Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 okt 2017
Uitslagen weekend 13-15 oktober
15 okt 2017
Nederlands Record marathon Abdi Nageeye
12 okt 2017
Allertijdenlijst NL vrouwen 100 km < 10 uur
10 okt 2017
Programma Funrunner voor 2018 en het restant van 2017
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* 30 okt 2003: Verslag van de eerste World Challenge 24 uur
* 28 okt 2003: Wereldkampioen Ultralopen
* 27 okt 2003: Swiss Jura Marathon 2004
* 27 okt 2003: Simon en zijn “100e marathon” in Amsterdam
* 26 okt 2003: Uitslag Herfstmarathon Etten-Leur 2003
* 26 okt 2003: Eindstand Marathon- & Ultracup 2003
* 24 okt 2003: Onderzoek Marathonreizen
* 23 okt 2003: UltraNed klassement na 13 oktober 2003
* 22 okt 2003: Championships in the year 2004
* 21 okt 2003: Results 100K Duluth (USA) 20/10
* 21 okt 2003: Rondje Guus 16 november
* 21 okt 2003: Top 100 ING Amsterdam Marathon 2003
* 20 okt 2003: Vooraankondiging fifty/fifty race
* 19 okt 2003: Amsterdam schrijft weer historie
* 19 okt 2003: Een felicitatie-email van Guus
* 18 okt 2003: Prijsuitreiking en algemene vergadering Ultracup 2003 volgend jaar in Zolder
* 18 okt 2003: Bekende pacers bij de Amsterdam Marathon
* 16 okt 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Beloeil, Huy en Uden
* 16 okt 2003: Grand Raid : Hommage à Guus Smit
* 16 okt 2003: Verslag ceremonie La Réunion
* 16 okt 2003: Plaquette Guus Smit op La Réunion
* 15 okt 2003: Sportiviteit na 24 uur hardlopen in Uden
* 15 okt 2003: On the value of PR’s for predicting 24 hour team results
* 13 okt 2003: Jos Cleemput over het WK 24u in Uden
* 13 okt 2003: Overall result / Einduitslag Uden 2003
* 13 okt 2003: Top-tens Uden 24 hours
* 13 okt 2003: e-mails to Uden - V
* 12 okt 2003: Records Uden
* 12 okt 2003: Uden final results
* 12 okt 2003: 25 hours Uden
* 12 okt 2003: 24 hours Uden
* 12 okt 2003: 23:50 Uden
* 12 okt 2003: 23:45 Uden
* 12 okt 2003: 23 hours Uden - II
* 12 okt 2003: 23 hours Uden: last hour on the road
* 12 okt 2003: 22 hours Uden: Sekiya and Berces
* 12 okt 2003: 21 hours: the best race ever
* 12 okt 2003: 20 hours Uden: Sekiya is new leader
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - IV
* 12 okt 2003: Uden: BeNeLUx runners
* 12 okt 2003: 19 hours Uden: Nunes? or Beckers or...
* 12 okt 2003: 18 hours Uden: Light again, finally
* 12 okt 2003: Results after 16 hours Uden
* 12 okt 2003: 17 hours Uden: top over 200K
* 12 okt 2003: Latest laprecordings
* 12 okt 2003: 16 hours Uden: Running side by side
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: teams results men and women
* 12 okt 2003: 15 hours; it is cold outside
* 12 okt 2003: 15 hours Uden: The dark Hours
* 12 okt 2003: 14 hours Uden: The tough Hour
* 12 okt 2003: 13 hours Uden: The Missing Hour
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - III
* 12 okt 2003: 12 hours Uden; rule of the thumb
* 12 okt 2003: e-mails to uden - II
* 12 okt 2003: 11 hours Uden; Nunes replies!
* 12 okt 2003: e-mails to Uden - I
* 12 okt 2003: 10 hours Uden After midnight: Now the race really begins
* 11 okt 2003: 9 hours Uden Front runners still on record pace
* 11 okt 2003: 8 hours Uden: after 1/3 race
* 11 okt 2003: 7 hour Uden, Anton on the air too
* 11 okt 2003: 6 hours Uden One quarter is done
* 11 okt 2003: 5 hours Uden It is getting dark
* 11 okt 2003: 4 hours Uden The front has done 50K
* 11 okt 2003: Uitslag marathon van Beloeil
* 11 okt 2003: 3 hours Uden Young & old
* 11 okt 2003: 2 hours Uden A very nice loop
* 11 okt 2003: 1 hour Uden The First Hour
* 11 okt 2003: 0 hour Uden The Start
* 10 okt 2003: 24 hours age groups
* 10 okt 2003: Records 24 hours
* 10 okt 2003: Top teams and participants in the 24 Hour World Challenge
* 9 okt 2003: Nuttige tips voor 24 uur - III
* 9 okt 2003: Spartathlon 2003
* 9 okt 2003: Double Live Coverage 24 hrs World Challenge, Uden Oct. 11 & 12
* 8 okt 2003: Trainers zoeken atleten
* 7 okt 2003: UltraNed Klassement na Amersfoort / Almere
* 7 okt 2003: Scotland’s very own Forest Gump
* 7 okt 2003: Lammert Meijer wint MSloop
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) marathon 5/10
* 7 okt 2003: Results Amersfoort (NED) 6 uur 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten ultramarathon Amersfoort (NED) 5/10
* 6 okt 2003: Doorkomsten marathon Amersfoort (NED) 5/10
* 5 okt 2003: Foto's 6 uur en marathon van Amersfoort 2003
* 4 okt 2003: Uitslag eerste Marathon Zeeland
* 4 okt 2003: Nuttige tips voor een 24 uur - II
* 3 okt 2003: Startlijst ultraloop Amersfoort 2003
* 2 okt 2003: Persbericht Terschelling Marathon 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Editie 2014
Bij de laatste grote doorkomst op 227 km kwam Iwan Cudin in 2014 door in een tijd van 20.47.58 gevolgd door Reus met 22.00.37 en Radzikowski in 23.40.53. Cudin kwam uit op een tijd van 22.29.29, Reus kwam tot 23.57.13 en Radzikowski tot 25.49.05. Cudin liep daarmee een laatste 19 km in een tijd van 1.41.31, waar de nummer 3 Radzikowski 2.08.12 nodig had.

Bij de vrouwen kwam Szilvia Lubics als eerste door in 24.57.00 voor Katalin Nagy in 26.30.54. Lubics won met een tijd van 26.53.40 voor Nagy in 28.55.03. Lubics liep de laatste 19 km keurig net binnen de 2 uur, waar Nagy daar 2.24.09 voor nodig had. De nr. 3 bij de vrouwen had zelfs ruim drie- en een half uur nodig om haar derde plek veilig te stellen.

Sorokin wist zijn tempo goed te behouden en had op het 227 km punt nog steeds een voordelige marge van 32 minuten op het schema van Cudin van 2014. Hij verloor maar 2 minuten op dit schema. Met Sorokin weet je het nooit, maar dit kan hij haast niet meer uit handen geven. Brunner en Sideridis liggen binnen de minuut maar wel op 45 minuten van Sorokin. Het lijkt erop dat zij gaan strijden om de zilveren en bronzen plek, waarbij ze mogelijk nog concurrentie gaan krijgen van Ihsikwawa als die een sterk laatste deel kent.

Doorkomst mannen op 227 km:
1. Aleksandr Sorokin 20.15.33
2. Radek Brunner 21.00.30
3. Nikolaos Sideridis 21.00.54
4. Yoshihiko Ishikawa 21.23.10
5. Sebastian Bialobrzeski 22.27.43
6. Lukasz Sagan 22.49.25

Doorkomst vrouwen op 227 km:
1. Patrycja Bereznowska 22.56.47
2. Zsuzsanna Marasz 23.46
3. Aleksandra Niwinska 24.22
4. Stine Rex 24.55
5. Veronika Jurisic 25.09
6. Antje Krause 25.58

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders:
Tobias Lundgren 28.16
Wilma Dierx 29.04
Stefaan D’Espallier 29.09
Giel Joziasse 29.21
Luc de Jaeger-Braet 29.43
Jan Spitael 29.51
Steven Schenkels 29.55
Peter Palmans 30.04
Nitish Zuidema 30.19
Tom van der Veldt 32.21
Joeri Schepers 32.36

Niet op tijd bij post op 227 km, tijdslimiet was daar 33.00:
Frank van der Gulik (195 km 27.36, tijdslimiet 28.10)

Niet op tijd bij post Tegea 195 km, tijdslimiet 28.10:
Kristof de Block (gestopt op 186 km)
Ryan Cooper (VS) (gestopt op 186 km)

Haalden de tijdslimiet van 22.10 uur op CP 57 159 km niet:
Arjan van den Berg (te laat bij CP 57 op 159)
Alex Michels (gestopt op 150 km)
Katie Unoki (Japan) (te laat bij post op 143 km)

Eric Ariens gestopt op ca. 115 km
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km (was op tijd bij post, uitgestapt met hamstring blessure)


wordt aangevuld


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]