Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
22 apr 2018
23 april 1988, Bruno Joppen en Ron Teunisse
17 apr 2018
Op 19 mei wordt het Belgisch Kampioenschap 100 km georganiseerd
17 apr 2018
Osschotse 6-urenloop pas beslist in de laatste hectometers
11 apr 2018
Dinah Might 50 Miles Ultra Run editie 2
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* 30 apr 2006: Abrahammaton 6 mei 2006
* 29 apr 2006: ‘Lekker vlak hè, die polders hier’ (Ultraloop om de Haarlemmermeer 1995)
* 26 apr 2006: Oplossing voornamen Haarlemmermeer 1994
* 22 apr 2006: Eerste Rheinsteig Erlebnislauf, 7-14 april 2006
* 20 apr 2006: ‘Kom ik niet om te lopen, dan voor mooie vakantie’ (JKM 2006)
* 19 apr 2006: Ultraned klassement na JKM
* 19 apr 2006: De 50 / 100 K van het Nederlandse Sri Chimoy Marathon team
* 18 apr 2006: Marathon Leens : inschrijving geopend!
* 18 apr 2006: Laatste nieuws Marathon Plus Loop
* 17 apr 2006: Gino van Geyte en Nadja Weijenberg winnen Utrecht Marathon
* 17 apr 2006: Stand Marathon- & Ultracup 2006 na JKM
* 16 apr 2006: Marc Papanikitas en Petra Knops winnen JKM
* 14 apr 2006: Els en Wim : lopen voor de Nederlandse leukemiestichting!
* 12 apr 2006: Voorbeschouwing JKM 2006
* 7 apr 2006: Derde nummer literair blad ‘42’ met onder anderen Teunisse en Westerduin
* 6 apr 2006: Math Roberts Nederlands kampioen bij debuut
* 6 apr 2006: Droomdebuut 24u Stein
* 5 apr 2006: Foto’s Stein 24 uur en 6 uur
* 4 apr 2006: Ondanks off-day toch ver over de 100 in Stein
* 4 apr 2006: Ultraned klassement Nederland 2006 na Stein
* 3 apr 2006: Stand Marathon- & Ultracup 2006 na Stein
* 2 apr 2006: Papanikitas en Braun winnen zes uurs ultraloop Stein
* 2 apr 2006: Schwerk en Muhlen winnen 24 Uren Stein
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Bij het EK 24 uur lag Aleksandr Sorokin op de helft ruim op kop met een afstand van 155 km en een voorsprong van dik 15 km op de nummer 2. Uiteindelijk werd hij 6e met een afstand van 251 km. Hoe dit gaat aflopen is de vraag, ik vrees het ergste. Maar het maakt de wedstrijd wel leuk.
Hoe snel Sorokin is blijkt als je zijn tijd vergelijkt met die van Jan Albert Lantink uit 2011. Jan Albert kwam in 2011 in Nemea door in 10.17.17 en dat was al een snelle tijd. De weersomstandigheden zijn natuurlijk gunstig maar dat houdt ook het risico in een van een te snelle start. Het is nog steeds bewolkt en naar Griekse begrippen fris. Er staat de nodige wind.

Doorkomst mannen 123 km:
1. Aleksandr Sorokin 9.44.48
2. Radek Brunner 10.11.23
3. Nikolaos Sideridis 10.20.19
4. Marco Bonfiglio 10.24.58
5. Tamas Rudolf 10.34.00
6. Urbano Dario Cracco Junior 10.38.12 (massage, is mogelijk uitgestapt)
7. Yoshihiko Ishikawa 10.39.46 (niet gestopt bij verzorging)
8. Ivan Zaborskiy 10.47.01 (wat langere pauze)
9. Sebastian Bialobrzeski 10.49.36
10. Marco Farinozza 10.51.07
12. Joao Oliveira 10.56.02
16. Lukasz Sagan 11.07.09

Doorkomst vrouwen 123 km:
1. Patrycja Bereznowska 11.01.10
2. Stine Rex 11.17.14
3. Zsuzsanna Marasz 11.18.21
4. Aleksandra Niwinska 11.33.32
5. Veronika Jurisic 11.36.33
6. Szilvia Lubics 11.45.00
7. Malgorzata Pazda-Pozorska 11.48.02
8. Antonija Orlic 11.52.19
9. Antje Krause 11.53.22

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders 123 km:
Tobias Lundgren (Zweden) 12.41
Jan Spitael 12.52
Stefaan D’Espallier 13.15
Giel Joziasse 13.27
Steven Schenkels 13.34
Wilma Dierx 14.05
Peter Palmans 14.09
Luc de Jaeger-Braet 14.26
Tom van der Veldt 14.34
Kristof de Block 14.34
Nitish Zuidema 14.40
Arjan van den Berg 14.50
Ryan Cooper (VS) 14.54
Alex Michels 15.00
Joeri Schepers 15.26
Frank van der Gulik 15.34
Katie Unoki (Japan) 15.53
Uitgestapt:
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km
Eric Ariens gestopt op ca. 115 km

342 deelnemers door op 123 km binnen de tijdslimiet van 16.00 uur.


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]