Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
1 jun 2018
Bokemei Run 2018 – 6e editie - zondag 15 juli.
27 mei 2018
Europese Kampioenschap 24 uur Timsisoara
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
24 mei 2018
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2018: eerste aanmeldingen zijn binnen
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 30 jun 2009: Zesde ultra-editie Ronde van Amsterdam 4/7
* 29 jun 2009: Deelnemers dé 50 km van Assen (voorlopig)
* 28 jun 2009: Dé 50 km van Assen en Leo Pardaens
* 23 jun 2009: Afscheid van Marc Papa van de 100 km en verder
* 23 jun 2009: Tussentijden in de WHWR 2009
* 22 jun 2009: Afscheid van Ultra op hoog niveau
* 21 jun 2009: Nieuwe tussenstand M&U Cup na 12 uren van Den Haag
* 21 jun 2009: TransEurope FootRace 2009
* 21 jun 2009: Jan-Albert Lantink 2e in de West Highland Way Race
* 21 jun 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 63 days
* 19 jun 2009: Live Updates from Torhout 100km WC / EC
* 18 jun 2009: Lex de Boer wint Pinetum-marathon
* 17 jun 2009: Nog maar een paar dagen in de TransEurope Footrace
* 17 jun 2009: Centrale RUPS-training Assen 5/7
* 16 jun 2009: 6-daagse Antibes
* 14 jun 2009: De eerste 25 mannen na 15 en na 60 km op Texel (2009)
* 13 jun 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 56 days
* 12 jun 2009: Marathon des Sables: DÉ meerdaagse woestijnloop
* 11 jun 2009: Comrades is DÉ ultraloopwedstrijd
* 11 jun 2009: Poolcirkel gepasseerd
* 10 jun 2009: 6-daagse Antibes halverwege
* 10 jun 2009: Een korte reactie op de Comrades marathon en de Marathon des Sables
* 8 jun 2009: Twee ouwe Belgen in 6 uur Haarlemmermeer
* 7 jun 2009: Nieuwe stand M&U Cup na 6uren van de Haarlemmermeer
* 6 jun 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 49 days
* 5 jun 2009: Nederlanders in de West Highland Way Race, 1999-2007
* 4 jun 2009: Op naar de Poolcirkel
* 3 jun 2009: Lijst voorinschrijvers Zes Uur van Vijfhuizen (Haarlemmermeer)
* 3 jun 2009: Jan-Albert Lantink 2e in Les Sentes de Légendes
* 2 jun 2009: Drie Nederlanders en drie Belgen in de zesdaagse Antibes (F)
* 1 jun 2009: Hazen 3.30 t/m 4.45 gezocht voor Amersfoort Marathon 14 juni
* 1 jun 2009: Assen gaat voor 100 deelnemers op de 50 km !!
* 1 jun 2009: 1e Editie van de Waterland Marathon en 19e editie halve marathon
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2017
 
Editie 2014
Bij de laatste grote doorkomst op 227 km kwam Iwan Cudin in 2014 door in een tijd van 20.47.58 gevolgd door Reus met 22.00.37 en Radzikowski in 23.40.53. Cudin kwam uit op een tijd van 22.29.29, Reus kwam tot 23.57.13 en Radzikowski tot 25.49.05. Cudin liep daarmee een laatste 19 km in een tijd van 1.41.31, waar de nummer 3 Radzikowski 2.08.12 nodig had.

Bij de vrouwen kwam Szilvia Lubics als eerste door in 24.57.00 voor Katalin Nagy in 26.30.54. Lubics won met een tijd van 26.53.40 voor Nagy in 28.55.03. Lubics liep de laatste 19 km keurig net binnen de 2 uur, waar Nagy daar 2.24.09 voor nodig had. De nr. 3 bij de vrouwen had zelfs ruim drie- en een half uur nodig om haar derde plek veilig te stellen.

Sorokin wist zijn tempo goed te behouden en had op het 227 km punt nog steeds een voordelige marge van 32 minuten op het schema van Cudin van 2014. Hij verloor maar 2 minuten op dit schema. Met Sorokin weet je het nooit, maar dit kan hij haast niet meer uit handen geven. Brunner en Sideridis liggen binnen de minuut maar wel op 45 minuten van Sorokin. Het lijkt erop dat zij gaan strijden om de zilveren en bronzen plek, waarbij ze mogelijk nog concurrentie gaan krijgen van Ihsikwawa als die een sterk laatste deel kent.

Doorkomst mannen op 227 km:
1. Aleksandr Sorokin 20.15.33
2. Radek Brunner 21.00.30
3. Nikolaos Sideridis 21.00.54
4. Yoshihiko Ishikawa 21.23.10
5. Sebastian Bialobrzeski 22.27.43
6. Lukasz Sagan 22.49.25

Doorkomst vrouwen op 227 km:
1. Patrycja Bereznowska 22.56.47
2. Zsuzsanna Marasz 23.46
3. Aleksandra Niwinska 24.22
4. Stine Rex 24.55
5. Veronika Jurisic 25.09
6. Antje Krause 25.58

Doorkomst Belgen, Nederlanders en in Nederland wonende buitenlanders:
Tobias Lundgren 28.16
Wilma Dierx 29.04
Stefaan D’Espallier 29.09
Giel Joziasse 29.21
Luc de Jaeger-Braet 29.43
Jan Spitael 29.51
Steven Schenkels 29.55
Peter Palmans 30.04
Nitish Zuidema 30.19
Tom van der Veldt 32.21
Joeri Schepers 32.36

Niet op tijd bij post op 227 km, tijdslimiet was daar 33.00:
Frank van der Gulik (195 km 27.36, tijdslimiet 28.10)

Niet op tijd bij post Tegea 195 km, tijdslimiet 28.10:
Kristof de Block (gestopt op 186 km)
Ryan Cooper (VS) (gestopt op 186 km)

Haalden de tijdslimiet van 22.10 uur op CP 57 159 km niet:
Arjan van den Berg (te laat bij CP 57 op 159)
Alex Michels (gestopt op 150 km)
Katie Unoki (Japan) (te laat bij post op 143 km)

Eric Ariens gestopt op ca. 115 km
Filippos Chatzmichail gestopt op 81 km (was op tijd bij post, uitgestapt met hamstring blessure)


wordt aangevuld


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]