Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
10 dec 2017
Uitslagen weekend 8-10 december
8 dec 2017
Spannende ontknoping van de M&U Cup 2017 en voorbereiding editie 2018
5 dec 2017
Vriendenloop van De Panne naar Knokke op 24-02-2018
3 dec 2017
Uitslagen weekend 2-3 december
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* 31 dec 2001: De zes uren van Epe 2001
* 30 dec 2001: Epe 2001: een barre tocht.
* 28 dec 2001: Fat Ass Fifty / Fifteen, Soerendonk (NED) 30/12
* 27 dec 2001: 24 hour women 2001 by Gerard Stenger
* 27 dec 2001: 24 hours men 2001 by Gerard Stenger
* 27 dec 2001: World rankings 24 hours 2001
* 26 dec 2001: 6 uur statistieken van Heinz Klatt (GER)
* 25 dec 2001: Fat Ass Fifty, 27 januari 2002, Schinnen Limburg.
* 25 dec 2001: Kalender Marathon- & Ultracup 2002
* 24 dec 2001: De Jan Knippenberg Memorial is gered!
* 23 dec 2001: Samenwerking Ultralopen en UltraNed
* 23 dec 2001: Cranendonck (NED) 23/12
* 22 dec 2001: Cranendonck (NED) 22/12
* 21 dec 2001: Deelnemers "retourtje" 22 en 23 december
* 21 dec 2001: Echte top heb ik nooit gehaald
* 18 dec 2001: Frisse start Ultralang binnen de KNAU
* 17 dec 2001: Prestatiewaardering ultramarathon
* 16 dec 2001: Stein, 6 uur, NK 100 km, 50 km
* 14 dec 2001: Westerduin staat in Volkskrant Magazine
* 13 dec 2001: Russische Ultramarathon kalender 2002
* 13 dec 2001: Bernd Heinrich donderdag 13/12 in Noorderlicht
* 10 dec 2001: Wie redt de Jan Knippenberg Memorial?
* 9 dec 2001: Uitslag marathon Soerendonk (NED) 9/12
* 8 dec 2001: Uitslag marathon Soerendonk (NED) 8/12
* 7 dec 2001: Lust rent voor een uitsmijter naar Den Helder
* 4 dec 2001: Retourtje marathon, Soerendonk (NED) 8,9/12
* 3 dec 2001: Memorial Louis Persoons (BEL) 20/1
* 2 dec 2001: Marathons van Milaan (ITA) en Fukuoka (JPN) 2/12
* 2 dec 2001: Vernieuwde omloop Zolder 50 km
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Editie 2014
Bij de laatste grote doorkomst op 227 km kwam Iwan Cudin in 2014 door in een tijd van 20.47.58 gevolgd door Reus met 22.00.37 en Radzikowski in 23.40.53. Cudin kwam uit op een tijd van 22.29.29, Reus kwam tot 23.57.13 en Radzikowski tot 25.49.05. Cudin liep daarmee een laatste 19 km in een tijd van 1.41.31, waar de nummer 3 Radzikowski 2.08.12 nodig had.

Bij de vrouwen kwam Szilvia Lubics als eerste door in 24.57.00 voor Katalin Nagy in 26.30.54. Lubics won met een tijd van 26.53.40 voor Nagy in 28.55.03. Lubics liep de laatste 19 km keurig net binnen de 2 uur, waar Nagy daar 2.24.09 voor nodig had. De nr. 3 bij de vrouwen had zelfs ruim drie- en een half uur nodig om haar derde plek veilig te stellen.

Sorokin wist zijn tempo goed te behouden en had op het 227 km punt nog steeds een voordelige marge van 32 minuten op het schema van Cudin van 2014. Hij verloor maar 2 minuten op dit schema. Met Sorokin weet je het nooit, maar dit kan hij haast niet meer uit handen geven. Brunner en Sideridis liggen binnen de minuut maar wel op 45 minuten van Sorokin. Het lijkt erop dat zij gaan strijden om de zilveren en bronzen plek, waarbij ze mogelijk nog concurrentie gaan krijgen van Ihsikwawa als die een sterk laatste deel kent.

Doorkomst mannen op 227 km:
1. Aleksandr Sorokin 20.15.33
2. Radek Brunner 21.00.30
3. Nikolaos Sideridis 21.00.54
4. Yoshihiko Ishikawa 21.23.10
5. Sebastian Bialobrzeski 22.27.43
6. Lukasz Sagan 22.49.25

Doorkomst vrouwen op 227 km:
1. Patrycja Bereznowska 22.56.47
2. Zsuzsanna Marasz 23.46
3. Aleksandra Niwinska 24.22
4. Stine Rex 24.55
5. Veronika Jurisic 25.09
6. Antje Krause 25.58

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders:
Tobias Lundgren 28.16
Wilma Dierx 29.04
Stefaan D’Espallier 29.09
Giel Joziasse 29.21
Luc de Jaeger-Braet 29.43
Jan Spitael 29.51
Steven Schenkels 29.55
Peter Palmans 30.04
Nitish Zuidema 30.19
Tom van der Veldt 32.21
Joeri Schepers 32.36

Niet op tijd bij post op 227 km, tijdslimiet was daar 33.00:
Frank van der Gulik (195 km 27.36, tijdslimiet 28.10)

Niet op tijd bij post Tegea 195 km, tijdslimiet 28.10:
Kristof de Block (gestopt op 186 km)
Ryan Cooper (VS) (gestopt op 186 km)

Haalden de tijdslimiet van 22.10 uur op CP 57 159 km niet:
Arjan van den Berg (te laat bij CP 57 op 159)
Alex Michels (gestopt op 150 km)
Katie Unoki (Japan) (te laat bij post op 143 km)

Eric Ariens gestopt op ca. 115 km
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km (was op tijd bij post, uitgestapt met hamstring blessure)


wordt aangevuld


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]