Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
20 mei 2018
Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
17 mei 2018
De Friese Elfstedentocht voor ultralopers, 1998 - 2005
12 mei 2018
Ragna Debats Wereldkampioene trail
11 mei 2018
Sri Chinmoy 100 en 50 km 3 juni
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2002: Nederlandse deelnemers Comrades Marathon 2002
* 30 mei 2002: Marathon tiendaagse
* 30 mei 2002: Start Eemmeerloop vervroegd naar 11:00 uur!!
* 30 mei 2002: Inschrijvingen Elfsteden ultra
* 27 mei 2002: Tom Hendriks winnaar in Stige.
* 26 mei 2002: Jan Vandendriessche derde in Rennsteiglauf
* 23 mei 2002: Ultramarathon Cranendonck gecanceld
* 22 mei 2002: Belgische selectie WK 100km Torhout
* 20 mei 2002: Jos Cleemput over de Cup-tussenstand
* 17 mei 2002: Nederlands Ultra Klassement
* 16 mei 2002: Vincent in de ValkenbergRun 2002
* 15 mei 2002: Stand Ultracup na de 6u van Breda en de 50km van Kluisbergen
* 14 mei 2002: Uitslag 50km van Kluisbergen(B)
* 13 mei 2002: Open Russisch kampioenschap 24 uur.
* 13 mei 2002: Definitieve uitslag ValkenbergRUN Breda 12 mei
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 88-99 (estafette)
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 51-72
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 21-40
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 1-20
* 12 mei 2002: Jos Cleemput over de 50 km van Kluisbergen
* 12 mei 2002: Uitslag 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 12 mei 2002: Foto-impressie ValkenbergRun 2002, 6 uur Breda
* 12 mei 2002: Danny Van Lancker wint 50km van Kluisbergen
* 6 mei 2002: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 5 mei 2002: Uitslag Almere marathon 2002
* 4 mei 2002: Persbericht 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 4 mei 2002: Startlijst 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 4 mei 2002: De 6 uur van de Haarlemmermeer 2002
* 1 mei 2002: Deelnemers ValkenbergRUN te Breda, 6 uur, 12 mei 2002
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Editie 2014
Bij de laatste grote doorkomst op 227 km kwam Iwan Cudin in 2014 door in een tijd van 20.47.58 gevolgd door Reus met 22.00.37 en Radzikowski in 23.40.53. Cudin kwam uit op een tijd van 22.29.29, Reus kwam tot 23.57.13 en Radzikowski tot 25.49.05. Cudin liep daarmee een laatste 19 km in een tijd van 1.41.31, waar de nummer 3 Radzikowski 2.08.12 nodig had.

Bij de vrouwen kwam Szilvia Lubics als eerste door in 24.57.00 voor Katalin Nagy in 26.30.54. Lubics won met een tijd van 26.53.40 voor Nagy in 28.55.03. Lubics liep de laatste 19 km keurig net binnen de 2 uur, waar Nagy daar 2.24.09 voor nodig had. De nr. 3 bij de vrouwen had zelfs ruim drie- en een half uur nodig om haar derde plek veilig te stellen.

Sorokin wist zijn tempo goed te behouden en had op het 227 km punt nog steeds een voordelige marge van 32 minuten op het schema van Cudin van 2014. Hij verloor maar 2 minuten op dit schema. Met Sorokin weet je het nooit, maar dit kan hij haast niet meer uit handen geven. Brunner en Sideridis liggen binnen de minuut maar wel op 45 minuten van Sorokin. Het lijkt erop dat zij gaan strijden om de zilveren en bronzen plek, waarbij ze mogelijk nog concurrentie gaan krijgen van Ihsikwawa als die een sterk laatste deel kent.

Doorkomst mannen op 227 km:
1. Aleksandr Sorokin 20.15.33
2. Radek Brunner 21.00.30
3. Nikolaos Sideridis 21.00.54
4. Yoshihiko Ishikawa 21.23.10
5. Sebastian Bialobrzeski 22.27.43
6. Lukasz Sagan 22.49.25

Doorkomst vrouwen op 227 km:
1. Patrycja Bereznowska 22.56.47
2. Zsuzsanna Marasz 23.46
3. Aleksandra Niwinska 24.22
4. Stine Rex 24.55
5. Veronika Jurisic 25.09
6. Antje Krause 25.58

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders:
Tobias Lundgren 28.16
Wilma Dierx 29.04
Stefaan D’Espallier 29.09
Giel Joziasse 29.21
Luc de Jaeger-Braet 29.43
Jan Spitael 29.51
Steven Schenkels 29.55
Peter Palmans 30.04
Nitish Zuidema 30.19
Tom van der Veldt 32.21
Joeri Schepers 32.36

Niet op tijd bij post op 227 km, tijdslimiet was daar 33.00:
Frank van der Gulik (195 km 27.36, tijdslimiet 28.10)

Niet op tijd bij post Tegea 195 km, tijdslimiet 28.10:
Kristof de Block (gestopt op 186 km)
Ryan Cooper (VS) (gestopt op 186 km)

Haalden de tijdslimiet van 22.10 uur op CP 57 159 km niet:
Arjan van den Berg (te laat bij CP 57 op 159)
Alex Michels (gestopt op 150 km)
Katie Unoki (Japan) (te laat bij post op 143 km)

Eric Ariens gestopt op ca. 115 km
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km (was op tijd bij post, uitgestapt met hamstring blessure)


wordt aangevuld


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]