Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
10 dec 2017
Uitslagen weekend 8-10 december
8 dec 2017
Spannende ontknoping van de M&U Cup 2017 en voorbereiding editie 2018
5 dec 2017
Vriendenloop van De Panne naar Knokke op 24-02-2018
3 dec 2017
Uitslagen weekend 2-3 december
Nieuws in 2017
* December
* 10 dec 2017: Uitslagen weekend 8-10 december
* 8 dec 2017: Spannende ontknoping van de M&U Cup 2017 en voorbereiding editie 2018
* 5 dec 2017: Vriendenloop van De Panne naar Knokke op 24-02-2018
* 3 dec 2017: Uitslagen weekend 2-3 december
* 3 dec 2017: Sterke prestaties op de baan bij de 24 uur in Taipei
* 3 dec 2017: Europees record marathon Sondre Nordstad Moen
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2017
 
Vrijdag 2 juni
Hoch Königman 48-85 km
Op de 85 km met 5000 hm+ werd Mirjam Steunenbrink 5e
Link naar de uitslag: http://my4.raceresult.com/56517/results?lang=de#

xxx

Zaterdag 3 juni
Ultra Sky Marathon Madeira 55 km 4000 hm+
Janne Geurts 5e bij de vrouwen.
Link naar de uitslag: http://apus.uma.pt/trail/#/event/52/126/results/final

xxx

Zondag 4 juni
Comrades Marathon Up 87 km
Oudste ultraloop ter wereld van punt tot punt.
Vrouwen top-10
1. Camille Herron 6.27.35
2. Alexandra Morozova 6.31.45
3. Charne Bosman 6.39.51
4. Gerda Steyn 6.45.45
5. Jasmin Nunige 6.46.21
6. Sarah Bard 6.49.30
7. Colleen de Reuck 6.55.36
8. Danette Smith 6.58.38
9. Stephanie Smith 7.00.30
10. Devon Yanko 7.05.55
Mannen top-10
1. Bongmusa Mthembu 5.35.34
2. Hatiwande Nyamande 5.38.48
3. Gift Kelehe 5.41.48
4. Modibe Ludwick Mamabolo 5.42.40
5. Charles Dibate Tijane 5.45.26
6. Siphiwe Ndlela 5.45.57
7. Teboho Sello 5.47.02
8. Prodigal Khumalo 5.47.11
9. Steven Way 5.49.40
10. Fritjof Fagerlund 5.49.54
Link naar de uitslag: http://live.ultimate.dk/desktop/front/index.php?eventid=3361&language=us
Ook de mogelijkheid om per land te zoeken.

xxx

Zondag 4 juni
Tokyo Shibamata 100 km
Japanse 100 km op een heen en weer parcours.
Léonie van den Haak 8.20.42 (PR) (50 km 3.56.44), 1e plaats bij de vrouwen
Zware omstandigheden met een temperatuur die opliep tot 30 graden. Daarom wat meer verval dan volgens schema gepland.

xxx

Zondag 4 juni
Pinksterlopen Aalter Belgisch Kampioenschap 100 km
Wouter Decock en Mieke Dupont werden Belgisch Kampioen.
Zie apart artikel: http://ultraned.org/n_item/f7080.php

xxx

Zondag 4 juni
Ohm trail 50 km Aywaille
Trail 50 km met ca. 2000 hm+
Winnaar Francois Rouchet 4.53.41
Winnares Juliet Champion 5.24.28
132 finishers op 50 km
Link naar uitslag:

xxx

Zondag 4 juni
Grimace de Grand Georges Marche-en-Famenne
Trail 55 km (1500 hm+) en 80 km (2200 hm+)
Winnaar 80 km Benny Keuppens 7.38.58
Winnares 80 km Bridget Brady 9.00.07
Winnaar 55 km Michael de Cooman 4.32.43
Winnares 55 km Ninon Legendre 5.44.11
50 finishers op de 80 km en 52 finishers op de 55 km
Link naar de uitslag: http://prod.chronorace.be/Classements/ListeRapports.aspx?eventId=1187871989989010

xxx

Zondag 4 juni
Saxopholie Celestes 120 km 3150 hm+
De traditionele trail van Les Coureurs Celestes in het Pinksterweekend. De 18e editie van deze trail, verschillend in lengte van 100-161 km.
Winnaar Eric Brossard 14.11.25
Winnares Anne Godon 16.55.58
70 finishers
Link naar de uitslag: http://www.inedichrono.be/results/2017/Saxopholie-120km_Classement.html


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]