Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
29 sep 2019
Marathon Berlijn 2019
28 sep 2019
Tamas Bodis en Zsuzsanna Maraz winnen de Spartathlon
Nieuws in 2019
* Oktober
* 14 okt 2019: Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
* 5 okt 2019: Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.


Stand

PLAATS NAAM PUNTEN WEDSTR.MAR. ULTRAGEBJGESLWOONPLAATS NATION.
1 ANNEGARN ELS 381,6 10 4 6 1956 W Amsterdam NED
2 PARDAENS LEO 330,4 5 3 2 1944 M PELLENBERG BEL
3 BUS SJAAK 306,8 7 2 5 1955 M RAAMSDONKSVEER NED
4 GENDRAULT JEAN-PIERRE 305,6 6 1 5 1948 M Zeist NED
5 TAELMAN LUCIEN 299 4 1 3 1957 M Waregem BEL
6 BOUWEN WALTER 285,4 6 2 4 1965 M BEL
7 DERKS HENK 282,2 5 3 2 1955 M Haarlem NED
8 HOPMAN JOS 265 6 2 4 1939 M eindhoven NED
9 HEKKERS MIEKE 259 4 1 3 1964 W Deventer NED
10 WIERING PAUL 251,8 6 2 4 1956 M DIEMEN NED
11 BEMONG MARC 248 4 3 1 1948 M Tielt-Winge BEL
12 DIERX WILMA 242 5 2 3 1966 W AMSTERDAM NED
13 PREIBISCH RALF 237 3 3 0 1962 M Halsteren DUI
14 BLYAERT MARC 236,4 7 2 5 1958 M Merchtem BEL
15 VANDEWAL JACQUES 234,4 5 1 4 1952 M DILSEN-STOKKEM BEL
16 SUIJKERBUIJK JAN 233 4 1 3 1963 M Moerstraten NED
17 VAN DAELE RUDY 232 7 4 3 1962 M Sint Niklaas BEL
18 IDRISSI MO 230,6 5 2 3 1952 M Heemskerk NED
19 DE GROVE BART 212 3 3 0 1972 M Wetteren BEL
20 TAGHON KURT 211,2 5 3 2 1967 M Zomergem BEL
21 DOPS GHISLAIN 196 4 0 4 1955 M LANAKEN BEL
22 STYNEN GEERT 194 3 0 3 1969 M TURNHOUT BEL
23 BECKERS PAUL 191 3 2 1 1962 M Oostmalle BEL
24 VAN LEEST WIM 191 3 1 2 1955 M HOOGE ZWALUWE NED
25 CALLENS WIM 189 3 0 3 1966 M BEL
26 DOMHOF PETRA 187 3 0 3 1966 W HARREVELD NED
27 SAMUEL RONNY 185 4 2 2 1965 M AV '23 NED
28 MERTENS GERT 183 3 1 2 1964 M BEL
29 GERLO LUC 182,2 4 4 0 1956 M Temse-Elversele BEL
30 JURRIAANS HANS 181 3 1 2 1969 M Tegelen NED
31 BORRIAS ERWIN 180 4 1 3 1968 M Amsterdam NED
32 IMMINK GEORGE 176 4 2 2 1963 M Best NED
33 DOORTEN HENK 174 4 1 3 1963 M Assen NED
34 KOEDAM ALBERT 173 4 2 2 1959 M Veenendaal NED
35 VAN DER NEUT CHRIS 173 3 2 1 1961 M Amsterdam NED
36 VAN HIEL PAUL 172 4 2 2 1970 M BEL
37 BOGAARD JAN 172 3 1 2 1951 M WEZEP NED
38 MAES SUSAN 172 3 0 3 1952 W BEL
39 THEISSEN MARKUS 168,4 5 2 3 1963 M AACHEN DUI
40 LEUS FRANKIE 167 3 2 1 1962 M Herenthout BEL
41 MEERS VINCENT 160 4 4 0 1973 M Gentbrugge BEL
42 JONKERS WILLY 160 4 0 4 1965 M HELMOND NED
43 VAN DER HEIJDEN RUDY 156,8 5 2 3 1969 M Grave NED
44 WAGEMANS STEFAN 155 3 3 0 1971 M Lichtaart BEL
45 KLOEK PATRICK 153 3 2 1 1964 M ANTWERPEN BEL
46 KAMPHUIS PAUL 152 3 1 2 1956 M LEIDEN NED
47 LEYSEN PAT 152 2 0 2 1957 M Hoogstraten BEL
48 BUIS HANS 150,4 5 4 1 1951 M De Rijp NED
49 HOGENTOREN WIM 150 3 3 0 1957 M Vught NED
50 VANDERLINDEN MARC 147 2 1 1 1958 M Brussel BEL
51 POPPE PATRICK 145 3 2 1 1958 M Borsbeek BEL
52 SUIJKERBUIJK AD 145 3 1 2 1960 M Steenbergen NED
53 CALLENS XAVIER 145 2 0 2 1942 M Harelbeke BEL
54 OKKERSEN HENRY 139 2 1 1 1945 M SCHIMMERT NED
55 HOSTENS IVAN 138 2 1 1 1963 M HANDZAME BEL
56 CLAEREBOUDT JAN 132 3 3 0 1962 M LINT BEL
57 WATTHY JOHAN 132 2 1 1 1967 M GISTEL BEL
58 LUYTEN WILLY 132 2 2 0 1945 M Oud-Turnhout BEL
59 DEDAPPER YVES 129 2 0 2 1973 M hansbeke BEL
60 SMETS LEO 129 2 1 1 1964 M Olen BEL
61 PRINS JAN 127 3 2 1 1964 M Assen NED
62 DANIEL ERNST 127 2 1 1 1955 M Alphen aan den Rijn NED
63 POLS SIMON 126 3 1 2 1952 M DUIVENDRECHT NED
64 DRIESEN WIM 126 2 1 1 1967 M Beerse BEL
65 BRUYNOOGHE HUGO 125 2 1 1 1947 M VEURNE BEL
66 BOGAERT JOHAN 124 2 0 2 1961 M Dendermonde BEL
67 VERDONCK WILLIAM 124 2 2 0 1944 M Beveren-Waas BEL
68 MAERTENS DAVE 123 3 2 1 1974 M GENT BEL
69 VERHEYEN WOUTER 122 2 2 0 1985 M Rillaar BEL
70 VANDEWAETERE DORA 122 2 1 1 1962 W EERNEGEM BEL
71 BOSMAN HANS 119 2 0 2 1956 M DORDRECHT NED
72 DE WERT RENE 117 3 1 2 1970 M Best NED
73 VAN DER KLIS RICHARD 117 2 0 2 1963 M Zoetermeer NED
74 VAN DEN HAAK LÉONIE 117 2 1 1 1981 W Amsterdam NED
75 VANDEBEEK PATRICK 116 2 2 0 1974 M AARSCHOT BEL
76 BOMERE KURT 115 2 1 1 1968 M AALTER BEL
77 DAUTZENBERG LEON 113 2 1 1 1951 M DILSEN BEL
78 LEMPERS JOS 111 2 2 0 1957 M LANDGRAAF NED
79 DE JAEGER LUC 110 2 0 2 1957 M St Lauwreis BEL
80 SCHMIDT ROB 110 2 2 0 1944 M Bergen op Zoom NED
81 TOP EGBERT 109 2 1 1 1965 M Tolbert NED
82 VAN HOUTTE JOHAN 108 2 1 1 1962 M MECHELEN BEL
83 HONING GIJS 106 2 1 1 1945 M BLOKKEN NED
84 VAN WIJHE HENK 105 2 1 1 1965 M Deventer NED
85 SPIEKER HANS 105 2 1 1 1960 M Deventer NED
86 STULTIENS BOB 104 2 0 2 1964 M Weert NED
87 HERTELEER CHRISTIAN 104 2 2 0 1950 M Bellem Aalter BEL
88 DE KEYSER GUST 103 2 2 0 1948 M VLEZENBEEK BEL
89 VERHAEGEN PAUL 102 2 2 0 1961 M Hontich BEL
90 VAN WESENBEECK HERMAN 102 2 2 0 1961 M Kalmthout BEL
91 ADRIAENSSENS DIRK 100 2 1 1 1956 M Sint Niklaas BEL
92 VAN VLIMMEREN TOON 100 2 2 0 1952 M ROELOFARENDSVEEN NED
93 SLAAF SJOERD 99 2 2 0 1952 M Groningen NED
94 SIMONS CRIS 97 2 1 1 1966 M Haaren NED
95 SCHEUTJENS PETER 97 2 0 2 1963 M FORTUNA '67 NED
96 BOOM ANDRE 97 2 0 2 1954 M HAARLEM NED
97 BAARS MARGOT 97 2 0 2 1959 W Houten NED
98 SCHEFFER INEKE 96 2 1 1 1958 W Leens NED
99 BLOK SIMON 96 2 1 1 1942 M Heerlen NED
100 SCHOENMAKERS VINCENT 95 3 0 3 1939 M Bergeijk NED
101 VAN LOO KAREL 94 2 2 0 1952 M HOFSTADE (BT.) BEL
102 HOFSTEDE MARTINE 93 2 2 0 1964 W Rotterdam NED
103 MOL BEN 91 3 2 1 1949 M Almere NED
104 EUVERMAN HERMAN 91 2 1 1 1953 M ZWOLLE NED
105 MUTZE WILLEM 90 4 3 1 1956 M Heerlen NED
106 VATER ROLAND 90 2 1 1 1960 M Leverkusen DUI
107 FOKKER RON 90 2 1 1 1955 M Almere NED
108 SCHIPPER SJAAK 89 2 1 1 1948 M Groningen NED
109 ARIENS JORDY 88 2 1 1 1981 M Almere NED
110 ILKIN SELIM 88 2 1 1 1970 M AMSTERDAM NED
111 VALKENBURG RENÉ 87 2 1 1 1969 M Nigtevecht NED
112 VAN DER HOEK COR 87 2 1 1 1953 M Brummen NED
113 THEUNISSEN GERTIE 87 2 1 1 1961 W Eindhoven NED
114 HAGEL THOMAS 86 2 1 1 1963 M Geilenkirchen DUI
115 DAEMS ERIK 86 2 2 0 1972 M EKEREN (ANTWERPEN) BEL
116 DEELEMAN JANNIS 85 2 2 0 1965 M BREDA NLD
117 REUMKENS WIM 85 2 0 2 1962 M HEERLEN NED
118 WILLEMS PETER 84 2 2 0 1969 M KRUIBEKE BEL
119 VAN DER END GERT-JAN 83 3 2 1 1960 M VLAARDINGEN NLD
120 KLEINMANN KLAUS 83 2 2 0 1960 M KALKAR DUI
121 FECHER STEFAN 82 2 0 2 1963 M LTF MARPINGEN  DUI
122 VAN DE RIJZEN JEAN ANTOIN 80 2 0 2 1970 M 'T JASPER SPORT NED
123 GIJSEN IRMGARD 77 2 2 0 1966 W Horst NED
124 BODELIER HEIN 77 2 1 1 1948 M Landgraaf NED
125 THEEUWEN SRAAR 76 2 2 0 1963 M NED
126 WELLES ANDRIES 75 3 2 1 1966 M Lippenhuizen NED
127 QUALM COCK 75 2 2 0 1966 M Rozenburg Zh NED
128 BOER REMKO 74 2 2 0 1975 M Barendrecht NED
129 MAJOR LINDA 73 2 2 0 1965 W Northampton GBR
130 MAJOR DAVID 71 2 2 0 1965 M Northampton GBR
131 KAMPMAN MARTIN 69 2 1 1 1966 M Holten NED
132 SPRANG HOLGER 67 2 1 1 1964 M Aachen DUI
133 CLAUS TOM 67 2 2 0 1970 M BEL
134 JOHN GERD 67 2 0 2 1961 M DUI
135 BERKA VOLKER 67 2 0 2 1943 M Bonn DUI
136 SCHRÖER MARTIN 66 2 0 2 1953 M Essen DUI
137 VERELST KRIS 62 2 2 0 1964 M MORKHOVEN BEL
138 VANDEVOORDE MARC 62 2 2 0 1961 M Ruiselede BEL
139 HAMERS ERWIN 62 2 0 2 1962 M Hechtel-Eksel BEL
140 SPOELSTRA FRANCIS 61 3 1 2 1956 M Leiden NED
141 SIPERS HENK 60 2 0 2 1955 M Maastricht NED
142 MEIJER ALBERT 60 2 0 2 1959 M Hoofddorp NED
143 JOEHRING JUTTA 59 2 1 1 1967 W Essen DUI
144 VAN BEEK ED 58 2 1 1 1960 M Deventer NED
145 VILVO STEFAN 55 2 0 2 1968 M Düren DUI
146 VAN GEENE REGINA 55 2 0 2 1954 W Veldhoven NED
147 SPOELDER MAJET 54 2 0 2 1971 W amersfoort NED
148 ELKARDOUDI AZIZ 46 2 1 1 1967 M OUDERKERK A/D AMSTEL NED
149 VAN DER WAL RINUS 34 2 0 2 1964 M Heemskerk NED


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]