Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* 29 okt 2001: Herfstmarathon Brabant 2001
* 29 okt 2001: Een verslag van het 'Rondje Texel' (2001)
* 25 okt 2001: De Zestig van Texel (x 2) op de fiets
* 24 okt 2001: Voorlopige uitslag Bosmarathon Soest.
* 23 okt 2001: Uitslag 60 km Texel 2001
* 22 okt 2001: Uitslag 120 km Texel, met tussentijden 32/88 km
* 21 okt 2001: Erepodia van De Zestig van Texel 2001
* 21 okt 2001: Paul Beckers wint 120 en Veron Lust 60 km
* 21 okt 2001: Koplopers na 90 km en 30 km
* 21 okt 2001: Na 30 km Texel nog steeds vijf aan kop
* 21 okt 2001: Eindelijk, op Texel wordt gelopen!
* 21 okt 2001: Laprecordings Sondershausen NetCase UM (GER) 20/10
* 21 okt 2001: Ergebnisliste Sondershausen (GER) 20/10
* 19 okt 2001: De startlijst van De 120 van Texel
* 18 okt 2001: Laatste info parcours De Zestig van Texel 2001
* 15 okt 2001: Splits van de eerdere winnaars van De Zestig van Texel
* 13 okt 2001: New French website for ultramarathon
* 12 okt 2001: Finishen in de Spartathlon 2001
* 11 okt 2001: Santa Cruz de Bezana 100 km (ESP) 7/10
* 11 okt 2001: Underground Marathon 20/10
* 9 okt 2001: Catherine Ndereba (KEN)
* 9 okt 2001: Achter de schermen van De Zestig van Texel (21/10)
* 9 okt 2001: Lies Heijnen schittert in Almere
* 8 okt 2001: Uitslag Afsluitdijk Marathon
* 7 okt 2001: Ultraloop Amersfoort 2001
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Voorlopige uitslag
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Na 5:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 4:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 3:12 wedstrrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 2 uur wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort live!
* 6 okt 2001: In Memoriam: Egbert van 't Oever
* 6 okt 2001: Programmablad De Zestig van Texel is klaar
* 5 okt 2001: Nogmaals de Mijn-marathon
* 5 okt 2001: Startlijst Ultraloop Amersfoort
* 3 okt 2001: After RUN 2001
* 2 okt 2001: Bunschoten (NED) 50 km 29/9
* 2 okt 2001: Naoke Takahashi (JPN)
* 1 okt 2001: WBP 6 and 12 hours
* 1 okt 2001: Jaap Swart volbrengt Spartathlon
* 1 okt 2001: Spartathlon 2001 (GRE)
* 1 okt 2001: Nogmaals Winschoten
* 1 okt 2001: Winschoten EC 100K 2001
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2001
 

Amersfoort, 7 oktober 2000, 6 uurs loop Programmatuur van
MARATHON EN ULTRA AMERSFOORT, a.v. TriathlAnton H.M. Smeets
Eindstand alle categorien * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

28 Tom Hendriks 1957 NED M40 15 3027 75.762 av Haarlemmermeer
34 Fred Buining 1956 NED M?? 14 5846 73.732 ?
33 Lex de Boer 19?? NED M?? 13 6400 69.437 ?
16 Chris Dhooge 1970 BEL Mse 13 4188 67.225 av Lokeren
36 Bram van der Bijl 19?? NED Mse 13 3203 66.240 # Halfweg
6 Ria Buiten 1954 NED W45 13 2538 65.575 avVN Biddinghuizen
4 Marie-Anne Vos-Ertel 1958 NED W40 13 2146 65.183 av Triathlon
21 Gijs Honing 1945 NED M55 12 6878 65. 66 avVN Blokker
5 Cornelia Bullig 20091959 GER W40 12 6462 64.650 ASV-TD Kemperdick
11 Werner Bahrs 1936 GER M65 12 5259 63.447 TVG Gronau

18 Rob Froonhoff 1966 NED Mse 12 4682 62.870 # Amersfoort
37 Richard van Klooster 1966 NED Mse 12 3311 61.499 ?
38 Sjoerd Slaaf 1952 NED M45 12 3193 61.381 sv Friesland
39 Rob Steyger 19?? NED M?? 12 2899 61. 87 ?
27 Jan-Willem Dijkgraaf 1953 NED M45 12 2615 60.803 Cialfo
17 Ferry van der Ent 1959 NED M40 12 2594 60.782 LSN Hoofddorp
22 Bert de Jong 1953 NED M45 11 5466 58.805 Hague Road Runners
32 Bernd Gaemlich 1959 GER M40 11 1801 55.140 100 MC
25 Hans van der Steen 1944 NED M55 11 1390 54.729 avVN Ridderkerk
3 Ineke Scheffer 1958 NED W40 11 1295 54.634 sv Friesland

29 Rudy Perdon 1963 NED Mse 10 2245 50.735 # Zoetermeer
15 Theo Cloosterman 1957 NED M45 10 1216 49.706 # Veldhoven
13 Carrie van der Beek 1953 NED M45 9 0 43.641 HAC Helmond
19 Kees Haasnoot 1965 NED Mse 8 0 38.792 Leiden atletiek
40 Ruud Jakobs 19?? NED M?? 8 0 38.792 ?
35 Gerrit EEftinger 1932 NED M65 7 0 33.943 ?

Eindstand Mannen 6 uur # # # # * * * * * Pagina 4

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

28 Tom Hendriks 1957 NED M40 15 3027 75.762 av Haarlemmermeer
34 Fred Buining 1956 NED M?? 14 5846 73.732 ?
33 Lex de Boer 19?? NED M?? 13 6400 69.437 ?
16 Chris Dhooge 1970 BEL Mse 13 4188 67.225 av Lokeren
36 Bram van der Bijl 19?? NED Mse 13 3203 66.240 # Halfweg
21 Gijs Honing 1945 NED M55 12 6878 65. 66 avVN Blokker
11 Werner Bahrs 1936 GER M65 12 5259 63.447 TVG Gronau
18 Rob Froonhoff 1966 NED Mse 12 4682 62.870 # Amersfoort
37 Richard van Klooster 1966 NED Mse 12 3311 61.499 ?
38 Sjoerd Slaaf 1952 NED M45 12 3193 61.381 sv Friesland

39 Rob Steyger 19?? NED M?? 12 2899 61. 87 ?
27 Jan-Willem Dijkgraaf 1953 NED M45 12 2615 60.803 Cialfo
17 Ferry van der Ent 1959 NED M40 12 2594 60.782 LSN Hoofddorp
22 Bert de Jong 1953 NED M45 11 5466 58.805 Hague Road Runners
32 Bernd Gaemlich 1959 GER M40 11 1801 55.140 100 MC
25 Hans van der Steen 1944 NED M55 11 1390 54.729 avVN Ridderkerk
29 Rudy Perdon 1963 NED Mse 10 2245 50.735 # Zoetermeer
15 Theo Cloosterman 1957 NED M45 10 1216 49.706 # Veldhoven
13 Carrie van der Beek 1953 NED M45 9 0 43.641 HAC Helmond
19 Kees Haasnoot 1965 NED Mse 8 0 38.792 Leiden atletiek

40 Ruud Jakobs 19?? NED M?? 8 0 38.792 ?
35 Gerrit EEftinger 1932 NED M65 7 0 33.943 ?

Eindstand Vrouwen 6 uur# # # # * * * * * Pagina 5

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

6 Ria Buiten 1954 NED W45 13 2538 65.575 avVN Biddinghuizen
4 Marie-Anne Vos-Ertel 1958 NED W40 13 2146 65.183 av Triathlon
5 Cornelia Bullig 20091959 GER W40 12 6462 64.650 ASV-TD Kemperdick
3 Ineke Scheffer 1958 NED W40 11 1295 54.634 sv Friesland

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]