Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
8 apr 2019
Zestig van Texel met 60 en 120 km
Nieuws in 2019
* April
* 19 apr 2019: Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
* 19 apr 2019: Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
* 15 apr 2019: Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
* 8 apr 2019: Zestig van Texel met 60 en 120 km
* 6 apr 2019: De lopers van de 120 van Texel zijn er klaar voor.
* 1 apr 2019: Voorbeschouwing Zestig van Texel 2019
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2001
 
Steenwerck, 23 en 24 mei

Deze 100 kilometer wedstrijd in Noord Frankrijk (waar in het verleden
Henk Bronswijk ook goede prestaties heeft neergezet) beslaat twee lopen.
Op 23 mei om 7 uur in de avond start de open race met een tijdlimiet van
24 uur; de volgende ochtend om 6 uur de wedstrijd met een tijdlimiet van
13 uur. Deze formule zien we bij meer wedstrijden zoals ook de 100
kilometer van Mont Saint Michel 13 en 14 juli 2001.

Steenwerck, May 23rd/24th

1-The race of the champions time-limit 13h00 start at 06:00AM on may 24th.
2-The Open Race time-limit 24h00 start at 07:00PM on may 23th.

100KM de STEENWERCK
I A U
INTERNATIONAL P.GAMBIER 37 rue du Musée
ASSOCIATION OF F- 59181 STEENWERCK ULTRARUNNERS 24. 05. 2000 Tel/fax: +33 3 28 40 49 04

COURSE ELITE
Page: 1

08.07.10 WATERLOT Hugues M FRA 62 BEALENCOURT 1 1STEEW2001
08.27.40 VASSEUR Patrick 19.12.52 M45 FRA 62 ARRAS 2 1STEEW2001
09.02.10 DELEZENNE Pascal M FRA 62 WIMEREUX 3 1STEEW2001
09.36.51 LEFEBVRE Serge M FRA 62 WIMY 4 1STEEW2001
09.46.07 LHOTTE Christian 16.09.51 M45 FRA 51 JC EPERNAY CHAMPAG 5 1STEEW2001
09.51.26 VELLY Christian 59 M40 FRA 51 PIERRY 6 1STEEW2001
10.13.48 GAPIN José 58 M40 FRA 76 BOIS GUILLAUME 7 1STEEW2001
10.20.46 KOSCIAREK Philippe M FRA 14 CAEN IND. 8 1STEEW2001
10.22.43 AUDRAIN Gérard 68 M FRA 67 STRASBOURG 9 1STEEW2001
10.49.37 LEROY Gérard M40 FRA 62 ECOURT ST QUENTIN 10 1STEEW2001
10.52.51 SAND Julien M50 LUX 2670 11 1STEEW2001
11.11.33 AERNOUTS Didier M FRA 62 FEUCHY 12 1STEEW2001
11.19.01 VERCAMBRE Jean M40 FRA 59 WANNEHAIN 13 1STEEW2001
11.57.29 MERLIN José M40 FRA 62 ST ETIENNE AU MONT 14 1STEEW2001
11.57.40 CHOCHOIS Patrick M FRA 62 GUTREAU 15 1STEEW2001
12.18.36 REGNIEZ Michel 6.04.54 M45 FRA 59 ST POL S/MER 16 1STEEW2001
12.27.29 BAFCOP Mickäel M FRA 59 STEENWERCK 17 1STEEW2001
12.35.50 BARON Damien M40 FRA 59 FRETIN 18 1STEEW2001
12.41.54 DUBOIS Olivier M FRA 59 WORMHOUT 19 1STEEW2001
12.43.40 VASSOGNE Régis M FRA 14 GIBERVILLE 20 1STEEW2001
100KM de STEENWERCK
I A U
INTERNATIONAL P.GAMBIER 37 rue du Musée
ASSOCIATION OF F- 59181 STEENWERCK ULTRARUNNERS 23 /24. 05. 2001 Tel/fax: +33 3 28 40 49 04

COURSE POPULAIRE
Page: 1

NOM-PRENOM JJ.MM.AA CAT NAT PLACE

09.36.14 ROUBLIQUE Thierry M40 FRA 62 DROUVIN LE MARAIS 1 2STEEW2001
09.50.52 CHARLET Eric M FRA 59 COMINES 2 2STEEW2001
09.51.25 PIERSON Antoine 27.09.50 M50 FRA 08 ACCM MEZIERES 3 2STEEW2001
10.16.28 FONTYN Georges M40 FRA 59 CK BRANCHES 4 2STEEW2001
10.53.44 WOUTS Hubert M40 FRA 59 LOMPRET 5 2STEEW2001
11.05.16 DAMIENS Patrick M40 FRA 59 PROVIN 6 2STEEW2001
11.11.00 MARISSIAUX Patrick M FRA 59 SEQUEDIN 7 2STEEW2001
11.19.50 MARTIAUX Patrick M40 FRA 59 LA GORGUE 8 2STEEW2001
11.21.34 LEROY Daniel M50 FRA 59 CROIX 9 2STEEW2001
11.26.37 MATHIEU Stéphane 5.07.72 M FRA 75 NL PARIS 10 2STEEW2001
11.26.44 SAKESYN Olivier 13.11.65 M FRA 77 LE CHATELET BRIE 11 2STEEW2001
11.59.32 SERESSIA Bernard M50 BEL B-7604 BAUGNIES 12 2STEEW2001
12.12.00 JACOB Bernard 17.10.56 M40 BEL B-4000 LIEGE 13 2STEEW2001
12.12.10 RIGAUX Willy 8.01.58 M40 BEL B-6887 STRAIMONT 14 2STEEW2001
12.17.36 LETOQUART Philippe M40 FRA 84 SAUE DE VAUCLUSE 15 2STEEW2001
12.18.16 MARSY Richard M40 FRA 80 BROUCHY 16 2STEEW2001
12.20.47 DUBUIS Bernard M50 FRA 62 CALAIS 17 2STEEW2001
12.20.48 LECUYER Michel M40 FRA 62 CALAIS 18 2STEEW2001
12.24.43 DELANNOY Gilles M40 FRA 62 CALAIS 19 2STEEW2001
12.32.28 EMONIERE Philippe 22.07.61 M40 FRA 94 COSMA ARCUEIL 20 2STEEW2001
12.48.39 BOYAVAL Sylvian M40 FRA 62 SAILLY SUR LA LYS 21 2STEEW2001
12.51.23 QUEVALLIER Jean-Claude M40 FRA 59 LESQUIN 22 2STEEW2001
12.55.06 PIERCE Raymond M40 FRA 59 SECLIN 23 2STEEW2001
12.57.06 BAFCOP Nicolas M FRA 59 BAILLEUL 24 2STEEW2001
12.57.45 PAVY Michel 17.07.53 M45 FRA 59 LA GORGUE ATHLE 25 2STEEW2001
13.03.42 CRETEL Lucien M40 FRA 94 LE 26 2STEEW2001
13.09.40 CHRISTIANN Gilles M FRA 62 ROUVROY 27 2STEEW2001
13.12.26 LEMPASZAK Jean-François M FRA 59 CARNIN 28 2STEEW2001
13.13.55 POIROT Gérard 15.10.42 M55 FRA 78 USM DASSAULT 29 2STEEW2001
13.22.36 CAILLIEZ Jean-Charles M FRA 59 AUBERS 30 2STEEW2001
13.23.04 ZIARNOWSKI David M40 FRA 62 BRUAY 31 2STEEW2001
13.25.04 MIGNON Joël M40 FRA 59 LA GORGUE 32 2STEEW2001
13.28.11 MARIEZ Martial M40 FRA 59 VALENCIENNES 33 2STEEW2001
13.30.41 DE CONINCK Jean-Marie M40 FRA 59 HOUPLINES 34 2STEEW2001
13.40.57 PICHON Claude 9.08.51 M45 FRA 59 CUINCY 35 2STEEW2001
13.41.14 CAUVELLE Colette F50 FRA 94 MAISON ALFORT 36/01 2STEEW2001
13.41.17 WATTRIN Jean-Michel M40 FRA 78 LE BRETONNEUX 37 2STEEW2001
13.48.56 MADET Thiérry M40 FRA 59 WATTIGNIES 38 2STEEW2001
13.51.12 GHESQUIERE Gérard M50 FRA 62 SAILLY SUR LA LYS 39 2STEEW2001
13.56.10 KOKELAERE René 4.05.39 M60 FRA 59 LAMBERSART 40 2STEEW2001
13.56.11 VANDENBULCKE José M50 FRA 59 LEERS 41 2STEEW2001
13.56.53 HURLISIS Martial M FRA 59 WANDIGNIES 42 2STEEW2001
13.59.27 BAYART Olivier M FRA 62 OYE PLAGE 43 2STEEW2001
14.00.56 BARENNE Roland M60 FRA 59 ROUBAIX 44 2STEEW2001
14.00.59 PREUX Emmanuel 59 M40 FRA 59 MONS EN BAROEUL 45 2STEEW2001
14.20.08 DUREZ Jean-François M FRA 59 CAPPELLE LA GRANDE 46 2STEEW2001
14.29.52 BEVE Cédric M FRA 59 STEENWERCK 47 2STEEW2001
14.29.52 ROBERT Rodrigue M FRA 59 STEENWERCK 48 2STEEW2001
14.29.52 BAFCOP Roger M60 FRA 59 STEENWERCK 49 2STEEW2001
14.35.42 MARECHAL Pierre M40 FRA 02 BOHAIN EN VERMANDOIS 50 2STEEW2001


Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ]