Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
22 jul 2019
Tien nationaliteiten van start gegaan in de Holland Ultra Tour
15 jul 2019
Geslaagd Ultrafestival Deventer
9 jul 2019
Wilma Dierx en de Holland Ultra Tour in EenVandaag 12/7 (update)
7 jul 2019
VechtdalTrail Ommen opnieuw trailfeest voor de deelnemers!
Nieuws in 2019
* Juli
* 22 jul 2019: Tien nationaliteiten van start gegaan in de Holland Ultra Tour
* 15 jul 2019: Geslaagd Ultrafestival Deventer
* 9 jul 2019: Wilma Dierx en de Holland Ultra Tour in EenVandaag 12/7 (update)
* 7 jul 2019: VechtdalTrail Ommen opnieuw trailfeest voor de deelnemers!
* 5 jul 2019: In memoriam Anton Schuurman
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be


Stand

Plaats Naam Wedstr. Punten Gebj. Gesl. Handic. Woonplaats Nation.
1 Pardaens Leo 3 228 1944 M 28 Pellenberg BEL
2 Annegarn Els 3 197 1956 W 22 Amsterdam NED
3 Beckers Paul 3 191 1962 M 5 Oostmalle BEL
4 Bus Sjaak 3 180 1955 M 11 Raamsdonksveer NED
5 Preibisch Ralf 2 155 1962 M 5 OLYMPIA HALSTEREN NED
6 Mertens Gert 2 145 1964 M 4 Schoten BEL
7 De Grove Bart 2 139 1972 M 0 WETTEREN (BEL) BEL
8 Derks Henk 2 138 1955 M 11 Haarlem NED
9 Gendrault Jean-Pie 2 132 1948 M 20 Zeist NED
10 Hekkers Mieke 2 126 1964 W 16 Deventer NED
11 van Daele Rudy 3 125 1962 M 5 Sint Niklaas BEL
12 Bemong Marc 2 121 1948 M 20 Tielt-Winge BEL
13 Jurriaans Hans 2 121 1969 M 1 Tegelen NED
14 Bouwen Walter 2 119 1965 M 3 Itegem BEL
15 Idrissi Mo 2 118 1952 M 14 Heemskerk NED
16 van der Neut Chris 2 115 1961 M 5 Amsterdam NED
17 Suijkerbuijk Jan 2 114 1963 M 4 Moerstraten NED
18 Gerlo Luc 2 113 1956 M 10 ELVERSELE (BEL) BEL
19 Wiering Paul 2 110 1956 M 10 Diemen NED
20 Top Egbert 2 109 1965 M 3 Tolbert NED
21 Hopman Jos 2 107 1939 M 38 Eindhoven NED
22 Spieker Hans 2 105 1960 M 6 Deventer NED
23 van Wijhe Henk 2 105 1965 M 3 Deventer NED
24 Herteleer Christia 2 104 1950 M 16 BELLEM (AALTER) BEL
25 Kamphuis Paul 2 103 1956 M 10 Leiden NED
26 Wagemans Stefan 2 103 1971 M 0 BEL
27 Taghon Kurt 2 101 1967 M 2 Zomergem BEL
28 Hogentoren Wim 2 99 1957 M 9 VUGHT NED
29 Leus Frankie 2 98 1962 M 5 Herenthout BEL
30 Prins Jan 2 98 1964 M 4 Assen NED
31 Blok Simon 2 96 1942 M 32 Heerlen NED
32 Meers Vincent 2 95 1973 M 0 GENTBRUGGE BEL
33 Hofstede Martine 2 93 1964 M 4 ROTTERDAM NED
34 Vater Roland 2 90 1960 M 6 Leverkusen GER
35 Blyaert Marc 2 89 1958 M 8 Merchtem BEL
36 Immink George 2 89 1963 M 4 Best NED
37 Schipper Sjaak 2 89 1948 M 20 Groningen NED
38 Koedam Albert 2 87 1959 M 7 Veenendaal NED
39 van der Hoek Cor 2 87 1953 M 13 Brummen NED
40 Hagel Thomas 2 86 1963 M 4 Geilenkirchen GER
41 Claereboudt Jan 2 85 1962 M 5 LINT BEL
42 Suijkerbuijk Ad 2 84 1960 M 6 Steenbergen NED
43 Van Hiel Paul 2 84 1970 M 1 DILBEEK BEL
44 Theissen Markus 2 83 1963 M 4 Aachen GER
45 Doorten Henk 2 81 1963 M 4 Assen NED
46 van der Heijden Ru 2 81 1969 M 1 Grave NED
47 Boer Remko 2 74 1975 M 0 NED
48 Major Linda 2 73 1965 W 15 GBR
49 Major David 2 71 1965 M 3 GBR
50 Buis Hans 2 67 1951 M 15 De Rijp NED
51 Sprang Holger 2 67 1964 M 4 Aachen GER
52 Vandevoorde Marc 2 62 1961 M 5 RUISLEDE BEL
53 Mol Ben 2 59 1949 M 18 Almere NED
54 Mutze Willem 2 57 1956 M 10 BRECHEN (GER) NED
55 Welles Andries 2 51 1966 M 3 Lippenhuizen NED
56 Janicki Jaroslaw 1 84 1966 M 3 POL
57 Spieker Johann 1 84 1939 M 38 Laar GER
58 Brydl Pavel 1 81 1980 M 0 CZE
59 Krotwaar Luc 1 81 1968 M 2 Eindhoven NED
60 Manikowski Michael 1 81 1932 M 52 Bonn GER
61 Pechek Petr 1 79 1983 M 0 CZE
62 Sarnicki Janusz 1 78 1980 M 0 POL
63 Schoonbroodt Jo 1 78 1950 M 16 Maastricht NED
64 Braekman Conny 1 77 1966 W 15 Erpe - Mere BEL
65 Vermeesch Pieter 1 77 1976 M 0 De Haan BEL
66 Haalboom Drikus 1 76 1947 M 22 Bennekom NED
67 Kaminkova Petra 1 76 1973 W 12 CZE
68 Kolich Rosta 1 76 1964 M 4 CZE
69 Casier Gino 1 75 1972 M 0 Wilrijk BEL
70 Janata Mylan 1 75 1980 M 0 CZE
71 Kalter Irene 1 75 1968 W 14 Deventer NED
72 Czyz Grzegorz 1 74 1980 M 0 POL
73 Holub Miroslav 1 74 1966 M 3 CZE
74 Kocianova Jirina 1 74 1981 W 12 CZE
75 Leysen Pat 1 74 1957 M 9 Hoogstraten BEL
76 Stouten Tonnie 1 74 1965 M 3 Apeldoorn NED
77 Hostens Ivan 1 73 1963 M 4 Handzame BEL
78 Taelman Lucien 1 73 1957 M 9 Waregem BEL
79 Callens Xavier 1 72 1942 M 32 Harelbeke BEL
80 Silkin Piotr 1 72 1941 M 34 LTU
81 Cauwels Kris 1 71 1971 M 0 TORHOUT BEL
82 de Rooij John 1 71 1957 M 9 Venray NED
83 Roelen Alfred 1 71 1968 M 2 Hillegom NED
84 Roelen Bernard 1 71 1968 M 2 Utrecht NED
85 Vanderlinden Marc 1 71 1958 M 8 Brussel BEL
86 Bomeré Kurt 1 70 1968 M 2 Aalter BEL
87 Limbeek Gerard 1 70 1961 M 5 Dieren NED
88 Moitroux Hans-Leo 1 70 1944 M 28 Grevenbroich GER
89 Steeger Ulrike 1 70 1961 W 17 Troisdorf GER
90 van Duijvenvoorde 1 70 1963 M 4 Leiden NED
91 Klein Barend 1 69 1974 M 0 Papendrecht NED
92 Ludwig Manfred 1 69 1940 M 36 Korschenbroich GER
93 Mans Pieter 1 69 1979 M 0 Almelo NED
94 Watthy Johan 1 69 1967 M 2 Gistel BEL
95 Hartnack Annet 1 68 1955 W 23 Krommenie NED
96 Strosny René 1 68 1973 M 0 Rossdof GER
97 Bosman Hans 1 67 1956 M 10 Dordrecht NED
98 Cichorek Dariusz 1 67 1974 M 0 POL
99 Okkersen Henry 1 67 1945 M 26 SCHIMMERT NED
100 Tiggelkamp Ferdina 1 67 1948 M 20 Rommerskirchen GER
101 Dedapper Yves 1 66 1973 M 0 Hansbeke BEL
102 Pangemanan Leslie 1 66 1973 M 0 Amsterdam NED
103 Vandewaetere Dora 1 66 1962 W 17 Eernegem BEL
104 Breedveld Rombout 1 65 1967 M 2 Amsterdam NED
105 Eeckhout Ronny 1 65 1966 M 3 Erpe - Mere BEL
106 Saucikovas Dainius 1 65 1973 M 0 LTU
107 van de Kamp Wilfri 1 65 1962 M 5 Kranenburg GER
108 van Nuenen Jan 1 65 1948 M 20 Utrecht NED
109 Gruben Marco 1 64 1966 M 3 Eerbeek NED
110 Kersten Wienny 1 64 1957 M 9 Ooij NED
111 Rumphakwaen Nid 1 64 1968 M 2 Grimbergen BEL
112 Södergårds Anneli 1 64 1963 W 16 Göteborg ZWE
113 Tinga Tiedo 1 64 1973 M 0 Bolsward NED
114 Wietscher Antje 1 64 1956 W 22 Leichlingen GER
115 Andries Michael 1 63 1982 M 0 Herselt BEL
116 Callens Wim 1 63 1966 M 3 Hulste BEL
117 Deroo Lieven 1 63 1952 M 14 DEN HAAG NED
118 Dörnfeld Elke 1 63 1961 W 17 Troisdorf GER
119 Elzenga Dick 1 63 1966 M 3 Eerbeek NED
120 Lensvelt Gerard 1 63 1967 M 2 Oosterhout Nb NED
121 Marhold Günter 1 63 1969 M 1 Wolfratshausen GER
122 Metternich Heinz-J 1 63 1954 M 12 Kevelaer GER
123 Stoppa Philippe 1 63 1953 M 13 Suresnes FRA
124 Straimer Anna 1 63 1948 W 32 Bonn GER
125 Bullig Cornelia 1 62 1959 W 19 Erkrath GER
126 Detavernier Hans 1 62 1968 M 2 Ooigem BEL
127 Douw Wim 1 62 1963 M 4 Oud-Vossemeer NED
128 Driesen Wim 1 62 1967 M 2 Beerse BEL
129 Schmidt Walter 1 62 1958 M 8 Bersenbrück GER
130 Smets Leo 1 62 1964 M 4 Olen BEL
131 Stijnen Geert 1 62 1969 M 1 Turnhout BEL
132 Van Der Heyden Wil 1 62 1951 M 15 KIELDRECHT (BEL) BEL
133 Vilcinskas Ramunas 1 62 1985 M 0 LTU
134 Bogaard Jan 1 61 1951 M 15 Wezep NED
135 Kok Ruud 1 61 1956 M 10 Apeldoorn NED
136 Ribbink Roel 1 61 1946 M 24 Dieren NED
137 van der Klis Richa 1 61 1963 M 4 Zoetermeer NED
138 van Gier van Buren 1 61 1957 W 21 LEPELSTRAAT NED
139 van Meurs Christia 1 61 1975 M 0 Nijverdal NED
140 Staskevicius Ignas 1 60 1970 M 1 Vilnius LIT
141 van Beckhoven Thij 1 60 1963 M 4 Deventer NED
142 Verhart Ria 1 60 1963 W 16 Leiden NED
143 Boussauw Nico 1 59 1974 M 0 TORHOUT BEL
144 Broeders Jan 1 59 1963 M 4 Oosterhout Nb NED
145 Daniel Ernst 1 59 1955 M 11 Alphen aan den Rijn NED
146 Decock Wouter 1 59 1983 M 0 Westkerke BEL
147 Dhooge Chris 1 59 1970 M 1 Zaffelare BEL
148 Hülse Renate 1 59 1957 W 21 Krefeld GER
149 Kleinekoort Hans 1 59 1939 M 38 Soest NED
150 Maes Susan 1 59 1952 W 26 Maasmechelen BEL
151 Parker Sabina 1 59 1954 W 24 Trier GER
152 van de Erve Jan 1 59 1964 M 4 Bergschenhoek NED
153 van Leest Wim 1 59 1955 M 11 HOOGE ZWALUWE NED
154 Venema Geke 1 59 1966 W 15 Easterlittens NED
155 Bogaert Johan 1 58 1961 M 5 Dendermonde BEL
156 Bouwens John 1 58 1955 M 11 Alphen aan den Rijn NED
157 Dautzenberg Leon 1 58 1951 M 15 Dilsen-Stokkem BEL
158 de Weert Johan 1 58 1957 M 9 ASSE (BEL) BEL
159 Doman Gabor 1 58 1965 M 3 HUN
160 Froberg Arie 1 58 1964 M 4 Enschede NED
161 Peeters Ton 1 58 1964 M 4 Oisterwijk NED
162 Strijker Jan 1 58 1952 M 14 Brummen NED
163 van der Zalm Frans 1 58 1962 M 5 Weert NED
164 Betjes Ilonka 1 57 1972 W 12 Krommenie NED
165 Bundervoet Johan 1 57 1949 M 18 Sleidinge BEL
166 de Boer Sjoerdtje 1 57 1952 W 26 Ede Gld NED
167 Derksen Wim 1 57 1952 M 14 's-Gravenhage NED
168 Fuhrmann Reinhold 1 57 1958 M 8 Hannover GER
169 Leusink Martin 1 57 1963 M 4 Duiven NED
170 Maertens Bram 1 57 1948 M 20 Almere NED
171 Meijer Ronald 1 57 1969 M 1 Alphen aan den Rijn NED
172 Mpetsi-Bokondji B 1 57 1965 M 3 Wassenaar NED
173 Schäfer Sabine 1 57 1964 W 16 Troisdorf GER
174 van den Haak Léoni 1 57 1981 W 12 Amsterdam NED
175 van Noordt Rob 1 57 1964 M 4 Monster NED
176 Vink Robert 1 57 1952 M 14 Zevenhuizen Zh NED
177 Borrias Erwin 1 56 1968 M 2 Amsterdam NED
178 Bosman Kitt 1 56 1961 W 17 Rotterdam NED
179 Cuppen Arie 1 56 1950 M 16 Wageningen NED
180 Demoortele Johan 1 56 1961 M 5 Torhout BEL
181 Lempers Jos 1 56 1957 M 9 Landgraaf NED
182 Meershoek Liesbeth 1 56 1963 W 16 Gouda NED
183 Noordam Jan 1 56 1954 M 12 's-Gravenzande NED
184 Sant Yvonne 1 56 1964 W 16 Heemskerk NED
185 Schuurman Willibro 1 56 1959 M 7 Olst NED
186 van de Voort Rinus 1 56 1971 M 0 Groesbeek NED
187 van Houtte Johan 1 56 1962 M 5 Mechelen BEL
188 van Toor David 1 56 1953 M 13 Appeltern NED
189 Verheyen Wouter 1 56 1985 M 0 Rillaar BEL
190 Wijffelaars Henry 1 56 1956 M 10 Sint Oedenrode NED
191 Bogár Jánoš 1 55 1964 M 4 HUN
192 Broers Kor 1 55 1972 M 0 Lemmer NED
193 Chawawko Tomek 1 55 1974 M 0 POL
194 de Keyser Gust 1 55 1948 M 20 VLEZENBEEK BEL
195 Garmus Mindaugas 1 55 1981 M 0 LTU
196 Hessing Richard 1 55 1967 M 2 Purmerend NED
197 Terwiel Joop 1 55 1949 M 18 Schiedam NED
198 Tijssen Wim B 1 55 1960 M 6 Utrecht NED
199 Van de Weerdt Jef 1 55 1950 M 16 MAASTRICHT NED
200 Zondervan Wouter 1 55 1967 M 2 Amersfoort NED
201 Abrahams Toon 1 54 1959 M 7 Hilvarenbeek NED
202 Betjes Sjaak 1 54 1968 M 2 Krommenie NED
203 Dattin Martine 1 54 1971 W 12 Schiedam NED
204 Dops Ghislain 1 54 1955 M 11 Lanaken BEL
205 Dümmer Ignas 1 54 1966 M 3 Assen NED
206 KITAGAKI Toru 1 54 1967 M 2 Paris FRA
207 Peperkamp Ingrid 1 54 1963 W 16 Rotterdam NED
208 Schmiade Frank 1 54 1970 M 1 Riedstadt-Erfelden GER
209 Schmidt Rob 1 54 1944 M 28 Bergen op Zoom NED
210 Schortinghuis Robe 1 54 1963 M 4 Huizen NED
211 Sessink Rita 1 54 1960 W 18 Gaanderen NED
212 Balk Peter-Paul 1 53 1973 M 0 Wijchen NED
213 Beckmann Stefan 1 53 1959 M 7 Borken GER
214 Brudereck Martin 1 53 1966 M 3 Bedburg-Hau GER
215 Costermans Herman 1 53 1949 M 18 Essen BEL
216 de Graaf Lydia 1 53 1981 W 12 Lekkerkerk NED
217 Dierx Wilma 1 53 1966 W 15 Amsterdam NED
218 Hemstra Saco 1 53 1968 M 2 Weidum NED
219 Kraemer Elisabeth 1 53 1960 W 18 Alfter GER
220 Leslie Judy 1 53 1961 W 17 Wassenaar NED
221 Mennen Victor 1 53 1963 M 4 Echt NED
222 Montroos Otmar 1 53 1961 M 5 Apeldoorn NED
223 Pesch Lars 1 53 1977 M 0 Eindhoven NED
224 Ritsema Wim 1 53 1964 M 4 Dieren NED
225 Schinkel Jan 1 53 1953 M 13 Benschop NED
226 Scholten Karl-Hein 1 53 1951 M 15 Kevelaer GER
227 Berntsen Hans 1 52 1956 M 10 Nijmegen NED
228 Breimer Feikje 1 52 1964 W 16 Gouda NED
229 Mölders Angelika 1 52 1965 W 15 Geldern GER
230 Oesterheld Frank 1 52 1964 M 4 Hückelhoven GER
231 Overklift Karin 1 52 1967 W 14 Almere NED
232 Rodewijk John 1 52 1958 M 8 Oude Wetering NED
233 Suijkerbuijk Peter 1 52 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
234 Tolboom Leo 1 52 1964 M 4 's-Gravenhage NED
235 van Beek Ed 1 52 1960 M 6 Diepenveen NED
236 van de Klis Richar 1 52 1963 M 4 Zoetermeer NED
237 van Elburg Bertus 1 52 1952 M 14 Nijverdal NED
238 van Wijk Chris 1 52 1960 M 6 Sliedrecht NED
239 Vandewal Jacques 1 52 1952 M 14 Dilsen-Stokkem BEL
240 Verholt Udo 1 52 1959 M 7 Dorsten GER
241 Vos Koos 1 52 1946 M 24 Zeewolde NED
242 Zondag Jan 1 52 1949 M 18 Leeuwarden NED
243 Boer John 1 51 1957 M 9 RON CLARKE NED
244 Davy Boelens 1 51 1983 M 0 Kaprijke BEL
245 de Jong Marcel 1 51 1966 M 3 Monnickendam NED
246 de Vries Eric 1 51 1952 M 14 Deventer NED
247 Krimmel Walter 1 51 1952 M 14 Kerpen GER
248 Kusters Jan 1 51 1945 M 26 Vianen Nb NED
249 Moskalenko Valery 1 51 1961 M 5 Apeldoorn NED
250 Moyson Renaat 1 51 1961 M 5 Merchtem BEL
251 Scheirs Willem 1 51 1961 M 5 Itegem BEL
252 Souren Tjeu 1 51 1954 M 12 Utrecht NED
253 Stultiens Bob 1 51 1964 M 4 Weert NED
254 Stupp Hans-Peter 1 51 1955 M 11 Leichlingen GER
255 Wuijster P 1 51 1951 M 15 Groot Ammers NED
256 Beffort Marc 1 50 1962 M 5 Kraainem BEL
257 Castelein Edwin 1 50 1963 M 4 Arnhem NED
258 de Jaegher Luc 1 50 1952 M 14 BEL
259 Euverman Herman 1 50 1953 M 13 Zwolle NED
260 Hofs Arjan 1 50 1971 M 0 Amersfoort NED
261 Hoogeveen Daan 1 50 1978 M 0 Etten-Leur NED
262 Jorritsma Jouke 1 50 1964 M 4 Drachten NED
263 Küpper Lukas 1 50 1965 M 3 Aachen GER
264 Luttmann Richard 1 50 1950 M 16 Rheine GER
265 Nagtzaam Ron 1 50 1966 M 3 Puttershoek NED
266 Riedel Roland 1 50 1963 M 4 Oberhausen GER
267 Scheldewaert Gilbe 1 50 1956 W 22 St.Amandsberg BEL
268 Schreurs Piet 1 50 1955 M 11 Heibloem NED
269 Siebold Jeff 1 50 1978 M 0 Amsterdam NED
270 Slagers Anton 1 50 1967 M 2 Eelderwolde NED
271 Tenbieg Edith 1 50 1972 W 12 Kranenburg GER
272 Alosery-Tijssen Ma 1 49 1962 W 17 Apeldoorn NED
273 Bolt Marten 1 49 1961 M 5 Zwolle NED
274 Burger Hans 1 49 1961 M 5 Tuitjenhorn NED
275 de Groen Paul 1 49 1951 M 15 Rotterdam NED
276 Franken Alex 1 49 1958 M 8 Schiedam NED
277 Hoeksema Kees 1 49 1963 M 4 Garrelsweer NED
278 Honing Gijs 1 49 1945 M 26 BLOKKEN NED
279 Michels Harry 1 49 1965 M 3 Huerth GER
280 Odijk Benno 1 49 1968 M 2 GBR
281 Reumkens Wim 1 49 1962 M 5 Heerlen NED
282 Tadema Gert 1 49 1959 M 7 Zwolle NED
283 van den Bosch Bert 1 49 1951 M 15 Wageningen NED
284 van Doorn Dick 1 49 1956 M 10 Almere NED
285 van Egmond Liane 1 49 1975 W 12 Ter Aar NED
286 Weisener Elke 1 49 1954 W 24 Falkensee GER
287 Wiggers Hedwig 1 49 1966 W 15 Hengelo Ov NED
288 Bod Wander 1 48 1957 M 9 Stokkum NED
289 Brocker Jörg 1 48 1971 M 0 Wegberg GER
290 Christophe Grégoir 1 48 1974 M 0 Auvelais BEL
291 de Blaey Jaap 1 48 1954 M 12 Wolphaartsdijk NED
292 de Groot Jaring 1 48 1966 M 3 Bergum NED
293 Duivenvoorden Wilf 1 48 1963 M 4 Hoofddorp NED
294 Kerkvliet Martin 1 48 1977 M 0 Dongen NED
295 Knein Peter 1 48 1962 M 5 Everswinkel GER
296 Kulk Jean-paul 1 48 1975 M 0 Voorburg NED
297 Leentje Hindryckx 1 48 1973 W 12 Merchtem BEL
298 Lendfers Milou 1 48 1974 W 12 Lisse NED
299 Maierhof Lena 1 48 1986 W 13 Berlin GER
300 Maria Banatzki Ilk 1 48 1963 W 16 Castrop-Rauxel GER
301 Mobach Kasper 1 48 1961 M 5 Utrecht NED
302 Mose Rüdiger 1 48 1960 M 6 Weilerswist GER
303 Mulder Ed 1 48 1956 M 10 Wijk bij Duurstede NED
304 Rosenkamp Yvonne 1 48 1967 W 14 Raalte NED
305 Rouwhorst Wouter 1 48 1965 M 3 Borculo NED
306 Rutten Richard 1 48 1965 M 3 Schalkhaar NED
307 Scheerlinck Frank 1 48 1974 M 0 KONTICH (BEL) BEL
308 Sieling John 1 48 1957 M 9 Middelburg NED
309 van den Berg Kees 1 48 1955 M 11 Noordwijkerhout NED
310 van der Zon Rene 1 48 1958 M 8 Nieuwkoop NED
311 van Vlimmeren Toon 1 48 1952 M 14 ROELOFARENDSVEEN NED
312 van Waes Briek 1 48 1954 M 12 Breda NED
313 Verhaegen Paul 1 48 1961 M 5 Hontich BEL
314 Verveer Gerard 1 48 1960 M 6 ENERGIE NED
315 Zeelen Marcel 1 48 1966 M 3 Steyl NED
316 Bosch René 1 47 1968 M 2 Vorden NED
317 Brijs Filip 1 47 1972 M 0 Oud-Turnhout BEL
318 Broersen Jos 1 47 1950 M 16 Alphen aan den Rijn NED
319 Gorissen Ton 1 47 1959 M 7 Bennekom NED
320 Ilkin Selim 1 47 1970 M 1 Amsterdam NED
321 Kaminsky Peter 1 47 1977 M 0 Emsdetten GER
322 Lauriks Kees 1 47 1951 M 15 Amsterdam NED
323 Mohri Detlef 1 47 1955 M 11 Falkensee GER
324 Poppe Patrick 1 47 1958 M 8 Borsbeek BEL
325 Rommen Ferdie 1 47 1972 M 0 Tilburg NED
326 Schön Maarten 1 47 1976 M 0 Goirle NED
327 Stoorvogel Jetse 1 47 1965 M 3 Wageningen NED
328 Terlouw Cor 1 47 1963 M 4 Bergambacht NED
329 Thung Rutger 1 47 1973 M 0 Vlaardingen NED
330 van den Berg Toine 1 47 1959 M 7 Gaanderen NED
331 Van Loo Karel 1 47 1952 M 14 Hofstade/zemst BEL
332 van Wesenbeeck Her 1 47 1961 M 5 Kalmthout BEL
333 Vink Aad 1 47 1947 M 22 Klaaswaal NED
334 Ariens Jordy 1 46 1981 M 0 Almere NED
335 Bakker Christian 1 46 1969 M 1 Nijmegen NED
336 Baschin Andrea 1 46 1960 W 18 Wolfsburg GER
337 Brenner Walter 1 46 1958 M 8 St. Gallen SUI
338 de Groot Ronny 1 46 1982 M 0 Eindhoven NED
339 Dirk Vandenberghe 1 46 1957 M 9 Duffel BEL
340 Everaert Cees 1 46 1961 M 5 Nijmegen NED
341 Francesco Floris 1 46 1973 M 0 Bruxelles BEL
342 Gagnon André-Rober 1 46 1945 M 26 Aachen GER
343 Hoogenboom Ronald 1 46 1964 M 4 Naaldwijk NED
344 Hundscheidt Paul 1 46 1963 M 4 Zeewolde NED
345 Lambeck Robin 1 46 1981 M 0 Steenwijk NED
346 Slaaf Sjoerd 1 46 1952 M 14 Groningen NED
347 te Koppele Peter 1 46 1970 M 1 Twello NED
348 Theeuwen Sraar 1 46 1963 M 4 Meerlo NED
349 Twaalfhoven Michel 1 46 1967 M 2 Nieuwkoop NED
350 van Aken Iwan 1 46 1964 M 4 Apeldoorn NED
351 van de Berg Martin 1 46 1971 M 0 Vaassen NED
352 van Korlaar Gijs 1 46 1963 M 4 Soest NED
353 Andersen Bo 1 45 1958 M 8 's-Gravenhage NED
354 Fecher Stevie 1 45 1963 M 4 Hattersheim GER
355 Finkensiep Dirk 1 45 1959 M 7 Bochum GER
356 Haaser Matthias 1 45 1966 M 3 Leichlingen GER
357 Jahn Sigrid 1 45 1964 W 16 's-Gravenhage NED
358 Lathouwers Gust 1 45 1954 M 12 Zutendaal BEL
359 Limaheluw Ritchie 1 45 1980 M 0 Leeuwarden NED
360 Roodenburg Andy 1 45 1971 M 0 ROTTERDAM NED
361 Szalai Michael 1 45 1965 M 3 Duisburg GER
362 van Drunen Bert 1 45 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
363 van Emmerik Cor 1 45 1973 M 0 Epe NED
364 van Noordenburg Ro 1 45 1967 M 2 Escharen NED
365 Verdoobt Kris 1 45 1976 M 0 Antwerpen BEL
366 Zimmermann Walter 1 45 1954 M 12 Marktheidenfeld GER
367 Zirkwitz Hans-Walt 1 45 1953 M 13 Düsseldorf GER
368 Deeleman Jannis 1 44 1965 M 3 Breda NED
369 Fokker Ron 1 44 1955 M 11 Almere NED
370 Hoek Robert 1 44 1958 M 8 Schoonhoven NED
371 Kuschel Thomas 1 44 1970 M 1 Menden GER
372 Meppelink Henk 1 44 1961 M 5 Gramsbergen NED
373 Pechler Edward 1 44 1965 M 3 Groningen NED
374 Placek Tomas 1 44 1963 M 4 Decin CZE
375 Pols Simon 1 44 1952 M 14 Duivendrecht NED
376 Simons Cris 1 44 1966 M 3 Haaren NED
377 van den Berg Han 1 44 1970 M 1 Zwolle NED
378 van Noordt Aad 1 44 1970 W 13 Monster NED
379 vd Werf Julius 1 44 1958 M 8 Leeuwarden NED
380 Verbeke Eduard 1 44 1951 M 15 Brussel BEL
381 Aarts Paul 1 43 1959 M 7 Tilburg NED
382 de Boer Cor 1 43 1955 M 11 Hoofddorp NED
383 Dops Dennis 1 43 1989 M 2 Lanaken BEL
384 John Gerd 1 43 1961 M 5 Düren GER
385 Konter Thijm 1 43 1952 M 14 Raalte NED
386 Offermans Raymond 1 43 1967 M 2 Geleen NED
387 Roeleveld Wilbert 1 43 1955 M 11 Wijk bij Duurstede NED
388 Spitz Dirk 1 43 1970 M 1 Bochum GER
389 Valanko Rasmus 1 43 1980 M 0 's-Gravenhage NED
390 van den Bos Kees 1 43 1961 M 5 Monster NED
391 van der Logt Paul 1 43 1963 M 4 Hellevoetsluis NED
392 van Hofwegen Frans 1 43 1958 M 8 Susteren NED
393 Visschers Johan 1 43 1955 M 11 Elsloo Lb NED
394 Vreeke Wieger 1 43 1962 M 5 Emmeloord NED
395 Zelewkova Alilie 1 43 1963 W 16 Kladwo CZE
396 Baars Margot 1 42 1959 W 19 Houten NED
397 Benoey Rudi 1 42 1960 M 6 Antwerpen BEL
398 Bruiss Dinant 1 42 1957 M 9 Enschede NED
399 Depoortere Ronny 1 42 1968 M 2 Roosdaal BEL
400 Hendriks Marcel 1 42 1967 M 2 Apeldoorn NED
401 Hofmann Cecila 1 42 1976 W 12 Veldhoven NED
402 Janthur Christoph 1 42 1962 M 5 Wuppertal GER
403 Jongen Gerard 1 42 1964 M 4 Purmerend NED
404 Kleinmann Klaus 1 42 1960 M 6 KALKAR GER
405 Laan Klaas 1 42 1958 M 8 Amsterdam NED
406 Menzel Udo 1 42 1961 M 5 Emsdetten GER
407 Nefs Stan 1 42 1964 M 4 Bergen op Zoom NED
408 Pieterman Rene 1 42 1970 M 1 Huizen NED
409 Pol Ronald 1 42 1961 M 5 Vlaardingen NED
410 Quentin Jory 1 42 1963 M 4 Bienenbuttel NED
411 Schneider Sabine 1 42 1963 W 16 Heimborn GER
412 Theunissen Gertie 1 42 1961 W 17 Eindhoven NED
413 van Meggelen Jurje 1 42 1978 M 0 Vaassen NED
414 van Riel Bas 1 42 1949 M 18 Lisse NED
415 van Vliet Alfons 1 42 1960 M 6 Leeuwarden NED
416 Vente Yubi Michael 1 42 1972 W 12 Fürth GER
417 Visser Marten 1 42 1979 M 0 Almere NED
418 Cock Qualm 1 41 1989 M 2 BEL
419 de Krom Arnold 1 41 1966 M 3 Halsteren NED
420 Dol Chris 1 41 1963 M 4 Stadskanaal NED
421 Flies Dirk 1 41 1959 M 7 Essen BEL
422 Ludden Peter 1 41 1962 M 5 Essen GER
423 Marais Charel 1 41 1971 M 0 Helmond NED
424 Masselink Toon 1 41 1958 M 8 Gendringen NED
425 Pans Aleid 1 41 1978 W 12 's-Gravenhage NED
426 Schuttert Jan 1 41 1988 M 2 Ommen NED
427 Stutvoet Esther 1 41 1970 W 13 Oud Beijerland NED
428 Valentijn Pascal 1 41 1976 M 0 Ter Aar NED
429 van Avesaath Liann 1 41 1966 W 15 Herten NED
430 van Klaveren Hans 1 41 1964 M 4 Rotterdam NED
431 Verhelst Jean-Mich 1 41 1977 M 0 Evere BEL
432 Weidemann Friedhel 1 41 1959 M 7 Stuede GER
433 Krijger Walter 1 40 1962 M 5 Amsterdam NED
434 Krol Ton 1 40 1966 M 3 Rijswijk Zh NED
435 Nijboer Marco 1 40 1970 M 1 Raalte NED
436 Schinkel Jeroen 1 40 1977 M 0 IJsselstein Ut NED
437 Smit Watze 1 40 1961 M 5 Wassenaar NED
438 Urban Kai 1 40 1964 M 4 Hagen GER
439 Van den Hauten Geo 1 40 1958 M 8 Nederokkerzeel BEL
440 van der Vaart Will 1 40 1961 M 5 Vlaardingen NED
441 van Groen Thierry 1 40 1978 M 0 Gorredijk NED
442 van Haren Patrick 1 40 1967 M 2 Bergen op Zoom NED
443 van Hemert Leo 1 40 1961 M 5 Leiden NED
444 Vester Marja 1 40 1960 W 18 Vogelenzang NED
445 Wibberg Henry 1 40 1961 M 5 Salzkotten GER
446 Allerheiligen Jens 1 39 1968 M 2 Hannover GER
447 Bodelier Hein 1 39 1948 M 20 Landgraaf NED
448 Dickhoff Toon 1 39 1953 M 13 Beetsterzwaag NED
449 Drenthel Henrie 1 39 1966 M 3 Aalten NED
450 Duenk Gerben 1 39 1965 M 3 Aalten NED
451 Grootveld Martin 1 39 1957 M 9 Warnsveld NED
452 Looijestijn Jurgen 1 39 1966 M 3 's-Gravenhage NED
453 Meert Frank 1 39 1969 M 1 Vilvoorde BEL
454 Meier Andre 1 39 1973 M 0 Hattingen GER
455 Mol Martien 1 39 1968 M 2 Naaldwijk NED
456 Mulder Emiel 1 39 1985 M 0 Purmerend NED
457 Picrit Marc 1 39 1986 M 1 Brussel BEL
458 Pirl Andreas 1 39 1978 M 0 Leichlingen GER
459 Probst Thorsten 1 39 1966 M 3 Moers GER
460 Treurniet Marijn 1 39 1981 M 0 Rotterdam NED
461 van der Poel Aad 1 39 1958 M 8 Schoonhoven NED
462 Veldhuizen Roland 1 39 1961 M 5 Arnhem NED
463 Yntema Bote 1 39 1967 M 2 Grou NED
464 Absil Michel 1 38 1959 M 7 Brussel BEL
465 Agteres Wilco 1 38 1986 M 1 Ederveen NED
466 Bodewes Harm 1 38 1968 M 2 Culemborg NED
467 De Houwer Bart 1 38 1971 M 0 Overijse BEL
468 de Vries Bennie 1 38 1965 M 3 Stadskanaal NED
469 Haeck Steven 1 38 1971 M 0 Sint Jan In Eremo BEL
470 Huisman Raoul 1 38 1969 M 1 Apeldoorn NED
471 Jonkers Willy 1 38 1965 M 3 Helmond NED
472 Kuipers Harm 1 38 1966 M 3 Haarlem NED
473 Moll Erik 1 38 1974 M 0 Oosterbeek NED
474 Opstal Nathalie 1 38 1966 W 15 Nieuw Beijerland NED
475 Sanders Erwin 1 38 1966 M 3 Woerdense Verlaat NED
476 Spanier Volker 1 38 1959 M 7 Erkelenz GER
477 van Dijk Chris 1 38 1961 M 5 Almere NED
478 Vromans Jaap 1 38 1975 M 0 Utrecht NED
479 Wilde Wolfgang 1 38 1953 M 13 Wustermark GER
480 Doeksen Peter 1 37 1955 M 11 Voorschoten NED
481 Liszewitz Dagmar 1 37 1962 W 17 Köln GER
482 Maertens Dave 1 37 1974 M 0 GENT BEL
483 Oosters Onno 1 37 1970 M 1 Utrecht NED
484 Peters Werner 1 37 1963 M 4 Everswinkel GER
485 Valkenburg René 1 37 1969 M 1 Nigtevecht NED
486 Van Keymolen Marc 1 37 1956 M 10 Steenokkerzeel BEL
487 Zelewica Vladimir 1 37 1960 M 6 Kladwo CZE
488 Avau Benoit 1 36 1958 M 8 Strombeek Bever BEL
489 de Haan Arend 1 36 1968 M 2 Jubbega NED
490 De Wit 1 36 1970 M 1 Bergen op Zoom NED
491 Gijsen Irmgard 1 36 1966 W 15 Horst NED
492 Mastrogiacomi Ange 1 36 1960 M 6 Gonderange LUX
493 Mathewson Ian 1 36 1959 M 7 GER
494 Messerschmidt Mart 1 36 1962 M 5 's-Gravenhage NED
495 Michels Frank 1 36 1969 M 1 Kalenborn GER
496 Remmers Frans 1 36 1954 M 12 Ruurlo NED
497 Riemer Ulrike 1 36 1969 W 13 Saarbrücken GER
498 Schröer Martin 1 36 1953 M 13 Essen GER
499 Blom Jos 1 35 1957 M 9 Zeist NED
500 Jamoulle Nicolas 1 35 1977 M 0 Liège BEL
501 Lennström Göran 1 35 1949 M 18 Hultsfred ZWE
502 Meyer Volker 1 35 1970 M 1 Warendorf GER
503 Murphy Mary 1 35 1959 W 19 Cork IRL
504 van der Vennen Jer 1 35 1969 M 1 Lelystad NED
505 Baakman Maarten 1 34 1969 M 1 Bennekom NED
506 Heienbrock Klaus 1 34 1954 M 12 Herne GER
507 Jimmy Coopman 1 34 1972 M 0 LOOPGROEP PK NED
508 Kampman Martin 1 34 1966 M 3 Holten NED
509 Koll Helmut 1 34 1955 M 11 Bonn GER
510 Manders Gerard 1 34 1959 M 7 Mierlo NED
511 Onderwater Peter 1 34 1965 M 3 Hoofddorp NED
512 Peek Frank 1 34 1969 M 1 Oosterhout Nb NED
513 Philippot Leslie 1 34 1980 M 0 Eppegem BEL
514 van Beek Gert 1 34 1961 M 5 Arnhem NED
515 van der Klei Dick 1 34 1963 M 4 's-Gravenhage NED
516 Wiggers Harald 1 34 1966 M 3 Hengelo Ov NED
517 Berka Volker 1 33 1943 M 30 Bonn GER
518 Boer Christian 1 33 1979 M 0 Barendrecht NED
519 Cornelissen Jos 1 33 1960 M 6 Aalsmeer NED
520 de Roos Harm 1 33 1969 M 1 Wijk bij Duurstede NED
521 Delen Wouter 1 33 1964 M 4 Geldrop NED
522 Fulkerson James 1 33 1945 M 26 Watergang NED
523 Kinderis Gediminas 1 33 1963 M 4 LTU
524 Krom Rob 1 33 1964 M 4 Breda NED
525 Qualm C 1 33 1966 M 3 Rozenburg Zh NED
526 Teunissen Ton 1 33 1966 M 3 Eindhoven NED
527 Twyrdy Krystian 1 33 1961 M 5 Danndorf GER
528 van Arendonk Patri 1 33 1969 M 1 Apeldoorn NED
529 de Wert Rene 1 32 1970 M 1 Best NED
530 Declercq Michael 1 32 1970 M 1 Eppegem BEL
531 den Otter René 1 32 1968 M 2 Bruchem NED
532 Groen Hans 1 32 1963 M 4 Raalte NED
533 Jaartsveld Edward 1 32 1964 M 4 Apeldoorn NED
534 Kramer Willem 1 32 1958 M 8 Apeldoorn NED
535 Bouma Cees 1 31 1968 M 2 Biddinghuizen NED
536 Fennis Bram 1 31 1973 M 0 Amersfoort NED
537 Gruber Helmut 1 31 1969 M 1 Weißenhorn GER
538 Mertens Geert 1 31 1978 M 0 Wommelgem BEL
539 Ramoska Povilas 1 31 1957 M 9 Vilnius LIT
540 Stutvoet Hans 1 31 1966 M 3 Oud Beijerland NED
541 Verheul J 1 31 1989 M 2 Weesp NED
542 WOUTERS Peter 1 31 1966 M 3 Aalter BEL
543 Ambuhl Vincent 1 30 1968 M 2 Brussel BEL
544 Batenburg André 1 30 1960 M 6 Zoetermeer NED
545 Broekman Rob 1 30 1980 M 0 NED
546 Rösen Detlef 1 30 1962 M 5 Düsseldorf GER
547 Schroijen Theo 1 30 1963 M 4 Bocholtz NED
548 Bayer Else 1 29 1939 W 50 Nettetal GER
549 Brummelkamp Leo 1 29 1969 M 1 Apeldoorn NED
550 Elkardoudi Aziz 1 29 1967 M 2 Ouderkerk aan de Am NED
551 Frenken Dietmar 1 29 1965 M 3 Hückelhoven GER
552 Kieboom Frank 1 29 1964 M 4 Oosterhout Nb NED
553 Meijer Lammert 1 29 1957 M 9 Assen NED
554 Schroots Hans 1 29 1965 M 3 Roermond NED
555 van Beem Chris 1 29 1972 M 0 Geldrop NED
556 van Zantwijk Kees 1 29 1968 M 2 Utrecht NED
557 Vanreusel Hans 1 29 1976 M 0 Oud-Turnhout BEL
558 Versteeg John 1 29 1967 M 2 Utrecht NED
559 Cremer Pieter 1 28 1952 M 14 Gorredijk NED
560 Heijligers Paul 1 28 1963 M 4 Eindhoven NED
561 Hulsmans Pierre 1 28 1945 M 26 Zonhoven BEL
562 Jan de Bruin Dirk 1 28 1963 M 4 Vogelenzang NED
563 Ngamkam Angela 1 28 1966 W 15 Rossdorf GER
564 Löhr Stefan 1 27 1970 M 1 Bonn GER
565 Inghelbrecht Raf 1 26 1965 M 3 Eernegem BEL
566 Neumann Bernd 1 26 1955 M 11 34246 Vellmar GER
567 Peters Danny 1 26 1984 M 0 Vianen Ut NED
568 Wimmer Robert 1 26 1965 M 3 Nürnberg GER
569 Bettini Paolo 1 25 1966 M 3 Apeldoorn NED
570 Bleeker Matheus 1 25 1971 M 0 Groningen NED
571 Deuze Koen 1 25 1977 M 0 Zuidwolde Dr NED
572 Haagmans Michael 1 25 1974 M 0 Arnhem NED
573 Joehring Jutta 1 25 1967 W 14 Essen GER
574 van der End Gert-J 1 25 1960 M 6 VLAARDINGEN NED
575 Vilvo Stefan 1 25 1968 M 2 Düren GER
576 De Riemaecker Thie 1 24 1972 M 0 Vinderhoute BEL
577 Mills Brian 1 24 1955 M 11 Aalsmeer NED
578 Wandt Harald 1 24 1949 M 18 Bergneustadt GER
579 Patrocinio Fabien 1 23 1974 M 0 Bainville sur Madon FRA
580 van der Meer Bouwe 1 23 1970 M 1 Jubbega NED
581 Jüchter Birger 1 21 1972 M 0 Düsseldorf GER
582 Kettner Sonja 1 21 1973 W 12 Aachen GER
583 Lane Phil 1 21 1967 M 2 Vossem BEL
584 Nuss Bernd 1 21 1948 M 20 Menden GER
585 Dekker Marcel 1 20 1971 M 0 Apeldoorn NED
586 Markusse Jos 1 20 1965 M 3 Vlaardingen NED
587 de Jong Theo 1 18 1950 M 16 Culemborg NED
588 Diekema Jasper 1 18 1979 M 0 's-Gravenhage NED
589 Münnich Thomas 1 18 1965 M 3 Nürnberg GER
590 Pfleugler Christia 1 18 1967 M 2 GER
591 Bayer Martin 1 17 1939 M 38 Nettetal GER
592 Borgers Thomas 1 17 1967 M 2 Borken GER
593 Lochmann Daniel 1 16 1969 M 1 Essen GER
594 van Rossum Annie 1 16 1954 W 24 Vianen NED
595 Sipers Henk 1 15 1955 M 11 Maastricht NED
596 Halder Roland 1 14 1970 M 1 Köln GER
597 Ceuppens Geert 1 13 1973 M 0 Duffel BEL
598 Spoelstra Francis 1 12 1956 M 10 Leiden NED
599 Isringhausen Steph 1 9 1963 M 4 Bochum GER
600 Becker Martin 1 8 1960 M 6 Arnsberg GER
601 Hamers Erwin 1 7 1962 M 5 Hechtel-Eksel BEL
602 Bougè Frank 1 5 1966 M 3 Würselen GER
603 Büchter Martin 1 3 1960 M 6 Hennef GER
604 Lathouwers Bart 1 2 1980 M 0 Tessenderlo BEL
605 van der Wal Rinus 1 1 1964 M 4 Heemskerk NED


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]