Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
* December
* November
* 27 nov 2006: Mik Borsten doet een aanval op het Nederlands record 100 km hardlopen op de band.
* 26 nov 2006: 66 km
* 26 nov 2006: Knickerbocker 60K - New York
* 25 nov 2006: Eindstand Marathon- & Ultracup 2006
* 24 nov 2006: Cialfo-atleet loopt zijn 200íste marathon
* 24 nov 2006: Nieuwe regels 2007 voor NKís 100 km en 24 uur: alle klassen samen!
* 20 nov 2006: Marathon Leens enorm succes
* 20 nov 2006: Eerbetoon aan een gedreven en gevierd ultraloper
* 20 nov 2006: Gratis trainingsmarathon
* 16 nov 2006: De 120 van Texel: de inschrijving is afgerond
* 14 nov 2006: Deelnemers 4e Rondje Guus
* 14 nov 2006: Ultraned klassement Nederland na Deventer
* 13 nov 2006: Stand Marathon- & Ultracup 2006 na 100 km baan Daventria
* 13 nov 2006: Vlaamse modder
* 12 nov 2006: INSCHRIJVING 3E ZES UUR VAN STEENBERGEN GEOPEND
* 5 nov 2006: Math Roberts en Petra Knops winnen Col de Maasbanda Marathon
* 5 nov 2006: In Memoriam Leo Van Tichelen op 9 december 2006
* 5 nov 2006: Warande marathon
* 3 nov 2006: Wereldrecord W45 100 km van Maria Bak wordt erkend
* 2 nov 2006: Deelnemerslijst 100km Baan Daventria
* 2 nov 2006: 2007 Calendar Ultramarathons The Netherlands
* 1 nov 2006: Uitputtingsslag op de Col de Maasbanda Marathon op zondag 5 November 2006 !
* 1 nov 2006: Nieuw: Landgoederen Marathon Eelde-Paterswolde
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2001
 
Deelnemerslijst De Zestig van Texel 21 oktober 2001

Wijzigingen t/m 26/9 zijn verwerkt. Lopers die vergeten zijn zich af te melden, doe dat svp zo snel mogelijk bij Piet Bakelaar: 0222 - 313 843 , of email pjbakelaar@tref.nl

        120 km Vrouwen            

100 ???Anke Drescher??? 33 Tübingen (D)
200 Ria Buiten 46 Biddinghuizen

120 km Mannen
10 Guus Smit 37 Den Haag
20 Paul Beckers 39 Oostmalle (B)
30 Wim Epskamp 47 Hoofddorp
40 Jan Nabuurs 39 Stevensbeek
50 Karl Graf 50 Goch (D)
60
70 Alain Ponchelet 34 Flawinne (B)
80 Ronald Nickel 45 Rüdesheim
90 Peter Rossow 52 Schneverdingen(D)
110 Valery Moskalenko 40 Zevenaar
120 Ron Teunisse 49 Castricum
130 Lex de Boer 54 Avenhorn
140
150 Ubel Dijk 46 xxxx
160 ?Johan Luyben? 54 Balkbrug
170 Hermy Heymann 46 Veenendaal
180 Ron Bakker 45 Almere
190 Christof Schwarzer 39 Bielefeld (D)
210 ?Norbert Koschlitzki? 38 Duisburg (D)
220 Andreas Ziebe 36 Welver (D)
230 Fred Buining 45 Almere
240 André van der Zwan 42 Katwijk
250 Johan Visschedijk 37 Utrecht

120 km Bijzondere categorie (starten 1.5 uur eerder)
400 Mariska Koenders 42 De Koog
500 André Schoo 42 De Koog

60 km Vrouwen
300 Letteke Broekman 52 Waddinxveen
310 Irene van Wijk 48 Amsterdam
320 Lies Heynen 45 Almere
330 Mariethres Kellmann 44 Münster (D)
340 Maria Hartog-Melis 43 Ermelo
350 Jolanda vd Voort-Schulze 43 Amsterdam
360 Jouke Altenburg 43 Culemborg
370 Joke Keuning 41 Den Haag
380 Prisca Vis 38 Noordwijk
390 Jacqueline Sellink 36 Utrecht
400 Jolanda Grande 36 Almere
410 Inge van Oijen 34 Culemborg
420 Eva Heithoff 33 Düsseldorf (D)
430 Christine van Donselaar 30 Best

60 km Mannen senioren
6 Veron Lust 38 Purmerend
16 Eric van Oijen 37 Culemborg
26 ?Patrick Kloek? 36 Antwerpen (B)
36 Peter VersteegLuynenburg 30 Vierhouten
46
56 Mark de Vries 28 Amsterdam
66 Emiel Dijkstra 30 Enschede
76 Dick Veerman 31 Volendam
86 Maarten Bikker 31 Vlijmen
96 Peter Gabriels 31 Gent (B)
106 Erik van der Velde 31 Den Burg
116 Leo Steeghs 31 Amsterdam
126 Vincent van Gils 32 Maastricht
136 Jürgen Rotthues 32 Velen
146 André van de Vliert 32 Den Haag (?)
156 Guido Vroemen 32 Leusden
166 Marco Betman 33 Apeldoorn
176 Raymond Beeren 33 Best
186 Hennie Velzen 34 Honselersdijk
196 Richard van Klooster 34 Leusden
206 Ronald Dercksen 34 Utrecht
216 Rob Froonhoff 35 Amersfoort
226 Cock Qualm 35 Rozenburg
236 Erik Degenhart 35 Zwaag
246 Jan van de Erve 36 Bergschenhoek
256 Kees Haasnoot 36 Katwijk aan Zee
266 Christiaan Pfrommer 38 Haarlem
276 Ruud Jacobs 38 Gennep
286 Johan Huver 38 Emmeloord
296
306 Pieter Stegeman 38 Papendrecht
316 John Borjans 38 Landgraaf
326 Jan Cornelissen 38 Hippolytushoef
336 Ben Dunsbergen 39 IJmuiden
346 Henk Meppelink 39 Gramsbergen

60 km M40
7 Peter Boltjes 41 Winschoten
17 Rolf Bitter 41 Haarlem
27 Thomas Braun 41 Münster (D)
37 Egbert Ramge 41 Gross-Bieberau (D)
47 Rene van der Knaap 42 s Gravenzande
57 Ruud de Vette 42 Vlaardingen
67 Gert Meijer 42 Zuidlaren
77 Alfred Schoen 42 Purmerend
87 Ronno Honingh 42 De Koog
97 Joachim Meteling 42 Bocholt (D)
107 Rinus Reijngoudt 42 Terneuzen
117 Ferry van der Ent 42 Hoofddorp
127 Bert Lemmens 43 Rijen
137 Marc Quadflieg 43 Maasmechelen
147 Bert de Haar 43 Katwijk
157 Rob van Beurden 43 Oudeschild
167 Raimonds Senfelds 43 Riga (Letland)
177 Jan Streunding 44 Winschoten
187 Otto Sauer 44 Dieburg (D)

60 km M45
8 Jaap Vis 45 Groningen
18 Herman Heskamp 45 Hilversum
28 Paul Wiering 45 Diemen
38 Wim Heijenk 46 Monnickendam
48 Wim Derksen 46 Loenen
58 John Bouwens 46 Alphen a/d Rijn
68 Henk Mullekes 46 Den Haag
78 Peter Slijderink 46 Houten
88 Henk Veldkamp 46 Amersfoort
98 Dirk Londema 46 Julianadorp
108 Hein Gerritzen 46 Sprang Capelle
118 Dirk Schipper 47 Groningen
128 Jan van Raalte 47 Almere
138 Minke Hilgenberg 47 Apeldoorn
148 Wijnand Gulikers 47 Geleen
158 Geert Vesper 47 Amersfoort
168 Cor van der Hoek 48 Brummen
178 Herman Euverman 48 Zwolle
188 Uwe Schwensfeier 48 Haltern (D)
198 Wil Spijker 48 De Bilt
208 Bram Heikamp 48 Muiden
218 Jan Willem Dijkgraaf 48 Epe
228 Bram Meier 48 Naaldwijk
238 Teun Bogaard 48 Hoofddorp
248 Rob Anink 48 Almere
258 Miguel Gonzales 48 Krimpen a/d Yssel
268 Rob Prins 48 Westerland
278 Siebe Turksma 49 Hilversum
288 Pieter Cremer 49 Drachten
298 Hans Sielias 49 Apeldoorn
308 Henk van der Land 49 Hardegarijp
318 Ton Epskamp 49 Amstelveen
328 Heinz-Josef Fetten 49 Köln (D)
338 Sjoerd Slaaf 49 Groningen
348 Bart Mulders 49 Beugen
358 Wil Broekman 49 Nieuwegein

60 km M50
9 Jaap Alberda vEkenstein 50 Staphorst
19 Hans Buis 50 De Rijp
29 Herman van Veldhuizen 50 Den Helder
39 Kees Albers 50 Gouda
49 Jan Boomsma 51 Bennebroek
59 Henk Bekkering 51 Apeldoorn
69 Ben Mesman 51 Monnickendam
79 Fred Dozy 51 Hellevoetsluis
89 Jos Broersen 51 Alphen a/d Rijn
99 Kees van Dongen 52 Barendrecht
109 Frits Soeters 52 Emmen
119 Simon Appel 52 Oudeschild
129 Wim Verdoold 53 Ermelo
139 Chiel Spaan 54 Monnickendam
149 Cees van der Woude 54 Nieuw-Vennep
159 Theo Kuijpers 55 Westerbeek
169 Hans Nieuwenhuijse 55 Amsterdam
179 Jan Veltman 55 Apeldoorn
189 Roel Ribbink 55 Dieren
199 Henk van Gaalen 56 Mill
209 Juud de Lange 56 Enschede
219 Rinze Oosterkamp 56 Apeldoorn
229 Gijs Honing 56 Blokker
239 Jacob Visser 57 Heerenveen
249 Erik ten Velden 57 Petten
259 Gerrit Nillessen 57 Groesbeek
269 Ger van Hoek 57 Utrecht
279 Henk Westerhof 58 Harderwijk
289 Theo van Vliet 59 Hoorn
299 Jan Wiltjer 59 Wirdum
309 Wim van Brummen 51 Almere

60 km M60
409 Hyls Heeringa 62 Enschede
419 Ben Ahmed 63 Den Helder
429 Jan Derksen 64 Loenen
439 Rob Brouwer 64 Delft

30 km Prestatie 1e helft
5 Lydia Verweij 47 De Cocksdorp
15 Denise Baas 31 Hoorn
25 Chris Best 44 Haarlem
35 Arie Breederland 43 Barendrecht
45 Lex van den Brink 31 Apeldoorn
55 Ronald Brouwer 46 Apeldoorn
65 René Buit 39 Barendrecht
75 Arie van Erk 41 Eindhoven
85 Frank Florij 38 Zelhem
95 Kees Geers 56 Amsterdam
105 Adrie Graafeijland 49 Amersfoort
115 Frank Harmsen 44 Doetinchem
125 Kees Heil 46 Apeldoorn
135 Rogier Hoekema 34 Hoorn
145 Bennie van Ittersum 40 Amersfoort
155 Hajo Jonker 30 De Rijp
165 Manfred Kalberg 62 Bocholt (D)
175 Reinout Koperdraat 47 Amsterdam
185 Gert Jan Lagendijk 40 Barendrecht
195 John Lammerts 46 Groningen
205 Evert Leunk 44 Apeldoorn
215 Hendrik van der Meiden 38 De Rijp
225 Jaco van der Merwe 37 Gieten
235 Hein Moorman 41 Doetinchem
245 Hans Nuijts 42 Almere
255 Roelof Olthof 48 Groningen
265 Jos Proost 43 Almere
275 André Schuiling 32 Soest
285 Theo Schuurman 48 Amstelveen
295 Anton van Spronsen 48 Monster
305 Jan Steeghs 58 Born-Sittard
315 Wim Steunenberg 41 Groningen
325 Tonny Stouten 36 Apeldoorn
335 Lini Strijker 51 Brummen
345 Jan Strijker 49 Brummen
355 Egbert Top 36 Groningen
365 Wiebe Veenstra 42 Assen
375 Elbert Voogt 45 Beekbergen
385 Hans Zijm 47 Den Burg
395 Irene Kotsopoulos 30 Maastricht
405 Martin Schlütter 42 Bocholt (D)
415 Klaus Düking 40 Bocholt (D)
425 Kees de Kloet 52 Alphen a/d Rijn
435 Gré Levelink 49 Alphen a/d Rijn
445 Hilde van Ekdom 26 Utrecht
455 Renske van Ekdom 30 Utrecht
465 Roy Kramer 29 Utrecht
475 Henk Versteeg 43 Alblasserdam
485 Ron Dijkhuizen 47 Zoetermeer
495 Heleen Colenbrander 29 Alphen a/d Rijn

30 km Prestatie 2e helft
605 Leo Petersen 57 Hoorn
615 Nelly Kempenaar-Yff 46 Hoorn
625 Gerda Kruijer 33 Een
635 Jos Bockxmeer 45 Blokker
645 Janneke LammertsSmeenk 43 Groningen
655 Jan Landman 52 Papendrecht
665 Hanneke Coffeng 38 Blokker
675 Rinus van Dijke 50 Alkmaar
685 Bert Bos 44 Groningen
695 Bert Kramer 53 Hoorn
705 Malou Thijs 50 Tongeren
715 Jean Nelissen 53 Tongeren
725 Micha Havreluk 50 Genk
735 Betty Schreurs 53 Genk
745 Wim van Zijl 46 Poeldijk
755 Joop den Ouden 50 Leidschendam
765 Simon Rumping 49 Hoorn
775 Ad Peltenburg 51 Zoetermeer
785 Pieter Jan Kooger 38 De Waal
795 Sjarrel van der Slikke 47 Den Burg

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]