Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 mei 2018
Europese Kampioenschap 24 uur Timsisoara
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
24 mei 2018
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2018: eerste aanmeldingen zijn binnen
20 mei 2018
Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* 30 apr 2001: Een reuzenstap van 21 naar 72 km
* 29 apr 2001: Organisatie Zestig van Texel sluit inschrijving 120 km 2001
* 28 apr 2001: Internationale kampioenschappen ultramarathon.
* 28 apr 2001: Russisch kampioenschap 100 km
* 25 apr 2001: Uitslag Texel 6 uur estafette
* 25 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 170-230)
* 25 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 231-299)
* 24 apr 2001: Nederlandse ranglijsten 2001 zes uur
* 23 apr 2001: Definitieve uitslag Texel 6 uur
* 22 apr 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 21 apr 2001: Maasmarathon heeft geen MKZ problemen!
* 20 apr 2001: Goede wandelresultaten uit Frankrijk
* 20 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 102 t.m. 134)
* 19 apr 2001: Drie dagen lopen door Rusland...
* 19 apr 2001: Eemmeerloop uitgesteld
* 18 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 31 t.m. 62)
* 18 apr 2001: Doorkomsten Texel (startnummers 1 t.m. 30)
* 17 apr 2001: De Zes Uur van Texel: terugblik vanaf de zijlijn
* 16 apr 2001: Voorlopige uitslag Texel 6 uur.
* 15 apr 2001: Laatste nieuws Texel 6 uur
* 14 apr 2001: Vooraanmelders De Zes Uur van Texel
* 12 apr 2001: Parcours Zes Uur van Texel helaas ingekort tot 1.1 km
* 11 apr 2001: SV Friesland besluit tot aflasten Elfsteden Estafette- & Ultraloop 2001
* 11 apr 2001: Tussenstand vooraanmeldingen De Zes Uur van Texel
* 10 apr 2001: Brno (CZE) 48 uur indoor 23-25 maart
* 10 apr 2001: 5 uur/Stunden/heures Bad Mondorf (LUX)
* 9 apr 2001: Italiaans kampioenschap 100 km baan
* 8 apr 2001: Ronde van 3409 meter bij De Zes Uur van Texel
* 8 apr 2001: Bond beraad zich op ultralang maar is dat genoeg?
* 8 apr 2001: Dead Sea Ultramarathon 2001
* 7 apr 2001: Prijzen en prijsvraag De Zes Uur van Texel
* 6 apr 2001: Dead Sea Ultramarathon
* 6 apr 2001: Nieuwe Bondscoach Ultralang ?
* 5 apr 2001: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 3 apr 2001: Anton's ditjes en datjes
* 2 apr 2001: Lap recordings la Louviere 31/3
* 2 apr 2001: IAU European Six Hour Cup 2001
* 2 apr 2001: Afgelast wegens MKZ
* 2 apr 2001: De 6 uur van Texel
* 2 apr 2001: Zandmarathon op teevee.
* 1 apr 2001: Definitieve uitslag La Louviere (BEL)
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2001
 
De doorkomsttijden zijn eerder al op UltraNED gepubliceerd. Daar zijn echter nog twee correcties op: startnummers 4 en 37 krijgen alnog een ronde meer. Onderstaande uitslag is nu definitief. De uitslag van de estafette volgt zo spoedig mogelijk.

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl


Den Burg, 6 uur Texel, 16 april 2001 Programmatuur van
Organisatie a.v. Texel Anton H.M. Smeets
Eindstand alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. 50 km Afstand Vereniging
<0>
104 Lucien Taelman 030757 BEL M40 3:30'11 86.037 JSMC
52 Paul Beckers 220862 BEL Mse 3:30'09 84.886 ACHL
15 Emiel Dierckx 080456 BEL M45 3:39'55 81.207 AC Herentals
19 Benny Geens 280257 BEL M40 3:42'09 79.451 AC Herentals
20 Karl Graf 171250 GER M50 3:45'51 76.818 VFB Allemania Pfalzd
38 Jan Nabuurs 170562 NED Mse 3:46'28 75.752 av De Keien
2 Tom Hendriks 020157 NED M40 3:55'08 74.653 Haarlemmermeer
24 Hermy Heijmann 230955 NED M45 3:52'43 73.746 # Veenendaal
50 Guus Smit 131064 NED Mse 3:44'11 73.657 avVN - Den Haag
107 Peter Versteeg-Luynenburg281270 NED Mse 3:57'30 72.436 LSN - Vierhouten
<10>
40 Jeffry Oonk 210571 NED Mse 3:51'41 72.412 Hellas
105 Henk Veldkamp 170355 NED M45 3:57'28 72.125 Triathlon
123 Otto Sauer 240257 GER M40 4:04'05 71.110 TV Dieburg
131 Norbert Koschlitzki 130163 GER Mse 4:04'22 70.924 Eintracht Duisburg
17 Henk Doorten 260763 NED Mse 3:58'41 70.683 AAC'61
31 Piet-Jan Kuipers 171258 NED M40 4:04'30 69.713 AAC'61
16 Ubel Dijk 120755 NED M45 4:18'15 69.587 Artemis
1 KoosRademaker 280545 NED M55 4:09'28 69.480 Triathlon
23 Wim Heijenk 191055 NED M45 4:03'11 69.302 av Monnickendam
8 Lex de Boer 230647 NED M50 4:05'10 69.136 avVN - Averhorn
<20>
49 Sjoerd Slaaf 190852 NED M45 4:18'35 67.216 sv Friesland
61 Wolfgang Michollek 220160 GER M40 4:26'21 67.068 GSV Porz
62 Jan-Willem Dijkgraaf 020953 NED M45 4:15'57 66.911 Cialfo
106 Hennie Velzen 121166 NED Mse 4:26'51 66.053 Olympus'70
33 Johan van Litsenburg 211052 NED M45 4:18'12 65.876 GVAC
132 Bonno Odijk 260763 NED Mse 4:29'24 65.860 Spirit
112 Mark de Vries 290773 NED Mse 4:21'24 65.786 # Amsterdam
126 Patrick Kloek 191164 BEL Mse 4:27'06 64.851 Atletica'84
116 Rene Marissen 071263 NED Mse 4:27'49 64.683 Spurt'88
39 Hans Nieuwenhuijse 030446 NED M55 4:37'17 64.563 Startbaan
<30>
130 Bram van der Bijl 050665 NED Mse 4:33'35 64.492 # Halfweg
4 John Borjans 220363 NED Mse 4:32'24 64.389 STB Landgraaf
27 Gijs Honing 090645 NED M55 4:37'59 64.137 avVN - Blokker
41 Piet Oostdijk 290158 NED M40 4:31'09 63.551 AV'56
125 Heinrich Schmitt 110554 GER M45 4:18'47 63.539 TV Zeil
34 Henk Meppelink 311261 NED Mse 4:26'17 63.532 Spurt'88
32 Juud de Lange 061244 NED M55 4:42'23 62.776 LAAC Twente
46 Roel Ribbink 060946 NED M50 4:30'12 62.411 av Gelre
22 Kees Haasnoot 280865 NED Mse 4:37'35 62.294 Leiden atletiek
55 Uwe Riess 260655 GER M45 4:53'58 62.222 BSG Koln
<40>
37 Henk Mullekens 130555 NED M45 4:43'00 61.948 HRR
56 Udo Wegmann 191258 GER M40 4:46'08 61.865 LG Wurzburg
13 Cor Butter 020145 NED M55 4:44'00 61.570 avVN - Callantsoog
35 Ben Mesman 140150 NED M50 4:24'53 61.516 av Monnickendam
108 Theo Vink 240658 NED M40 4:45'31 61.342 Hollandia
47 Hans Roodzant 161060 NED M40 4:04'40 61.130 # Arnhem
26 Cor van der Hoek 270253 NED M45 4:48'46 60.831 av Gelre
11 Hans Buis 020351 NED M50 4:53'56 60.484 LSN - De Rijp
128 Dirk Schipper 110654 NED M45 4:44'40 60.420 avVN - Groningen
124 Alfred Schoen 311058 NED M40 4:20'32 60.017 NEA Volharding
<50>
53 Richard van Klooster 141266 NED Mse 4:53'50 59.879 Triathlon
28 Peter Ickert 170761 GER Mse 4:55'43 59.581 VZV Grenzland Wegber
134 Maria Hartog-Melis 090358 NED W40 5:05'00 59.243 Athlos
25 Lies Heijnen 140256 NED W40 4:56'41 58.973 avVN - Almere
18 Ton Epskamp 280952 NED M45 4:56'38 58.762 Startbaan
59 Andre Schoo 030459 NED M40 5:08'29 57.847 Texel
119 Rob Steyger ?????? NED Mse 5:04'16 57.802 # Zaandam
48 Uwe Schwensfeier 100553 GER M45 5:06'15 57.590 LG Haltern
58 Mariska Koenders 060259 NED W40 5:13'06 57.116 # De Koog
21 Jolanda Grande 011164 NED W35 5:15'31 56.089 # Trim Slim Fitness
<60>
117 Ben Mol 220349 NED M50 5:21'12 55.824 Voorne Atletiek
115 Jannet Lange 120764 NED W35 5:22'07 55.245 # Almere
30 Theo Kuijpers 290446 NED M50 5:31'03 53.645 av De Keien
12 Peter ter Burg 110763 NED Mse 3:44'30 52.226 Noordkop
51 Gert Meijer 080659 NED M40 3:50'25 52.226 AAC'61
9 Peter Boltjes 050760 NED M40 4:22'08 51.113 Aquilo
14 Pieter Cremer 050552 NED M45 5:58'59 50.162 sv Friesland
118 Ineke Scheffer ?????? NED Wse 5:59'01 50.162 # Leens
42 Simon Pols 140952 NED M45 4:35'49 50.000 Startbaan
103 Jan Streunding 020157 NED M40 4:21'03 50.000 Aquilo
<70>
113 Erna Buiter 120453 NED W45 dnf 48.993 Artemis
57 Gerard Linde 130163 NED Mse dnf 47.774 Hellas
111 Andre van de Vliert 061069 NED Mse dnf 45.548 Ron Clarke
45 Jan van Raalte 040954 NED M45 dnf 44.435 # TV Almere
127 Jeroen Wigard 020572 NED Mse dnf 44.435 AMOK (DEN)
110 Jacob Visser 011044 NED M55 dnf 43.322 Athlon
102 Pieter Stegeman 140963 NED Mse dnf 42.209 ARSV
54 Jolle de Boer 250454 NED M45 dnf 41.096 # World Runners
5 Ron Bakker 011056 NED M40 dnf 38.870 avVN - Almere
36 Bart Mulders 260152 NED M45 dnf 38.870 Cifla
<80>
10 Wim van Brummen 081249 NED M50 dnf 36.644 avVN - Almere
121 Gerard van Veen ?????? NED Mse dnf 33.305 # Purmerend
43 Rob Prins 220753 NED M45 dnf 31.079 Noordkop
3 Rob van den Hoek 280765 NED Mse dnf 28.853 avVN - Breda
129 Mathilde de Boer-Hielema 010755 NED W45 dnf 28.853 # World Runners
133 Guus Alfrink 130356 NED M45 dnf 25.514 # Driebergen
6 Herman Bakker 240332 NED M65 dnf 23.288 # Trim Slim Fitnes
44 Jos Proost 301057 NED M40 dnf 19.949 # Trim Slim Fitness
60 Joachim Bottcher 150753 GER M45 dnf 15.497 LG Haltern
7 Marco Betman 240368 NED Mse dns 0.000 Veluwe
<90>
29 Ruud Jacobs 301262 NED Mse dns 0.000 RAV de Komeet
101 Leo Steegs ?????? NED Mse dns 0.000 # Amsterdam
109 Johan Visschedijk 041163 NED Mse dns 0.000 Hellas
114 Ludger Koch ?????? GER M50 dns 0.000 # Munster
120 Rob Tieleman 210664 NED Mse dns 0.000 TRR
122 Reindert de Jonge 270161 NED Mse dns 0.000 AAC'61

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]