Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 okt 2017
Uitslagen weekend 13-15 oktober
15 okt 2017
Nederlands Record marathon Abdi Nageeye
12 okt 2017
Allertijdenlijst NL vrouwen 100 km < 10 uur
10 okt 2017
Programma Funrunner voor 2018 en het restant van 2017
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* 29 okt 2001: Herfstmarathon Brabant 2001
* 29 okt 2001: Een verslag van het 'Rondje Texel' (2001)
* 25 okt 2001: De Zestig van Texel (x 2) op de fiets
* 24 okt 2001: Voorlopige uitslag Bosmarathon Soest.
* 23 okt 2001: Uitslag 60 km Texel 2001
* 22 okt 2001: Uitslag 120 km Texel, met tussentijden 32/88 km
* 21 okt 2001: Erepodia van De Zestig van Texel 2001
* 21 okt 2001: Paul Beckers wint 120 en Veron Lust 60 km
* 21 okt 2001: Koplopers na 90 km en 30 km
* 21 okt 2001: Na 30 km Texel nog steeds vijf aan kop
* 21 okt 2001: Eindelijk, op Texel wordt gelopen!
* 21 okt 2001: Laprecordings Sondershausen NetCase UM (GER) 20/10
* 21 okt 2001: Ergebnisliste Sondershausen (GER) 20/10
* 19 okt 2001: De startlijst van De 120 van Texel
* 18 okt 2001: Laatste info parcours De Zestig van Texel 2001
* 15 okt 2001: Splits van de eerdere winnaars van De Zestig van Texel
* 13 okt 2001: New French website for ultramarathon
* 12 okt 2001: Finishen in de Spartathlon 2001
* 11 okt 2001: Santa Cruz de Bezana 100 km (ESP) 7/10
* 11 okt 2001: Underground Marathon 20/10
* 9 okt 2001: Catherine Ndereba (KEN)
* 9 okt 2001: Achter de schermen van De Zestig van Texel (21/10)
* 9 okt 2001: Lies Heijnen schittert in Almere
* 8 okt 2001: Uitslag Afsluitdijk Marathon
* 7 okt 2001: Ultraloop Amersfoort 2001
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Voorlopige uitslag
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Na 5:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 4:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 3:12 wedstrrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 2 uur wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort live!
* 6 okt 2001: In Memoriam: Egbert van 't Oever
* 6 okt 2001: Programmablad De Zestig van Texel is klaar
* 5 okt 2001: Nogmaals de Mijn-marathon
* 5 okt 2001: Startlijst Ultraloop Amersfoort
* 3 okt 2001: After RUN 2001
* 2 okt 2001: Bunschoten (NED) 50 km 29/9
* 2 okt 2001: Naoke Takahashi (JPN)
* 1 okt 2001: WBP 6 and 12 hours
* 1 okt 2001: Jaap Swart volbrengt Spartathlon
* 1 okt 2001: Spartathlon 2001 (GRE)
* 1 okt 2001: Nogmaals Winschoten
* 1 okt 2001: Winschoten EC 100K 2001
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Bij het EK 24 uur lag Aleksandr Sorokin op de helft ruim op kop met een afstand van 155 km en een voorsprong van dik 15 km op de nummer 2. Uiteindelijk werd hij 6e met een afstand van 251 km. Hoe dit gaat aflopen is de vraag, ik vrees het ergste. Maar het maakt de wedstrijd wel leuk.
Hoe snel Sorokin is blijkt als je zijn tijd vergelijkt met die van Jan Albert Lantink uit 2011. Jan Albert kwam in 2011 in Nemea door in 10.17.17 en dat was al een snelle tijd. De weersomstandigheden zijn natuurlijk gunstig maar dat houdt ook het risico in een van een te snelle start. Het is nog steeds bewolkt en naar Griekse begrippen fris. Er staat de nodige wind.

Doorkomst mannen 123 km:
1. Aleksandr Sorokin 9.44.48
2. Radek Brunner 10.11.23
3. Nikolaos Sideridis 10.20.19
4. Marco Bonfiglio 10.24.58
5. Tamas Rudolf 10.34.00
6. Urbano Dario Cracco Junior 10.38.12 (massage, is mogelijk uitgestapt)
7. Yoshihiko Ishikawa 10.39.46 (niet gestopt bij verzorging)
8. Ivan Zaborskiy 10.47.01 (wat langere pauze)
9. Sebastian Bialobrzeski 10.49.36
10. Marco Farinozza 10.51.07
12. Joao Oliveira 10.56.02
16. Lukasz Sagan 11.07.09

Doorkomst vrouwen 123 km:
1. Patrycja Bereznowska 11.01.10
2. Stine Rex 11.17.14
3. Zsuzsanna Marasz 11.18.21
4. Aleksandra Niwinska 11.33.32
5. Veronika Jurisic 11.36.33
6. Szilvia Lubics 11.45.00
7. Malgorzata Pazda-Pozorska 11.48.02
8. Antonija Orlic 11.52.19
9. Antje Krause 11.53.22

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders 123 km:
Tobias Lundgren (Zweden) 12.41
Jan Spitael 12.52
Stefaan D’Espallier 13.15
Giel Joziasse 13.27
Steven Schenkels 13.34
Wilma Dierx 14.05
Peter Palmans 14.09
Luc de Jaeger-Braet 14.26
Tom van der Veldt 14.34
Kristof de Block 14.34
Nitish Zuidema 14.40
Arjan van den Berg 14.50
Ryan Cooper (VS) 14.54
Alex Michels 15.00
Joeri Schepers 15.26
Frank van der Gulik 15.34
Katie Unoki (Japan) 15.53
Uitgestapt:
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km
Eric Ariens gestopt op ca. 115 km

342 deelnemers door op 123 km binnen de tijdslimiet van 16.00 uur.


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]