Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2008
 
Op de 100 km staan momenteel 67 lopers (m/v) ingeschreven. Het NK 100 km bij de vrouwen heeft al 5 inschrijvers dus gaat normaliter door. Op de 50 km zijn er 29 lopers (m/v) ingeschreven. Inschrijving loopt tot 25 augustus. Na-inschrijving is niet mogelijk.

De stand van de RUN-inschrijving van 9 augustus op de site http://www.runwinschoten.nl

Startlijst 100 km

Startnr. Naam Nat. Cat. NK Open PR Jaar PR Woonplaats

Mannen
201 Vozár, Attila HUN M20 X 6:47:57 2001 Békéscsaba 2e run 2001
207 Pluym van der, Herman NED M20 X 0:00:00 Arnhem
208 Cych, Marco GER M20 X 0:00:00 Rüdesheim
209 Lassen, Frederik DEN M20 X 8:35:00 Svendborg
210 Koree, Maurice NED M20 X 0:00:00 Rotterdam
211 Ersun, Emekci TUR M20 X 0:00:00 Viernheim

Mannen masters 35
250 Rul, Kristof BEL M35 X 8:33:06 2007 Deinze
251 Mattejiet, Carsten Alfred GER M35 X 9:06:22 1995 Lilienthal
252 Cole, Brian GBR M35 X 7:10:00 Darwen
253 Lezama Dominguez MEX M35 X 0:00:00 Mexico D.F.
254 Krause, Stephan GER M35 X 8:03:03 1997 Syke
255 Oralek, Daniel CZE M35 X 7:25:45 Brno

Mannen masters 40
300 Kanning, Klaas NED M40 X X 0:00:00 Lettelbert
301 Griffioen, Arjan NED M40 X X 11:40:24 Hoogezand
302 Dietz, Ralph GER M40 X 8:45:20 Salzkotten
303 Berg van den, Arjan NED M40 X X 0:00:00 Delft
304 Veen van, Guus NED M40 X X 8:56:57 2007 Wassenaar
305 Boersma, Robert NED M40 X X 0:00:00 Purmerend
306 Froberg, Arie NED M40 X X 0:00:00 Enschede
307 Stijnman, Marco NED M40 X X 8:50:38 2007 Winschoten
308 Blaauw, André NED M40 X X 11:34:47 2006 Nieuwe Pekela

Mannen masters 45
340 Cobben, Frans NED M45 X 0:00:00 Wageningen
341 Smit, Loek NED M45 X 0:00:00 Willemstad (Curacao)
342 Maasland, Gert NED M45 X 0:00:00 Noordeloos
343 Wielinga, Robert NED M45 X X 10:41:58 2007 Assen
344 Mik, Gerik NED M45 X X 10:34:21 2007 Sint-Annen
345 Heikens, Albert NED M45 X X 0:00:00 Eelde
346 Jorritsma, Harry NED M45 X X 0:00:00 Sneek
347 Hardy, Helmut GER M45 X 10:13:23 Aachen
348 Verhagen, Cees NED M45 X X 8:34:00 Vlaardingen
349 Bolte, Jelle NED M45 X X 9:51:02 2006 Rotterdam
350 Hecke, Friedemann GER M45 X 8:37:05 Calw
351 Suijkerbuijk, Ad NED M45 X X 0:00:00 Steenbergen
352 Beckers, Paul BEL M45 X 7:01:53 Oostmalle

Mannen masters 50
370 Lantink, Jan-Albert NED M50 X X 7:32:32 2007 Borne 2e NK 2007
371 Bus, Sjaak NED M50 X X 0:00:00 Raamsdonkveer
372 Henke, Roger NED M50 X 0:00:00 Phnom Penh
373 Lapomarda, Rodolfo ITA M50 X 9:49:39 Brindisi
374 Bouwens, John NED M50 X X 9:33:00 Alphen aan den Rijn
375 Niekerk van, Jo-Hans NED M50 X X 0:00:00 Haarlem
376 Dijk van, Adrie NED M50 X X 9:39:43 2007 Paterswolde
377 Veldhuizen van, Wim NED M50 X X 0:00:00 Maarssen
378 Ebbekink, Herman NED M50 X X 9:42:16 2007 Winschoten

Mannen masters 55
395 Vries de, Eric NED M55 X X 0:00:00 Deventer
396 Immel, Gerrit NED M55 X X 8:35:06 Groningen
397 Akkermans, Jos NED M55 X X 11:10:xx Hoofddorp
398 Kase, Jaroslav CZE M55 X 8:21:36 2007 Tetcice
399 Westhuis, Cor NED M55 X X 8:58:38 2000 Dalfsen
400 Wolters, Harry NED M55 X X 10:11:50 2001 Eelde
401 Driesum van, Feike NED M55 X X 9:47:54 1998 Uithuizermeeden
402 Noor, Henk NED M55 X X 7:08:56 1984 Heiligerlee

Mannen masters 60+
415 Gendrault, Jean-Pierre FRA M60+ X 0:00:00 Zeist
416 Wolters, Henri NED M60+ X X 0:00:00 Hantumhuizen
417 Nuiiolara, Guiseppe ITA M60+ X 0:00:00 Nerbon di 8 Biagio
418 Bodelier, Hein NED M60+ X X 10:21:44 2007 Landgraaf

Vrouwen senioren

Vrouwen masters 35
460 Spoelder, Majet NED V35 X X 9:25:21 2007 Amersfoort 1e NK 2007

Vrouwen masters 40
480 Visser, Gerry NED V40 X X 10:25:03 Borne
481 Stöppler, Simone GER V40 X 8:19:00 Bad Salzschlirf
482 Nìmeèková, Martina CZE V40 X 0:00:00 Praag
483 Samse, Anja GER V40 X 9:23:47 Menden

Vrouwen masters 45
500 Baars, Margot NED V45 X X 10:05:51 2007 Houten
501 Podmelova, Vilma CZE V45 X 0:00:00 Brno

Vrouwen masters 50+
515 Meesters, Marion NED V50+ X X 0:00:00 Santpoort-Noord
516 Kasova, Hana CZE V50+ X 0:00:00 Tetcice
517 Belau, Monika GER V50+ X 8:42:00 Hamburg
518 Gielen, Silke GER V50+ X 0:00:00 Hamburg
520 Verduin-Boone, Ida NED V50+ X X 8:57:43 2006 Schagen 1e NK 2006

Majet Spoelder, Gerry Visser, Margot Baars, Marion Meesters en Ida Verduin-Boone staan ingeschreven voor het NK 100 km en daarmee is aan de eis voldaan dat minimaal 5 inschrijvingen (en 3 starters) nodig zijn om dat NK door te laten gaan.

Startlijst 50 km

Startnr. Naam Nat. Cat. PR Jaar PR

Mannen
550 Romeijn, Jeroen NED M 0:00:00 Hardinxveld
551 Ivanov, Andrey RUS M 3:04:43 Kaliningrad

Mannen masters 35
570 Hulsebus, André NED M35 4:05:40 Oude Pekela
571 Koetje, Koos NED M35 0:00:00 Heiligerlee
572 Lich, Richard NED M35 0:00:00 Ter Apel
573 Bezu van, Remco NED M35 0:00:00 Bennebroek

Mannen masters 40
586 Tuik, Ronald NED M40 0:00:00 Beerta
587 Dümmer, Ignas NED M40 4:11:00 Assen

Mannen masters 45
600 Scholtens, Benny NED M45 5:36:36 2007 Muntendam
601 Tipker, Jan NED M45 0:00:00 Winschoten
602 Spieker, Hans NED M45 4:12:48 2007 Deventer
603 Halls, Mark GBR M45 0:00:00 Shoreham by Sea
604 Bultema, Harm Cornelis NED M45 5:27:37 2007 Winschoten
605 Zwol van, Rik NED M45 4:20:14 2007 Schagen

Mannen masters 50
610 Smith, Willem NED M50 5:50 2005 Winschoten

Mannen masters 55
620 Ketelaar, Klaas NED M55 5:42:00 2007 Winschoten
621 Elburg van, Bertus NED M55 0:00:00 Nijverdal
622 Jager, Lowie NED M55 6:22:00 2007 Winschoten
623 Beeres, Koosje NED M55 5:30:58 2007 Alkmaar

Mannen masters 60+
625 Doornekamp, Hendrik-Jan NED M60+ 0:00:00 Amersfoort 33e deelname
626 Fulkerson, James NED M60+ 0:00:00 Watergang

Vrouwen senioren

Vrouwen masters 35
650 Veenstra, Regina NED V35 0:00:00 Garrelsweer

Vrouwen masters 40
660 Bijma, Lijda NED V40 5:44:08 2006 Zuidbroek
661 Degenhart, Janet NED V40 0:00:00 Winschoten
662 Hekkers, Mieke NED V40 0:00:00 Deventer

Vrouwen masters 45
670 Kanning-Cazemier, Fenny NED V45 0:00:00 Lettelbert

Vrouwen masters 50+
675 Boer de-Meulman, Kea NED V50+ 0:00:00 Tolbert
676 Couperus, Akky NED V50+ 0:00:00 Tolbert
677 Giels van, Betsy NED V50+ 0:00:00 Lepelstraat 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]