Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
Nieuws in 2018
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2001
 

I A U 100KM WORLD 2 0 0 1
Men / Hommes
Page: 1

PERFORM NOM-PRENOM Birthday NAT PLACE

06.30.07 NETREBA Vladimir 67 M RUS 1 MOSCOU2001
06.31.40 BELOSLOUDTSEV Alexei 73 M RUS 2 MOSCOU2001
06.33.28 MIKAMI Yasafumi 14.01.66 M JPN NAT TEAM 1 CLEDER2001
06.35.19 MURZIN Grigoriy 23.01.70 M RUS 1 BEZANA2001
06.37.40 GEHIN Jean-Marie 4.08.61 M40 FRA 08 IND LORRAINE 1 CHAVAG2001
06.38.45 MÜLLER Rainer 24.05.66 M GER MTF MARPINGEN 1 KIELGR2001
06.38.50 MIKAMI Yasafumi M JPN 1 SARONA2001
06.38.57 SEKOWSKI Piotr 5.09.67 M POL NAT TEAM 1 KALISZ2001
06.40.57 AKHMETSIN Ildar 70 M RUS 3 MOSCOU2001
06.43.09 HANNA Rick 64 M USA NAT TEAM 2 CLEDER2001
06.43.53 DELEN Olno M BEL ZONNEBEKE 1 TORHOU2001
06.44.27 NUNES Valmir 16.01.64 M BRA 2 TORHOU2001
06.44.48 FETIZON Pascal 30.08.62 M FRA NAT TEAM 3 CLEDER2001
06.45.45 NETREBA Vladimir M RUS NAT TEAM 1 EUROCH2001
06.45.47 GUICHARD Thierry 29.05.60 M40 FRA NAT TEAM 4 CLEDER2001
06.46.36 GEHIN Jean-Marie M40 FRA NAT TEAM 5 CLEDER2001
06.46.55 NOJO Hideo M JPN 2 SARONA2001
06.47.23 PIVETEAU Pascal 7.10.61 M FRA NAT TEAM 6 CLEDER2001
06.47.27 ZCHALYBIN Andrei 80 M RUS 4 MOSCOU2001
06.47.59 VOZAR Attila 27.11.74 M HUN NAT TEAM 2 EUROCH2001
06.48.21 DE OLIVEIRA Marcio Bat 14.10.68 M BRA NAT TEAM 7 CLEDER2001
06.48.45 AKHMETSIN Ildar M RUS 3 TORHOU2001
06.49.19 KOREPANOV Anatonly 1.02.59 M40 RUS 2 BEZANA2001
06.50.02 BRETAUD Bernard 17.08.67 M FRA 85 IND. PAYS DE LOIRE 2 CHAVAG2001
06.50.47 GOETHALS Rik 16.07.59 M40 BEL ICHTEGEM 4 TORHOU2001
06.51.52 AUBESO MARTINEZ Jorge 66 M ESP NAT TEAM 1 MADRID2001
06.52.06 MÜLLER Rainer M GER NAT TEAM 8 CLEDER2001
06.52.24 HEUBI Bruno 14.03.60 M40 FRA 51 EFS REIMS A. 3 CHAVAG2001
06.52.34 AUBESO MARTINEZ Jorge 66 M ESP NAT TEAM 9 CLEDER2001
06.52.50 VINDIS Miroslav M SLO NAT TEAM 3 EUROCH2001
06.55.15 BLANCHARD Bruno 20.07.60 M40 FRA NAT TEAM 10 CLEDER2001
06.56.46 ZAVIALOV Igor 63 M RUS 5 MOSCOU2001
06.58.33 HOSTENS Yvan 17.11.63 M BEL NAT TEAM 11 CLEDER2001
06.59.02 BLANCHARD Bruno M40 FRA NAT TEAM 4 EUROCH2001
06.59.18 LENART Jacek M POL 5 EUROCH2001
06.59.26 SINYUSHKIN Valery 31.03.67 M RUS NAT TEAM 12 CLEDER2001
06.59.26 TIAZHIHOROB Igor 67 M RUS 2 KALISZ2001
06.59.29 SOMMER Michael 2.03.64 M GER EICHENKREUTZ SCHEIWKH. 2 KIELGR2001
06.59.59 OSYPOV Alexandr 67 M UKR 6 EUROCH2001
07.00.10 TAELMAN Lucien 9.07.57 M40 BEL OOSTROZEBEKE 5 TORHOU2001
07.01.30 SOBHI Nouredine 62 M FRA 35 ASPTT RENNES 4 CHAVAG2001
07.01.36 NIPPERT Howard 65 M USA NAT TEAM 13 CLEDER2001
07.01.37 AMBORN Ulrich 57 M40 GER LG OFFENBACH 3 KIELGR2001
07.01.47 BOGAR Janos 23.06.64 M HUN ADIDAS HUN 2 MADRID2001
07.02.00 VANDENDRIESSCHE Jan 6.06.61 M BEL NAT TEAM 14 CLEDER2001
07.02.01 KONONOV Alexey 6.06.60 M40 RUS 1 FAENZA2001
07.02.38 HOSTENS Yvan 17.11.63 M BEL HANDZAME 6 TORHOU2001
07.02.48 KHITTERMAN Leo 52 M45 RUS 6 MOSCOU2001
07.03.09 GOETHALS Rik M40 BEL NAT TEAM 15 CLEDER2001
07.03.29 KASHAROV Ravil 15.11.56 M45 RUS 7 EUROCH2001
07.04.05 BORDUS Jean-Marc 11.11.60 M40 FRA 45 AS AUCHAN OLIVET 5 CHAVAG2001
07.04.18 MEYER Graham 67 M RSA NAT TEAM 16 CLEDER2001
07.04.31 LAZYUTA Stanislav 72 M UKR 7 TORHOU2001
07.04.44 MOUMOU El-Hadi 4.08.59 M40 FRA 35 ASPTT RENNES 17 CLEDER2001
07.05.10 KOUROS Yiannis 13.02.56 M40 GRE Track 24H 1 24HLUP2001
07.05.11 MARTINEZ Fermin M ESP 8 ZUROCH2001
07.05.45 KHARITONOV Oleg 68 M RUS NAT TEAM 18 CLEDER2001
07.05.45 VOLGIN Alexey 21.01.68 M RUS NAT TEAM 17 CLEDER2001
07.05.50 HAILE-MELKOT Teshome 65 M ISR NAT TEAM 19 CLEDER2001
07.05.58 GARCIA James 30.06.58 M40 USA 01 USACHP2001
07.06.00 AMBORN Ulrich 57 M40 GER NAT TEAM 20 CLEDER2001
07.06.00 KOUZNETSOV Valeri 66 M RUS 7 MOSCOU2001
07.06.37 GRALLATH Ulrich 68 M GER MTP HERABRUCK 4 KIELGR2001
07.07.05 JANICKI Jaroslav 6.07.66 M POL 3 KALISZ2001
07.07.07 KAWECKI Artur M POL 4 KALISZ2001
07.07.12 KANARSKI Valeri 57 M40 BLR 9 EUROCH2001
07.07.21 SKARPSNO Egil 62 M NOR 1 NORWAY2001
07.08.02 GANIYEV Farit 13.12.64 M RUS NAT TEAM 21 CLEDER2001
07.08.24 KASHAROV Ravil 15.11.56 M45 RUS 9 MOSCOU2001
07.08.28 SESENYAMOTSE Godfrey 74 M RSA NAT TEAM 22 CLEDER2001
07.08.38 BOISSELIER Nicolas 7.08.66 M FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 6 CHAVAG2001
07.09.00 TAELMAN Lucien 9.07.57 M40 BEL NAT TEAM 23 CLEDER2001
07.09.22 KRAJENSKI Volker 66 M GER NAT TEAM 24 CLEDER2001
07.09.39 FATTORE Mario 6.12.75 M ITA 2 FAENZA2001
07.09.47 GANIYEV Farit 13.12.64 M RUS 8 TORHOU2001
07.10.04 RODRIGUEZ JIMENEZ Juan 66 M ESP CANAL DE ISABEL II 3 MADRID2001
07.10.20 GUILLOU Hervé 15.12.56 M40 FRA 95 US MERY AC 26 CLEDER2001
07.10.25 TETIN Nikolaï 59 M40 RUS 3 BEZANA2001
07.10.51 GACK Denis 24.02.59 M40 FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 7 CHAVAG2001
07.11.19 IDZIAK Didier 22.06.67 M FRA 59 US MARQUETTE 27 CLEDER2001
07.11.55 BERNABEI Andrea 9.09.71 M ITA 3 FAENZA2001
07.12.30 OSYPOV Alexandr 67 M UKR 9 TORHOU2001
07.12.31 ISHNULKIN Sergei 7.11.63 M RUS 10 MOSCOU2001
07.12.38 HANNA Rick 64 M USA 2 USACHP2001
07.12.43 TAKAHASHI Katsuyuki 69 M JPN NAT TEAM 25 CLEDER2001
07.12.48 BRINGOLD Andreas 64 M SUI WIEDLISBACH 01 BIENNE2001
07.13.03 SOMMER Michael 2.03.64 M GER NAT TEAM 26 CLEDER2001
07.13.09 KAZANTZEV Andrei 62 M RUS 11 MOSCOU2001
07.13.27 ALLES Werner 57 M40 GER MTF MARPINGEN 5 KIELGR2001
07.14.00 KOUROS Yiannis 13.02.56 M40 GRE 10 TORHOU2001
07.14.09 GUILLOU Hervé 15.12.56 M40 FRA 95 US MERY AC 8 CHAVAG2001
07.14.46 HEUBI Bruno 14.03.60 M40 FRA NAT TEAM 27 CLEDER2001
07.15.09 SWEENEY Robert 6.02.67 M USA 3 USACHP2001
07.15.46 PEREIRA Adilson Dama 2.11.63 M BRA NAT TEAM 31 CLEDER2001
07.15.59 TAELMAN Lucien 9.07.57 M40 BEL NAT TEAM 10 EUROCH2001
07.16.08 SAKAMOTO Masaru 71 M JPN 3 SARONA2001
07.16.31 ALVAREZ SAINZ Ramon 4.10.57 M40 ESP CANAL DE ISABEL II 4 MADRID2001
07.16.46 BRETAUD Bernard 17.08.67 M FRA NAT TEAM 29 CLEDER2001
07.17.16 GOETHALS Rik 16.07.59 M40 BEL NAT TEAM 11 EUROCH2001
07.17.19 GARNIEL Laurent 14.05.67 M FRA 22 LANNION ATHLETISME 9 CHAVAG2001
07.17.24 BAZCHENOV Oleg 77 M RUS 12 MOSCOU2001
07.17.57 MAGIER Andrzej 23.01.62 M POL NAT TEAM 30 CLEDER2001
07.18.05 TETIN Nikolaï 59 M40 RUS NAT TEAM 31 CLEDER2001
07.18.09 ISHNULKIN Sergei 7.11.63 M RUS 11 TORHOU2001
07.18.22 GACK Denis 24.02.59 M40 FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 35 CLEDER2001
07.19.48 BERNABEI Andrea 9.09.71 M ITA NAT TEAM 32 CLEDER2001

07.08.39 GROSJEAN Bernard 16.02.52 M45 FRA 03 MONTLUCON HANDISPORT 2STEEW2001

Voor toelichting op de codes in de laatste kolom zie http://www.ultraned.org/n_item/f802.html

Met dank aan Gerard Stenger, IAU record committee 

 
[ top pagina ]