Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
* December
* November
* 30 nov 2014: Pascal van Norden en Irene Kinnegim winnen Olne Spa Olne
* 23 nov 2014: Uitslag WK 100 km
* 21 nov 2014: Ellie Greenwood (UK) wint WK 100 km
* 21 nov 2014: Max King (USA) wint the IAU 100k World Championships
* 21 nov 2014: Tussenstanden na 75 km WK 100 km
* 21 nov 2014: Top tien doorkomsten na 60 km bij WK 100 km Qatar
* 21 nov 2014: WK 100 km 2015 in Winschoten !
* 19 nov 2014: Voorbeschouwing WK 100 km Qatar
* 19 nov 2014: Eerste lustrum internationale UltraRun van Gieten 50 kilometer
* 19 nov 2014: Waar loop jij komend jaar? De leukste lopen 2015.
* 19 nov 2014: Nieuw boek van Henk Sipers
* 9 nov 2014: Arie Fröberg en Veerle Beernaert winnen de 100 km van Deventer
* 9 nov 2014: 50 en 100 km in Deventer (update 3)
* 8 nov 2014: Jubileumjaar M&U Cup
* 8 nov 2014: Tussenstand M&U Cup na Bottrop
* 3 nov 2014: Vriendenloop van De Panne naar Knokke
* 3 nov 2014: Zes uren ultraloop Stein zondag 1 maart
* 2 nov 2014: Geslaagde Berenloop, tiende winst voor Mariska Kramer
* 2 nov 2014: Marathon New-York 2014
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2001
 
120 km
wedstrijd 15 km 32 km 45.5 km 60 km
start 04.35

10 Guus Smit

20 Paul Beckers (B)

30 Wim Epskamp

40 Jan Nabuurs

50 Karl Graf (D)

70 Alain Ponchelet (B)

80 Ronald Nickel (D)

90 Peter Rossow (D)

110 Valery Moskalenko

130 Lex de Boer

150 Ubel Dijk

160 Jaap Swart

170 Hermy Heymann

180 Ron Bakker

190 Christof Schwarzer (D)

200 Ria Buiten

230 Fred Buining

240 André van der Zwan

250 Johan Visschedijk

120 km
bijzonder
start 03.00

400 Mariska Koenders

500 André Schoo
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]