Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
* December
* November
* Oktober
* September
* 28 sep 2014: Marathon van Oostende voor Dupont en Serroen
* 28 sep 2014: Nieuw wereldrecord Dennis Kimetto in Marathon Berlijn
* 27 sep 2014: De Belgische en Nederlandse finishers
* 27 sep 2014: Alle 3 Belgen en 3 Nederlanders die de 172 km haalden zijn gefinisht
* 27 sep 2014: Ivan Cudin en Szilvia Lubics winnen beiden voor derde keer Spartathlon (Update)
* 27 sep 2014: Doorkomst op CP 69, Cudin gaat Spartathlon winnen
* 26 sep 2014: Doorkomst Tegea op 195 km
* 26 sep 2014: Doorkomst Nestani 172 km
* 26 sep 2014: Doorkomst voet Sangaspas 159 km
* 26 sep 2014: Op weg naar de Sangas Pas
* 26 sep 2014: Doorkomst Nemea 123 km
* 26 sep 2014: Corinth voorbij
* 26 sep 2014: Doorkomst in Corinth op 81 km
* 26 sep 2014: Het marathonpunt in de Spartathlon
* 26 sep 2014: Spartathlon van Start
* 24 sep 2014: Zeehondenroute op 19 oktober
* 24 sep 2014: Voorbeschouwing Spartathlon
* 21 sep 2014: Inschrijving Salland Trail 2015
* 21 sep 2014: 9e Self-Transcendence 6 Uursloop 4 oktober
* 13 sep 2014: Simone Stoeppler wint opnieuw de RUN (Update)
* 13 sep 2014: Daniel Oralek wint voor de 4e keer de RUN (Update)
* 13 sep 2014: Wordt de eerste Nederlander ook winnaar van de RUN?
* 13 sep 2014: Harm Sengers verbaast zichzelf (RUN 50 km)
* 13 sep 2014: Spanning uit de kop van de 100 km wedstrijd: Esparza letterlijk uitgevallen
* 13 sep 2014: Vier man op kop bij de RUN
* 9 sep 2014: Tussenstand M&U Cup na Rivierenlandmarathon
* 1 sep 2014: Zestig van Texel opent de inschrijving
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2014
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=2122393

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=2335787

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand M&U Cup 2014

PLAATS         NAAM      PUNTEN MAR ULTRA WEDSTR GEBJ GESL NATION     WOONPLAATS

1 Mertens Gert 531,5 3 8 11 1964 M BEL Schoten
2 Idrissi Mo 498,7 3 9 12 1952 M NED Heemskerk
3 Taelman Lucien 493,7 3 6 9 1957 M BEL Waregem
4 Van Daele Rudy 482,9 4 7 11 1962 M BEL Sint-Niklaas
5 Bemong Marc 481,1 2 7 9 1948 M BEL Tielt-Winge
6 Leus Frankie 480,4 2 7 9 1962 M BEL Herenthout
7 Lempers Jos 463,7 4 5 9 1957 M NED Landgraaf
8 Bus Sjaak 448,7 1 8 9 1955 M NED Raamsdonksveer
9 Palmans Peter 445,5 2 6 8 1962 M BEL Neerpelt
10 Vandebeek Patrick 444,1 2 6 8 1974 M BEL Aarschot
11 Watthy Johan 443,8 5 4 9 1967 M BEL Gistel
12 Janssens Heidi 427,9 1 7 8 1975 W BEL Ichtegem
13 Meers Vincent 406,9 5 3 8 1973 M BEL Gentbrugge
14 Bock Bob 405,6 3 8 11 1955 M NED Amsterdam
15 Driesen Wim 397,3 3 4 7 1967 M BEL Beerse
16 Blyaert Marc 388,4 4 5 9 1958 M BEL Merchtem
17 Aelbers Els 387,8 4 7 11 1968 W BEL Maasmechelen
18 Haan John 371,6 3 4 7 1958 M NED Landgraaf
19 Lathouwers Gust 367,3 1 6 7 1954 M BEL Zutendaal
20 Vandewal Jacques 366,7 4 6 10 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
21 Verbruggen Xavier 364,4 4 3 7 1963 M BEL Zulte
22 Van Vooren David 358,8 0 5 5 1970 M BEL Eeklo
23 Preibisch Ralf 353,6 3 2 5 1962 M GER Halsteren
24 Beernaert Veerle 352,2 1 5 6 1969 W BEL Bissegem
25 Maquelin Richard 350,8 1 4 5 1956 M NED
26 Van Thuyne Dirk 350,3 1 4 5 1969 M BEL Olsene
27 De Keyser Gust 348,7 2 4 6 1948 M BEL Vlezenbeek
28 Gerlo Luc 348 3 3 6 1956 M BEL Temse-Elversele
29 Papanikitas Marc 347 1 4 5 1967 M BEL Morstel
30 Maes Luc 346,9 2 4 6 1952 M BEL Meulebeke
31 Henneman Vanessa 346,8 1 7 8 1973 W BEL Diepenbeek
32 Rumphakwaen Nid 346 2 2 4 1968 M BEL Grimbergen  
33 Verschuere Patricia 342,7 1 4 5 1968 W BEL Eeklo
34 Vanhole Yves 339,1 2 7 9 1965 M BEL Diepenbeek
35 Bodelier Hein 330,2 1 5 6 1948 M NED Landgraaf
36 Van Samang Ann 329,4 5 5 10 1970 W BEL Brugge
37 Snoeren Berry 327,9 0 5 5 1976 M NED Tilburg
38 van der Ent Ferry 321,5 0 4 4 1959 M NED Hoofddorp
39 van Dijk Adrie 320 0 4 4 1954 M NED Paterswolde
40 Adriaenssens Dirk 318,8 1 4 5 1956 M BEL Sint-Niklaas
41 Dops Ghislain 317,2 1 4 5 1955 M BEL Lanaken
42 de Boer Tabe 314,5 0 4 4 1975 M NED Arnhem
43 Bailliere Dirk 313,7 2 4 6 1966 M BEL Lochristi
44 Kasanardjo Endy 313,7 0 5 5 1969 M NED Eindhoven
45 Haustrate Fred 308,5 1 5 6 1966 M BEL Pipaix
46 Corneillie Martino 308 0 4 4 1963 M BEL Moorslede
47 Nelsen Ferdinand 306,5 2 2 4 1950 M BEL Bonheiden
48 De Krijger Peter 304,5 1 3 4 1963 M NED Stadskanaal
49 Verhoef Ruud 303,7 3 2 5 1960 M NED Utrecht
50 Derudder Henk 303,1 0 6 6 1968 M BEL Ichtegem
51 Senaeve Walter 300,7 3 3 6 1960 M BEL Sint-Niklaas
52 Vanmolecot Steven 295,5 0 4 4 1979 M BEL Bredene
53 Coussee Koenraad 295 1 3 4 1963 M BEL Lichtervelde
54 Vandenweghe Juan 293,7 1 6 7 1979 M BEL Menen
55 De Jaeger-Braet Luc 293 1 3 4 1957 M BEL Watervliet
56 Zuidema Nitish 290,5 1 3 4 1967 M NED Utrecht
57 Reijngoudt Rinus 284 2 2 4 1959 M NED Dordrecht
58 Claereboudt Jan 279,5 3 1 4 1962 M BEL Lint
59 Kloek Patrick 279,5 1 3 4 1964 M BEL Antwerpen
60 Merken Jean-pierre 275,5 1 3 4 1960 M BEL Dilsen-Stokkem
61 Van Rie Wouter 271,5 1 3 4 1984 M BEL Zoerle-Parwijs
62 Decock Wouter 270 1 2 3 1983 M BEL Koekelare
63 Smets Leo 267,5 1 2 3 1964 M BEL Olen
64 Dupont Mieke 265 0 3 3 1973 W BEL Blankenberge (BEL)
65 Mattheeuws Hans 263 0 4 4 1962 M BEL Hertsberge
66 van den Haak Leonie 262 0 3 3 1981 W NED Amsterdam
67 Braun Marion 261 0 3 3 1957 W GER Simmerath
68 Casier Gino 258,5 1 2 3 1972 M BEL Wilrijk
69 Van Avesaath Lianne 249 1 3 4 1966 W NED Herten
70 van Hiel Paul 248,4 2 3 5 1970 M BEL Steenhuffel
71 Avau Benoit 245 2 3 5 1958 M BEL Strombeek Bever
72 Mans Pieter 243,5 0 3 3 1979 M NED Arnhem
73 Dierx Wilma 241 0 3 3 1966 W NED Amsterdam
74 Ambuhl Vincent 239,7 2 3 5 1968 M BEL Brussel
75 Lagae Philippe 239 1 3 4 1965 M BEL Bissegem
76 van der Heijden Rudy 239 2 2 4 1969 M NED Grave
77 Hartman Marco 238,5 0 4 4 1974 M NED Wildervank
78 Verbrugghe Stefaan 237 1 2 3 1972 M BEL Oostkamp
79 Slagers Anton 236 0 3 3 1967 M NED Eelderwolde
80 Filisijn Francois 235,5 0 3 3 1963 M NED
81 Dhooge Chris 233 0 3 3 1970 M BEL Zaffelare
82 Vermeesch Fernand 233 0 3 3 1949 M BEL De Haan
83 Lerate Vincianne 231 1 2 3 1967 W BEL Nivelles
84 van Meerveld Peter 225,5 1 3 4 1973 M NED Den Bosch
85 Mathijs Jimmy 224 2 1 3 1971 M BEL Stokrooie
86 Smet Bart 224 2 1 3 1973 M BEL Kortemark
87 Staessens Luc 223 1 2 3 1964 M BEL Bissegem
88 Van Der Veldt Tom 222,5 1 2 3 1968 M NED Haarlem
89 Jurriaans Hans 222 0 3 3 1969 M NED Tegelen
90 Pelgrims Matthias 220,5 1 2 3 1990 M Werchter
91 Van Den Bossche David 217,5 1 2 3 1975 M BEL Opwijk
92 Hogentoren Wim 214,5 3 0 3 1957 M NED Vught
93 Unoki Katie 214 0 3 3 1969 W NED Leiden
94 Polling Guy 212,5 2 1 3 1963 M BEL Wellen
95 Jansz Marc 211 0 3 3 1962 M NED Almere
96 Van Der Parre Jiri 211 1 2 3 1980 M BEL Schelle
97 Lyneel Deborah 209 1 3 4 1967 W BEL Atlemo
98 Boom Andre 207 0 3 3 1954 M NED Haarlem
99 Immink George 206 2 1 3 1963 M NED Best
100 Marechal Ghislain 204 1 2 3 1972 M BEL Braine L'Alleud
101 Van Poeke Yves 203 0 3 3 1968 M BEL Lede
102 Poppe Patrick 201 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
103 Lundgren Tobias 200 1 2 3 1973 M SWE Amsterdam
104 Keersmaekers Dirk 198 2 1 3 1965 M BEL Boechout
105 Rottiers Ken 197,5 1 2 3 1976 M BEL Schoten
106 Steunebrink Mirjam 196,5 0 3 3 1977 W NED Eelde
107 Buis Hans 196 3 1 4 1951 M NED De Rijp
108 Vandermolen Sebastiaan195,5 1 2 3 1980 M BEL Antwerpen
109 Boekestijn Leonard 194,5 2 1 3 1958 M NED De Lier
110 Kempinski Roger 191 0 3 3 1972 M NED Bemelen
111 Spitael Jan 188,5 2 1 3 1964 M BEL Gijzegem
112 Sprang Holger 188 0 3 3 1964 M GER Aachen
113 De Jong Theo 186 1 2 3 1950 M NED Culemborg
114 Vliegen Zander 185 1 2 3 1987 M BEL Zandvliet-Antwe
115 van der Wal Rinus 183 0 3 3 1964 M NED Heemskerk
116 Sipers Henk 182 1 2 3 1955 M NED Maastricht
117 Van Der Sneppen Lineke179,5 1 2 3 1981 W NED Breda
118 Peeters Koen 179 1 2 3 1985 M BEL Antwerpen
119 Rummert Horst 178,5 0 3 3 1956 M GER Aachen
120 Klein Marcel 178 3 1 4 1974 M NED Landgraaf
121 Deschodt Samantha 176,5 1 2 3 1969 W BEL Geluwe
122 Mik Gerik 175,5 0 3 3 1960 M NED Sint Annen
123 Hufkens Louis 175 2 1 3 1950 M BEL Grobbendonk
124 Dix Warren 173,5 1 2 3 1967 M GBR Krimpen aan den Ijss
125 De Waele Pieter 173 1 2 3 1981 M BEL
126 Vansteenkiste Koen 172 2 2 4 1962 M BEL Gistel
127 van Meerveld Aart 170 2 1 3 1972 M NED Barneveld
128 HAMAR Olivier 164 3 0 3 1974 M BEL Bruxelles
129 Rohrmann Bernd 163 0 3 3 1959 M GER Hagen
130 van der Veer Pascal 153 1 2 3 1975 M BEL Deinze
131 Muetze Willem 152 2 2 4 1956 M NED Heerlen



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]