Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
21 jan 2018
Nieuwigheid voor lopers van de M&U Cup in de 6u van Stein
15 jan 2018
In memoriam Cor Westhuis
14 jan 2018
Wouter Huitzing wint Spine Challenger 108 mijl
7 jan 2018
Sri Chinmoy Inspiration Marathon
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
* 30 jan 2004: De weg kwijt bij een zwarte sloot (MillenniumRun 2000)
* 28 jan 2004: Nieuwe 100 km in Nederland!
* 26 jan 2004: Osaka ladies marathon (JPN) 25/1
* 25 jan 2004: Ultra-overpeinzingen door Micha Havreluk
* 25 jan 2004: UN-klassement 2004: keus uit 22 NL-ultralopen
* 25 jan 2004: Terugblik UN klassement 2003
* 23 jan 2004: Twee Nederlanders straks in baan-6-daagse
* 22 jan 2004: Kalender Marathon- & Ultracup 2004
* 21 jan 2004: Le Treffle Marathon in Olne
* 20 jan 2004: LPM Genk, 18/1
* 19 jan 2004: Ultramarathon-estafette
* 19 jan 2004: Marrakech International Marathon
* 18 jan 2004: 2003 Global Ultra Rankings
* 18 jan 2004: IAAF wereldranglijsten 2003
* 18 jan 2004: Voetreis rond de wereld in 2 jaar
* 17 jan 2004: Club Fat Ass
* 17 jan 2004: Persbericht Stein
* 16 jan 2004: Definitieve uitslag Grotten marathon
* 14 jan 2004: NL-topprestaties 2003
* 13 jan 2004: Vierde Wintermarathon in Diever
* 12 jan 2004: Russian Ultra Calendar 2004
* 10 jan 2004: Halve JKM's 1996 compleet!
* 9 jan 2004: Ultraned eindklassement 2003
* 8 jan 2004: Loop Kaapstad – Enkhuizen gaat niet door
* 7 jan 2004: Fat Ass Fifties (USA)
* 5 jan 2004: De Ronde van Amsterdam
* 5 jan 2004: Der Eulenkopfmarathon
* 5 jan 2004: Lopen en veiligheid
* 5 jan 2004: WCRF fondswerving tijdens London marathon
* 4 jan 2004: De Louis Persoons Memorial
* 4 jan 2004: Uitslag Fat Ass Fifty
* 2 jan 2004: Nieuwjaarswensen UN, met een afscheid
* 1 jan 2004: Rut Zoutman begint 2004 met eigen JKM
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Editie 2014
Bij de laatste grote doorkomst op 227 km kwam Iwan Cudin in 2014 door in een tijd van 20.47.58 gevolgd door Reus met 22.00.37 en Radzikowski in 23.40.53. Cudin kwam uit op een tijd van 22.29.29, Reus kwam tot 23.57.13 en Radzikowski tot 25.49.05. Cudin liep daarmee een laatste 19 km in een tijd van 1.41.31, waar de nummer 3 Radzikowski 2.08.12 nodig had.

Bij de vrouwen kwam Szilvia Lubics als eerste door in 24.57.00 voor Katalin Nagy in 26.30.54. Lubics won met een tijd van 26.53.40 voor Nagy in 28.55.03. Lubics liep de laatste 19 km keurig net binnen de 2 uur, waar Nagy daar 2.24.09 voor nodig had. De nr. 3 bij de vrouwen had zelfs ruim drie- en een half uur nodig om haar derde plek veilig te stellen.

Sorokin wist zijn tempo goed te behouden en had op het 227 km punt nog steeds een voordelige marge van 32 minuten op het schema van Cudin van 2014. Hij verloor maar 2 minuten op dit schema. Met Sorokin weet je het nooit, maar dit kan hij haast niet meer uit handen geven. Brunner en Sideridis liggen binnen de minuut maar wel op 45 minuten van Sorokin. Het lijkt erop dat zij gaan strijden om de zilveren en bronzen plek, waarbij ze mogelijk nog concurrentie gaan krijgen van Ihsikwawa als die een sterk laatste deel kent.

Doorkomst mannen op 227 km:
1. Aleksandr Sorokin 20.15.33
2. Radek Brunner 21.00.30
3. Nikolaos Sideridis 21.00.54
4. Yoshihiko Ishikawa 21.23.10
5. Sebastian Bialobrzeski 22.27.43
6. Lukasz Sagan 22.49.25

Doorkomst vrouwen op 227 km:
1. Patrycja Bereznowska 22.56.47
2. Zsuzsanna Marasz 23.46
3. Aleksandra Niwinska 24.22
4. Stine Rex 24.55
5. Veronika Jurisic 25.09
6. Antje Krause 25.58

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders:
Tobias Lundgren 28.16
Wilma Dierx 29.04
Stefaan D’Espallier 29.09
Giel Joziasse 29.21
Luc de Jaeger-Braet 29.43
Jan Spitael 29.51
Steven Schenkels 29.55
Peter Palmans 30.04
Nitish Zuidema 30.19
Tom van der Veldt 32.21
Joeri Schepers 32.36

Niet op tijd bij post op 227 km, tijdslimiet was daar 33.00:
Frank van der Gulik (195 km 27.36, tijdslimiet 28.10)

Niet op tijd bij post Tegea 195 km, tijdslimiet 28.10:
Kristof de Block (gestopt op 186 km)
Ryan Cooper (VS) (gestopt op 186 km)

Haalden de tijdslimiet van 22.10 uur op CP 57 159 km niet:
Arjan van den Berg (te laat bij CP 57 op 159)
Alex Michels (gestopt op 150 km)
Katie Unoki (Japan) (te laat bij post op 143 km)

Eric Ariens gestopt op ca. 115 km
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km (was op tijd bij post, uitgestapt met hamstring blessure)


wordt aangevuld


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]