Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 feb 2018
Sjravele door Limburg op 24 februari en 24 maart
17 feb 2018
Ruel en Voets winnen de 100 km en Mark van Hoorn de 50 km van Steenwijk
13 feb 2018
Baanultra Steenwijk 50-100 km op 17-2 met dag-inschrijving
7 feb 2018
Sri Chinmoy Inspiration Marathon
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2003: Festival along the Danube (HUN)
* 27 feb 2003: Aanvullende informatie 6 uur van Stein
* 25 feb 2003: Voorlopige lijst van deelnemers D.T.S.loop 29 maart 2003
* 22 feb 2003: Tussenstand & praktische info De Zestig van Texel
* 21 feb 2003: Prachtige 50 kilometer in Schinnen
* 21 feb 2003: Time spent at refreshment points in the 1997 Spartathlon
* 21 feb 2003: A glimpse of the trial Spartathlon 1982!
* 18 feb 2003: I.A.U WOMEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: I.A.U MEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: IAU rankings and best performances
* 18 feb 2003: WBP 6 hours
* 18 feb 2003: WBP 50 km
* 17 feb 2003: Ultr@ned klassement
* 17 feb 2003: Stein is echt vol!!!
* 17 feb 2003: Comments of Andy Milroy et al. on womens 100K world best performance
* 17 feb 2003: Nationaal team en Ultralang
* 16 feb 2003: Uitslag FAF Schinnen
* 16 feb 2003: Startlijst 6 uur van Stein 2003
* 15 feb 2003: Rus loopt 93,247 km tijdens indoor zesuursloop
* 15 feb 2003: Spanish Ultra Calendar 2003
* 13 feb 2003: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 12 feb 2003: Foto's 50 km van Zolder 2003
* 11 feb 2003: Zolder 50 km uitslag
* 10 feb 2003: Jan Vandendriessche over Zolder
* 10 feb 2003: Belgische 50 km all-time
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 71-138
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 1-69
* 10 feb 2003: Zolder 50 km
* 9 feb 2003: TransEurope-FootRace en The World Run
* 6 feb 2003: In Flanders Fields marathon terug in de Cup
* 6 feb 2003: Six day international championship 2004 Mexico
* 6 feb 2003: Two Oceans, een verslag van de editie 2000
* 5 feb 2003: Opbrengst FAF Schinnen 50 km voor Eldoret (Kenia)
* 4 feb 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 4 feb 2003: Foto’s en herinneringen aan Guus Smit op UFO
* 2 feb 2003: Links naar trails
* 2 feb 2003: Runner's World Pacing Team compleet
* 2 feb 2003: Verslag midwintermarathon Apeldoorn
* 1 feb 2003: Snelle haas gezocht voor Rotterdammarathon
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Editie 2014
Bij de laatste grote doorkomst op 227 km kwam Iwan Cudin in 2014 door in een tijd van 20.47.58 gevolgd door Reus met 22.00.37 en Radzikowski in 23.40.53. Cudin kwam uit op een tijd van 22.29.29, Reus kwam tot 23.57.13 en Radzikowski tot 25.49.05. Cudin liep daarmee een laatste 19 km in een tijd van 1.41.31, waar de nummer 3 Radzikowski 2.08.12 nodig had.

Bij de vrouwen kwam Szilvia Lubics als eerste door in 24.57.00 voor Katalin Nagy in 26.30.54. Lubics won met een tijd van 26.53.40 voor Nagy in 28.55.03. Lubics liep de laatste 19 km keurig net binnen de 2 uur, waar Nagy daar 2.24.09 voor nodig had. De nr. 3 bij de vrouwen had zelfs ruim drie- en een half uur nodig om haar derde plek veilig te stellen.

Sorokin wist zijn tempo goed te behouden en had op het 227 km punt nog steeds een voordelige marge van 32 minuten op het schema van Cudin van 2014. Hij verloor maar 2 minuten op dit schema. Met Sorokin weet je het nooit, maar dit kan hij haast niet meer uit handen geven. Brunner en Sideridis liggen binnen de minuut maar wel op 45 minuten van Sorokin. Het lijkt erop dat zij gaan strijden om de zilveren en bronzen plek, waarbij ze mogelijk nog concurrentie gaan krijgen van Ihsikwawa als die een sterk laatste deel kent.

Doorkomst mannen op 227 km:
1. Aleksandr Sorokin 20.15.33
2. Radek Brunner 21.00.30
3. Nikolaos Sideridis 21.00.54
4. Yoshihiko Ishikawa 21.23.10
5. Sebastian Bialobrzeski 22.27.43
6. Lukasz Sagan 22.49.25

Doorkomst vrouwen op 227 km:
1. Patrycja Bereznowska 22.56.47
2. Zsuzsanna Marasz 23.46
3. Aleksandra Niwinska 24.22
4. Stine Rex 24.55
5. Veronika Jurisic 25.09
6. Antje Krause 25.58

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders:
Tobias Lundgren 28.16
Wilma Dierx 29.04
Stefaan D’Espallier 29.09
Giel Joziasse 29.21
Luc de Jaeger-Braet 29.43
Jan Spitael 29.51
Steven Schenkels 29.55
Peter Palmans 30.04
Nitish Zuidema 30.19
Tom van der Veldt 32.21
Joeri Schepers 32.36

Niet op tijd bij post op 227 km, tijdslimiet was daar 33.00:
Frank van der Gulik (195 km 27.36, tijdslimiet 28.10)

Niet op tijd bij post Tegea 195 km, tijdslimiet 28.10:
Kristof de Block (gestopt op 186 km)
Ryan Cooper (VS) (gestopt op 186 km)

Haalden de tijdslimiet van 22.10 uur op CP 57 159 km niet:
Arjan van den Berg (te laat bij CP 57 op 159)
Alex Michels (gestopt op 150 km)
Katie Unoki (Japan) (te laat bij post op 143 km)

Eric Ariens gestopt op ca. 115 km
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km (was op tijd bij post, uitgestapt met hamstring blessure)


wordt aangevuld


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]