Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
8 apr 2019
Zestig van Texel met 60 en 120 km
Nieuws in 2019
* April
* Maart
* 30 mrt 2019: Ultraned twintig jaar in de lucht, een unicum!
* 18 mrt 2019: Participants 2019 of Around Texel 120K
* 17 mrt 2019: SallandTrail2019
* 10 mrt 2019: Ultraloop Stein halverwege afgebroken
* 7 mrt 2019: Uitslag loting Spartathlon 2019
* 3 mrt 2019: RUN Winschoten wordt een tweedaags evenement
* 1 mrt 2019: De besten per leeftijdscategorie bij De Zestig van Texel (60 km)
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2019
 
Participants Around Texel 120K  

version 17 March 2019; race day 7 April 2019

Start# Name Age City Club Best result since 2012 PB 100 km Previous results
(on 7/4/19) (100 km or 24h or finish 120K Around Texel
Texel/JKM/Spartathlon etc)
Women

120-11 Irene Kinnegim 44 Voorschoten Ned. Triathlonbond 171 km Ultra Trail du Mont Blanc 2016, 2018 7.35.44 (2018) debut (winner 60k 2015)
120-12 Leonie Ton 44 Wissenkerke AV '56 winner 230 km Elfsteden Ultraloop 2018, 100k nat cham 2016 7.54.55 (2018) debut
120-13 Wilma Dierx 52 Amsterdam Loopgroep Aart Stigter winner 2741 km Tour de France 2015, Spartathlon 2013-2018 9.11.36 (2014) winner 2013
120-14 Silvia Verhoeven 55 Etten-Leur Achilles 100 km RUN Winschoten 2017, 100km WC Sveti Martin 2018 9.20.02 (2017) debut
120-15 Sameena van der Mijden 27 Amersfoort 100k nat champ 2018 8.47.50 (2018) debut

Men
120-1 Werner Roels (B) 40 Ekeren (B) AC Break 230 km Elfsteden Ultraloop 2018 7.27.56 (2017) winner 2017
120-2 Rombout Breedveld 51 Amsterdam Loopgroep Aart Stigter winner 230 km Elfsteden Ultraloop 2018, 100k nat cham 2012 7.45.47 (2017) 2nd 2017
120-3 Geert Ceuppens (B) 45 Duffel (B) AC Duffel Spartathlon 2018 7.36.12 (2018) 3rd 2017
120-5 Tamas Bodis (HUN) 30 Hangony (HUN) Sashegyi Gepàrdok 4th Spartathlon 2018 7.39.40 (2018) debut
120-6 Bram van Rijswijk 37 Loon op Zand Triathlon 100 km RUN Winschoten 2014, 2017 7.24.25 (2017) debut
120-7 Leo Smets (B) 54 Olen (B) ACHL 100k Pinksterlopen Aalter 2017, 2018 7.34.50 (2018) debut
120-8 Peter Palmans (B) 56 Neerpelt (B) SCAN 234 km 24hrs Steenbergen 2013, Spartathlon 2017 8.06.54 (2010) 2nd 2011, 3rd 2013, 5th 2017
120-9 Robert Boersma 50 Purmerend NEA Volharding 283 km Milaan - San Remo 2014 8.00.37 (2013) 3rd 2009, 4th 2013
120-10 Tobias Lundgren (SWE) 46 Amsterdam Running Holland Spartathlon 2015, 2016, 2017 8.11.47 (2017) 5th finish 2015
120-17 John Bouwens 63 Alphen aan den Rijn AAV '36 120 km Around Texel 2011 & 2013 & 2015 9.08.59 (2008) finish 2011-2013-2015-2017
120-18 Peter Ligthart 54 Hasselt BB lopers 100 km RUN Winschoten 2017, 2018 8.40.56 (2018) debut
120-19 Jonathan Koutstaal 40 Hilversum 300 km Petite Trotte a Leon 2017 8.53.23 (2019) debut
120-20 Albert Heikens 58 Eelde MarathonPlus 2nd 125 km Jan Knippenberg Memorial 2016 9.14.00 (2015) finish 2017
120-21 Tomas Prysmantas (LTU) 36 Swifterbant Team Uglow NL 3rd 230 km Elfsteden Ultraloop 2018 none debut
120-22 Vincent Kalkman 43 Warmond MarathonPlus 230 km Elfsteden Ultraloop 2018 9.22.53 (2016) finish 2017
120-23 Endy Kasanardjo 49 Eindhoven Loopgroep Aart Stigter 207 km 24h Deventer 2018 9.27.41 (2015) finish 2015
120-24 François Flisijn 55 Julianadorp SV Noordkop 296 km Thamespath 2016, 250 km Legends Trail 2017 9.45.00 (2014) finish 2015-2017
120-25 Edwin Otto 48 Purmerend NEA Volharding 125 km Jan Knippenberg Memorial 2014 & 2016 9.32.21 (2012) finish 2013
120-26 René Schoen 53 Assendelft MarathonPlus 100 km Dutch Coast Ultra Run by Night 2016, 2018 9.58.13 (2014) finish 2015
120-27 Gerben Oevermans 29 Ridderkerk MarathonPlus 230 km Elfsteden Ultraloop 2018 9.31.29 (2019) debut
120-28 Sjirk Overal 57 Kiel-Windeweer Loopgroep De Drentsche Aa 230 km Elfsteden Ultraloop 2018 9.53.46 (2017) debut
120-29 Ron Höfte 56 Borne LAAC Twente 100 km RUN Winschoten 2017 9.12.19 (2017) debut
120-30 Jeroen Kuyper 50 Purmerend NEA Volharding 127 km Indian Summer Ultra 2017 9.18.26 (2018) debut
120-31 Volker Fohrmeister (D) 33 Lünen (D) RSV Lippe 23 161 km Sibbesser Tag und Nacht Trail 2017 9.18.35 (2017) debut
120-32 Alex Olieman 48 Gouda Rotterdam Atletiek 2nd 102 km Indian Summer Trail 2017, 2018 9.21.18 (2016) dnf 2017
120-33 Sjaak Bus 63 Raamsdonkveer Spiridon 118 km Steenbergen 12 hrs 2017 9.24.22 (2013) debut
120-34 Wilse Graveland 38 Velsen-Zuid 130 km West Coast Challenge 2016, 2017, 2018 9.31.20 (2017) dnf 2017
120-35 Patrick Verbeek 46 Werkendam 100 km Self Transcendence Amsterdam 9.47.14 (2018) debut
120-36 Erik Daems (B) 49 Tielen (B) BEER 105 km Grand Trail des Lacs et Chateaux 2018 9.39 (2018) debut
120-37 Bent Wouters (B) 38 Kasterlee (B) BEER 105 km Grand Trail des Lacs et Chateaux 2018 9.39 (2018) debut
120-38 Richard Lemstra 44 Herbaijum 100 km RUN Winschoten 2017 9.47.33 (2017) debut
120-39 Carsten Plitt (D) 52 Duisburg (D) 161 km Tortour de Ruhr 2016 9.53.54 (2019) debut
120-40 Pieter den Edel 45 Wassenaar WZK Tri Team Wassenaar 127 km Indian Summer Ultra Trail 2017 10.14.56 (2018) debut
120-41 Rinus van der Wal 54 Heemskerk 206 km 24 h track Santpoort 2016 10.35.05 (2009) dnf 2017
120-43 Sander Turnhout 44 Nijmegen 111 km The Wall Ultra Run 2018 none debut
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]