld M rec
231 Henri Wolters 48 Hantumhuizen M rec
232 Jacob de Ruiter 62 Alphen aan den Rijn M rec
233 Chris Dhooge 70 Zaffelare (BEL) M rec
234 Koos de Rooij 63 Hengelo Ov M rec
235 Koos van Bergen 46 Oegstgeest M rec
236 Frans Kerkhoff 54 Huizen M rec
237 Harrie Poll 58 Zwolle M rec
238 Frank Baltus 66 Amsterdam M rec
239 Ruud Brands 61 Almere M rec
240 Berry Westhoff 69 Wassenaar M rec
241 Jan van der Wielen 41 Arnhem M rec
242 Erik Nieuwenhuis 59 Katwijk Zh M rec
243 Sander Muller 63 Hilversum M rec
244 Arie van der Sar 56 's-Gravenzande M rec
245 Henk Bakker 71 Groningen M rec
246 Sjaak van der Linden 58 Hoofddorp M rec
247 Eric Zwiers 69 Zwolle M rec
248 Gerald Ningbers 67 Zwolle M rec
249 Wilfred Mattijssen 64 Mook M rec
250 Francois Bakker 63 Woerden M rec
251 Ton Epskamp 52 Amstelveen M rec
252 Cees Bouma 68 Biddinghuizen M rec
253 Leendert Jan van Wijnen 62 Voorhout M rec
254 Michiel Diependaal 62 Velserbroek M rec
255 J-pierre Gendrault 48 Zeist M rec
256 Ruud van Es 60 Vlaardingen M rec
257 Cock van der Kaay 60 Breukelen Ut M rec
258 Gillis de Jager 68 Zwolle M rec
259 Jan Evert Heeg 57 Zwolle M rec
260 Sjaak Verberkmoes 51 Wijk bij Duurstede M rec
261 Alex Sjoerdsma 70 Hattem M rec
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]