Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 okt 2017
Uitslagen weekend 13-15 oktober
15 okt 2017
Nederlands Record marathon Abdi Nageeye
12 okt 2017
Allertijdenlijst NL vrouwen 100 km < 10 uur
10 okt 2017
Programma Funrunner voor 2018 en het restant van 2017
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2008: De redactie van UltraNed is versterkt
* 30 okt 2008: Utrecht Marathon trekt op 13 april de stad in
* 30 okt 2008: Is er loopleven na de Spartathlon?
* 29 okt 2008: Toronto: marathonmissie geslaagd, de 50 landen volgemaakt
* 28 okt 2008: Buitenlandse uitslagen afgelopen weekend.
* 26 okt 2008: Hondeweer in Ierland
* 25 okt 2008: Ultraloop Assen doet mee aan de Sportverkiezingen
* 25 okt 2008: Weinig Interesse van Belgen voor Spark Marathon
* 24 okt 2008: Ultraloper 5 is uit!
* 23 okt 2008: Terschelling Marathon: niet alle eilandbewoners staan te juichen
* 22 okt 2008: De grootste
* 22 okt 2008: Lange dagen in Ierland
* 21 okt 2008: Stand Marathon- & Ultracup 2008 na Amersfoort, Brussel en Eindhoven
* 21 okt 2008: Buitenlandse uitslagen afgelopen weekend.
* 17 okt 2008: Live Coverage IAU World Challenge 24H, Seoul (KOR)
* 17 okt 2008: Texel 2009: nog 50 plaatsen voor de 60 km
* 15 okt 2008: Derde Marathon Leens : limiet van 150 deelnemers!
* 14 okt 2008: Dwars door Ierland
* 14 okt 2008: Zesde rondje Guus 16/11
* 13 okt 2008: Ultra 'Ronde van België' passeert alle Belgische provinciehoofdplaatsen.
* 13 okt 2008: Ineke Scheffer 'dieselt 'haar 250ste marathon/ultra ...
* 13 okt 2008: Hardlopen - met succes je grenzen verleggen
* 8 okt 2008: Gert Mertens nieuw bestuurslid Marathon & UltraCup
* 7 okt 2008: Ultraherfstloop 60 km Berg en Dal 11/10
* 6 okt 2008: 14e Meuleberg Recycling zes uren ultraloop Stein zondag 1 maart 2009
* 6 okt 2008: Buitenlandse uitslagen afgelopen weekend.
* 5 okt 2008: Peter Palmans wint Ultraloop Amersfoort
* 4 okt 2008: De spelers en spelregels bij UltraNed
* 3 okt 2008: Ultraplatform.nl: een nieuwe website voor ultralopers
* 2 okt 2008: Belgische en Nederlandse lopers op het WK 24 uur Seoul en het WK 100 km Tarquinia
* 2 okt 2008: Veel voorinschrijvers Ultraloop Amersfoort
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Bij het EK 24 uur lag Aleksandr Sorokin op de helft ruim op kop met een afstand van 155 km en een voorsprong van dik 15 km op de nummer 2. Uiteindelijk werd hij 6e met een afstand van 251 km. Hoe dit gaat aflopen is de vraag, ik vrees het ergste. Maar het maakt de wedstrijd wel leuk.
Hoe snel Sorokin is blijkt als je zijn tijd vergelijkt met die van Jan Albert Lantink uit 2011. Jan Albert kwam in 2011 in Nemea door in 10.17.17 en dat was al een snelle tijd. De weersomstandigheden zijn natuurlijk gunstig maar dat houdt ook het risico in een van een te snelle start. Het is nog steeds bewolkt en naar Griekse begrippen fris. Er staat de nodige wind.

Doorkomst mannen 123 km:
1. Aleksandr Sorokin 9.44.48
2. Radek Brunner 10.11.23
3. Nikolaos Sideridis 10.20.19
4. Marco Bonfiglio 10.24.58
5. Tamas Rudolf 10.34.00
6. Urbano Dario Cracco Junior 10.38.12 (massage, is mogelijk uitgestapt)
7. Yoshihiko Ishikawa 10.39.46 (niet gestopt bij verzorging)
8. Ivan Zaborskiy 10.47.01 (wat langere pauze)
9. Sebastian Bialobrzeski 10.49.36
10. Marco Farinozza 10.51.07
12. Joao Oliveira 10.56.02
16. Lukasz Sagan 11.07.09

Doorkomst vrouwen 123 km:
1. Patrycja Bereznowska 11.01.10
2. Stine Rex 11.17.14
3. Zsuzsanna Marasz 11.18.21
4. Aleksandra Niwinska 11.33.32
5. Veronika Jurisic 11.36.33
6. Szilvia Lubics 11.45.00
7. Malgorzata Pazda-Pozorska 11.48.02
8. Antonija Orlic 11.52.19
9. Antje Krause 11.53.22

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders 123 km:
Tobias Lundgren (Zweden) 12.41
Jan Spitael 12.52
Stefaan D’Espallier 13.15
Giel Joziasse 13.27
Steven Schenkels 13.34
Wilma Dierx 14.05
Peter Palmans 14.09
Luc de Jaeger-Braet 14.26
Tom van der Veldt 14.34
Kristof de Block 14.34
Nitish Zuidema 14.40
Arjan van den Berg 14.50
Ryan Cooper (VS) 14.54
Alex Michels 15.00
Joeri Schepers 15.26
Frank van der Gulik 15.34
Katie Unoki (Japan) 15.53
Uitgestapt:
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km
Eric Ariens gestopt op ca. 115 km

342 deelnemers door op 123 km binnen de tijdslimiet van 16.00 uur.


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]