Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
17 okt 2019
Voorbeschouwing WK 24 uur 2019 Albi
16 okt 2019
Website Ultraplatform tijdelijk uit de lucht
Nieuws in 2019
* Oktober
* 22 okt 2019: Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
* 21 okt 2019: Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
* 17 okt 2019: Voorbeschouwing WK 24 uur 2019 Albi
* 16 okt 2019: Website Ultraplatform tijdelijk uit de lucht
* 14 okt 2019: Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
* 5 okt 2019: Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2001
 
Texel, Sunday 21 October 2001
60 km race
start 10.35
                                           

Rank Name Cat City Club Finish

60 KM WOMEN
1 Prisca Vis V35 Noordwijk NSL 5.37.35
2 Irene van Wijk V45 Amsterdam AV 23 5.50.17
3 Letteke Broekman V50 Waddinxveen SC Antilope 6.16.08
4 Maria Hartog-Melis V40 Ermelo AV Athlos 6.20.12
5 Jolanda Grande V35 Almere Trim-slim-fitness 7.12.27

dnf Inge van Oijen V35 Culemborg AV Statina
dnf Lies Heijnen V45 Almere


60 KM MEN

1 Veron Lust M Purmerend NEA Volharding 4.10.46
2 Edward de Ruiter M Groningen Vet.Ned. 4.11.06
3 Rut Zoutman M40(1) Monster Olympus 70 4.27.07
4 Wim-Bart Knol M Den Haag Haag Atletiek 4.36.10
5 Jaap Vis M45(1) Groningen Artemis 4.45.15
6 Christiaan Pfrommer M Haarlem AV Haarlem 4.46.35
7 Ben Mesman M50(1) Monnickendam AVM 4.52.37
8 Ruud de Vette M40 Vlaardingen Vet. Ned. 4.57.55
9 Heinz-Josef Fetten (D)M45 Köln LLG80 Nordpark 5.00.50
10 Erik van der Velden M Den Burg 5.03.53
11 Ger van Hoek M50 Utrecht Hellas 5.07.32
12 Wim Heijenk M45 Monnickendam Monnickendam 5.09.58
13 Wil Spijker M45 De Bilt Hellas 5.15.01
14 Jan van de Erve M Bergschenhoek KNAU loopservice 5.20.50
15 Theo van Vliet M50 Hoorn Loopgroep Hoorn 5.22.11
16 Emiel Dijkstra M Enschede DAV Kronos 5.23.06
17 Rinus Reijngoudt M40 Terneuzen Scheldesport 5.26.33
18 Ben Ahmed M60(1) Den Helder Noordkop 5.35.03
19 John Bouwens M45 Alphen a/d Rijn 5.30.43
20 Patrick Kloek (B) M Antwerpen Atletica 84 5.34.44
21 Peter Boltjes M40 Winschoten Aquilo 5.36.21
22 Hans Nuijts M40 Almere Trimslim Fitness 5.37.45
23 Peter Gabriels (B) M Gent 5.41.09
24 Leo Steeghs M Amsterdam 5.41.09
25 Rob Brouwer M60 Delft Vet. Ned. 5.42.16
26 Paul Wiering M45 Diemen AV '23 5.42.43
27 Rob Anink M45 Almere AVA 81 5.44.12
28 Gijs Honing M50 Blokker Vet. Ned. 5.47.52
29 Herman Euverman M45 Zwolle AV PAC 1910 5.48.15
30 Frits Soeters M50 Emmen De Sperwers 5.51.29
31 Dirk Londema M45 Julianadorp Noordkop 5.51.50
32 Sjoerd Slaaf M45 Groningen SV Friesland 5.53.18
33 Jos Broersen M50 Alphen a/d Rijn AAV '36 5.53.41
34 Richard van Klooster M Leusden Triathlon,A'foort 5.54.15
35 Wil Broekman M45 Nieuwegein Loopservice Ned. 5.55.44
36 Jan Derksen M60 Loenen AV '34 5.55.48
37 Cock Qualm M Rozenburg 5.57.48
38 Wim Verdoold M50 Ermelo Athlos 5.58.50
39 Jouke Altenburg M40 Culemborg AV Statina 6.01.33
40 Henk Meppelink M Gramsbergen Spurt 88 6.02.58
41 Herman van Veldhuizen M50 Den Helder Noordkop 6.05.18
42 Ferry van der Ent M40 Hoofddorp Loopservice Ned. 6.06.47
43 Erik Degenhart M Zwaag Loopgroen Haan 6.07.07
44 Vincent van Gils M Maastricht 6.13.51
45 Kees Albers M50 Gouda AV Gouda 6.17.06
46 Kees Haasnoot M Katwijk aan Zee Leiderv.Atletiek 6.18.38
47 Hans Nieuwenhuijse M50 Amsterdam AV Startbaan 6.19.04
48 Henk van der Land M45 Hardegarijp SV Friesland 6.19.23
49 Rob van Beurden M40 Oudeschild 6.20.20
50 Cor van der Hoek M45 Brummen AV Gelre 6.20.53
51 René Marissen M Hardenberg AV Spurt 88 6.21.43
52 Jan van Raalte M45 Almere Triathlon, Almere 6.23.33
53 Joachim Meteling (D) M40 Bocholt DJK Lowick 6.24.00
54 Bert de Haar M40 Katwijk 6.25.50
55 Miguel Gonzalez M45 Krimpen a/d Yssel 6.27.12
56 Kees van Dongen M50 Barendrecht 6.27.12
57 Dirk Schipper M45 Groningen Vet. Ned. 6.28.25
58 Jan Wiltjer M50 Wirdum Artemis 6.35.05
59 Ton Epskamp M45 Amstelveen Startbaan 6.35.52
60 Fred Dozy M50 Hellevoetsluis Spark 6.43.19
61 Wim van Brummen M50 Almere Vet. Ned. 6.51.48
62 Juud de Lange M50 Enschede LAAC-Twente 6.55.54
63 Hans Weeber M50 TerHeijde a/zee RTC 6.59.59
64 Ruud Jakobs M Gennep RAV De Komeet 7.12.27
65 Pieter Cremer M45 Drachten SV Friesland 7.22.05
66 Ronno Honingh M40 De Koog 7.27.22

dnf Bart Mulders M45 Beugen AV Cifla
dnf Theo Kuijpers M50 Westerbeek AV De Keien
dnf Rob Prins M45 Westerland Noordkop
dnf Hennie Velzen M Honselersdijk Olympus 70
dnf Jean-Claude Roels (B) M40 Oostende Gistelse joggingclub
dnf Rob Froonhoff M Amersfoort
dnf Hyls Heeringa M60 Enschede Tion
dnf Frank Schut M50 Roderwolde
dnf Thijs Roest M Groningen Artemius


 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]