Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 apr 2018
Op 19 mei wordt het Belgisch Kampioenschap 100 km georganiseerd
17 apr 2018
Osschotse 6-urenloop pas beslist in de laatste hectometers
11 apr 2018
Dinah Might 50 Miles Ultra Run editie 2
8 apr 2018
Inschrijving RUN Winschoten 2018 is open
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2001: La Louviere resultaten
* 30 mrt 2001: Latest news Texel.
* 30 mrt 2001: Nieuwe datum voor 60/120 km Texel
* 30 mrt 2001: De Zes Uur van Texel
* 30 mrt 2001: Deelnemers 6 uur La Louviere
* 29 mrt 2001: Texel op toeren!
* 29 mrt 2001: Kopspijkers en ultramarathon
* 27 mrt 2001: MKZ preventie: De Zestig van Texel NIET op 16 april 01 !
* 26 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 26 mrt 2001: MKZ (maart 2001)
* 25 mrt 2001: Nieuwe adressen België
* 23 mrt 2001: In memoriam Louis Weisscher
* 22 mrt 2001: 6 uur leeftijdsrecords
* 21 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 20 mrt 2001: Steinfurter marathon
* 20 mrt 2001: Marathon- en UltraCup
* 19 mrt 2001: De inschrijvers voor De 120 van Texel
* 18 mrt 2001: Routebeschrijving La Louvière
* 18 mrt 2001: Verenigingsklassementen Stein
* 18 mrt 2001: Stein per categorie
* 18 mrt 2001: Definitieve uitslag Stein
* 18 mrt 2001: Over de geboorte van De Zestig van Texel
* 17 mrt 2001: Eindstand Limbrutg Trofee
* 16 mrt 2001: Terugblik op Stein
* 14 mrt 2001: Looptip
* 14 mrt 2001: Live reports Stein 11/3 & errata
* 13 mrt 2001: En toen werd ik 40 ...
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names A-D
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names A-D
* 13 mrt 2001: Stein 6 hour/uur lap recordings/doorkomsten
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names N-R
* 13 mrt 2001: Lap recordings Stein
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 1-10; names A-D
* 12 mrt 2001: Diever marathon
* 12 mrt 2001: Recordbezoek aan UltraNed tijdens Stein 6 uur!
* 11 mrt 2001: Stein 50K splits
* 11 mrt 2001: Budel Dorplein 10:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 5:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:16 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:30 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:48 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:08 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 1:40 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:40 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:18 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 11:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein is on the air!
* 10 mrt 2001: Participants 6 hours Stein
* 10 mrt 2001: Bulletin board Stein
* 10 mrt 2001: Lap length / rondelengte Stein
* 9 mrt 2001: WK indoor ...
* 7 mrt 2001: Stein moet parcours aanpassen!
* 6 mrt 2001: Taiwan 24 uur baanloop
* 6 mrt 2001: Prikbord experiment
* 5 mrt 2001: Persbericht Stein
* 5 mrt 2001: La Louvière 6 uur/hours/heures
* 2 mrt 2001: Friese Elfsteden Ultramarathon
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2001
 

Tijden per Deelnemer - 6e Meulenberg Recycling Ultraloop Stein 2001;Doorkomst ronden 21-28
Nr StartNrCat Naam Nat Club 75018m 78592m 82166m 85740m 89314m 92888m 96462m 100036m
109 207 V40 Kaap v/d, Hanneke NED av Aquilo
110 265 V20 Keller, Jacqueline CH LG Horn
111 209 V50 Kellert, Gisela D Köln(D)
112 140 M50 Kellert, Karlheinz D BSG Softlab
113 39 Msen Kemper, Bernd D TVG 1877 Hamm
114 38 Msen Kempinski, Roger NED Geleen
115 268 V40 Kiel, Gerlinde D LC Wuppertal
116 146 M50 Klein, Roger LUX Amicale P&T
117 170 V20 Kleine, Gabriele D WSV Oberhof 05
118 41 Msen Kloek, Patrick B Atletica '84 Zwijndrecht
119 43 Msen Klooster van, Richard NED av Triathlon
120 166 M60 Knab, Ulli D Troisdorfer LG M.U.T.
121 107 M45 Knoblich, Dieter D Marathon-Club Menden
122 195 V40 Knoblich, Lydia D Marathon-Club Menden
123 168 V20 Kobrina, Elena BLR DJK Frankenberg AC
124 227 Msen Koschlitzki, Norbert D Eintracht Duisburg 1848 e.V.
125 228 M40 Kreutz, Michael D DVV
126 241 V50 Krieger, Ingeborg D TV Friesen Telgte
127 30 Msen Krieger, Udo D Germania 07 Dürwiss
128 223 M40 Krist, Jos NED S.T.B. Landgraaf
129 134 M50 Kuijpers, Theo NED av De Keien
130 206 V40 Kullnick, Ulrike D VSV Grenzland Wegberg
131 262 Msen Lagemann, Tobias D DJK Frankenberg
132 49 M40 Laputs, Anatoli W-R Butaber
133 270 V20 Lennartz, Birgit D LLG St. Augustin 05:57:10
134 281 Msen Leschin, Andei W-R Vitabeg 05:38:25 05:54:08
135 75 M40 Leunissen, Ben NED av Veteranen Nederland
136 214 V20 Liebers, Verena D Sektion Oberland
137 129 M50 Lindemann, Rainer D LG Salzgitter 05:47:25
138 172 V20 Linnartz, Birgit D Germania 07 Dürwiss
139 186 V40 Loenstad, Anni DK VSV Grenzland Wegberg
140 177 V20 Loock van, Monik B AC Herentals
141 72 M40 Lorenz, Michael D TV Huchem-Stammeln
142 34 Msen Ludden, Peter D Gerscheder SV Essen
143 2 Msen Lust, Veron NED NEA Volharding 05:07:15 05:22:39 05:38:30 05:54:18
144 143 M50 Luyben, Johan NED av Veteranen Nederland
145 205 V40 Maes, Suzanne B MACD
146 127 M45 Massart, Victor B Ultra marathon
147 144 M50 Meijer, Lammert NED av Veteranen Nederland
148 58 M40 Meirlaen, Marc B ASVO Oudenaarde
149 46 Msen Menzel, Udo D LG Emsdetten
150 118 M45 Metternich, Heinz-Jürgen D LLG Laufsport Kevelaer
151 73 M40 Michollek, Wolfgang D GSV-Porz Köln
152 150 M50 Mol, Ben NED Voorne Atletiek
153 66 M40 Molen van der, Egbert NED Artemis
154 197 V40 Molen van der, Hillie NED Artemis
155 185 V20 Mönnichs, Barbara D Wuppertal(D)
156 231 Msen Moyson, Renaat B AC Opwijk 05:49:54
157 115 M45 Müller, Günter D ESV Gremberghoven
158 173 V20 Mundt, Brigitte D SC Delphin Eschweiler e.V.
159 219 M40 Mundt, Thomas D SC Delphin Eschweiler e.V.
160 234 M45 Munnik de, Henny NED av Zuidwal
161 246 M40 Mütze, Willem NED RWV Rotterdam
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]