Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
11 dec 2019
Wat te doen in de Kerstvakantie?
7 dec 2019
IAU WK 50 km 2021
6 dec 2019
Kalender Ultraned 2020
28 nov 2019
Wetenschappelijk onderzoek naar maagdarmklachten bij hardlopers
Nieuws in 2019
* December
* 11 dec 2019: Wat te doen in de Kerstvakantie?
* 7 dec 2019: IAU WK 50 km 2021
* 6 dec 2019: Kalender Ultraned 2020
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2010
 
Bij de drie solo trail races UTMB (8e editie), CCC en TDS staan in totaal 21 NL- en 167 (!) B-lopers ingeschreven. Plus nog eens 3 Belgische teams bij de PTL

UTMB = Ultra-Trail du Mont-Blanc, Courmayeur-Chamonix (166 km, 9400 hoogtemeters, limiet 46 uur)

CCC = Courmayeur-Champex-Chamonix (98 km, 5600 hoogtemeters, limiet 26 uur)

TDS = Sur les Traces des Ducs de Savoie*, Courmayeur-Chamonix (111 km, 7000 hoogtemeters, limiet 32 uur)

PTL = La Petite Trotte à Léon (240 km, 18000 hoogtemeters, limiet krap 6 dagen)

* De looprichting van de TDS is vergeleken met de 1e editie van 2009 omgedraaid: men start nu in Courmayeur en finisht zoals de anderen in Chamonix.

Bron: http://www.ultratrailmb.com

Nederlandse inschrijvers

The North Face® Ultra-Trail® Tour du Mont-Blanc - UTMB® 2010
race number Name Firstname Category dpt : Country Nationality : Statute
3973 DE VETTE Ruud V2 H - NL NL Registered
953 KWAKKENBOS Paul V1 H - NL NL Registered
3321 MEEUWSEN Kees V2 H - NL NL Registered
2988 VAN DER ENT Ferry V2 H - NL NL Registered
4040 VAN RIJN John V1 H - NL NL Registered

The North Face® Ultra-Trail® Courmayeur-Champex-Chamonix - CCC® 2010
race number Name Firstname Category dpt : Country Nationality : Statute
7265 DE ROOS Harm V1 H - NL NL Registered
5368 DRENTHEL Henrie V1 H - NL NL Registered
7254 JACOBS Erik V1 H - NL NL Registered
6242 KRAAIJ Gerben ES H - NL NL Registered
7117 MANSVELT BECK Floris SE H - NL NL Registered
7249 NOYONS Jurgen SE H - NL NL Registered
5637 PEPERKAMP Ingrid V1 F - NL NL Registered
6427 PRUDON Chris V1 H - NL NL Registered
5245 TUERLINGS Mayke V1 F - NL NL Registered
7247 VAN BERKEL Mike SE H - NL NL Registered
6291 VAN DORSTEN Max V2 H - NL NL Registered
7244 ZWANIKKEN Josien SE F - NL NL Registered

Sur les Traces des Ducs de Savoie - TDS 2010
race number Name Firstname Category dpt : Country Nationality : Statute
9180 DE BRUIN Bas V1 H - NL NL Registered
8950 ERVE VAN DE Jan V1 H - NL NL Registered
8938 HOFSTEDE Martine V1 F - NL NL Registered
9179 VALENT Linda SE F - NL NL Registered

Belgische inschrijvers

The North Face® Ultra-Trail® Tour du Mont-Blanc - UTMB® 2010
race number Name Firstname Category dpt : Country Nationality : Statute
2067 ADAM Stephane SE H - BE BE Registered
787 ALLEMEERSH Olivier SE H - BE FR Registered
2130 AMBROISE Didier V1 H - BE BE Registered
941 BARRAS Thierry V2 H - BE BE Registered
2659 BATAILLE Thibault SE H - BE BE Registered
3544 BERNARD Frederic V1 H - BE BE Registered
3546 BERTHET Alain V2 H - BE BE Registered
2161 BLAES Koen SE H - BE BE Registered
707 BUSTIN Alain V3 H - BE BE Registered
3055 CARETTE Alain V1 H - BE BE Registered
3738 COQUELET Vincent V2 H - BE BE Registered
3272 DE COPPIN Jean V1 H - BE BE Registered
3274 DEHOUX Paul V1 H - BE BE Registered
3275 DELHEZ Alain V1 H - BE BE Registered
2893 DENEFFE Philippe V1 H - BE BE Registered
111 DOSTRICHE Nicolas SE H - BE BE Registered
2275 DUTRIEUX Ronald V1 H - BE BE Registered
2278 ENTHOVEN David V3 H - BE BE Registered
2103 FAVIER Anne V2 F - BE BE Registered
1085 GRANDMONT Andre V1 H - BE BE Registered
1300 GREENSLADE Stephen V1 H - BE GB Registered
2915 GUILLEMOT Hervé V1 H - BE FR Registered
3452 HAUSMAN Damien SE H - BE BE Registered
475 HEINE Denis V1 H - BE BE Registered
3299 HEYNS Paul V2 H - BE BE Registered
2078 HOSTE Marc V3 H - BE BE Registered
4338 JACQMIN Nathanael V1 H - BE BE Registered
2748 JONCKHEERE Benoît V2 H - BE BE Registered
1087 JORDANT Benoit V1 H - BE BE Registered
2109 LAINE Claudine SE F - BE BE Registered
2758 LAMBORELLE Michel V1 H - BE BE Registered
2414 LECLERCQ Laurent V1 H - BE BE Registered
4005 LECOCQ Alexandre V1 H - BE FR Registered
2425 LEPOUTRE Antoine SE H - BE BE Registered
3136 LIBIN Christophe SE H - BE BE Registered
3475 MALCORPS Philip SE H - BE BE Registered
776 MEUWIS Joël V1 H - BE BE Registered
2504 PARDON Pascal V1 H - BE BE Registered
2793 PEETERS Bernard V2 H - BE BE Registered
3350 POULIN Eric V2 H - BE BE Registered
3651 RASKIN Bruno SE H - BE BE Registered
4268 ROBERT Rudy V1 H - BE BE Registered
2552 ROOMANS Christian V1 H - BE BE Registered
3938 VALENTIN Bruno SE H - BE BE Registered
343 VAN DER VEKEN Pascal V1 H - BE BE Registered
4041 VANDEKERKOVE Alain V1 H - BE BE Registered
3703 VANDERMEULEN Séverine SE F - BE BE Registered
3940 VANDERWEYEN Patrick V2 H - BE BE Registered
1331 VERDOOT Xavier SE H - BE BE Registered
2620 WAINHOUSE Owen SE H - BE GB Registered


The North Face® Ultra-Trail® Courmayeur-Champex-Chamonix - CCC® 2010
race number Name Firstname Category dpt : Country Nationality : Statute
5250 ADRIANSSENS Serge V2 H - BE BE Registered
5251 ALBERT Louis V1 H - BE BE Registered
6168 AMANT Nicolas SE H - BE BE Registered
5656 ANDRE Francis V2 H - BE BE Registered
6170 BALLARINI Denis SE H - BE BE Registered
6171 BALLARINI Marco V1 H - BE BE Registered
5261 BARNABA Fabrice V1 H - BE BE Registered
7220 BAUD'HUIN Anne SE F - BE BE Registered
5120 BENDOTTI Lorenzo V3 H - BE BE Registered
5272 BERNARD Marc SE H - BE BE Registered
5274 BERTON Guy V1 H - BE BE Registered
7212 BOGAR Tony V1 H - BE BE Registered
5288 BONA Guy V3 H - BE BE Registered
6652 BOTTE Jean-Francois V1 H - BE BE Registered
5293 BOUGARD Fernand V2 H - BE BE Registered
6180 BOURGUIGNON Laurent SE H - BE BE Registered
6183 BOUTEFEU Jacques V2 H - BE BE Registered
6503 BRASSEUR Grégory SE H - BE BE Registered
6504 BRASSEUR Robert V2 H - BE BE Registered
5686 CARDINAL Pascal V1 H - BE BE Registered
6192 CARPENTIER Patrick V2 H - BE BE Registered
6197 COLLARD Yves V1 H - BE BE Registered
5338 CORNET Pascal SE H - BE BE Registered
5177 CORNU Samuel SE H - BE BE Registered
6200 DAME Jean-Marie V2 H - BE BE Registered
5706 DE CRAEYE Michael SE H - BE BE Registered
6148 DE MOREAU Monique V1 F - BE BE Registered
7095 DECHAMPS Alain V2 H - BE BE Registered
5357 DELARGE Rudi V2 H - BE BE Registered
5154 DELAVA Fabian SE H - BE BE Registered
6469 DELEPIERRE Catherine V1 F - BE BE Registered
5068 DELPIERRE Jean-Luc V2 H - BE BE Registered
7096 DELVENNE Jean-François V1 H - BE BE Registered
5624 DEMOULIN Anne SE F - BE BE Registered
6205 DEPRET Olivier V1 H - BE BE Registered
6681 DONNAY Raphael SE H - BE BE Registered
6303 DUBOIS Anne V1 F - BE BE Registered
6210 DUBOIS Claude V1 H - BE BE Registered
6542 DUBUISSON Jacques V2 H - BE BE Registered
6379 DUVIVIER Philippe V1 H - BE BE Registered
6996 ELSEN Frederic SE H - BE BE Registered
5730 GERARD Thierry SE H - BE BE Registered
7231 GILLES Alain SE H - BE BE Registered
6807 GODTS Geert SE H - BE BE Registered
6386 GOESSENS Sebastien SE H - BE BE Registered
6808 GOFFARD Philippe V1 H - BE BE Registered
6558 GREGOIRE Claude V2 H - BE BE Registered
5419 GREGOIRE Etienne V1 H - BE BE Registered
5116 HAUBERT Julien SE H - BE BE Registered
6813 HERMAN Romain SE H - BE BE Registered
6814 JACOB-PAQUAY Eric SE H - BE BE Registered
6394 JOB Damien V1 H - BE BE Registered
6310 KLEIN Marie-France V2 F - BE BE Registered
5761 LAMBERTZ Serge V1 H - BE BE Registered
5451 LANNERS Laurent SE H - BE BE Registered
6713 LEJEUNE Laurent SE H - BE BE Registered
5914 LEMBREE Frederic SE H - BE BE Registered
6404 LEMOINE Yannick V1 H - BE BE Registered
6912 LEONE Pascal SE H - BE BE Registered
6578 LOUTRE Bruno SE H - BE BE Registered
5477 MALMENDIER Yves V1 H - BE BE Registered
5496 MERCIER Dominique V1 H - BE BE Registered
7230 MERVEILLE Marc V2 H - BE BE Registered
5786 MESSAOUDENE Ferrid V2 H - BE FR Registered
5497 MESSIAEN Benoît SE H - BE BE Registered
5921 MICHELS Erik SE H - BE BE Registered
5230 MONSEU Francoise V2 F - BE BE Registered
6837 NESLANY JEAN V2 H - BE BE Registered
6267 PAULUS Bernard V1 H - BE BE Registered
6270 PIACENTINI Marco V2 H - BE BE Registered
7033 PICHON luc SE H - BE BE Registered
7182 PRICKARTZ Gérald SE H - BE BE Registered
5548 REISS-BENEDEK Balázs SE H - BE HU Registered
6603 RINGLET Maxime SE H - BE BE Registered
5808 ROMAIN Thomas SE H - BE BE Registered
5558 SAINTVITEUX Michael SE H - BE BE Registered
6445 SINOQUET Loic SE H - BE FR Registered
6325 SOYEUR Marie Francoise V1 F - BE BE Registered
6126 SPLINGARD François SE H - BE BE Registered
6448 THIEBAUX Thierry V1 H - BE BE Registered
6134 TRAINA Christophe SE H - BE BE Registered
VAN MULLEM Nicolas SE H - BE BE To pay
5599 VERHAEGEN Benoît V1 H - BE BE Registered
6857 VERREYT Erwin V1 H - BE BE Registered
6331 VITULANO Maria V1 F - BE BE Registered
5841 WAUQUIEZ Xavier SE H - BE BE Registered

Sur les Traces des Ducs de Savoie - TDS 2010
race number Name Firstname Category dpt : Country Nationality : Statute
8135 CARAMIA Vincenzo V1 H - BE IT Registered
8464 CARELS Paul V1 H - BE BE Registered
8158 DELANNOY Sébastien SE H - BE BE Registered
8471 DERVAUX Philippe V1 H - BE BE Registered
8344 DIDEBERG Marie V2 F - BE BE Registered
9122 FELL Mark SE H - BE GB Registered
8384 FICHANT Sylvain V2 H - BE BE Registered
8904 GODEFROID Bruno SE H - BE BE Registered
8196 GODEFROID Pascal V1 H - BE BE Registered
8095 GOOSSE Nathalie V1 F - BE BE Registered
8971 HENRY Geoffrey SE H - BE BE Registered
8215 IRVINE James V1 H - BE GB Registered
8222 JANSSENS Paul V2 H - BE BE Registered
8396 JARDON Paul V2 H - BE BE Registered
8687 KERCKHOF Francis SE H - BE BE Registered
8228 KRIER Benoit SE H - BE BE Registered
8973 LECLERCQ Christophe SE H - BE BE Registered
8403 LEUPE Jean-Louis V1 H - BE BE Registered
8254 MATTHYS Ignace V2 H - BE BE Registered
8275 PIRSOUL Denis V1 H - BE BE Registered
8422 PITZ Bernard V2 H - BE BE Registered
9078 POSTIAUX Jonathan SE H - BE BE Registered
8426 RAHIER David SE H - BE BE Registered
8294 ROMAIN Xavier V1 H - BE BE Registered
8295 ROMANUS Nicolas SE H - BE BE Registered
8296 RONGVAUX Bernard V2 H - BE BE Registered
8697 SCHWAIGER yves V1 H - BE BE Registered
8306 SIMON Alain V1 H - BE BE Registered
8621 SOLOVIEV Serguei V1 H - BE UA Registered
8960 VANCRAEYNEST Wim SE H - BE BE Registered
8873 VERMEIREN Nico V1 H - BE BE Registered

La Petite Trotte à Léon - PTL 2010
race number Team Name Firstname Category dpt : Country Nationality : Statute
11 Born to Run NAC Célestes 1 AUPAIX Pierre V1 H - BE BE Registered
11 Born to Run NAC Célestes 1 BOUVENCOURT Pierre V1 H - BE BE Registered
45 Les UFOS Célestes DOURTE Olivier SE H - BE BE Registered
11 Born to Run NAC Célestes 1 HOUSSA Jean-Marc V1 H - BE BE Registered
10 BORN TO RUN NAC CELESTE 0 JAUNARD Yves V1 H - BE BE Registered
10 BORN TO RUN NAC CELESTE 0 RENUART Thomas SE H - BE BE Registered
10 BORN TO RUN NAC CELESTE 0 WILLEMS Simon V1 H - BE BE Registered 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]