Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
* December
* November
* 27 nov 2017: Landgoederen Kerst Marathon Eelde-Paterswolde op 24 december 2017!
* 26 nov 2017: Uitslagen weekend 24-26 november
* 25 nov 2017: Zware omstandigheden bij de 3 Bruggen ultra
* 19 nov 2017: The Authentic Phidippides Run Athene-Sparta-Athene 490 km met Ludo Depoortere
* 19 nov 2017: Uitslagen weekend 18-19 november
* 17 nov 2017: NK en WK Skyrunning 2018 met selectieprocedure voor WK
* 16 nov 2017: Selectiebeleid EK/WK's 2018-2019 voor Nederlandse ultralopers en -loopsters
* 15 nov 2017: Wat te doen in de Kerstvakantie?
* 14 nov 2017: Blaauwbekmarathon 3 februari 2018
* 13 nov 2017: Uitslagen weekend 11-12 november
* 12 nov 2017: Allertijdenlijst NL vrouwen 24 uur > 180 km
* 6 nov 2017: Aanpassing parcours LPM marathon
* 6 nov 2017: Marathon New-York 2017
* 5 nov 2017: Uitslagen weekends 28-29 oktober en 4-5 november
* 3 nov 2017: Berenloop Terschelling 4 en 5 november
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2001
 
120 km
wedstrijd 15 km 32 km 45.5 km 60 km
start 04.35

10 Guus Smit

20 Paul Beckers (B)

30 Wim Epskamp

40 Jan Nabuurs

50 Karl Graf (D)

70 Alain Ponchelet (B)

80 Ronald Nickel (D)

90 Peter Rossow (D)

110 Valery Moskalenko

130 Lex de Boer

150 Ubel Dijk

160 Jaap Swart

170 Hermy Heymann

180 Ron Bakker

190 Christof Schwarzer (D)

200 Ria Buiten

230 Fred Buining

240 André van der Zwan

250 Johan Visschedijk

120 km
bijzonder
start 03.00

400 Mariska Koenders

500 André Schoo
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]