Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 mrt 2019
Participants 2019 of Around Texel 120K
17 mrt 2019
SallandTrail2019
10 mrt 2019
Ultraloop Stein halverwege afgebroken
7 mrt 2019
Uitslag loting Spartathlon 2019
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2001: La Louviere resultaten
* 30 mrt 2001: Latest news Texel.
* 30 mrt 2001: Nieuwe datum voor 60/120 km Texel
* 30 mrt 2001: De Zes Uur van Texel
* 30 mrt 2001: Deelnemers 6 uur La Louviere
* 29 mrt 2001: Texel op toeren!
* 29 mrt 2001: Kopspijkers en ultramarathon
* 27 mrt 2001: MKZ preventie: De Zestig van Texel NIET op 16 april ’01 !
* 26 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 26 mrt 2001: MKZ (maart 2001)
* 25 mrt 2001: Nieuwe adressen België
* 23 mrt 2001: In memoriam Louis Weisscher
* 22 mrt 2001: 6 uur leeftijdsrecords
* 21 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 20 mrt 2001: Steinfurter marathon
* 20 mrt 2001: Marathon- en UltraCup
* 19 mrt 2001: De inschrijvers voor De 120 van Texel
* 18 mrt 2001: Routebeschrijving La Louvière
* 18 mrt 2001: Verenigingsklassementen Stein
* 18 mrt 2001: Stein per categorie
* 18 mrt 2001: Definitieve uitslag Stein
* 18 mrt 2001: Over de geboorte van De Zestig van Texel
* 17 mrt 2001: Eindstand Limbrutg Trofee
* 16 mrt 2001: Terugblik op Stein
* 14 mrt 2001: Looptip
* 14 mrt 2001: Live reports Stein 11/3 & errata
* 13 mrt 2001: En toen werd ik 40 ...
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names A-D
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names A-D
* 13 mrt 2001: Stein 6 hour/uur lap recordings/doorkomsten
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names N-R
* 13 mrt 2001: Lap recordings Stein
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 1-10; names A-D
* 12 mrt 2001: Diever marathon
* 12 mrt 2001: Recordbezoek aan UltraNed tijdens Stein 6 uur!
* 11 mrt 2001: Stein 50K splits
* 11 mrt 2001: Budel Dorplein 10:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 5:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:16 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:30 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:48 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:08 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 1:40 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:40 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:18 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 11:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein is on the air!
* 10 mrt 2001: Participants 6 hours Stein
* 10 mrt 2001: Bulletin board Stein
* 10 mrt 2001: Lap length / rondelengte Stein
* 9 mrt 2001: WK indoor ...
* 7 mrt 2001: Stein moet parcours aanpassen!
* 6 mrt 2001: Taiwan 24 uur baanloop
* 6 mrt 2001: Prikbord experiment
* 5 mrt 2001: Persbericht Stein
* 5 mrt 2001: La Louvière 6 uur/hours/heures
* 2 mrt 2001: Friese Elfsteden Ultramarathon
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Wedstrijden UTMB weekend, 28 augustus-3 september:
UTMB verslag Arjan van Binsbergen: http://www.ultraned.org/v_item/f7124_2017_09.php
OCC 55 km Diederick Calkoen werd knap 9e
Uitslag zie: http://utmbmontblanc.com/it/live/occ
La Petite Trotte a Leon 300 km, loop voor duo’s Michiel Panhuysen Jonathan Koutstaal 5e plaats; link naar verslag Michiel: http://www.mudsweattrails.nl/PTL_2017

xxx

Zaterdag 2-zondag 3 september
24 uur Gotha DUV Duits Kampioenschap
Winnaar Marcel Leuze 240,672 km
Winnares Antje Krause 219,171 km
Link naar de uitslag: https://timing.sportident.com/de/results/2017/24h-dm-duv

xxx

Zondag 3 september
Wisenttrail 54 km
Apeldoorn/Ugchelen trail met 525 hm+
Winnaar Martijn Klaasse 4.13.12
Winnares Ezgi Akdesir (SUI) 4.58.25
53 finishers
Link naar de uitslag: https://public.mysports.tv/results/WT17

xxx

Transalpine Run
7 etappes, 247 km met 15.000 hm+
Het team van Kim Mulder en Willem van ’t Veer wonnen de categorie Master Mixed en werden 27e overall.
Link naar de uitslag: https://services.datasport.com/2017/lauf/transalpine/etappe7/default.htm

xxx

Donderdag 7 september-zaterdag 23 september
Ultra Corsica
Etappeloop op Corsica van 1000 km in 17 etappes
Link naar verslag Jannet Lange: http://jannetlooptlang.blogspot.nl/2017/09/7-9-tm-23-9-2017-ultra-corsica-dag-12.html?m=1

xxx

Donderdag 7 september
Ultra Tour Monte Rosa 170 km Zwitserland
Trails in diverse afstanden. De langste afstand van 170 km telt 11.000 hm+
Wim Bastiaens werd 9e overall en 8e bij de mannen. Mirjam Steunenbrink werd 8e bij de vrouwen.
Link naar de uitslag: https://www.racematix.com/site/#results:rac/Ultra-Tour-Monte-Rosa-Ultra-170-2017

xxx

Zaterdag 9 september
RUN Winschoten 50 en 100 km
Zie apart verslag: http://www.ultraned.org/n_item/f7127.php

xxx

Zaterdag 9 september
Trail 600 de Boitheux
Theux trail 55,7 km met 1700 hm+
Winnaar Henry Phillipot 4.48.39
Winnares Barbara Haurez 6.16.48
71 finishers op de 55 km
Link naar de uitslag: http://www.traildes600boitheux.be/wp-content/uploads/2017/09/Traildes600boitheux-55km_Classement.html

xxx

Zaterdag 9 september
Eco trail Brussel
80 km 1150 hm+
Winnaar Florent Guéret 6.21.42
Winnares Iris Vromans 8.57.48
98 finishers
Link naar de uitslag: http://www.chronorace.be/Classements/Classement.aspx?eventId=1187889169871022&master=iframe&mode=large&IdClassement=16012

xxx

Zaterdag 9 september
Ultratrail Müllerthal Luxemburg
112 km 2800 hm+
Winnaar Sven Merakel 11.03.36
Winnares Annick Weimerskirch 17.29.14
75 km 1900 hm+
Winnaar Tom Weyer 7.25.34
Winnares Josephine Anselin 8.25.51
Link naar de uitslag: http://www.chronorace.be/classements/listerapports.aspx?eventId=1189065990900775

xxx

Zaterdag 9 september
Trail du Herou 80 km
80 km met 3000 hm+
Winnaar Xavier Diepart 8.25.28
Winnares Celine Dispas 12.36.34
53 finishers op de 80 km
Link naar de uitslag: http://gotiming.fr/result/g-live.html?f=resultats/herou/TrailDuHerou.clax

xxx

Zondag 10 september
In Flanders Field marathon
Winnaar Yoris Moeyaert 2.37.35
Winnares Nancy Jiang 3.06.08
413 finishers
Link naar de uitslag: http://marathons.be/sites/default/files/bestanden/results_iffm2017_1.pdf

xxx

Zondag 10 september
N70 trailmarathon
Ubbergen 1200 hm+
Winnaar Mike Bongaerts 3.27.09
Winnares Bertine de Vries 3.57.14
18 finishers op de marathon
Link naar de website met uitslag: http://www.n70trail.nl/

xxx

Zondag 10 september
Tor des Geants 330 km met 24.000 hm+
Winnaar Javi Dominquez (ESP) 67.52.15
Winnares Lisa Borzani (ITA) 89.40.24
Link naar de uitslag: http://live.tordesgeants.it/

xxx

Zaterdag 16 september
Run to remember marathon
Oetingen, parcours 80% onverhard
Winnaar Kurt Swaelens 3.22.13
Winnares Inge Jacobs 4.47.29
10 finishers op de marathon individueel
Link naar de uitslag: http://jcoetingen.be/onewebmedia/20170916_42_1p.pdf

xxx

Zaterdag 16 september
24 uur Tooting Bec Londen baan
Winnaar Norbert Mihalik (HUN) 259,405 km
Winnares Teresa Falk (NOR) 236,802 km
Link naar de uitslag: https://uk.srichinmoyraces.org/london-24/previous-results/2017

xxx

Zaterdag 16 september
Trail des Fees 48 km
Bertrix trail 48 km met 1500 hm+
Winnaar Tim Bernaerts 4.45.22
Winnares Florence Mathelin 6.02.43
42 finishers op de 48 km
Link naar de uitslag: http://www.nv-sports.be/medias/files/classement-scratch-48km.pdf

xxx

Zaterdag 16 september
Trail de l’Abbaye d’Aulne 48 km
Leernes 48 km 1350 hm+
Winnaars Allan Valois en Jerome Groffier 3.54.09
22 finishers
Link naar de uitslag: http://taa.madresasbl.be/wp-content/uploads/2017/09/TAA-48.pdf

xxx

Zaterdag 16 september
Roelofsarendsveen One and only marathon
Winnaar Dennis van Berkel 3.22.15
Winnares Inge Lens 4.03.01
20 sololopers op de marathon
Link naar de uitslag: http://www.oneenonly.nl/OOSSB/Uitslag%20marathon%202017.htm

xxx

Zondag 17 september
Bikse natuurmarathon
Winnaar Patrick Verbunt (NED) 2.59.07
Winnares Laura Kearney (USA) 3.45.55
35 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: https://achil87.nl/wedstrijden/beekse-marathon/uitslagen/

xxx

Zondag 17 september
Marathon Winterswijk
Winnaar Wouter Rouwhorst 3.22.59
Winnares Susanne Wickers 3.49.43
27 sololopers
Link naar de uitslag: https://uitslagen.nl/uitslag?id=2017091719450



Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]