Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
28 nov 2019
Wetenschappelijk onderzoek naar maagdarmklachten bij hardlopers
27 nov 2019
10th Belgian Coast Total Run 01-02-2020
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
Nieuws in 2019
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.


Stand

PltsNaam Ptn. Wedstr. Mar. Ultra Gebj. Gesl. Woonplaats Nation.
1 Pardaens Leo 330,4 5 3 2 1944 M PELLENBERG BEL
2 Annegarn Els 321 7 3 4 1956 W Amsterdam NED
3 Bus Sjaak 294 6 2 4 1955 M RAAMSDONKSVEER NED
4 Derks Henk 271 4 2 2 1955 M HAARLEM NED
5 Gendrault Jean-Pierre256 4 1 3 1948 M ZEIST NED
6 Bouwen Walter 241,6 5 2 3 1965 M BEL
7 Preibisch Ralf 237 3 3 0 1962 M Halsteren DUI
8 Idrissi Mo 228 4 2 2 1952 M HEEMSKERK NED
9 Taelman Lucien 224 3 1 2 1957 M Waregem BEL
10 Hopman Jos 218 4 2 2 1939 M EINDHOVEN NED
11 Dierx Wilma 215 4 2 2 1966 W AMSTERDAM NED
12 Wiering Paul 214,6 5 2 3 1956 M DIEMEN NED
13 van Daele Rudy 206,6 5 3 2 1962 M Sint Niklaas BEL
14 Taghon Kurt 202 4 2 2 1967 M ZOMERGEM BEL
15 Stynen Geert 194 3 0 3 1969 M TURNHOUT BEL
16 Beckers Paul 191 3 2 1 1962 M Oostmalle BEL
17 van Leest Wim 191 3 1 2 1955 M NIEUW VENNEP NED
18 Hekkers Mieke 188 3 1 2 1964 W Deventer NED
19 Bemong Marc 185 3 2 1 1948 M Tielt-Winge BEL
20 Mertens Gert 183 3 1 2 1964 M BEL
21 Blyaert Marc 179,8 5 2 3 1958 M NATANYA BEL
22 Koedam Albert 173 4 2 2 1959 M Veenendaal NED
23 van der Neut Chris 173 3 2 1 1961 M Amsterdam NED
24 Bogaard Jan 172 3 1 2 1951 M WEZEP NED
25 Gerlo Luc 170 3 3 0 1956 M Temse-Elversele BEL
26 Suijkerbuijk Jan 168 3 1 2 1963 M Moerstraten NED
27 Leus Frankie 167 3 2 1 1962 M Herenthout BEL
28 Borrias Erwin 159 3 1 2 1968 M AMSTERDAM NED
29 Buis Hans 158 4 3 1 1951 M De Rijp NED
30 Kloek Patrick 153 3 2 1 1964 M ANTWERPEN BEL
31 Theissen Markus 152 4 2 2 1963 M AACHEN DUI
32 Kamphuis Paul 152 3 1 2 1956 M LEIDEN NED
33 Leysen Pat 152 2 0 2 1957 M Hoogstraten BEL
34 Hogentoren Wim 150 3 3 0 1957 M Vught NED
35 Doorten Henk 147 3 1 2 1963 M Assen NED
36 Meers Vincent 147 3 3 0 1973 M Gentbrugge BEL
37 Vanderlinden Marc 147 2 1 1 1958 M Brussel BEL
38 Callens Xavier 145 2 0 2 1942 M Harelbeke BEL
39 de Grove Bart 139 2 2 0 1972 M Wetteren BEL
40 Hostens Ivan 138 2 1 1 1963 M Handzame BEL
41 Claereboudt Jan 132 3 3 0 1962 M LINT BEL
42 Watthy Johan 132 2 1 1 1967 M GISTEL BEL
43 Immink George 131 3 2 1 1963 M Best NED
44 Samuel Ronny 130 3 2 1 1965 M AV '23 NED
45 Smets Leo 129 2 1 1 1964 M Olen BEL
46 Daniel Ernst 127 2 1 1 1955 M Alphen aan den Ri NED
47 Driesen Wim 126 2 1 1 1967 M Beerse BEL
48 Bruynooghe Hugo 125 2 1 1 1947 M Veurne BEL
49 Bogaert Johan 124 2 0 2 1961 M Dendermonde BEL
50 Callens Wim 122 2 0 2 1966 M BEL
51 Jurriaans Hans 121 2 1 1 1969 M Tegelen NED
52 Verheyen Wouter 120 2 2 0 1985 M Rillaar BEL
53 Bosman Hans 119 2 0 2 1956 M DORDRECHT NED
54 Van Hiel Paul 118 3 2 1 1970 M BEL
55 de Wert Rene 117 3 1 2 1970 M Best NED
56 van der Heijden Rudi 117 3 1 2 1969 M GRAVE NED
57 Bomeré Kurt 115 2 1 1 1968 M Aalter BEL
58 Domhof Petra 114 2 0 2 1966 W HARREVELD NED
59 Dautzenberg Leon 113 2 1 1 1951 M DILSEN BEL
60 Maes Suzanne 113 2 0 2 1952 W BEL
61 Lempers Jos 111 2 2 0 1957 M LANDGRAAF NLD
62 de Jaeger Luc 110 2 0 2 1957 M BEL
63 Schmidt Rob 110 2 2 0 1944 M Bergen op Zoom NED
64 Top Egbert 109 2 1 1 1965 M Tolbert NED
65 Van Houtte Johan 108 2 1 1 1962 M MECHELEN BEL
66 Spieker Hans 105 2 1 1 1960 M Deventer NED
67 van Wijhe Henk 105 2 1 1 1965 M Deventer NED
68 Herteleer Christian 104 2 2 0 1950 M Bellem Aalter BEL
69 de Keyser Gust 103 2 2 0 1948 M VLEZENBEEK BEL
70 Wagemans Stefan 103 2 2 0 1971 M NED
71 Dops Ghislain 102 2 0 2 1955 M LANAKEN BEL
72 van Wesenbeeck Herman102 2 2 0 1961 M Kalmthout BEL
73 Verhaegen Paul 102 2 2 0 1961 M Hontich BEL
74 Slaaf Sjoerd 99 2 2 0 1952 M Groningen NED
75 Prins Jan 98 2 1 1 1964 M Assen NED
76 Baars Margot 97 2 0 2 1959 W Houten NED
77 Boom Andre 97 2 0 2 1954 M Haarlem BEL
78 Poppe Patrick 97 2 2 0 1958 M Borsbeek BEL
79 Scheutjens Peter 97 2 0 2 1963 M FORTUNA '67 NED
80 Simons Cris 97 2 1 1 1966 M Haaren NED
81 Blok Simon 96 2 1 1 1942 M Heerlen NED
82 Van Loo Karel 94 2 2 0 1952 M HOFSTADE (BT.) BEL
83 Vandewal Jacques 94 2 0 2 1952 M DILSEN-STOKKEM BEL
84 Hofstede Martine 93 2 2 0 1964 W Rotterdam NED
85 Mol Ben 91 3 2 1 1949 M Almere NED
86 Euverman Herman 91 2 1 1 1953 M ZWOLLE NED
87 Fokker Ron 90 2 1 1 1955 M Almere NED
88 Vater Roland 90 2 1 1 1960 M Leverkusen DUI
89 Schipper Sjaak 89 2 1 1 1948 M Groningen NED
90 Ariens Jordy 88 2 1 1 1981 M Almere NED
91 Ilkin Selim 88 2 1 1 1970 M AMSTERDAM NED
92 van der Hoek Cor 87 2 1 1 1953 M Brummen NED
93 Daems Erik 86 2 2 0 1972 M EKEREN (ANTWERPEN BEL
94 Hagel Thomas 86 2 1 1 1963 M Geilenkirchen DUI
95 Deeleman Jannis 85 2 2 0 1965 M Breda NED
96 Reumkens Wim 85 2 0 2 1962 M HEERLEN NED
97 Suijkerbuijk Ad 84 2 1 1 1960 M Steenbergen NED
98 Willems Peter 84 2 2 0 1969 M KRUIBEKE BEL
99 Kleinmann Klaus 83 2 2 0 1960 M KALKAR DUI
100 Fecher Stefan 82 2 0 2 1963 M LTF MARPINGEN DUI
101 van de Rijzen Jean 80 2 0 2 1970 M 'T JASPER SPORT NED
102 Gijsen Irmgard 77 2 2 0 1966 W Horst NED
103 Maertens Dave 77 2 2 0 1974 M GENT BEL
104 Theeuwen Sraar 76 2 2 0 1963 M BEL
105 Welles Andries 75 3 2 1 1966 M Lippenhuizen NED
106 Qualm Cock 75 2 2 0 1966 M Rozenburg Zh NED
107 Boer Remko 74 2 2 0 1975 M Barendrecht NED
108 Jonkers Willy 73 2 0 2 1965 M HELMOND NED
109 Major Linda 73 2 2 0 1965 W Northampton GBR
110 Pols Simon 73 2 1 1 1952 M DUIVENDRECHT NED
111 Major David 71 2 2 0 1965 M Northampton GBR
112 Kampman Martin 69 2 1 1 1966 M Holten NED
113 Claus Tom 67 2 2 0 1970 M BEL
114 John Gerd 67 2 0 2 1961 M DUI
115 Sprang Holger 67 2 1 1 1964 M Aachen DUI
116 Hamers Erwin 62 2 0 2 1962 M Hechtel-Eksel BEL
117 Vandevoorde Marc 62 2 2 0 1961 M Ruiselede BEL
118 Verelst Kris 62 2 2 0 1964 M MORKHOVEN BEL
119 Sipers Henk 60 2 0 2 1955 M Maastricht NED
120 Mutze Willem 57 2 2 0 1956 M Heerlen NED
121 Vilvo Stefan 55 2 0 2 1968 M Düren DUI
122 van der End Gert-Jan 51 2 2 0 1960 M VLAARDINGEN NED
123 Spoelstra Francis 48 2 1 1 1956 M Leiden NED
124 Elkardoudi Aziz 46 2 1 1 1967 M OUDERKERK A/D AMS NED


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]