Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 okt 2019
Voorbeschouwing WK 24 uur 2019 Albi
16 okt 2019
Website Ultraplatform tijdelijk uit de lucht
14 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
Nieuws in 2019
* Oktober
* 17 okt 2019: Voorbeschouwing WK 24 uur 2019 Albi
* 16 okt 2019: Website Ultraplatform tijdelijk uit de lucht
* 14 okt 2019: Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
* 5 okt 2019: Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be


Stand

Plaats Naam Wedstr. Punten Gebj. GeslachtHandicapWooplaats Nation.
1 Pardaens Leo 2 156 1944 M 28 Pellenberg BEL
2 Mertens Gert 2 145 1964 M 4 Schoten BEL
3 Derks Henk 2 138 1955 M 11 Haarlem NED
4 Annegarn Els 2 134 1956 W 22 Amsterdam NED
5 Beckers Paul 2 130 1962 M 5 Oostmalle BEL
6 Hekkers Mieke 2 126 1964 W 16 Deventer NED
7 Bemong Marc 2 121 1948 M 20 Tielt-Winge BEL
8 Jurriaans Hans 2 121 1969 M 1 Tegelen NED
9 Bus Sjaak 2 121 1955 M 11 Raamsdonksveer NED
10 Bouwen Walter 2 119 1965 M 3 Itegem BEL
11 Idrissi Mo 2 118 1952 M 14 Heemskerk NED
12 van der Neut Chris 2 115 1961 M 5 Amsterdam NED
13 Suijkerbuijk Jan 2 114 1963 M 4 Moerstraten NED
14 Wiering Paul 2 110 1956 M 10 Diemen NED
15 Top Egbert 2 109 1965 M 3 Tolbert NED
16 Spieker Hans 2 105 1960 M 6 Deventer NED
17 van Wijhe Henk 2 105 1965 M 3 Deventer NED
18 Kamphuis Paul 2 103 1956 M 10 Leiden NED
19 Leus Frankie 2 98 1962 M 5 Herenthout BEL
20 Prins Jan 2 98 1964 M 4 Assen NED
21 Blok Simon 2 96 1942 M 32 Heerlen NED
22 Vater Roland 2 90 1960 M 6 Leverkusen GER
23 Immink George 2 89 1963 M 4 Best NED
24 Schipper Sjaak 2 89 1948 M 20 Groningen NED
25 Koedam Albert 2 87 1959 M 7 Veenendaal NED
26 van der Hoek Cor 2 87 1953 M 13 Brummen NED
27 Hagel Thomas 2 86 1963 M 4 Geilenkirchen GER
28 Suijkerbuijk Ad 2 84 1960 M 6 Steenbergen NED
29 Janicki Jaroslaw 1 84 1966 M 3 POL
30 Spieker Johann 1 84 1939 M 38 Laar GER
31 Theissen Markus 2 83 1963 M 4 Aachen GER
32 Doorten Henk 2 81 1963 M 4 Assen NED
33 van der Heijden Rudy 2 81 1969 M 1 Grave NED
34 Brydl Pavel 1 81 1980 M 0 CZE
35 Krotwaar Luc 1 81 1968 M 2 Eindhoven NED
36 Manikowski Michael 1 81 1932 M 52 Bonn GER
37 Pechek Petr 1 79 1983 M 0 CZE
38 Sarnicki Janusz 1 78 1980 M 0 POL
39 Schoonbroodt Jo 1 78 1950 M 16 Maastricht NED
40 Braekman Conny 1 77 1966 W 15 Erpe - Mere BEL
41 Vermeesch Pieter 1 77 1976 M 0 De Haan BEL
42 Haalboom Drikus 1 76 1947 M 22 Bennekom NED
43 Kaminkova Petra 1 76 1973 W 12 CZE
44 Kolich Rosta 1 76 1964 M 4 CZE
45 van Daele Rudy 2 75 1962 M 5 Sint Niklaas BEL
46 Casier Gino 1 75 1972 M 0 Wilrijk BEL
47 Janata Mylan 1 75 1980 M 0 CZE
48 Kalter Irene 1 75 1968 W 14 Deventer NED
49 Preibisch Ralf 1 75 1962 M 5 Halsteren GER
50 Czyz Grzegorz 1 74 1980 M 0 POL
51 Holub Miroslav 1 74 1966 M 3 CZE
52 Kocianova Jirina 1 74 1981 W 12 CZE
53 Leysen Pat 1 74 1957 M 9 Hoogstraten BEL
54 Stouten Tonnie 1 74 1965 M 3 Apeldoorn NED
55 Hostens Ivan 1 73 1963 M 4 Handzame BEL
56 Taelman Lucien 1 73 1957 M 9 Waregem BEL
57 Callens Xavier 1 72 1942 M 32 Harelbeke BEL
58 Silkin Piotr 1 72 1941 M 34 LTU
59 de Rooij John 1 71 1957 M 9 Venray NED
60 Gendrault Jean-Pierre 1 71 1948 M 20 Zeist NED
61 Roelen Alfred 1 71 1968 M 2 Hillegom NED
62 Roelen Bernard 1 71 1968 M 2 Utrecht NED
63 Vanderlinden Marc 1 71 1958 M 8 Brussel BEL
64 Bomeré Kurt 1 70 1968 M 2 Aalter BEL
65 Limbeek Gerard 1 70 1961 M 5 Dieren NED
66 Moitroux Hans-Leo 1 70 1944 M 28 Grevenbroich GER
67 Steeger Ulrike 1 70 1961 W 17 Troisdorf GER
68 van Duijvenvoorde Jaap 1 70 1963 M 4 Leiden NED
69 Klein Barend 1 69 1974 M 0 Papendrecht NED
70 Ludwig Manfred 1 69 1940 M 36 Korschenbroich GER
71 Mans Pieter 1 69 1979 M 0 Almelo NED
72 Watthy Johan 1 69 1967 M 2 Gistel BEL
73 de Grove Bart 1 68 1972 M 0 Wetteren BEL
74 Hartnack Annet 1 68 1955 W 23 Krommenie NED
75 Strosny René 1 68 1973 M 0 Rossdof GER
76 Buis Hans 2 67 1951 M 15 De Rijp NED
77 Sprang Holger 2 67 1964 M 4 Aachen GER
78 Bosman Hans 1 67 1956 M 10 Dordrecht NED
79 Cichorek Dariusz 1 67 1974 M 0 POL
80 Tiggelkamp Ferdinand 1 67 1948 M 20 Rommerskirchen GER
81 Dedapper Yves 1 66 1973 M 0 Hansbeke BEL
82 Pangemanan Leslie 1 66 1973 M 0 Amsterdam NED
83 Vandewaetere Dora 1 66 1962 W 17 Eernegem BEL
84 Breedveld Rombout 1 65 1967 M 2 Amsterdam NED
85 Eeckhout Ronny 1 65 1966 M 3 Erpe - Mere BEL
86 Saucikovas Dainius 1 65 1973 M 0 LTU
87 van de Kamp Wilfried 1 65 1962 M 5 Kranenburg GER
88 van Nuenen Jan 1 65 1948 M 20 Utrecht NED
89 Gruben Marco 1 64 1966 M 3 Eerbeek NED
90 Kersten Wienny 1 64 1957 M 9 Ooij NED
91 Rumphakwaen Nid 1 64 1968 M 2 Grimbergen BEL
92 Södergårds Anneli 1 64 1963 W 16 Göteborg ZWE
93 Tinga Tiedo 1 64 1973 M 0 Bolsward NED
94 Wietscher Antje 1 64 1956 W 22 Leichlingen GER
95 Andries Michael 1 63 1982 M 0 Herselt BEL
96 Callens Wim 1 63 1966 M 3 Hulste BEL
97 Dörnfeld Elke 1 63 1961 W 17 Troisdorf GER
98 Elzenga Dick 1 63 1966 M 3 Eerbeek NED
99 Lensvelt Gerard 1 63 1967 M 2 Oosterhout Nb NED
100 Marhold Günter 1 63 1969 M 1 Wolfratshausen GER
101 Metternich Heinz-Jürgen 1 63 1954 M 12 Kevelaer GER
102 Stoppa Philippe 1 63 1953 M 13 Suresnes FRA
103 Straimer Anna 1 63 1948 W 32 Bonn GER
104 Bullig Cornelia 1 62 1959 W 19 Erkrath GER
105 Detavernier Hans 1 62 1968 M 2 Ooigem BEL
106 Douw Wim 1 62 1963 M 4 Oud-Vossemeer NED
107 Driesen Wim 1 62 1967 M 2 Beerse BEL
108 Schmidt Walter 1 62 1958 M 8 Bersenbrück GER
109 Smets Leo 1 62 1964 M 4 Olen BEL
110 Stijnen Geert 1 62 1969 M 1 Turnhout BEL
111 Vilcinskas Ramunas 1 62 1985 M 0 LTU
112 Bogaard Jan 1 61 1951 M 15 Wezep NED
113 Kok Ruud 1 61 1956 M 10 Apeldoorn NED
114 Ribbink Roel 1 61 1946 M 24 Dieren NED
115 van der Klis Richard 1 61 1963 M 4 Zoetermeer NED
116 van Meurs Christiaan 1 61 1975 M 0 Nijverdal NED
117 Staskevicius Ignas 1 60 1970 M 1 Vilnius LIT
118 van Beckhoven Thijs 1 60 1963 M 4 Deventer NED
119 Verhart Ria 1 60 1963 W 16 Leiden NED
120 Mol Ben 2 59 1949 M 18 Almere NED
121 Broeders Jan 1 59 1963 M 4 Oosterhout Nb NED
122 Daniel Ernst 1 59 1955 M 11 Alphen aan den Rij NED
123 Decock Wouter 1 59 1983 M 0 Westkerke BEL
124 Dhooge Chris 1 59 1970 M 1 Zaffelare BEL
125 Hülse Renate 1 59 1957 W 21 Krefeld GER
126 Kleinekoort Hans 1 59 1939 M 38 Soest NED
127 Maes Susan 1 59 1952 W 26 Maasmechelen BEL
128 Parker Sabina 1 59 1954 W 24 Trier GER
129 van de Erve Jan 1 59 1964 M 4 Bergschenhoek NED
130 Venema Geke 1 59 1966 W 15 Easterlittens NED
131 Bogaert Johan 1 58 1961 M 5 Dendermonde BEL
132 Bouwens John 1 58 1955 M 11 Alphen aan den Rij NED
133 Dautzenberg Leon 1 58 1951 M 15 Dilsen-Stokkem BEL
134 Doman Gabor 1 58 1965 M 3 HUN
135 Froberg Arie 1 58 1964 M 4 Enschede NED
136 Peeters Ton 1 58 1964 M 4 Oisterwijk NED
137 Strijker Jan 1 58 1952 M 14 Brummen NED
138 van der Zalm Frans 1 58 1962 M 5 Weert NED
139 Betjes Ilonka 1 57 1972 W 12 Krommenie NED
140 Bundervoet Johan 1 57 1949 M 18 Sleidinge BEL
141 de Boer Sjoerdtje 1 57 1952 W 26 Ede Gld NED
142 Derksen Wim 1 57 1952 M 14 's-Gravenhage NED
143 Fuhrmann Reinhold 1 57 1958 M 8 Hannover GER
144 Leusink Martin 1 57 1963 M 4 Duiven NED
145 Maertens Bram 1 57 1948 M 20 Almere NED
146 Meijer Ronald 1 57 1969 M 1 Alphen aan den Rij NED
147 Mpetsi-Bokondji B 1 57 1965 M 3 Wassenaar NED
148 Schäfer Sabine 1 57 1964 W 16 Troisdorf GER
149 van den Haak Léonie 1 57 1981 W 12 Amsterdam NED
150 van Noordt Rob 1 57 1964 M 4 Monster NED
151 Vink Robert 1 57 1952 M 14 Zevenhuizen Zh NED
152 Borrias Erwin 1 56 1968 M 2 Amsterdam NED
153 Bosman Kitt 1 56 1961 W 17 Rotterdam NED
154 Cuppen Arie 1 56 1950 M 16 Wageningen NED
155 Demoortele Johan 1 56 1961 M 5 Torhout BEL
156 Gerlo Luc 1 56 1956 M 10 Temse-Elversele BEL
157 Lempers Jos 1 56 1957 M 9 Landgraaf NED
158 Meershoek Liesbeth 1 56 1963 W 16 Gouda NED
159 Noordam Jan 1 56 1954 M 12 's-Gravenzande NED
160 Sant Yvonne 1 56 1964 W 16 Heemskerk NED
161 Schuurman Willibrord 1 56 1959 M 7 Olst NED
162 van de Voort Rinus 1 56 1971 M 0 Groesbeek NED
163 van Houtte Johan 1 56 1962 M 5 Mechelen BEL
164 van Toor David 1 56 1953 M 13 Appeltern NED
165 Verheyen Wouter 1 56 1985 M 0 Rillaar BEL
166 Wijffelaars Henry 1 56 1956 M 10 Sint Oedenrode NED
167 Bogár Jánoš 1 55 1964 M 4 HUN
168 Broers Kor 1 55 1972 M 0 Lemmer NED
169 Chawawko Tomek 1 55 1974 M 0 POL
170 Garmus Mindaugas 1 55 1981 M 0 LTU
171 Hessing Richard 1 55 1967 M 2 Purmerend NED
172 Terwiel Joop 1 55 1949 M 18 Schiedam NED
173 Tijssen Wim B 1 55 1960 M 6 Utrecht NED
174 Zondervan Wouter 1 55 1967 M 2 Amersfoort NED
175 Abrahams Toon 1 54 1959 M 7 Hilvarenbeek NED
176 Betjes Sjaak 1 54 1968 M 2 Krommenie NED
177 Dattin Martine 1 54 1971 W 12 Schiedam NED
178 Dops Ghislain 1 54 1955 M 11 Lanaken BEL
179 Dümmer Ignas 1 54 1966 M 3 Assen NED
180 Hopman Jos 1 54 1939 M 38 Eindhoven NED
181 KITAGAKI Toru 1 54 1967 M 2 Paris FRA
182 Peperkamp Ingrid 1 54 1963 W 16 Rotterdam NED
183 Schmiade Frank 1 54 1970 M 1 Riedstadt-Erfelden GER
184 Schmidt Rob 1 54 1944 M 28 Bergen op Zoom NED
185 Schortinghuis Robert 1 54 1963 M 4 Huizen NED
186 Sessink Rita 1 54 1960 W 18 Gaanderen NED
187 Taghon Kurt 1 54 1967 M 2 Zomergem BEL
188 Balk Peter-Paul 1 53 1973 M 0 Wijchen NED
189 Beckmann Stefan 1 53 1959 M 7 Borken GER
190 Brudereck Martin 1 53 1966 M 3 Bedburg-Hau GER
191 Costermans Herman 1 53 1949 M 18 Essen BEL
192 de Graaf Lydia 1 53 1981 W 12 Lekkerkerk NED
193 Dierx Wilma 1 53 1966 W 15 Amsterdam NED
194 Hemstra Saco 1 53 1968 M 2 Weidum NED
195 Kraemer Elisabeth 1 53 1960 W 18 Alfter GER
196 Leslie Judy 1 53 1961 W 17 Wassenaar NED
197 Mennen Victor 1 53 1963 M 4 Echt NED
198 Montroos Otmar 1 53 1961 M 5 Apeldoorn NED
199 Pesch Lars 1 53 1977 M 0 Eindhoven NED
200 Ritsema Wim 1 53 1964 M 4 Dieren NED
201 Schinkel Jan 1 53 1953 M 13 Benschop NED
202 Scholten Karl-Heinz 1 53 1951 M 15 Kevelaer GER
203 Wagemans Stefan 1 53 1971 M 0 Lichtaart BEL
204 Berntsen Hans 1 52 1956 M 10 Nijmegen NED
205 Breimer Feikje 1 52 1964 W 16 Gouda NED
206 Hofstede Martine 1 52 1964 W 16 Rotterdam NED
207 Mölders Angelika 1 52 1965 W 15 Geldern GER
208 Oesterheld Frank 1 52 1964 M 4 Hückelhoven GER
209 Overklift Karin 1 52 1967 W 14 Almere NED
210 Rodewijk John 1 52 1958 M 8 Oude Wetering NED
211 Suijkerbuijk Peter 1 52 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
212 Tolboom Leo 1 52 1964 M 4 's-Gravenhage NED
213 van Beek Ed 1 52 1960 M 6 Diepenveen NED
214 van de Klis Richard 1 52 1963 M 4 Zoetermeer NED
215 van Elburg Bertus 1 52 1952 M 14 Nijverdal NED
216 van Wijk Chris 1 52 1960 M 6 Sliedrecht NED
217 Vandewal Jacques 1 52 1952 M 14 Dilsen-Stokkem BEL
218 Verholt Udo 1 52 1959 M 7 Dorsten GER
219 Vos Koos 1 52 1946 M 24 Zeewolde NED
220 Zondag Jan 1 52 1949 M 18 Leeuwarden NED
221 Welles Andries 2 51 1966 M 3 Lippenhuizen NED
222 Davy Boelens 1 51 1983 M 0 Kaprijke BEL
223 de Jong Marcel 1 51 1966 M 3 Monnickendam NED
224 de Vries Eric 1 51 1952 M 14 Deventer NED
225 Herteleer Christian 1 51 1950 M 16 Bellem Aalter BEL
226 Krimmel Walter 1 51 1952 M 14 Kerpen GER
227 Kusters Jan 1 51 1945 M 26 Vianen Nb NED
228 Moskalenko Valery 1 51 1961 M 5 Apeldoorn NED
229 Moyson Renaat 1 51 1961 M 5 Merchtem BEL
230 Scheirs Willem 1 51 1961 M 5 Itegem BEL
231 Souren Tjeu 1 51 1954 M 12 Utrecht NED
232 Stultiens Bob 1 51 1964 M 4 Weert NED
233 Stupp Hans-Peter 1 51 1955 M 11 Leichlingen GER
234 Wuijster P 1 51 1951 M 15 Groot Ammers NED
235 Beffort Marc 1 50 1962 M 5 Kraainem BEL
236 Blyaert Marc 1 50 1958 M 8 Merchtem BEL
237 Castelein Edwin 1 50 1963 M 4 Arnhem NED
238 de Jaegher Luc 1 50 1952 M 14 BEL
239 Euverman Herman 1 50 1953 M 13 Zwolle NED
240 Hofs Arjan 1 50 1971 M 0 Amersfoort NED
241 Hoogeveen Daan 1 50 1978 M 0 Etten-Leur NED
242 Jorritsma Jouke 1 50 1964 M 4 Drachten NED
243 Küpper Lukas 1 50 1965 M 3 Aachen GER
244 Luttmann Richard 1 50 1950 M 16 Rheine GER
245 Nagtzaam Ron 1 50 1966 M 3 Puttershoek NED
246 Riedel Roland 1 50 1963 M 4 Oberhausen GER
247 Scheldewaert Gilberte 1 50 1956 W 22 St.Amandsberg BEL
248 Schreurs Piet 1 50 1955 M 11 Heibloem NED
249 Siebold Jeff 1 50 1978 M 0 Amsterdam NED
250 Slagers Anton 1 50 1967 M 2 Eelderwolde NED
251 Tenbieg Edith 1 50 1972 W 12 Kranenburg GER
252 Alosery-Tijssen Manda 1 49 1962 W 17 Apeldoorn NED
253 Bolt Marten 1 49 1961 M 5 Zwolle NED
254 Burger Hans 1 49 1961 M 5 Tuitjenhorn NED
255 de Groen Paul 1 49 1951 M 15 Rotterdam NED
256 Franken Alex 1 49 1958 M 8 Schiedam NED
257 Hoeksema Kees 1 49 1963 M 4 Garrelsweer NED
258 Hogentoren Wim 1 49 1957 M 9 Vught NED
259 Michels Harry 1 49 1965 M 3 Huerth GER
260 Reumkens Wim 1 49 1962 M 5 Heerlen NED
261 Tadema Gert 1 49 1959 M 7 Zwolle NED
262 van den Bosch Bert 1 49 1951 M 15 Wageningen NED
263 van Doorn Dick 1 49 1956 M 10 Almere NED
264 van Egmond Liane 1 49 1975 W 12 Ter Aar NED
265 Weisener Elke 1 49 1954 W 24 Falkensee GER
266 Wiggers Hedwig 1 49 1966 W 15 Hengelo Ov NED
267 Bod Wander 1 48 1957 M 9 Stokkum NED
268 Brocker Jörg 1 48 1971 M 0 Wegberg GER
269 Christophe Grégoire 1 48 1974 M 0 Auvelais BEL
270 de Blaey Jaap 1 48 1954 M 12 Wolphaartsdijk NED
271 de Groot Jaring 1 48 1966 M 3 Bergum NED
272 Duivenvoorden Wilfried 1 48 1963 M 4 Hoofddorp NED
273 Kerkvliet Martin 1 48 1977 M 0 Dongen NED
274 Knein Peter 1 48 1962 M 5 Everswinkel GER
275 Kulk Jean-paul 1 48 1975 M 0 Voorburg NED
276 Leentje Hindryckx 1 48 1973 W 12 Merchtem BEL
277 Lendfers Milou 1 48 1974 W 12 Lisse NED
278 Maierhof Lena 1 48 1986 W 13 Berlin GER
279 Maria Banatzki Ilka 1 48 1963 W 16 Castrop-Rauxel GER
280 Mobach Kasper 1 48 1961 M 5 Utrecht NED
281 Mose Rüdiger 1 48 1960 M 6 Weilerswist GER
282 Mulder Ed 1 48 1956 M 10 Wijk bij Duurstede NED
283 Rosenkamp Yvonne 1 48 1967 W 14 Raalte NED
284 Rouwhorst Wouter 1 48 1965 M 3 Borculo NED
285 Rutten Richard 1 48 1965 M 3 Schalkhaar NED
286 Sieling John 1 48 1957 M 9 Middelburg NED
287 van den Berg Kees 1 48 1955 M 11 Noordwijkerhout NED
288 van der Zon Rene 1 48 1958 M 8 Nieuwkoop NED
289 van Waes Briek 1 48 1954 M 12 Breda NED
290 Verhaegen Paul 1 48 1961 M 5 Hontich BEL
291 Zeelen Marcel 1 48 1966 M 3 Steyl NED
292 Bosch René 1 47 1968 M 2 Vorden NED
293 Brijs Filip 1 47 1972 M 0 Oud-Turnhout BEL
294 Broersen Jos 1 47 1950 M 16 Alphen aan den Rij NED
295 Gorissen Ton 1 47 1959 M 7 Bennekom NED
296 Ilkin Selim 1 47 1970 M 1 Amsterdam NED
297 Kaminsky Peter 1 47 1977 M 0 Emsdetten GER
298 Lauriks Kees 1 47 1951 M 15 Amsterdam NED
299 Mohri Detlef 1 47 1955 M 11 Falkensee GER
300 Poppe Patrick 1 47 1958 M 8 Borsbeek BEL
301 Rommen Ferdie 1 47 1972 M 0 Tilburg NED
302 Schön Maarten 1 47 1976 M 0 Goirle NED
303 Stoorvogel Jetse 1 47 1965 M 3 Wageningen NED
304 Terlouw Cor 1 47 1963 M 4 Bergambacht NED
305 Thung Rutger 1 47 1973 M 0 Vlaardingen NED
306 van den Berg Toine 1 47 1959 M 7 Gaanderen NED
307 Van Loo Karel 1 47 1952 M 14 Hofstade/zemst BEL
308 van Wesenbeeck Herman 1 47 1961 M 5 Kalmthout BEL
309 Vink Aad 1 47 1947 M 22 Klaaswaal NED
310 Ariens Jordy 1 46 1981 M 0 Almere NED
311 Bakker Christian 1 46 1969 M 1 Nijmegen NED
312 Baschin Andrea 1 46 1960 W 18 Wolfsburg GER
313 Brenner Walter 1 46 1958 M 8 St. Gallen SUI
314 de Groot Ronny 1 46 1982 M 0 Eindhoven NED
315 Dirk Vandenberghe 1 46 1957 M 9 Duffel BEL
316 Everaert Cees 1 46 1961 M 5 Nijmegen NED
317 Francesco Floris 1 46 1973 M 0 Bruxelles BEL
318 Gagnon André-Robert 1 46 1945 M 26 Aachen GER
319 Hoogenboom Ronald 1 46 1964 M 4 Naaldwijk NED
320 Hundscheidt Paul 1 46 1963 M 4 Zeewolde NED
321 Lambeck Robin 1 46 1981 M 0 Steenwijk NED
322 Slaaf Sjoerd 1 46 1952 M 14 Groningen NED
323 te Koppele Peter 1 46 1970 M 1 Twello NED
324 Theeuwen Sraar 1 46 1963 M 4 Meerlo NED
325 Twaalfhoven Michel 1 46 1967 M 2 Nieuwkoop NED
326 van Aken Iwan 1 46 1964 M 4 Apeldoorn NED
327 van de Berg Martin 1 46 1971 M 0 Vaassen NED
328 van Korlaar Gijs 1 46 1963 M 4 Soest NED
329 Andersen Bo 1 45 1958 M 8 's-Gravenhage NED
330 Fecher Stevie 1 45 1963 M 4 Hattersheim GER
331 Finkensiep Dirk 1 45 1959 M 7 Bochum GER
332 Haaser Matthias 1 45 1966 M 3 Leichlingen GER
333 Jahn Sigrid 1 45 1964 W 16 's-Gravenhage NED
334 Lathouwers Gust 1 45 1954 M 12 Zutendaal BEL
335 Limaheluw Ritchie 1 45 1980 M 0 Leeuwarden NED
336 Meers Vincent 1 45 1973 M 0 Gentbrugge BEL
337 Szalai Michael 1 45 1965 M 3 Duisburg GER
338 van Drunen Bert 1 45 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
339 van Emmerik Cor 1 45 1973 M 0 Epe NED
340 van Noordenburg Ronald 1 45 1967 M 2 Escharen NED
341 Verdoobt Kris 1 45 1976 M 0 Antwerpen BEL
342 Zimmermann Walter 1 45 1954 M 12 Marktheidenfeld GER
343 Zirkwitz Hans-Walter 1 45 1953 M 13 Düsseldorf GER
344 Deeleman Jannis 1 44 1965 M 3 Breda NED
345 Fokker Ron 1 44 1955 M 11 Almere NED
346 Hoek Robert 1 44 1958 M 8 Schoonhoven NED
347 Kuschel Thomas 1 44 1970 M 1 Menden GER
348 Meppelink Henk 1 44 1961 M 5 Gramsbergen NED
349 Pechler Edward 1 44 1965 M 3 Groningen NED
350 Placek Tomas 1 44 1963 M 4 Decin CZE
351 Pols Simon 1 44 1952 M 14 Duivendrecht NED
352 Simons Cris 1 44 1966 M 3 Haaren NED
353 van den Berg Han 1 44 1970 M 1 Zwolle NED
354 Van Hiel Paul 1 44 1970 M 1 Steenhuffel BEL
355 van Noordt Aad 1 44 1970 W 13 Monster NED
356 vd Werf Julius 1 44 1958 M 8 Leeuwarden NED
357 Verbeke Eduard 1 44 1951 M 15 Brussel BEL
358 Aarts Paul 1 43 1959 M 7 Tilburg NED
359 Claereboudt Jan 1 43 1962 M 5 Lint BEL
360 de Boer Cor 1 43 1955 M 11 Hoofddorp NED
361 Dops Dennis 1 43 1989 M 2 Lanaken BEL
362 John Gerd 1 43 1961 M 5 Düren GER
363 Konter Thijm 1 43 1952 M 14 Raalte NED
364 Offermans Raymond 1 43 1967 M 2 Geleen NED
365 Roeleveld Wilbert 1 43 1955 M 11 Wijk bij Duurstede NED
366 Spitz Dirk 1 43 1970 M 1 Bochum GER
367 Valanko Rasmus 1 43 1980 M 0 's-Gravenhage NED
368 van den Bos Kees 1 43 1961 M 5 Monster NED
369 van der Logt Paul 1 43 1963 M 4 Hellevoetsluis NED
370 van Hofwegen Frans 1 43 1958 M 8 Susteren NED
371 Visschers Johan 1 43 1955 M 11 Elsloo Lb NED
372 Vreeke Wieger 1 43 1962 M 5 Emmeloord NED
373 Zelewkova Alilie 1 43 1963 W 16 Kladwo CZE
374 Baars Margot 1 42 1959 W 19 Houten NED
375 Benoey Rudi 1 42 1960 M 6 Antwerpen BEL
376 Bruiss Dinant 1 42 1957 M 9 Enschede NED
377 Depoortere Ronny 1 42 1968 M 2 Roosdaal BEL
378 Hendriks Marcel 1 42 1967 M 2 Apeldoorn NED
379 Hofmann Cecila 1 42 1976 W 12 Veldhoven NED
380 Janthur Christoph 1 42 1962 M 5 Wuppertal GER
381 Jongen Gerard 1 42 1964 M 4 Purmerend NED
382 Laan Klaas 1 42 1958 M 8 Amsterdam NED
383 Menzel Udo 1 42 1961 M 5 Emsdetten GER
384 Nefs Stan 1 42 1964 M 4 Bergen op Zoom NED
385 Pieterman Rene 1 42 1970 M 1 Huizen NED
386 Pol Ronald 1 42 1961 M 5 Vlaardingen NED
387 Quentin Jory 1 42 1963 M 4 Bienenbuttel NED
388 Schneider Sabine 1 42 1963 W 16 Heimborn GER
389 Theunissen Gertie 1 42 1961 W 17 Eindhoven NED
390 van Meggelen Jurjen 1 42 1978 M 0 Vaassen NED
391 van Riel Bas 1 42 1949 M 18 Lisse NED
392 van Vliet Alfons 1 42 1960 M 6 Leeuwarden NED
393 Vente Yubi Michaela 1 42 1972 W 12 Fürth GER
394 Visser Marten 1 42 1979 M 0 Almere NED
395 de Krom Arnold 1 41 1966 M 3 Halsteren NED
396 Dol Chris 1 41 1963 M 4 Stadskanaal NED
397 Flies Dirk 1 41 1959 M 7 Essen BEL
398 Ludden Peter 1 41 1962 M 5 Essen GER
399 Marais Charel 1 41 1971 M 0 Helmond NED
400 Masselink Toon 1 41 1958 M 8 Gendringen NED
401 Pans Aleid 1 41 1978 W 12 's-Gravenhage NED
402 Schuttert Jan 1 41 1988 M 2 Ommen NED
403 Stutvoet Esther 1 41 1970 W 13 Oud Beijerland NED
404 Valentijn Pascal 1 41 1976 M 0 Ter Aar NED
405 van Avesaath Lianne 1 41 1966 W 15 Herten NED
406 van Klaveren Hans 1 41 1964 M 4 Rotterdam NED
407 Verhelst Jean-Michel 1 41 1977 M 0 Evere BEL
408 Weidemann Friedhelm 1 41 1959 M 7 Stuede GER
409 Krijger Walter 1 40 1962 M 5 Amsterdam NED
410 Krol Ton 1 40 1966 M 3 Rijswijk Zh NED
411 Nijboer Marco 1 40 1970 M 1 Raalte NED
412 Schinkel Jeroen 1 40 1977 M 0 IJsselstein Ut NED
413 Smit Watze 1 40 1961 M 5 Wassenaar NED
414 Urban Kai 1 40 1964 M 4 Hagen GER
415 Van den Hauten Geo 1 40 1958 M 8 Nederokkerzeel BEL
416 van der Vaart Willem 1 40 1961 M 5 Vlaardingen NED
417 van Groen Thierry 1 40 1978 M 0 Gorredijk NED
418 van Haren Patrick 1 40 1967 M 2 Bergen op Zoom NED
419 van Hemert Leo 1 40 1961 M 5 Leiden NED
420 Vester Marja 1 40 1960 W 18 Vogelenzang NED
421 Wibberg Henry 1 40 1961 M 5 Salzkotten GER
422 Allerheiligen Jens 1 39 1968 M 2 Hannover GER
423 Bodelier Hein 1 39 1948 M 20 Landgraaf NED
424 Dickhoff Toon 1 39 1953 M 13 Beetsterzwaag NED
425 Drenthel Henrie 1 39 1966 M 3 Aalten NED
426 Duenk Gerben 1 39 1965 M 3 Aalten NED
427 Grootveld Martin 1 39 1957 M 9 Warnsveld NED
428 Looijestijn Jurgen 1 39 1966 M 3 's-Gravenhage NED
429 Meert Frank 1 39 1969 M 1 Vilvoorde BEL
430 Meier Andre 1 39 1973 M 0 Hattingen GER
431 Mol Martien 1 39 1968 M 2 Naaldwijk NED
432 Mulder Emiel 1 39 1985 M 0 Purmerend NED
433 Picrit Marc 1 39 1986 M 1 Brussel BEL
434 Pirl Andreas 1 39 1978 M 0 Leichlingen GER
435 Probst Thorsten 1 39 1966 M 3 Moers GER
436 Treurniet Marijn 1 39 1981 M 0 Rotterdam NED
437 van der Poel Aad 1 39 1958 M 8 Schoonhoven NED
438 Veldhuizen Roland 1 39 1961 M 5 Arnhem NED
439 Yntema Bote 1 39 1967 M 2 Grou NED
440 Absil Michel 1 38 1959 M 7 Brussel BEL
441 Agteres Wilco 1 38 1986 M 1 Ederveen NED
442 Bodewes Harm 1 38 1968 M 2 Culemborg NED
443 De Houwer Bart 1 38 1971 M 0 Overijse BEL
444 de Vries Bennie 1 38 1965 M 3 Stadskanaal NED
445 Haeck Steven 1 38 1971 M 0 Sint Jan In Eremo BEL
446 Huisman Raoul 1 38 1969 M 1 Apeldoorn NED
447 Jonkers Willy 1 38 1965 M 3 Helmond NED
448 Kuipers Harm 1 38 1966 M 3 Haarlem NED
449 Moll Erik 1 38 1974 M 0 Oosterbeek NED
450 Opstal Nathalie 1 38 1966 W 15 Nieuw Beijerland NED
451 Sanders Erwin 1 38 1966 M 3 Woerdense Verlaat NED
452 Spanier Volker 1 38 1959 M 7 Erkelenz GER
453 van Dijk Chris 1 38 1961 M 5 Almere NED
454 Vromans Jaap 1 38 1975 M 0 Utrecht NED
455 Wilde Wolfgang 1 38 1953 M 13 Wustermark GER
456 Doeksen Peter 1 37 1955 M 11 Voorschoten NED
457 Liszewitz Dagmar 1 37 1962 W 17 Köln GER
458 Major Linda 1 37 1964 W 16 Northampton GBR
459 Oosters Onno 1 37 1970 M 1 Utrecht NED
460 Peters Werner 1 37 1963 M 4 Everswinkel GER
461 Valkenburg René 1 37 1969 M 1 Nigtevecht NED
462 Van Keymolen Marc 1 37 1956 M 10 Steenokkerzeel BEL
463 Zelewica Vladimir 1 37 1960 M 6 Kladwo CZE
464 Avau Benoit 1 36 1958 M 8 Strombeek Bever BEL
465 de Haan Arend 1 36 1968 M 2 Jubbega NED
466 De Wit 1 36 1970 M 1 Bergen op Zoom NED
467 Gijsen Irmgard 1 36 1966 W 15 Horst NED
468 Mastrogiacomi Angelo 1 36 1960 M 6 Gonderange LUX
469 Mathewson Ian 1 36 1959 M 7 GER
470 Messerschmidt Marty 1 36 1962 M 5 's-Gravenhage NED
471 Michels Frank 1 36 1969 M 1 Kalenborn GER
472 Remmers Frans 1 36 1954 M 12 Ruurlo NED
473 Riemer Ulrike 1 36 1969 W 13 Saarbrücken GER
474 Schröer Martin 1 36 1953 M 13 Essen GER
475 Blom Jos 1 35 1957 M 9 Zeist NED
476 Jamoulle Nicolas 1 35 1977 M 0 Liège BEL
477 Lennström Göran 1 35 1949 M 18 Hultsfred ZWE
478 Meyer Volker 1 35 1970 M 1 Warendorf GER
479 Murphy Mary 1 35 1959 W 19 Cork IRL
480 van der Vennen Jeroen 1 35 1969 M 1 Lelystad NED
481 Baakman Maarten 1 34 1969 M 1 Bennekom NED
482 Heienbrock Klaus 1 34 1954 M 12 Herne GER
483 Kampman Martin 1 34 1966 M 3 Holten NED
484 Koll Helmut 1 34 1955 M 11 Bonn GER
485 Manders Gerard 1 34 1959 M 7 Mierlo NED
486 Onderwater Peter 1 34 1965 M 3 Hoofddorp NED
487 Peek Frank 1 34 1969 M 1 Oosterhout Nb NED
488 Philippot Leslie 1 34 1980 M 0 Eppegem BEL
489 van Beek Gert 1 34 1961 M 5 Arnhem NED
490 van der Klei Dick 1 34 1963 M 4 's-Gravenhage NED
491 Wiggers Harald 1 34 1966 M 3 Hengelo Ov NED
492 Berka Volker 1 33 1943 M 30 Bonn GER
493 Boer Christian 1 33 1979 M 0 Barendrecht NED
494 Boer Remko 1 33 1975 M 0 Barendrecht NED
495 Cornelissen Jos 1 33 1960 M 6 Aalsmeer NED
496 de Roos Harm 1 33 1969 M 1 Wijk bij Duurstede NED
497 Delen Wouter 1 33 1964 M 4 Geldrop NED
498 Fulkerson James 1 33 1945 M 26 Watergang NED
499 Kinderis Gediminas 1 33 1963 M 4 LTU
500 Krom Rob 1 33 1964 M 4 Breda NED
501 Major David 1 33 1965 M 3 Northampton GBR
502 Qualm C 1 33 1966 M 3 Rozenburg Zh NED
503 Teunissen Ton 1 33 1966 M 3 Eindhoven NED
504 Twyrdy Krystian 1 33 1961 M 5 Danndorf GER
505 van Arendonk Patrick 1 33 1969 M 1 Apeldoorn NED
506 de Wert Rene 1 32 1970 M 1 Best NED
507 Declercq Michael 1 32 1970 M 1 Eppegem BEL
508 den Otter René 1 32 1968 M 2 Bruchem NED
509 Groen Hans 1 32 1963 M 4 Raalte NED
510 Jaartsveld Edward 1 32 1964 M 4 Apeldoorn NED
511 Kramer Willem 1 32 1958 M 8 Apeldoorn NED
512 Bouma Cees 1 31 1968 M 2 Biddinghuizen NED
513 Fennis Bram 1 31 1973 M 0 Amersfoort NED
514 Gruber Helmut 1 31 1969 M 1 Weißenhorn GER
515 Mertens Geert 1 31 1978 M 0 Wommelgem BEL
516 Ramoska Povilas 1 31 1957 M 9 Vilnius LIT
517 Stutvoet Hans 1 31 1966 M 3 Oud Beijerland NED
518 Verheul J 1 31 1989 M 2 Weesp NED
519 WOUTERS Peter 1 31 1966 M 3 Aalter BEL
520 Ambuhl Vincent 1 30 1968 M 2 Brussel BEL
521 Batenburg André 1 30 1960 M 6 Zoetermeer NED
522 Broekman Rob 1 30 1980 M 0 NED
523 Rösen Detlef 1 30 1962 M 5 Düsseldorf GER
524 Schroijen Theo 1 30 1963 M 4 Bocholtz NED
525 Bayer Else 1 29 1939 W 50 Nettetal GER
526 Brummelkamp Leo 1 29 1969 M 1 Apeldoorn NED
527 Elkardoudi Aziz 1 29 1967 M 2 Ouderkerk aan de A NED
528 Frenken Dietmar 1 29 1965 M 3 Hückelhoven GER
529 Kieboom Frank 1 29 1964 M 4 Oosterhout Nb NED
530 Meijer Lammert 1 29 1957 M 9 Assen NED
531 Schroots Hans 1 29 1965 M 3 Roermond NED
532 van Beem Chris 1 29 1972 M 0 Geldrop NED
533 van Zantwijk Kees 1 29 1968 M 2 Utrecht NED
534 Vanreusel Hans 1 29 1976 M 0 Oud-Turnhout BEL
535 Versteeg John 1 29 1967 M 2 Utrecht NED
536 Cremer Pieter 1 28 1952 M 14 Gorredijk NED
537 Heijligers Paul 1 28 1963 M 4 Eindhoven NED
538 Hulsmans Pierre 1 28 1945 M 26 Zonhoven BEL
539 Jan de Bruin Dirk 1 28 1963 M 4 Vogelenzang NED
540 Ngamkam Angela 1 28 1966 W 15 Rossdorf GER
541 Löhr Stefan 1 27 1970 M 1 Bonn GER
542 Inghelbrecht Raf 1 26 1965 M 3 Eernegem BEL
543 Marc Vandevoorde 1 26 1961 M 5 Ruiselede BEL
544 Neumann Bernd 1 26 1955 M 11 34246 Vellmar GER
545 Peters Danny 1 26 1984 M 0 Vianen Ut NED
546 Wimmer Robert 1 26 1965 M 3 Nürnberg GER
547 Bettini Paolo 1 25 1966 M 3 Apeldoorn NED
548 Bleeker Matheus 1 25 1971 M 0 Groningen NED
549 Deuze Koen 1 25 1977 M 0 Zuidwolde Dr NED
550 Haagmans Michael 1 25 1974 M 0 Arnhem NED
551 Joehring Jutta 1 25 1967 W 14 Essen GER
552 Muetze Willem 1 25 1956 M 10 Heerlen NED
553 Vilvo Stefan 1 25 1968 M 2 Düren GER
554 De Riemaecker Thierry 1 24 1972 M 0 Vinderhoute BEL
555 Mills Brian 1 24 1955 M 11 Aalsmeer NED
556 Wandt Harald 1 24 1949 M 18 Bergneustadt GER
557 Patrocinio Fabien 1 23 1974 M 0 Bainville sur Mado FRA
558 van der Meer Bouwe 1 23 1970 M 1 Jubbega NED
559 Jüchter Birger 1 21 1972 M 0 Düsseldorf GER
560 Kettner Sonja 1 21 1973 W 12 Aachen GER
561 Lane Phil 1 21 1967 M 2 Vossem BEL
562 Nuss Bernd 1 21 1948 M 20 Menden GER
563 Dekker Marcel 1 20 1971 M 0 Apeldoorn NED
564 Markusse Jos 1 20 1965 M 3 Vlaardingen NED
565 de Jong Theo 1 18 1950 M 16 Culemborg NED
566 Diekema Jasper 1 18 1979 M 0 's-Gravenhage NED
567 Münnich Thomas 1 18 1965 M 3 Nürnberg GER
568 Pfleugler Christian 1 18 1967 M 2 GER
569 Bayer Martin 1 17 1939 M 38 Nettetal GER
570 Borgers Thomas 1 17 1967 M 2 Borken GER
571 Lochmann Daniel 1 16 1969 M 1 Essen GER
572 van Rossum Annie 1 16 1954 W 24 Vianen NED
573 Sipers Henk 1 15 1955 M 11 Maastricht NED
574 Halder Roland 1 14 1970 M 1 Köln GER
575 Ceuppens Geert 1 13 1973 M 0 Duffel BEL
576 Spoelstra Francis 1 12 1956 M 10 Leiden NED
577 Isringhausen Stephan 1 9 1963 M 4 Bochum GER
578 Becker Martin 1 8 1960 M 6 Arnsberg GER
579 Hamers Erwin 1 7 1962 M 5 Hechtel-Eksel BEL
580 Bougè Frank 1 5 1966 M 3 Würselen GER
581 Büchter Martin 1 3 1960 M 6 Hennef GER
582 Lathouwers Bart 1 2 1980 M 0 Tessenderlo BEL
583 van der Wal Rinus 1 1 1964 M 4 Heemskerk NED


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]