Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
10 dec 2017
Uitslagen weekend 8-10 december
8 dec 2017
Spannende ontknoping van de M&U Cup 2017 en voorbereiding editie 2018
5 dec 2017
Vriendenloop van De Panne naar Knokke op 24-02-2018
3 dec 2017
Uitslagen weekend 2-3 december
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* 31 dec 2002: Verslag en foto's Boscross Marathon Diever
* 30 dec 2002: De Simon Marathon (DSM)
* 30 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.736-740
* 30 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.731-735
* 30 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.726-730
* 30 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.721-725
* 29 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.716-720
* 29 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.711-715
* 29 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.706-710
* 29 dec 2002: Laprecordings Heerde nrs.701-705
* 29 dec 2002: Laprecordings Heerde 28/12
* 28 dec 2002: Eindstand Heerde 6 uur (28/12)
* 28 dec 2002: Heerde na 5:30'
* 28 dec 2002: Heerde na 4:44'
* 28 dec 2002: Heerde na 3:50'
* 28 dec 2002: Heerde na 3:08'
* 28 dec 2002: Heerde na 2:20'
* 28 dec 2002: Zes uur Heerde na 1:27'
* 28 dec 2002: Start 6 uur Heerde
* 26 dec 2002: Baanloop Heerde
* 25 dec 2002: The Changing Spartathlon
* 24 dec 2002: Marathon Plus
* 22 dec 2002: Silvester Marathon Meerssen 28/12
* 20 dec 2002: Laatste editie FAF Soerendonk 5/1/03
* 20 dec 2002: UltraNED verdubbeld in 2002
* 17 dec 2002: Duitse schonen tijdens de Zes Uur van Heerde
* 16 dec 2002: Marathons and ultramarathons in Zwitserland.
* 16 dec 2002: Pafos Marathon March 2nd 2003
* 12 dec 2002: Five ultramarathons in Denmark during 2003
* 9 dec 2002: De ‘grote selectie’ van het Nederlandse ultralopen
* 9 dec 2002: Totaalstand retourtje marathon 7 en 8 december
* 9 dec 2002: Amersfoort – Arnhem – Apeldoorn – Amersfoort
* 9 dec 2002: Subtropische bergloop in de Mexicaanse ‘Copper Canyon’
* 8 dec 2002: Uitslag tweede dag retourtje 8/12 Soerendonk
* 7 dec 2002: Uitslag eerste dag retourtje 7/12 Soerendonk
* 6 dec 2002: Deelnemers en route voor komend retourtje
* 4 dec 2002: Nieuw Europees record 50 km
* 4 dec 2002: Mountain-Man Marathon 31/12 (HUN)
* 4 dec 2002: Calendario Italiano 2003
* 2 dec 2002: Texel met nog 3 ½ maand inschrijving al halfvol
* 1 dec 2002: Uitslag Zuiderzee marathon
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Bij het EK 24 uur lag Aleksandr Sorokin op de helft ruim op kop met een afstand van 155 km en een voorsprong van dik 15 km op de nummer 2. Uiteindelijk werd hij 6e met een afstand van 251 km. Hoe dit gaat aflopen is de vraag, ik vrees het ergste. Maar het maakt de wedstrijd wel leuk.
Hoe snel Sorokin is blijkt als je zijn tijd vergelijkt met die van Jan Albert Lantink uit 2011. Jan Albert kwam in 2011 in Nemea door in 10.17.17 en dat was al een snelle tijd. De weersomstandigheden zijn natuurlijk gunstig maar dat houdt ook het risico in een van een te snelle start. Het is nog steeds bewolkt en naar Griekse begrippen fris. Er staat de nodige wind.

Doorkomst mannen 123 km:
1. Aleksandr Sorokin 9.44.48
2. Radek Brunner 10.11.23
3. Nikolaos Sideridis 10.20.19
4. Marco Bonfiglio 10.24.58
5. Tamas Rudolf 10.34.00
6. Urbano Dario Cracco Junior 10.38.12 (massage, is mogelijk uitgestapt)
7. Yoshihiko Ishikawa 10.39.46 (niet gestopt bij verzorging)
8. Ivan Zaborskiy 10.47.01 (wat langere pauze)
9. Sebastian Bialobrzeski 10.49.36
10. Marco Farinozza 10.51.07
12. Joao Oliveira 10.56.02
16. Lukasz Sagan 11.07.09

Doorkomst vrouwen 123 km:
1. Patrycja Bereznowska 11.01.10
2. Stine Rex 11.17.14
3. Zsuzsanna Marasz 11.18.21
4. Aleksandra Niwinska 11.33.32
5. Veronika Jurisic 11.36.33
6. Szilvia Lubics 11.45.00
7. Malgorzata Pazda-Pozorska 11.48.02
8. Antonija Orlic 11.52.19
9. Antje Krause 11.53.22

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders 123 km:
Tobias Lundgren (Zweden) 12.41
Jan Spitael 12.52
Stefaan D’Espallier 13.15
Giel Joziasse 13.27
Steven Schenkels 13.34
Wilma Dierx 14.05
Peter Palmans 14.09
Luc de Jaeger-Braet 14.26
Tom van der Veldt 14.34
Kristof de Block 14.34
Nitish Zuidema 14.40
Arjan van den Berg 14.50
Ryan Cooper (VS) 14.54
Alex Michels 15.00
Joeri Schepers 15.26
Frank van der Gulik 15.34
Katie Unoki (Japan) 15.53
Uitgestapt:
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km
Eric Ariens gestopt op ca. 115 km

342 deelnemers door op 123 km binnen de tijdslimiet van 16.00 uur.


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]