Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2018
Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
10 jul 2018
Coal Minerís Trail 2018 met aangepast parcours
9 jul 2018
Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2001: La Louviere resultaten
* 30 mrt 2001: Latest news Texel.
* 30 mrt 2001: Nieuwe datum voor 60/120 km Texel
* 30 mrt 2001: De Zes Uur van Texel
* 30 mrt 2001: Deelnemers 6 uur La Louviere
* 29 mrt 2001: Texel op toeren!
* 29 mrt 2001: Kopspijkers en ultramarathon
* 27 mrt 2001: MKZ preventie: De Zestig van Texel NIET op 16 april í01 !
* 26 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 26 mrt 2001: MKZ (maart 2001)
* 25 mrt 2001: Nieuwe adressen België
* 23 mrt 2001: In memoriam Louis Weisscher
* 22 mrt 2001: 6 uur leeftijdsrecords
* 21 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 20 mrt 2001: Steinfurter marathon
* 20 mrt 2001: Marathon- en UltraCup
* 19 mrt 2001: De inschrijvers voor De 120 van Texel
* 18 mrt 2001: Routebeschrijving La Louvière
* 18 mrt 2001: Verenigingsklassementen Stein
* 18 mrt 2001: Stein per categorie
* 18 mrt 2001: Definitieve uitslag Stein
* 18 mrt 2001: Over de geboorte van De Zestig van Texel
* 17 mrt 2001: Eindstand Limbrutg Trofee
* 16 mrt 2001: Terugblik op Stein
* 14 mrt 2001: Looptip
* 14 mrt 2001: Live reports Stein 11/3 & errata
* 13 mrt 2001: En toen werd ik 40 ...
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names A-D
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names A-D
* 13 mrt 2001: Stein 6 hour/uur lap recordings/doorkomsten
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names N-R
* 13 mrt 2001: Lap recordings Stein
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 1-10; names A-D
* 12 mrt 2001: Diever marathon
* 12 mrt 2001: Recordbezoek aan UltraNed tijdens Stein 6 uur!
* 11 mrt 2001: Stein 50K splits
* 11 mrt 2001: Budel Dorplein 10:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 5:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:16 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:30 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:48 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:08 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 1:40 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:40 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:18 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 11:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein is on the air!
* 10 mrt 2001: Participants 6 hours Stein
* 10 mrt 2001: Bulletin board Stein
* 10 mrt 2001: Lap length / rondelengte Stein
* 9 mrt 2001: WK indoor ...
* 7 mrt 2001: Stein moet parcours aanpassen!
* 6 mrt 2001: Taiwan 24 uur baanloop
* 6 mrt 2001: Prikbord experiment
* 5 mrt 2001: Persbericht Stein
* 5 mrt 2001: La Louvière 6 uur/hours/heures
* 2 mrt 2001: Friese Elfsteden Ultramarathon
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2001
 


Tussentijds Klassement - 17:02
Nr StartNrCat Naam Nat Club Rondes Afstand LaatsteDoorkoms
1 1 Msen Vandendriessche, Jan B HAC 24 85790 05:45:43
2 2 Msen Lust, Veron NED NEA Volharding 24 85790 05:54:18
3 261 M40 Taelman, Lucien B JSMC 24 85790 06:00:02
4 266 Msen Beckers, Paul B AC Herentals 23 82211 05:50:47
5 84 M45 Epskamp, Wim NED av Haarlemmermeer 23 82211 05:51:27
6 3 Msen Bourdon, Alain B R.C.A.S. 23 82211 05:59:40
7 14 Msen Verdonck, Philip B T 'Swin 22 78632 05:51:31
8 281 Msen Leschin, Andei W-R Vitabeg 22 78632 05:54:08
9 47 M40 Dierckx, Emiel B AC Herentals 22 78632 05:56:47
10 86 M45 Heukemes, Achim D SC-Roth-52 21 75053 05:42:33
11 129 M50 Lindemann, Rainer D LG Salzgitter 21 75053 05:47:25
12 130 M50 Beeken, Walther B Liedekerke(B) 21 75053 05:47:30
13 48 M40 Quadflieg, Marc B MACD/DSM Running Team 21 75053 05:47:32
14 231 Msen Moyson, Renaat B AC Opwijk 21 75053 05:49:54
15 63 M40 Geens, Benny B AC Herentals 21 75053 05:51:54
16 44 Msen Vercruysse, Rudi B Molenlopers Bekegem 21 75053 05:53:32
17 270 V20 Lennartz, Birgit D LLG St. Augustin 21 75053 05:57:10
18 147 M50 Graf, Karl D VFB Alemannia Pfalzdorf 21 75053 05:57:14
19 11 Msen Gijzen, Gerard NED T.V.S. 20 71474 05:42:41
20 85 M45 Frings, Josef D VSV Grenzland Wegberg 20 71474 05:44:24
21 160 M55 Pardaens,Leo B Demarsin 20 71474 05:44:38
22 81 M40 Vanlangendonck, Bernard B BRRC-AVT 20 71474 05:48:03
23 217 M40 Buining, Fred A. NED av Veteranen Nederland 20 71474 05:50:48
24 120 M45 Heymann, Hermy NED Veenendaal 20 71474 05:51:15
25 278 V20 Drescher, Anke D SSC Hanau-Rodenbach 20 71474 05:53:17
26 273 M45 Bykov, Oleg W-R Vitabeg 20 71474 05:53:22
27 58 M40 Meirlaen, Marc B ASVO Oudenaarde 20 71474 05:54:29
28 213 M45 Ottens, Dick NED av Veteranen Nederland 20 71474 05:54:36
29 267 V40 Benohr, Astrid D TV Refrath 20 71474 05:55:40
30 167 V20 Steeger, Ulrike D Troisdorfer LG M.U.T. 20 71474 05:57:44
31 227 Msen Koschlitzki, Norbert D Eintracht Duisburg 1848 e20 71474 05:57:57
32 143 M50 Luyben, Johan NED av Veteranen Nederland 20 71474 05:58:12
33 244 M50 Scharrenberg, Ulrich NED TSV Hochdahl 20 71474 05:59:34
34 13 Msen Nabuurs, Jan NED av De Keien 19 67895 05:40:27
35 228 M40 Kreutz, Michael D DVV 19 67895 05:42:41
36 34 Msen Ludden, Peter D Gerscheder SV Essen 19 67895 05:45:43
37 187 V40 Zerressen, Martina D VSV Grenzland Wegberg 19 67895 05:46:54
38 279 M55 Smitka, Paul NED Veteranen Nederland 19 67895 05:47:24
39 265 V20 Keller, Jacqueline CH LG Horn 19 67895 05:48:26
40 72 M40 Lorenz, Michael D TV Huchem-Stammeln 19 67895 05:49:21
41 73 M40 Michollek, Wolfgang D GSV-Porz Köln 19 67895 05:49:53
42 186 V40 Loenstad, Anni DK VSV Grenzland Wegberg 19 67895 05:49:58
43 54 M40 Peeters, Peter NED Achil '87 19 67895 05:50:56
44 121 M45 Braun, Wolfgang D LG Mützenich 19 67895 05:51:24
45 77 M40 Carmont, Gerald F Boulogne(F) 19 67895 05:53:22
46 35 Msen Nieuwenhoven van, Martin NED TV Roermond 19 67895 05:53:37
47 172 V20 Linnartz, Birgit D Germania 07 Dürwiss 19 67895 05:55:46
48 242 M60 Rösner, Karl-Ernst D TSV Hochdahl 19 67895 05:57:03
49 95 M45 Heijenk, Wim NED av Monnickendam 19 67895 05:57:37
50 151 M50 Buendgens, Franz D Germania 07 Dürwiss 19 67895 05:57:42
51 152 M50 Vekemans, Alfons B AVZK 19 67895 05:58:52
52 155 M55 Bueren van, Han NED Scorpio 19 67895 05:59:34
53 49 M40 Laputs, Anatoli W-R Butaber 19 67895 05:59:49
54 50 M40 Bakker, Ron NED av Veteranen Nederland 19 67895 05:59:56
55 98 M45 Sipers, Henk NED av Veteranen Nederland 18 64316 05:40:34
56 36 Msen Willems, André D Troisdorfer LG M.U.T. 18 64316 05:41:42
57 67 M40 Hendriks, Tom NED av Haarlemmermeer 18 64316 05:41:59
58 206 V40 Kullnick, Ulrike D VSV Grenzland Wegberg 18 64316 05:43:19
59 57 M40 Boltjes, Peter NED av Aquilo 18 64316 05:43:24
60 101 M45 Dijk, Ubel NED Artemis 18 64316 05:46:15
61 260 Msen Derk, Pascal B Runners Wetteren 18 64316 05:48:59
62 28 Msen Spirk, Peter NED Bocholtz 18 64316 05:49:43
63 111 M45 Driesum van, Feike NED PK Loopgroep 18 64316 05:50:17
64 126 M45 Buteneers, Joseph B TACT 18 64316 05:50:52
65 24 Msen Andrewes, Paul N-Z Rotterdam 18 64316 05:51:09
66 5 Msen Hoek van den, Rob NED av Veteranen Nederland 18 64316 05:51:11
67 159 M55 Formanski, Karl-Heinz D Troisdorfer LG M.U.T. 18 64316 05:52:13
68 282 M55 Verbeke, Robert 18 64316 05:55:18
69 154 M55 Okkersen, Henry NED av Caesar 18 64316 05:56:21
70 235 Msen Pauken, Ralf D SV Bergwacht Rohren 18 64316 05:56:26
71 96 M45 Euverman, Herman NED av PEC 1910 18 64316 05:57:26
72 116 M45 Albers, Kees NED av Gouda 18 64316 05:58:05
73 97 M45 Pols, Simon NED av Startbaan 18 64316 05:58:45
74 252 Msen Visschedijk, Johan NED Hellas Utrecht 17 60737 05:28:46
75 221 M45 Zimmermann, Walter D TV 1884 Marktheidenfeld 17 60737 05:44:06
76 196 V40 Heynen, Lies NED av Veteranen Nederland 17 60737 05:45:06
77 66 M40 Molen van der, Egbert NED Artemis 17 60737 05:46:10
78 138 M50 Sande van de, Jack NED Achil '87 17 60737 05:46:14
79 38 Msen Kempinski, Roger NED Geleen 17 60737 05:47:22
80 82 M45 Tijskens, Henri B Heusden-Zolder(B) 17 60737 05:47:46
81 226 M45 Völl, Günter D LG Mützenich 17 60737 05:48:06
82 117 M45 Scholten, Karl-Heinz D LLG Laufsport Kevelaer 17 60737 05:48:21
83 125 M45 Vandewal, Jacques B MACD 17 60737 05:48:42
84 205 V40 Maes, Suzanne B MACD 17 60737 05:48:42
85 199 V40 Theissen, Maria D DLC Aachen 17 60737 05:48:50
86 12 Msen Debener, Martin D DJK Gillrath 17 60737 05:49:01
87 182 V20 Carmont, Niandi SA Boulogne(F) 17 60737 05:49:02
88 83 M40 Proot, Cedric B Molenlopers Bekegem 17 60737 05:49:12
89 216 Msen Tieleman, Rob NED TRR 17 60737 05:49:51
90 179 V20 Polzin, Claudia D DLC Aachen 17 60737 05:49:59
91 149 M50 Pfeifer, Jo NED av Unitas 17 60737 05:50:07
92 79 M40 Reinisch, Frank D Troisdorfer LG M.U.T. 17 60737 05:52:13
93 88 M45 Roll, Jasper NED av Aquilo 17 60737 05:52:29
94 41 Msen Kloek, Patrick B Atletica '84 Zwijndrecht 17 60737 05:52:58
95 183 V20 Jöhring, Jutta D Essen(D) 17 60737 05:53:33
96 20 Msen Drenth, Wicher NED Achilles Top 17 60737 05:54:48
97 184 V20 Jaschky, Iris D Troisdorfer LG M.U.T. 17 60737 05:55:10
98 146 M50 Klein, Roger LUX Amicale P&T 17 60737 05:55:45
99 209 V50 Kellert, Gisela D Köln(D) 17 60737 05:55:57
100 76 M40 Bosman, Hans NED Loopservice Nederland 17 60737 05:56:37
101 80 M40 Becker, Mattin D Troisdorfer LG M.U.T. 17 60737 05:56:55
102 114 M45 Dijkgraaf, Jan Willem NED av Cialfo/Veteranen Neder17 60737 05:57:36
103 107 M45 Knoblich, Dieter D Marathon-Club Menden 17 60737 05:59:17
104 43 Msen Klooster van, Richard NED av Triathlon 17 60737 05:59:48
105 133 M50 Nieuwenhuyse, Hans NED av Startbaan 17 60737 06:00:06
106 40 Msen Peters, Helmut D LC Euskirchen 16 57158 04:01:50
107 46 Msen Menzel, Udo D LG Emsdetten 16 57158 05:37:45
108 190 V40 Bullig, Cornelia D ASV-LT Kemperdick e.V. 16 57158 05:39:30
109 250 M40 Hentrup, Manfred D TV Friesen Telgte 16 57158 05:39:32
110 33 Msen Rotthues, Jürgen D Velen(D) 16 57158 05:40:01
111 163 M60 Neckebroeck, Roger B St-Pieters-Leeuw 16 57158 05:43:28
112 132 M50 Brummen van, Wim NED av Veteranen Nederland 16 57158 05:44:42
113 115 M45 Müller, Günter D ESV Gremberghoven 16 57158 05:44:59
114 248 V40 Peschel, Gudrun D TV Friesen Telgte 16 57158 05:46:13
115 7 Msen Ortlepp, Dieter D Aachen(D) 16 57158 05:46:29
116 140 M50 Kellert, Karlheinz D BSG Softlab 16 57158 05:48:08
117 59 M40 Burmeister, Manfred D ASV-LT Kemperdick e.V. 16 57158 05:48:13
118 212 Msen Weiss, Florian D USC Bochum e.V. 16 57158 05:48:21
119 102 M45 Oleff, Walter D LC Spiridon-Rureifel 16 57158 05:52:55
120 240 V50 Guhlemann, Ingrid D TV Friesen Telgte 16 57158 05:53:46
121 150 M50 Mol, Ben NED Voorne Atletiek 16 57158 05:54:00
122 10 Msen Beine, Jörg D Non Stop Ultra 16 57158 05:54:05
123 161 M60 Pospiech, Hans-Jürgen D SG Ruhrgas Essen 16 57158 05:54:35
124 139 M50 Beers van, Ger NED Achil '87 16 57158 05:55:50
125 200 V40 Buiten, Ria NED av Veteranen Nederland 16 57158 05:56:33
126 238 M40 Buske, Joachim D Krefeld(D) 16 57158 05:56:34
127 169 V20 Schäfer, Sabine D Troisdorfer LG M.U.T. 16 57158 05:56:54
128 27 Msen Robertson, Alan GBR D.U.V. Herford 16 57158 05:57:34
129 89 M45 Becker, Karl-Heinz D SG Ruhrgas Essen 16 57158 05:58:20
130 19 Msen Huntjens, Pedro NED av Unitas 16 57158 05:58:31
131 177 V20 Loock van, Monik B AC Herentals 16 57158 05:59:04
132 52 M40 Hartkamp, Henk NED AVON 15 53579 05:14:34
133 51 M40 Proost, Jos NED Trim Slim Almere 15 53579 05:35:14
134 249 V40 Stangneth, Ingrid D TV Friesen Telgte 15 53579 05:38:05
135 202 V40 Fries de, Barbara D Germania 07 Dürwiss 15 53579 05:38:36
136 170 V20 Kleine, Gabriele D WSV Oberhof 05 15 53579 05:41:10
137 207 V40 Kaap v/d, Hanneke NED av Aquilo 15 53579 05:46:11
138 237 V50 Brouwer de, Nelly NED Achil '87 15 53579 05:46:14
139 31 Msen Wasser, Peter D LLG Laufsport Kevelaer 15 53579 05:49:22
140 203 V40 Fischöder, Margit D LLG Laufsport Kevelaer 15 53579 05:49:39
141 8 Msen Ickert, Peter D VSV Grenzland Wegberg 15 53579 05:49:44
142 262 Msen Lagemann, Tobias D DJK Frankenberg 15 53579 05:52:34
143 162 M60 Hopman, Jos NED av Veteranen Nederland 15 53579 05:52:52
144 259 V20 Winter de, An B Runners Wetteren 15 53579 05:53:43
145 110 M45 Winkhold-Gallina, Werner D Body Fit Team 15 53579 05:53:45
146 141 M50 Bodelier, Hein NED Landgraaf 15 53579 05:54:05
147 164 M60 Broek van den, Kees NED Achil '87 15 53579 05:54:20
148 208 V50 Groot de, Kinie NED av Aquilo 15 53579 05:54:33
149 204 V40 Hausmann, Martina D LG Würzburg 15 53579 05:55:05
150 171 V20 Grande, Jolanda NED Trim Slim Almere 15 53579 05:57:35
151 45 Msen Bunker, Guido D LG Emsdetten 15 53579 05:57:49
152 215 V20 Brink van den, Ina NED Voorne Atletiek 15 53579 05:57:58
153 211 V50 Bayer, Else D TSG Valbert 15 53579 05:59:04
154 145 M50 Schut, Frank NED Roderwolde 15 53579 05:59:15
155 56 M40 Houben, Jean NED Loopgroep Meers 15 53579 05:59:50
156 173 V20 Mundt, Brigitte D SC Delphin Eschweiler e.V15 53579 05:59:53
157 219 M40 Mundt, Thomas D SC Delphin Eschweiler e.V15 53579 05:59:53
158 222 Msen Bodelier, Ger NED S.T.B. Landgraaf 14 50000 03:43:04
159 124 M45 Waack, Hans D DJK Frankenberg AC 14 50000 04:24:12
160 168 V20 Kobrina, Elena BLR DJK Frankenberg AC 14 50000 04:24:12
161 4 Msen Donadt, Martin D SG Düren 99 14 50000 04:28:31
162 15 Msen Jacobs, Norbert D ASV-LT Kemperdick e.V. 14 50000 04:29:00
163 251 Msen Oonk, Jeffry NED Hellas Utrecht 14 50000 04:29:39
164 61 M40 Jensen, Oke D ASV-LT Kemperdick e.V. 14 50000 04:30:55
165 71 M40 Heskamp, Herman NED GAC Hilversum 14 50000 04:39:24
166 75 M40 Leunissen, Ben NED av Veteranen Nederland 14 50000 04:42:55
167 32 Msen Haasnoot, Kees NED Leiden Atletiek 14 50000 04:42:55
168 243 M55 Brands, Karl-Heinz D TSV Hochdahl 14 50000 04:46:17
169 148 M50 Simankou, Stanislau W-R Butaber 14 50000 04:53:09
170 246 M40 Mütze, Willem NED RWV Rotterdam 14 50000 04:54:38
171 119 M45 Visschers, Johan NED av Caesar 14 50000 04:55:30
172 112 M45 Epskamp, Ton NED av Startbaan 14 50000 05:05:51
173 264 M60 Werder, Walter CH LG Horn 14 50000 05:33:37
174 234 M45 Munnik de, Henny NED av Zuidwal 14 50000 05:37:27
175 62 M40 Domin, Wolfgang D SG Ruhrgas Essen 14 50000 05:38:36
176 99 M45 Hoek van der, Jan NED SV Friesland 14 50000 05:38:41
177 287 M55 Pesch, Helmut 14 50000 05:42:54
178 218 Msen Saes, Henri NED Geleen 14 50000 05:43:11
179 214 V20 Liebers, Verena D Sektion Oberland 14 50000 05:52:34
180 136 M50 Schoon, Karl-Heinz D ASV-LT Kemperdick e.V. 14 50000 05:53:00
181 193 V40 Fette, Karin D ASV-LT Kemperdick e.V. 14 50000 05:53:37
182 239 V50 Schröder, Helga D TV Friesen Telgte 14 50000 05:54:39
183 185 V20 Mönnichs, Barbara D Wuppertal(D) 14 50000 05:55:20
184 189 V40 Becker, Barbara D Dorsten(D) 14 50000 05:58:20
185 123 M45 Schipper, D.A. NED av Veteranen Nederland 13 46421 04:03:55
186 156 M55 Heinrichs, Volker D LC Wuppertal 13 46421 05:31:38
187 241 V50 Krieger, Ingeborg D TV Friesen Telgte 13 46421 05:35:48
188 134 M50 Kuijpers, Theo NED av De Keien 13 46421 05:40:21
189 256 M55 Berka, Volker D DJK Ochtendung 13 46421 05:45:32
190 60 M40 Schödel, Wolfgang D ASV-LT Kemperdick e.V. 13 46421 05:49:33
191 210 V50 Susanne Eckardt D LLG Laufsport Kevelaer 13 46421 05:50:05
192 113 M45 Raalte van, Jan NED Triathlon vereniging Alme13 46421 05:52:07
193 25 Msen Ponchelet, Alain B Flawinne(B) 12 42842 03:27:40
194 274 M45 Vermeer, Frans NED av Monnickendam 12 42842 03:27:51
195 224 Msen Borjans, John NED S.T.B. Landgraaf 12 42842 03:29:07
196 223 M40 Krist, Jos NED S.T.B. Landgraaf 12 42842 03:31:15
197 144 M50 Meijer, Lammert NED av Veteranen Nederland 12 42842 04:02:29
198 109 M45 Gulikers, Wijnand NED av Caesar 12 42842 04:03:34
199 274 Msen Geuer, Philippe D Ascics Team Witten 12 42842 04:06:28
200 180 V20 Spellerberg, Simone D DLC Aachen 12 42842 04:08:44
201 22 Msen Santen, Martin D Post SV Osnabrück 12 42842 04:14:04
202 100 M45 Rohricht, Hans-Joachim D SG Ruhrgas Essen 12 42842 04:24:29
203 91 M45 Beek van, Carrie NED H.A.C. Helmond 12 42842 04:32:35
204 236 M55 Steen van der, Hans NED av Veteranen Nederland 12 42842 04:34:36
205 128 M45 Grabienski, Wolfgang D SG Ruhrgas Essen 12 42842 04:36:01
206 194 V40 Buiter, Erna NED Artemis 12 42842 04:59:29
207 104 M45 Wienands, Guido D TV Obermaubach 12 42842 05:07:15
208 195 V40 Knoblich, Lydia D Marathon-Club Menden 12 42842 05:30:57
209 178 V20 Gierke, Katja D Marathon-Club Menden 12 42842 05:30:58
210 181 V20 Wasser, Ellen D LLG Laufsport Kevelaer 12 42842 05:34:28
211 268 V40 Kiel, Gerlinde D LC Wuppertal 12 42842 05:42:32
212 175 V20 Handtke, Birgit D ASV-LT Kemperdick e.V. 12 42842 05:47:58
213 285 Fischaede, Wolfgang 12 42842 05:49:39
214 254 M45 Cornelis, Elly B AVLO 11 39263 03:34:26
215 78 M40 Plenikowski, Peter D Troisdorfer LG M.U.T. 11 39263 03:36:56
216 64 M40 Diestler, Gerd Helmut D Post SV Osnabrück 11 39263 03:49:41
217 23 Msen Gils van, Vincent NED Maastricht 11 39263 03:53:54
218 92 M45 Habeck, Bernhard D Hagener SV 11 39263 03:54:00
219 135 M50 Spaan, Chiel NED av Monnickendam 11 39263 03:58:16
220 42 Msen Isringhausen-Bley, Stephan D USC Bochum e.V. 11 39263 04:10:18
221 188 V40 Parker, Sabina D Alfterer SC 11 39263 04:34:24
222 87 M45 Güdelhöfer, Ernst D Alfterer SC 11 39263 05:28:15
223 118 M45 Metternich, Heinz-Jürgen D LLG Laufsport Kevelaer 10 35684 02:43:11
224 277 Msen Andrick, Guido D Tura Remscheid-sud 10 35684 02:50:52
225 284 Steeger, Udo 10 35684 02:54:15
226 230 M60 Baaij, Simon NED av Papendrecht 10 35684 02:59:59
227 108 M45 Turksma, Siebe NED GAC Hilversum 10 35684 03:08:16
228 131 M50 Offergeld, Klaus D Germania 07 Dürwiss 10 35684 03:13:11
229 232 M40 Roels, Jean-Claude B Gistelse Joggingclub 10 35684 03:30:32
230 39 Msen Kemper, Bernd D TVG 1877 Hamm 10 35684 03:37:06
231 6 Msen Jakobs, Ruud NED RAV De Komeet 10 35684 03:58:53
232 283 Jong, Alco de 10 35684 04:05:21
233 55 M40 Schild, Wilhelm D SG Ruhrgas Essen 10 35684 04:35:16
234 253 Msen Ververgaert, Mike NED AVON 10 35684 05:10:16
235 192 V40 Bolesch, Annette D SV Schramberg 10 35684 05:49:45
236 165 M60 Reitz, Helmut D ASV Idar-Oberstein 9 32105 02:50:04
237 166 M60 Knab, Ulli D Troisdorfer LG M.U.T. 9 32105 03:10:52
238 269 V40 Hillert, Andrea D DLC Aachen 9 32105 03:23:57
239 271 V40 Plenikowski, Marion D Troisdorfer LG M.U.T. 9 32105 03:32:00
240 191 V40 Grabienski, Petra D SG Ruhrgas Essen 9 32105 03:51:54
241 30 Msen Krieger, Udo D Germania 07 Dürwiss 8 28526 02:36:32
242 275 Msen Bouhas, Djamel NED 8 28526 03:12:24
243 197 V40 Molen van der, Hillie NED Artemis 8 28526 03:37:17
244 286 M20 Jonge, Rosanna de 8 28526 05:12:52
245 263 Msen Wolff, Peri D DJK Frankenberg 7 24947 02:20:51
246 280 M45 Opgenoord, Truus NED 7 24947 02:32:44
247 272 M40 Wilhelmy, Jurgen D Troisdorfer LG M.U.T. 7 24947 03:03:39
248 201 V40 Winkels, Christel D LLG Laufsport Kevelaer 7 24947 03:24:31
249 229 Msen Schuurs, Lambert NED Nieuwstadt 6 21368 01:33:31
250 158 M55 Iffert, Friedrich D PSV Grün-Weiss Kassel 6 21368 01:58:30
251 255 V50 Holper, Brigitte D Troisdorfer LG M.U.T. 6 21368 02:38:58
252 127 M45 Massart, Victor B Ultra marathon 5 17789 01:42:25
253 258 M60 Jeusette, Jean-Louis B Liege(B) 5 17789 02:10:28
254 247 V20 Peschel, Tanja D TV Friesen Telgte 4 14210 01:02:57


 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]